Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz.IX SPOKOJNA I CUDOWNA

Polecane posty

Na prośbę Emiki założyłam nową część topiku. Jest mi bardzo miło, że to ja ją zalożyłam. Mam nadzieję, że będzie dopisywało Wam szczęście jak mi. A przede wszystkim że będzie to spokojna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek w sobotę :-) ja dopiero teraz ....ale wszystko po kolei :-P nie mogłam znaleźć nowej część :-) Anuś👄tak, tak, ja kobieta pracująca,żadnej pracy się nie boję :-D jak w filmie :-Phihihihiihih, a tak na poważnie to ostatnio sie obijam :-D hahahhahahahale mi z tym dobrze:-) bozinko👄 współczuję choróbska i życzę zdrówka, bo to jest najważniejsze, reszta sama sie układa prawda, a żeby mieć czas na remoncik i miłe chwile z tego trzeba być zdrowym, więc kuruj się kochana👄 enigmuś👄kujonica, kujonica:-P hahahhahahah gratulejszen :-)🌻🌻🌻 kuruj sie kochana i nie przesadzaj z pracą, oj szkoda mi Twojego gardeła👄 Paula👄 wiesz, co, kupiłam kocyk, klocki drewniane, bajeczki-krecika na 3 godzinki i komplet pościeli - moim zdaniem śliczniutkiej, nie dostałam w kubusie puchatki, ale mnie sie bardzo to podoba, mam nadzieję, że będzie zadowolony, jeszcze mu zdobię tort - ciuchcię i oki:-) wiesz, niektórym dzieciom wystarczy właśnie maleńki samochodzik lub czekolada by było szczęśliwe, a inne przyzwyczajone są przez rodziców i nawet drogie zabawki ich nie zadowolą - ale to od rodziców zależy, mój chrześniak jest moim zdaniem rozpuszczony, ale i tak go kocham❤️ Sabruś👄kino i popcorn w domciu ? super sprawa, właśnie dziś testujemy :-) ściskam serdeczniutko👄 A_psik👄 i jak namówiłaś mężusia na ostatni rząd? :-Dhahhahahahah nadwislanko👄 bidulka nasza kochana👄 twardzioszek ten Twój mężuś odnośnie święta walentynek :-) i praktyczny do bólu, coś mi to przypomina, jak mężuś opowiadał mi po zaręczynach wspaniały pomysł mojego teścia, by zamiast pierścionka mój mężuś kupił mi nowy komputer :-D hahahahha cholernie romantyczny prawda? hahahahha na szczęście mój mężuś(a jego syn) wziął inne geny więc jest romantyczny i dostałam wymarzony pierścionek :-) a co ty sie ludżmi przejmujesz, ja mogłabym mieć i eskimoska:-) hahahahahah Judytko👄 to miałaś romantyczny wieczór w kinowej toalecie, a wyniki? też uważam że są oki, ładnie pęcherzyki powolutku Ci rosną, to znak że ładnie dojrzeją i będą z nich super zarodeczki , trzymam kciukaski ogromne:-) Iwonka👄 musiało romantycznie wyglądać to jabłuszko, ja lubię takie gesty, prościutkie ale z pomysłem, to najbardziej doceniam:-) Asiulek👄 współczuję chorubska córci Estelka👄 gosiaczku👄 czekamy na Twoje rozdwojenie, bo widzę, ze już Ci doskwiera ciąża zwłaszcza w nocy i rozumiem w 100% Andziu👄 Zabajonku👄 teraz to dopiero będziesz biegać za Olcią, narzekałaś na kilogramki? to szybko je spalisz:-) ja też jestem za Golusią na nowej części, - wiecie ja już byłam mateczką a teraz Goluś tak pięknie zaczęła nowy roczek więc ślicznie go zakończy:-) i to dopiero będzie szczęśliwa część:-) sysiu👄 jeszcze troszkę to Tomuś zacznie nam tu wypisywać niesamowite historie:-) całuski od cioteczek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i ja dołączam sie do nowej części! Na tamtej nawet nic nie pisałam i nie komentowałam, bo i po co sobie nerwy psuć. A ja od dwóch dni zaczęłam brać kwas foliowy, a w czerwcu do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że szybko odnalazłyście nową część. Zaskoczyłyście mnie propozycją zalożenia nowej części, ale skoro mój rok zaczął się tak pomyślnie dlaczego tego szczęścia nie mogłabym posłać dalej. Ja króciutko napiszę o