Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
annelka ty narazie daruj sobie pytania i kontakt znaim nie skończysz terapii albo przy najmniej nie bedziesz w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ok :) leczę sie i zapominam o Nim a praca temu nie sprzyja, b. duzo wolnego czasu tu mam, jak zresztą widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
po leczeniu sama podejmiesz decyzje zobaczysz bedzie inaczej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
moje uczucie musi do tej pory minąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
sam tymbark twierdzi: warto było! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
trzymam kciuki .. mnie sie nie udało zabic uczucia mimo 8 miesięcy no ale o 3 latach troche trudniej zpaomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
odbija mi dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no tak, nasze związki krótkie ale uczucie gorące..... tylko u mnie już po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i nie mówię o zabiciu uczucia, ono samo musi zgasnąć, bo jak zabić- daj receptę, chętnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote mu cos napisac !! Nie moge zmieknac :O A jak napisze to cos zlosliwego, ze czyzby nagle zaczelo do niego docierac,ze zrobil glupote zycia :O Nie moge nic napisac :( Ale ejst mi zle,ze jemu jest zle :( Ide spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie da się.... ja chciałam już chciałam nie raz... ale nie umie ... teraz już z tym nie walczę ...tylko czekam...wiem, że wróci ... w końcu wóci .. ale musi sam to zrozumiec....moja rola juz się skończyła..wie, ze kocham i czekam... teraz on musi podjąć decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci nie jeste w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam juz :P teraz musze isc odespac wczesne wstanie ... Wiecie w ogole on nigdy nie wstaje tak wczesnie w piatek :( nie wiem co mu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wie, ze kocham i czekam... teraz on musi podjąć decyzję... to też się do mnie odnosi, ale wiara w to, ze go kocham jest raczej u niego b.mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Wiecie w ogole on nigdy nie wstaje tak wczesnie w piatek nie wiem co mu jest a skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dzis nie ma zajec i normalnie w czwartki idzie na jakas impreze i pije, wiec wstaje w poludnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i od razu włącza gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak on ma tak jak ja, ze jak sie budzi to wlacza kompa :P ehhh nie wiem co mu sie dzieje :( Nie moge zmieknac !! ide spac, to mi dobrze zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
prześpisz ten miesiąc, po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja tez mam dzisiaj dzien ze chce sie zlamac mu wygarnbac ale predzej wyrzuce klawiature niz to zrobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak on czeka az sie odezwe ?? Nie wiem co robic :( Annelko ocen to obiektywnie, bez zwracania uwagi na to ze wczoraj kazalam Ci sie wspierac w niepisaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci nawetjesli czeka to przecież wiesz tylko żeby po to żebyś ty znów walczyła.. powalczysz, powalczysz a on znów ucieknie, bo nie widzi swojego problemu :O (wiem, ze annelka nie jestem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
gdyby widział to by sie odezwał albo poszedł na terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie sadze :P annelka tez widzi a przed terapia sie broni :O\ Od zobaczenia swojego problemu a do pojscia na terapie jest jeszcze dlugaaaaaa droga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
witam. a ja zaczelam wczoraj czytac ksiazke pt. 'Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy'. ale sie z wlasnej glupoty usmialam. polecam wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro czytalam ta ksiazke ktora jest moim zdaniem zalosna jak nie wiem co :O Jak chcesz takiego faceta ktory jest w tej ksiazce opisany to powodzenia :O poza tym wiesz jestes zalosna :O opisujesz na innych topikach jak to pogonilas dziada :O a jeszcze kilka dni temu za nim lzy wylewalas ze Cie olewa i nie odpisuje :O Zalosne !! To on moja droga Cie pogonil a nie Ty jego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może ,mu napisz na gg:pozdowienia ..... i tyle nic nie mówi oprócz tego, że go pamietasz :) a zmusi go do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo nie mogl wytrzymac z taka siwatowa damulka Cioci :P .. buahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a co nie pogonilam? powiedzialam, ze jesli chce palic trawe, to ja z nim nie bede. i tak sie skonczyl nasz zwiazek. a zalilam sie z miesiac temu. zalosna jestes ty, bo chcesz skomlec o jego milosc i wiecznie sie nad soba uzalasz. a ksiazka jest super- tacy wlasnie sa faceci- i jesli jeszcze nie zauwazylas, to dluga droga przed toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×