Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz.IX SPOKOJNA I CUDOWNA

Polecane posty

Witajcie :-) Szczerze się przyznam, że nie piszę bo na tamtym wątku nie potrafię się za bardzo odnaleźć a tu nie wiedziałam czy jest sens pisać więc dałam sobie spokój :-( Nie da się zrobić tak by zamknąć ten wątek bez kasowania go a zainteresowane niech piszą na maila ( mój np. jest pod nickiem)i wtedy podamy nowy adres? Ja aktualnie walczę z kaszlem u małego i nawrotem anginy u męża. Bleee - nienawidzę jak mi chłopaki chorują :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem skołowana. Nie wiem gdzie pisać:( Niech jedna podejmie ważną decyzję i będzie wiadomo:) A tak w ogóle to ciekawe jak tam beta Judyty .... oby wysoka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):):):) Ja podobnie jak przedmówczynie nie wiem gdzie pisać, mysle ze jak chcemy pisać na nowym to musimy wkleic link bo wiekszosc nie wie i sądze ze przed atakiem złośliwych wpisów i tak się nie ustrzeżemy, trzeba je poprostu ignorować i tyle, nie mozemy dać zepsyc fajnej atmosfery na forum, a przez te dwa wątki to tylko ciszaaaaaaa od jakiegos czasu:) Laseczki składam nam wszystkim życzenia z okazji dzisiejszego święta, aby każdy dzień przynosił nam wiele powodów do radości nie tylko 8 marca :):):):):):) Ja dzis leze chora (taki prezencik od losu) przyplątało mi sie jakieś przeziębienie wrrrrrr niecierpie byc chora, mam nadzieje ze szybko minie :):):):) pozdrawiam Was dziewczyny - BUZIAKI dla wszystkich :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×