Walentynkach. Mój mężuś kupił mi piękny bukiet czerwonych tulipanów i róż i kartkę, w której poprosił mnie o wybaczenie i przeprosił za to jak bardzo mnie skrzywdził. Dowiedziałam się również, że w czasie którejś z rozmów jak mieliśmy się rozstać powiedziałam mu takie słowa, które uświadomiły go jak bardzo go kocham i dopiero zrozumiał jak był bezduszny i szukał miłości a ją miał pod bokiem. Nie chciał powiedzieć co tak dokładnie powiedziałam, ale te zdania zapamięta do końca życia. Dodał, że już nie pozwoli mnie skrzywdzić i będzie teraz najwspanialszym mężem dla mnie. Będzie mnie Kochał jak nigdy dotąd. Popłakałam się po tych słowach, ale jestem szczęśliwa. Mąż jest teraz wspaniały dba bardzo o mnie i robi wszystko bym była z nim szczęśliwa. Teraz uciekam idę robić kolację. Jak będę miała chwilkę napiszę coś więcej o domku. Proszę jeszcze tylko, by któraś z Was odnalazła nasze tabelki i je wkleiła. Spokojnej nocy. Pozdrawiam i całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golus👄 jestem zaraz za Tobą więc coś z tym drugim miejsce musi być :-Dhahahahahha jak " w mordeczkę strzelił będziem brzuchatki" :-Dhahahhaha spokojna nie wiem czy będzie ta część, bo my wariatuńcie jesteśmy ale wesoło i szczęśliwie będzie :-) ale miałam dopisać jak tam walentynki i w ogóle :-) a więc, walentynki super, film "Lejdis" super, wysmiałam się i wypłakałam na całego, przeuroczy filmik z pewnością polecam i nie jeden raz go jeszcze obejrzę:-), mam nadzieję, że każda spędziła walentynki milutko, ja od siebie przesyłam moc serduszek❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ale wiecie co, mnie te walentynki nie zakończyły się wysmienicie, w nocy poszłam zrobić siusiu około 3:00 i już w łazienki nie wróciłam, przynajmniej nie pamiętam jak tzn. wiem że ocknęłam się około 5:00 bo zwaliłam się jak kłoda mężowi na nogi do łóżka i mężuś mi później powiedział że to było około 5:00 rano, czyli nieprzytomna prawie 2 godziny siedziałam oparta o kibelkową klapę - teraz to wydaje się śmieszne, ale ja sama byłam przerażona, a mój mężuś jeszcze bardziej, dostałam @ i tak potwornych skurczy i bóli podbrzusza że zaczęłam po prostu wyć, byłam blada jak trup, zimna i mokra na ciele i twarzy i zaczęłam wpadać w dziwne drgawki, sama jak byłam pół - przytomna czułam jak życie ze mnie odchodzi, nie mogłam mówić i ruszyć ręką, się tym przeraziłam, mężuś chciał wzywać karetę ale nie mógł zbytnio ode mnie odejśc przez te drgawki, pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło, około 6:30 powoli drgawki odchodziły i zasnęłam, ale mężus nie spał w ogóle tak sie przeraził, z resztą się nie dziwnię, na drugi dzień pojechaliśmy do lekarza, dostałam lek na bóle miesiączkowe z przepisu lekarza i skierowanie na badania, mam zrobić je w poniedziałek, dr powiedział, że te drgawki mogły być reakcją organizmu na ból, że przy bardzo silnych bólach, gdy organizm chce sobie sam poradzić z bólem wywołuje przedziwne reakcje, ja sama byłam tymi drgawkami przerażna, bo to dosłownie wyglądało tak, że leżałam na bolku trzymając się brzuszka i czułam że nie mogę opanować drgań całego ciała i zimnych potów, mężuś ciągle sprawdzał mi tętno bo mówił że byłam przeraźliwie zimna - teraz się z tego śmieję, że ludzie tak szybko nie stygną :-) ale na szczęście jest już w porządeczku, tak więc dlatego tak późno tu zaglądam ale już niedługo lece do mojego ginka na badania i zobaczymy co powie:-) miłego wieczorku Wam życzę i do usłyszonka jutro👄 Golus 👄 bardzo się cieszę, że u Ciebie tak miło i dobrze się układa i cieszę,się że założyłaś nową