Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz.IX SPOKOJNA I CUDOWNA

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was nosiła po porodzie majtki albo pas sciągający i czy to daje jakieś efekty? Mój brzuch jest jeszcze tak duży jakbym była w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, ja się ściągałam bandażem elastycznym, ale po cesarce polecano u nas tzw Pas Pani Teresy( czy coś takiego) te pasy są w aptekach do kupienia i podobno dużo to daje. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam żanujące jest to, że ktoś śmie się wypowiadac o kimś wcale nie znając sprawy :-o sake - zajmij się swoim życiem jasne? A jesli Ty to ta sama osoba, o której większość myśli - to lepiej kobietko zajmij się swoja głową ... bo coś z tobą nie tak :-o Golka - nie ma sensu się decerwować! tego kwiata pół świata, jak ja to sobie powtarzam - debili nie sieją :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zagladam do Was po weekendzie a tu zanowu jakieś jazy :(:(:(:(:(:( Chce powiedzieć ze NIKT ABSOLUTNIE NIKT !!!!!! NIE MA PRAWA OCENIAĆ DECYZJI GOLKI I WOGÓLE NASZYCH DECYZJI !!!!! a tym bardziej w złośliwej formie, nie wiem czy ktoś kto to pisze ma radość z anonimowego obrażania ludzi wrrrrrrrrrr Gulka nie przejmuj się tymi złośliwościami, najważniejsze jest to ze Ty jesteś szczęsliwa:):):):):):) Ja jestem padnięta po weekendzie w szkole, dziś mi się nie chciało nawet wstać do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Widzę że znów się bojowo zrobiło.Mam propozycję,weźmy i zupełnie olejmy te durne pomarańczki,dla nich to tylko woda na młyn jak któraś się zdenerwuje a to tylko psuje naszą rodzinną atmosferę:(. Nie dajmy się zwariować!!!!!!!!!! Gosiaczku!!Gratuluję syncia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale fajowo że masz go już w domku i pewnie godzinami patrzysz sie na niego i myslisz,o Kurka-to moje!!!Bużka dla Was!! Ja w sumie od 7 marca mogę zacząć staranka,ale może najpierw sie jeszcze raz przebadam dla świętego spokoju???Sama nie wiem...Boję się bardzo ale wiem że nie mogętak myśleć bo to nie pomaga... Poza tym mam lokal,teraz załatwiam pozwolenia itd.Tyle zachodu że aż mnie ściska,ale dam rade!!!! Pozdrawiam WSZYSTKIE KOLEŻANECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze iść do ginka , na badania wszystkie no i umówic się na wymrażanie niewielkiej ponoc nadżerki po córce , bo gin twierdzi ,ze mam zostawić ale ja nie chce !! chce zrobic badania i się zaszcepic na choróbstwa jeśli to konieczne by zrobic wszystko co tylko możliwe dla naszego kolejnego maleństwa:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna, no wiesz, prawdopodobnie lepiej nadżerki leczyć mechanicznie ze tak powiem, jak temat ciąży juz nie wchodzi w grę na dłuższa metę, chyba, ze jest duza zmiana i mus. Ja tez mam po córce małą, ale jej nie rusze narazie, gin nie widzi potrzeby, marzę o drugim dziecku, moze nie teraz,ale jak sie powiedzie wróce do starań za jakis czas, wiec wolę nie ryzykowac. Źle wykonany zabieg moze skopmlikować troszkę sprawy (blizna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 widzę ze rowniez nie macie czasu jak ja :( nigdy nie byłam az tak zabiegana !!! Naraz tyle spraw do zalatwienia osobistych :) odezwe sie szybciutko i przesle zdjątka :) papapapa caluski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł laseczki:) zyję:) dobrze sie czuję:) pracuję:) choby w biedronce :P:P:P:P hihihihihi bo zapierniczam jak dziki osioł:P Marysia kolos wazy 3kg:) wiec cisch ciach chyba w Wielkanoc:) hihihihihi Gosiaczek senkju za opis:) ja sie nie boję ciach ciach :) juz nie mogę sie doczekac:) kliknę jak bede troszkę wolna:) Judyta trzymam kciuki:) ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - niech ci dadzą pojesc łakoci