Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz.IX SPOKOJNA I CUDOWNA

Polecane posty

Paula, głos oddany :) Ja też byłabym za majem na spotkanie, ale i tak pewnie bym nie przyjechała. Termin mam na ok 15-13. Zatem przynajmniej Wy sobie pogawędzicie a ja będę do siebie dochodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Emiczka-ja chce te fotki wyslac ale do Emiki nie dochodza, a do ciebie ana nie mam maial. Nie, na pewno nie widzialyscie moich fotek, bo ja jeszcze nikomu z forum nie wysylalam, choc moze z rok temu wysylalam moze artykul ze mna w roli glownej i tam bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus👄 no to podajmy sobie rączki, współczuję @ i oby takich jak najmniej, trzeba zajść w tą ciążę, to wszelkie dolegliwości nam miną :-)👄 my też nikomu nie mówiliśmy o in vitro, po prostu kiedyś przyjdzie na wszystko pora, ale z pewnością niektóre osoby nie muszą o tym wiedzieć..... oj kiedyś to u mnie dyscyplina była, a teraz hmmm :-D mężuś mnie rozleniwił :-Dhahhahahah Paulus👄 mój głosik już kliknięty 👄 widzę, że poważnymi sprawami się zajmujesz, nie dziwię się że nie masz siły pisać, ale wiesz to początek roku, może później się rozluźni i będziesz leniuszkować:-) i z nami pisać, całusiam👄 Iwonka👄 kiedyś kochana spotkamy się na imrezce z mężusiami i dzieciaczkami, a w maju postaramy się o Tobie intensywnie myśleć👄 byś szybciutko dochodziła do siebie👄 nadwislanko👄 ja nie pamiętam Twojego zdjęcia👄 więc jak ktoś ma to chętnie obejrzę :-) tak zastanawiam się nad tym spotkaniem, to gdzie ono miało by być? czy ktoś ma jakiś pomysł, lub może zna piękne miejsce z łąką pełna kwiatów ? 🌻 uciekam już od kompa, zajrzę jutro po badaniu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadrobiłam zaległości i biorę się za odpisywanie :) Paula - współczuję tyle roboty ale później mam nadzieję że dadzą kilka dni wolnego :P dzięki za maila - głos oddany na pompującego Patrysia :) Apsik - mam nadzieję że egzamin się powiódł i piąteczka będzie :) Figlarna - kurczę no to prawie pół rodzinki Twojej stąd pochodzi :P bardzo fajnie :) a Ciebie do Gdańska wywiało :P :P :P Maklady - współczuję bólu głowy, ja miałam podobnie tyle że ze zgagą ale dopiero tak od 25 tyg ale mam nadzieję że Ciebie te bóle opuszczą szybciej niż dopiero przy porodzie. A na zwolnieniu jesteś już do końca ciąży?? A jeśli chodzi o ruchy maleństwa to chociaż wiesz ze nie zostajesz sama jak mąż wyjeżdża :) Emiczko - przesiaduję coraz mniej przed komputerem bo normalnie nie mam ostatnio na nic czasu, nie wiem jak to się dzieje :P a jak siedzę to tylko wieczorami jak mały śpi i ja mam chwilkę dla siebie a że to są tak późne godziny to już swoją drogą :D :D :D a co do Oblężenia to zapraszam w tym roku również kto wie czy przypadkiem nie będę akuratnie w pracy :P o ile uda mi się Tomka oddać do przedszkola :) a co do skośnych oczu to możesz zawsze sobie zrobić Kochana :P :P :P jeden zabieg plastyczny i już chinka jak w mordę strzelił :D :D :D a co do gryzienia to te wszystkie Tomki mają chyba to do siebie :D a jeśli chodzi o akademię to ja się na to nie nadaję, za wrażliwa jestem na cudze nieszczęścia, nie potrafię sie nie wzruszyć a co to za lekarz który zamiast być podporą siadłby i zaczął płakać razem z ludźmi ;) A te chłopy to jak dzieci, nawet do kibelka siusiu trzeba ich poganiać ale dobrze że się przyznał chociaż wiesz że wynik może być nieprawidłowy, a z tą karą to mu się udało temu lekarzowi :D Nadwislanko - to prawda, choróbsko to jest zbyt straszne by mogło być prawdziwe i mam nadzieję że skończy się tylko na zabiegu o ile w ogóle taki zrobią. Co do świętowania to mam nadzieję że po remoncie sobie odbijecie wszystko i przy świecach i w łóżku :) Estellko - bardzo fajnie że napisałaś no i bardzo mi się podoba Twoja postawa, normalnie aż miło poczytać jak tętnisz życiem ale to chyba za sprawą tego rejsu co?? ja też bym fruwała jak skowronek nie mogąc sie doczekać czerwca :) a co do miesiączki to dobrze że nie ma z tym problemu i mam nadzieję że szybko się cykl unormuje :) Przepraszam że zapytam ale pisałaś ostatnio że masz problem z pokarmem, więc kieruje pytanko czy już sie uspokoiło czy nadal nabierają pokarmu i bolą?? AnA - ja jak na złość też dostałam dzisiaj miesiączkę i zdycham ale nie mam aż tak strasznie jak Ty współczuję, no ale żeby leki wymyślać to może i by było fajnie ale to wtedy na farmacje trzeba iść hahaha moja siostra jest na farmacji to zlecę jej taką robotę hahahahaha bo ja to od takich rzeczy z daleka bo jeszcze ludzi pozabijam :D Judytko ❤️ Ber ❤️ No to ja uciekam, jutro mały sajgonik jak zawsze przed wyjazdem do szkoły, ale moze skrobnę co nie co jutro :) a teraz idę wziąść tabletkę bo zdechnę zaraz. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać: DZIĘKUJĘ WAM JESZCZE RAZ ZA TRZYMANI KCIUKASÓW I DOBRE SŁOWO, ZAWSZE JEST LEPIEJ JAK WIEM ŻE KTOŚ TO ROZUMIE :) Zabajonku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - ja pierdziu !!! Ryczę ze śmiechu !!! A miałam iść spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika !!!!! Wlazłam na kafe by poczytać co u Was i napisać co nieco i otworzyłam ten link...i coś Ty narobiła :-P !!!Tak się zaczytałam, że obudziłam męża swoim rykiem :-D I muszę już iść spać bo mi coś tam mamrotał o rozwodzie zaspanym głosem :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
cześć dziewczynki widze że dzisiaj puchy więc wpadam się przywitać podziękować za pamięć i pozdrowienia Estelko zdjęcia wysłałam Zycze miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🌼 sysiu🌼 ja w Gdańsku przyszłam za moim mężem , on już tu mieszka od 8 lat zaraz po wojsku przyszedł , a ja tu siedzę już 3 lata. Czasem nienawidze tego miasta ze względu na wieczne przebudowy , korki , za widoki zabieganych wiecznie zmęczonych ludzi w tranwajach( jakby w tym mieście nikt nie miał swobody działania) ., za regionalne chamstwo i podejście do kobiet w ciąży czy z dziećmy , za brak toleracji i rasizm a drugiej strony kocham je za niektóre urocze zakątki , za to ,że w niedzile rano jak lece na uczelnie miasto tętni życiem jak nigdy , bo ja nieznoszę ciszy i jednostajności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele życie spowalnia swój bieg i można się wsłuchać w szum miasta i w jego tajmnicze historie , każdy (ma wolne oczywiście ) napawa się wolnościa życia i radościa z jego trwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saka
A ta naiwna golka co sie nie odzywa - pewnie znowu ja zdradza i oszukuje. Ta dziewucha jest najbardziej naiwną jaką znam...ona jeszcze kupiła z nim w dom - pewnie w nim zamieszkaja razem....w trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saka
golka tylko sie nie gniewaj ale taka jest prawda. Mój mąz zachowywał sie podobnie do twojego tylko nigdy nie powiedział , że mnie nie kochaa a kocha ta druga. Lepiej puki masz czas uciekaj od niego i poszukaj sobie faceta który nie bedzie Cie oszukiwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na podwieczorek:-) dziś późno bo pracy miałam i niestety nie uniknęłam spięcia z teściem i teściową teraz sie boczą i nie wiedzą jak tu naprawić sytuację :-P niech sie pomęczą troszkę :-Dhihihi sysiu👄 skośnych oczu nie będę robić, dziękuję wolę słowiańska urodę :-Dhahahhahahah chyba ze zmarszczki zasłonią mi w wieku 50 lat policzki to naciągnę co trzeba i oczy same wyjdą jak skośne :-P 🌻 dziś mężuś grzecznie zrobił co należy :-Dhahahah nawet sie zaczął mi chwalić - oj