Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

nie prowokuje go tym razem :P po prostu zalapalam dola bo okazalo sie ze kumpela wraca do poslki i bede tam sama za greanica :( tam gdzie go poznalam i bede myslec o nim zamiast gdzies wyjsc wieczorem :O a on do mnie,ze kogos sobie poznam :O ze tak jak jego poznalam przypadkiem tak kogos tez tam poznam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Więc te objawy dotyczą faktycznie "lęku przed bliskością"! Ja mojemu tak mówiłam i "wykrakałam", aż zabawne jak wiele wspólnych cech jest między ludźmi z lękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
cocinelka ty przynajmniej wiesz ze on jest sam a ja jakpomyślę że z inną spędza czas, noce ... że .. to sama nie wiem czy jetsem bardziej wściekła czy łzy mi bardziej lecą .. zaciskam zęby wmawiam sobie że jeszcze 3,5 miesiące ale pustym wieczorme, samotną noca szlak mnei trafia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila rozmowy a ja sie ciesze jak glupia :) Kurde to jest takie mile,ze nawet jak nie ma czasu to przynajmniej na 15 minut sie odezwie ... ale z drugiej strony nie jest to normalne skoro jestesmy tylko przyjaciolmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Wiesz, że On tak tylko mówi, a myśli co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
To jest tylko określenie! On się oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka wlasnie to mi sie z Toba skojarzylo :( powiedzialam mu,ze dobra to poznam kogos, i czy mu teraz lepiej, a on ze tak tylko gada,zeby mnie pocieszyc,ze nie ebdzie tak zle :O deska ale Ty nie wiesz bankowo czy on kogos ma !! poza tym interesuje sie Toba tez wiec musisz czekac na rozwoj sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Pocieszenie? - Z jednej strony sama bym tak wyjaśniła, a z drugiej wiem, że jeśli ta druga osoba kocha to nie chce poznać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
wiem bankowo tylko nielegalnie i do tego się nie przyznam za nic .. oficjalnie wiem tyle że miał jak odszedł .. teraz nie wiem, bo nei mówi o tym więc nie powinnam nic wiedzieć ..ale wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, on dobrze wie,ze nie chce nikogo innego :O wiec nie wiem po co to mowi ... ale jak sobie Ciebie przypomnialam to juz wiedzialam czemu to mowi i to mi pomoglo sie na niego nie wydrzec, ze dobrze wie,ze nie chce nikogo poznawac ;) jednak te rozmowy na kafe wiele uswiadamiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Tym się nie przejmuj. Sama dostrzegasz podobieństwa między Twoim P a mną, choćby po b.podobnych zwrotach :( i widzisz jak cierpię, gdy mnie opuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
jak ja mu mówię że i tak wiem, jesteś z nią , po co ta głupia gra to się obraża jak dziecko i ucieka z rozmowy ... teraz już nie poruszam tego tematu ..a on nie mówi, mówi o tym, że jest sam, wszystko o czym, opowiada mówi tylko osobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska Ty czekaj spokojnie do tego czrwca :) ja Ci mowie,ze powinno byc dobrze ;) jako ta druga strona :P annelka widze wlasnie bardzo duze podobienstwo i to mi pomaga to wszystko zrozumiec ;) ale tez mowi,ze trzeba tym rzucic,zeby sie ockanal :( a ja tego nie potrafie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie mow mu na ten temat nic !! bo pogarszasz tym sytuacje :( niech sobie z nia bedzie, ale jak wroci to Ty zadzialasz ;) a pamietaj ze skoro chce kontaktu to nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
do lipca .. wraca 30 czerwca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do lipca ;) co ja bez kafe zrobie przez ten miesiac :( uzaleznilam sie od tego topiku :P juz nawet na swoim nie pisze tylko tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Jeśli chodzi o rzucenie Jego, to nie wiem. Ja walczyłam, zrozumiałam b.wiele, ale za późno. Nie rób tego w każdym razie przed wyjazdem, może po powrocie coś się zmieni. Niech zerwanie naprawdę będzie ostatnią "deską ratunku" dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
cocinelka toteż juz nie mowie, robie wszystko i mowie tak zeby bylo to na neutralne tematy, zeby nie doprowadzac do zadnych bezsensownych pyskowek i szarpania nerwów .. ale jednocześnie jeśli rozmawiam to stara w pewien sposób pokazywać zmiany we mnie ..na przykładzie jakis wydarzeń,tego co się dzieje .. nie nachalnie i wprost ale aluzjami i podtekstami .. zawsze nam się świetnie rozmawiało na wiele tematów... i teraz też ..więc staram się wprowadzić w to swoje zmiany na lepsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
A ja żałuje, że tego topiku nie znalazłam, gdy była jeszcze szansa na ratowanie tego co było między mną a Nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka przed wyjadem nic nie zrobie :) bede miala nadzieje,ze cos sie zmieni ... Poza tym moze spedzimy troche wakacji w londynie oboje to mielibysmy szanse sie czesciej spotykac ... daje mu czas do po wakacjach a potem tym rzucam raz na zawsze porzadnie :O deska i bardzo dobrze robic :) ja nie staram sie pokazywac P zmian ale on je sam widzi i to wiecej chyba niz ja :P tylko,ze u nas to on musi pokazywac zmiany a nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
no właśnie on nie ja ... annelka ja też wiele rzeczy bym zrobiła gdybym wiedziała wcześniej .. a na terapie to on sam mnie namawiał,już 1,5 roku temu ale ja wszystko odkładam do jego powrotu na stale, rozmowy, moja terapie, życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nawet jeśli zacznie wtedy walkę o Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
odkłądałam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka nie wiem czy jak zacznie walke to tez ... to bedzie zalezec od moich uczuc i zmeczenia psychicznego ta cala sytuacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
przez kafe to ja od godziny ide sobie zrobic kolacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie warto odkładać, sama tak robiłam (jeśli chodzi o terapię to nie wiem, czy w ogóle zacznę), pojawił się ON wtedy odkładałam uczucia na bok, stawiając pracę na pierwszym miejscu i straciłam w pewnym momencie - b.zbliżonym - i pracę i Jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
no ja wszystko odłożyłam na bok ... byłam tylko dla niego i z nim .. ale teraz to się zmieni .. już się zmienia..cały czas pracuje nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka wiec tu bierz przyklad z deski,ze ona poszla na terapie i Ty tez musisz :) bo kafe uzaleznia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×