choc i zrobią to PO swietach bo potem to tylko powąchasz :p Moja mała w 36 tc miala 3 kg wg usg :) urodzila sie 3200 w 39 tc i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeszcze tutaj zapytam: Jutro będzie 12 dpt czy warto wobec tego robić test? Na betę idę w piątek. Czy test może jeszcze nie wykryć ciąży? Pytam żeby się niepotrzebnie jutro nie denerwować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Judytko ja miałam 11 tygodni po transf. robione beta hcg i wskazało ciążę! trzymam bardzo mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko chyba 11 dni a nie tygodni hihi... Na betę to ja wiem że odpowiedni czas ale czy na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko--u mnie w klinice bete robimy w 9 dpt....i wychodzi . Tylko ,ze u nas jest transfer w 5 dobie i moze dlatego... Mysle ,ze nie ma sensu robic sikanca..one nie zawsze sa rzetelne..naprawde. Lepiej wiedziec na 100% i zrobic te bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, nie rób testu jutro bo moze nie wykazac, szkoda nerwów. trzymam kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Judytko a ja trzymam kciuki za pozytywne testowanie czy to beta czy to teścik :) jeśli czujesz sama po sobie że chcesz wiedzieć to zrób a jak nie to czekaj do piątku :) Pozdrawiam Wszystkie kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :):):):):) już nie wiem gdzie pisać i czytać hihihihihi:):):):) Judytko trzymam mocno kciuki !!!!! :):):) ja dzis tylko na chwilke bo mam młyn w pracy straszny - buziaki dla wszystkich odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kciuki dziewczynki !! Testu nie zrobiłam. Jutro albo w sobotę pójdę na betę. Albo w poniedziałek... Już sama nie wiem bo się boję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie ok. Czas szybko leci. W ta niedziele mój mały bedziew miał już 3 tyg. Tylko mam z nim problem bo w dzień nie za bardzo chce spać tylko by mi na cycku wisiał. Smoczka nie chce tylko rączki do buzi pcha albo cycka. Ale czasem chyba chce tylko sobie possać a jetst najedzony i sie denerwuje. Już nie wiem co z nim robić. Chyba kupie innego smoczka może ten mu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja Melcia była malutka i marudziła na smoczna to kupiłam jej mniejszy , choć uczyłam ją bez smoczka , ale miałąm go zawsze pod ręką gdyby potrzebowała sobie coś pocycac , więc spróbowanie czegos innego jest dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba musze mu kupić większy bo ten co mam jest chyba za mały. musi być chyba bardziej podobny do piersi. Już nie wiem co z nim robic cały dzień płacze. Tylko pierś go uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na betę ale coś czuję że nic z tego :-) Nie mam żadnych objawów, czasem tylko poczuję ukłucie. Temperatura od kilku dni 37,1 - 37,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, moja smoka nie chciała i nie ma do teraz. tAk to jest na początku, że dzieciaczki chciałyby cały czas pbyć ale to minie zobaczysz już niedługo :) Judytka, jutro zaciskamy mocniej kciuki, daj znać jak bedziesz miała wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja się poddaję i mam dość skakania po topikach, zakłada się nowe i nowe a pisze na starych.....jak sie zdecydujecie gdzie piszemy to chętnie się przyłączę, a tymczasem życzę miłego weekendu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ,,, ide tam gdzie kaza..nowy wątek to nowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest wiele dziewczyn które nas czytają od dłuższeg czasu i nie wiedzą gdzie teraz urzędujemy, może lepiej wkleić link, choć wiem że to ciągnie za sobą też t wredne pomarańczki chyba że dziewczyny które nie znają nowego wątku podadzą maile to prześlemy link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×