Ci panowie nasi, jak dzieci, tylko chwalić ich trzeba :-Dhahahhahaha a ja kiedyś chciałam być lekarzem lub dentystą -rodzice też chcieli, ale po pierwszym zemdleniu na widok krwi i kolejnych to dali sobie spokój :-) ja z resztą też :-Dhahahahahah wyniki niektórych badań znam, a więc TSH - 0,113 FT4 - 1,02 FT3 - 2,57 tsh niskie ale i tak już rośnie(rok temu było 0,060) więc nie jest tak źle tu mam tez normy: TSH - poniżej normy -FT4 powyżej normy - oznacza nadczynność tarczycy; 🌻TSH - poniżej normy -FT4 w normie - oznacza subkliniczną nadczynność tarczycy lub wczesną ciążę;🌻 - moje ale objawów nie mam więc trudno coś powiedzieć, czekamy na przeciwciała i cholersterol..... TSH - poniżej normy -FT4 poniżej normy - oznacza dysfunkcję przysadki lub podwzgórza; TSH - powyżej normy -FT4 poniżej normy - oznacza niedoczynność; TSH - powyżej normy -FT4 w normie - oznacza subkliniczna niedoczynność – uważna obserwacja w ciąży ! TSH - w normie -FT4 poniżej normy - oznacza jeśli dodatkowo T3 jest podwyższone lub w normie może to oznaczać niedobór jodu. a normy są takie: TSH 0,4 – 4,0 mIU/l FT4 0,8-1,8 ng/dl FT3 1,5-4,1 pg/ml Judytka👄 niezła stronka co? po prostu jak zaczęliśmy wczoraj ryczeć ze śmiechu to nei mogłam sie powstrzymać :-Dhahahahhahah Aga👄 mam nadzieję, że ten rozwód to żart :-o ale ja tez śmiałam sie do łez, dobrze tak przeponą poruszać.... foli👄 mnie sie nie otwiera ten link :-( ber👄 co u Ciebie, każdy wpada by sobie co nieco poczytać, ale jak nikt nie pisze to faktycznie puchy są :-o figlarna👄 kochana, nie widziałaś chyba jeszcze zabieganych ludzi :-D przyjedź i pomieszkaj w Warszawie :-Dhahahhahah, ja jak pojechałam do Gdańska to mnie się tam wydawało nazbyt spokojnie :-) i przemili ludzie :-) wiesz może to ta pogoda.... uciekam dziś odpocząć, buźka i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saka nikt Cię nie pytał o zdanie, pomyliłaś wątek chyba, a może to znowu pseudo Iskierka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko🌼 ja studiowałam w warszawie i napewno nigdy nie jeżdziłambym autem w stolicy , widziałam jak się tam jeżdzi , niektórzy to nie przestrzegają żadnych reguł i przepisów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale po tym co przeczytałam już więcej nie wejdę na forum. Nie pozwolę się obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki duzo sie tu dzieje .. widze ze nawet doszlo do obrazy ,,:) pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sake - a ta w ogóle to się nie dam już więcej obrażać. Widzę, że wyraźnie zazdrościsz, że mi się jednak udało. Więc odpier... się i zajmij się swoim ponurym, nędznym życiem. A jak chcesz wiedzieć to ubarwię ci historyjkę, że zamieszkamy w domu w czwórkę ja ze swoim kochankiem a mąż ze swoją kochanicą. Zadowolona jesteś. Widzę, że to ty jesteś głupią dziewuchą, a twój były kawał skurw... że się nie potrafił określić czy cię kocha czy nie. A skoro masz żal do wszystkich facetów to nie wyżywaj się w ten sposób na innych. Poszukaj sobie lepiej drugiego forum zdradzonych i nieszczęsliwych i nie siej tu zamętu bo nie jesteś mile widziana. A że podpsialaś się pod pomarańczowym nikiem to znaczy, że nie masz jaj i odwagi pokazać się kim jesteś. A może z Tobą było coś nie tak skoro cię zostawił. Lepiej się zastanów nad swoją marną osóbką i radzę udać się do psychiatry, bo masz dość duży problem. I nie pozwolę byś mi zakłóciła mój spokój i szczęście. Zazdrość bardzo niszczy ludzi o tych chyba chciałabyś być na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gollka nie denerwuj sie tak ....ale tu masz racje w tym co mowisz...nie daj sie .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś nie denerwuj sie :-) Szkoda nerwów na takiego gada ! Nie komentuj tego bo przecież o to tej osobie chodzi. Daj na luz i bądż szczęśliwa. A jeśli kogoś to boli to jego problem. Ty nie masz się czym przejmować. Pozdrawiam Cię ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś, daj spokój, nie denerwuj się pomarańczakiem:) przez takie wpisy bez sensu jest opuszczać kafe, więcej tu jest przyjaznych Ci duszyczek, a czasem tylko trafi się jakiś złośliwy wpis ukrywający się pod pomarańczowym nickiem 🌻 nie zostawiaj kafe ❤️ Emika, masz super stopkę!!! 🌻 sysiu, tak, na zwolnieniu będę już do końca ciąży, no chyba, ze nagle mój lekarz zmieni zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Emiczko 🌼 zabijesz mnie wiem mialam poslac fotki ale kompletnie nie mam czasu na nic od dwoch dni pełno spraw do zalatwienia, teraz dopiero wrocilam z miasta :( padnięta :( obiecuje ze jak jutro wieczorkiem znajde chwilke to powysyłam fotki :D nie myśl sobie i tak mnie ujrzysz :P:P:P Pozdrawiam wszystkie gorąco i uciekam spaccccc bo jutro znowu sajgon :( p.s a tak w ogole to zbliżaja sie zle dni :P i jestem wsciekła 😡 p.s. dzieki za kciukaski egzam poszedl niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! U mnie ok. karmienie, przewijanie kąpanie itd. Mały grzeczny obym tylko ja nic głupiego nie zjadła co przytrafiło mi sie juz 2 razy to wtedy jest ok. Właśnie sobie smacznie spi.jest taki kochany... Muszę wam dziewczyny poweidziec że macieżyństwo w wieku poweidzmy dojrzałym różni się od takiego w w eiku około 20 lat. Przynajmniej u mnie sie różni .Teraz mam więcej cierpliwości i takiego wewnętrznego spokoju.Pamietam że przy córce 10 lat temu trochę mi tego brakowało.A to ważne przy takim maluchu kiedy czasem nie wiemy czemu płacze... Widzę że znowu ktos miesza chyba trzeba się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ja tylko na chwilkę bo jutro mam zjazd:( Golka PIIERRDOOL TĄ STARĄ ZDZIRĘ ISKIERKOWO PODOBNĄ:p:p:p:p:p:p Figlarna witaj:) Sysiu:) ❤️ dla Tomusia:) Emika ❤️ Gosiaczek ❤️ chyba moja wielka Marysia będzie panicą dla Oliwierka:) Napisz jak tam po cc bo mnie to czeka za 25 dni!!!!!!!!!!!!!! buziaki dla wszystkich:):):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę bo muszę kłaść się spać bo rano do szkoły! Sake - kurwo zajebana nie masz prawa krytykować innych bo jesteś zwykłą pustą kretyniastą szmatą która w życiu jest już skończona, chuj Cię obchodzi Golka i jej życie zajmij się swoim szarym i dennym do granic możliwości życiem, jesteś podłym ścierwem które zazdrości ludzkiego dobrobytu, takie szmaty jak Ty to powinni zamykać w Tworkach by odciąć od normalnych ludzi bo na zwykłe leczenie widzę że jest już za póżno. Widać że to specjalnie robisz bo Golka pisała jakiś czas temu a teraz raptem się odezwałaś bezwstydna kurwo i śmiesz jeszcze ludziom mówić co mają robić jak jesteś pusta jak bęben. WON MI STĄD TY PODŁA ŹDZIRO I NIE POKAZUJ SIĘ TU WIĘCEJ, NO CHYBA ŻE LUBISZ BYĆ WYZYWANA OD NAJGORSZYCH A ZNAJĄC ŻYCIE SŁYSZYSZ TO NA CODZIEŃ! Golka - tym ścierwem się nie przejmuj bo to psychol normalnie a nie człowiek. Gratuluję zdania egzaminu za pierwszym razem :) Całusy dla każdej z Was, muszę spadać PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Enigma więc powiem Ci że cesarka w porównan iu ze zwykłuym porodem to pikuś! Wiem bo przeżyłam i jedno i drugie. Moja cesarka była dośc nietypowa bo nie miałąm czasu ani gowy na to żeby się bać bo jak juz pisałam zawieźli mnie na blok już w bólach partych więc o niczym innym nie marzyłąm tylko o tym żeby dostac już ten zastrzyk w kręgosłup. W sumie to lekarz wbijał mi się kilka razy chyba nie mógł trafic odpowiednio ale jak juz trafił to szybko znieczulenie zaczęło działąć i nic nie czułam. W ogóle nic nie czujesz masz taki parawanik przed oczami także nic nie widzisz tylko ja pytałam anestezjologa kiedy rozetną mi brzuch to poweidział ze już zaraz zobaczę dziecko . Ostrzegł mnie że jak będą wyjmowalli moge poczuć szrpniecie bo znieczulenie jest tak do cycków także ja swoje cycki dotykałam i czułam ale zdnego szrpania nie czułam,.Pokazali mi go jak wyjęli był od razu różowiutki potem drugi raz go zobaczyłam już umytego a potem zabrali go na górę na oddział pol.-gin. Potem mnie zszywali w sumie wszystko trwało gdzieś 1,5 godziny. Jak pojechałam już na oddział to dopiero dowiedziałam się ile mały waży i mierzy. Podsumowując z mojego doświadczenia wiem że poród naturalny kosztuje i matke i dziecko kupę bólu i długo poród cesarka szybko i bezboleśnie ale za to chyba już po porodzie dłużej dochodzi się do siebie. no i tak rana... Ale pamiętasz jak pisałaś do mnie nie bój sie ciach ciach? Teraz ja Ci napieszę nie bój się!!!!!!!!!! Aha i też nieprzyjemny jest ten cewnik ja prosiłam żeby mi go szybko zdjęli ale i tak trzy dni do miałam, wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pawiątka moje🌻 witam kkkasiulę👄 dawno Cię nie było, tak wpadasz, nic nie mówisz co u Ciebie i wypadasz:-o napisz coś więcej.... Goluś👄 nie ma zupełnie sensu odpowiadać i denerwować się, przecież takiej osobie o to właśnie chodzi, nie możemy uciekać od tego, zmieniać wątków czy coś w tym rodzaju, bo zawsze ktoś wyskoczy nam z tym, głupich i zawistnych ludzi nie brakuje, a ucieczka niczego nie zmieni, myślę że powinniśmy nie zwracać na to uwagi i w końcu tej osobie sie znudzi....My wiemy że jesteś wyjątkową osóbką i cieszymy się z przebiegu zdarzeń u Ciebie, nie trzeba nikomu innemu udowadniać tego że jest żałosny jak jego życie.... Judytko👄jak sie czujesz? maklady👄 :-Dhahahhahahah dziękuję za spostrzegawczość :-Dhahaahaahh też mi sie podoba, będę musiała się z tego kiedyś wywiązać :-P hihiihihiihi kochana nie ruszaj sie póki Ci dobrze z domciu, potem tyle obowiązków będziesz miała że będziesz tęsknić za błogim lenistwem - prawda mamusie? :-) A_psik👄 aż taka bojowa nie jestem by od razu popełniać morderstwa:-Dhahahhaha cierpliwie zaczekam:-) tak jak na zdjęcia nadwislani 👄 :-) dziewczyny trzymajmy się bo huragan dziś nadchodzi👄 mam nadzieję, że nie będzie dużo szkód :-o gosiaczku👄też tak myslę że mamy po 30 -tce są bardziej cierpliwe, a już chyba zwłaszcza te które długo czekały na maleństwo, ale myślę że młode mamusie tez nie są złe, chociażby spojrzeć na Agę czy Sysię, jak świetnie sobie radzą, prawda? całusiam i życzę samych radosnych i spokojnych chwil z maluszkiem👄 enigmuś👄 no jak Ty się odezwiesz to już nic dodać nic ująć :-Dhahahhahah brakuje nam tu Ciebie, nawet nie wiedziałam że będzie tak bardzo :-( malutko się pojawiasz, ale to już chyba tak jest jak doczekamy sie upragnionej ciąży.... u Ciebie to już niedługo to rozwojenie :-) nie mogę sie doczekać👄 sysiu👄 współczuję Ci szkoły w te szalone dni, może warto zostać w domku co, zamiast w ten huragan wędrować w podróży? trzymaj się i daj znać..... pozdrawiam serdecznie👄 i miłego spokojnego weekendu życzę, bez burz i huraganów - choć chyba to nieuniknione :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emika co u mnie a wymieniaja nam teraz cala instalacje gazowa remont przez to mam stoi ,,o dziecku teraz nie ma mowy jak nie dokonczymy remontu i nie poukladamy pare spraw z tym związane ale wszystko jest na dobrej dorodze jest ... napisze wiecej nie wpadalam bo naprawde nie mailam kiedy i w sumie nie mialam co napisac to teraz pisze a co u ciebi mika jak ty sie czujesz,jak tam badanka i tp,,, ciesze sie ze o mnie nie zapomnialas ....pozdrawaim kasia ...i nie wyzywac mi sie tu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×