cześć, z pewnością będzie cudowna i szczęśliwa, a cytrusom dziękujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Golka, ze założyłaś nowy topik. Super. I witaj Suzinko, faktycznie dawno Cię nie było. Emika, Boże to strasznie Ci współczuję. Ja nigdy nie miałam bardzo bolesnych @. Takie tam, ale z drugiej strony wiesz, co cię czeka jak będziesz rodziła, i to podobno jest jeszcze pikuś ..... Prawda mamuśki? Wiesz Golka, bardzo się cieszę, ze z mężem jest lepiej. Myślę jednak, ze mimo wszystko potrzebujecie jeszcze trochę czasu. Ale tej lasce, która go tak omotała to bym chyba łeb ukręciła.!!!!!!!! Jak ją kiedyś spotkasz to kopniak ode mnie przekaż. A mołj mężuś to mnie takstrasznie denerwuje, ze szok. W grunce rzeczy to nie wiem czym, ale się na niego wkurzam, potem się godzimy i tak w kółlko. Oj chyba hormony u mnie buzują!!!! Poza tym czuję się dobrze, remont prawie skończony i jestem zadowolona z wyników. Pokoik dziecka wyszedł fajnie. Tylko normalnie strasznie się boję, żeby nie zapeszyć. Niby nie jestem przesądna, ale kurczę cały czas coś mi się kręci po głowie ... Poza tym mówiłam Wam, ze kupiułam na allegro wyprawkę dla chłopca. Ciuszki śą używane. Wyprałam je i wyprsowałam i wyglądają ekstra. Poza tym moja szwagierka dała mi cały karton ciuszków po jej synku. Zatem komoda już cała zapełniona. Pozostało mi kupić tylko jakieś tam drobiazgi. Boże, obym nie cieszyła się za wcześnie. A to linki do wózka, który wybrałam i łóżeczko. Koleżanka w Stanach mi kupi i prześle. Wyobraźcie sobie, ze będzie to tańsze o około 500 zł. to link to wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie tylko zamelduje.Tak \"kolejno odlicz\";) na nowej czesci.. Starej komentowac nie bede bo co ja moge wiedziec o tamtych zdarzeniach ....:) Tzn. conieco wiem bo przecierz mimo,ze nie pisuje czesto to zawsze czytam ... Iwona77-fajny \"powoz\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie nowy topik:):):):):):) Lseczki ja sie kuruję jeszcze i leze , leze i leze:( Na zajecia nie pokechalam bo chyba bym zdechła:( Nawet gadac nie potrafię:( Jestem na antybiotyku i mam nadzieje ze jutro mi przejdzie ten bol, powoli ustaje ale wciaz czuje pulsowanie w gardle ,uchu i głowie:( Natomiast jak ja lezę to mała sobie robi pobojowisko z mojej cipki:P i żeber:P łapami boksuje mi w dół a girami po zebrach:( masakra:P zastanawiam sie czy aby sie nie pakowac juz na porodówkę hihihihihihi tak to boli:P Oczywiscie torby jescze nie mam:( spakowanej:( wozka tez nie:( lozeczka tez nie tylko mam ciuszki ale nie poprane jeszcze:( No własnei jaki mam kupic proszek? lovella czy jelp? który polecacie? Iwona :) zaraz kuknę na te linki:) ja chcialabym quinni buzz albo implast border ten w rózowe kwiatki:) pod domem mam centrum dla dziecka i tam mam oba te wózki ,zersztą wszystko inne tez:) i jak tylk owyzdrowieje to muszę isc kupic:) Laseczki cieszę sie z nowego topiku:) BARDZO:):):):):):):):) i juz uciekam do wyrka bo padam:( jestem jeszcze słaba:( buziaczk idla wszystkich:) no i cekawe co z Gosiaczkiem:):):):):) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Was powitam i szczęścia pożyczę na nowej części :) Enigma, ja do tej pory piorę w Lowelli ale w płynie, mnie bardzo pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODESSO NIE USUWAJ TAMTEGO TOPIKU BO MY CHCEMY ŻEBY ON ZOSTAŁ TYMBRADZIEJ ŻE MUSIMY POKOPIOWAĆ PEWNE SPRAWY A AUTORKA TAMTEGO TOPIKU MA MAŁO DO GADANIA TERAZ BO MY JESTEŚMY WIĘKSZOŚCIĄ I CHCEMY BY ZOSTAŁ, POZDRAWIAM SERDECZNIE :) No i się także melduję :) Witam Golkę, Emiczkę, Suzinkę, Enigmę, Olinka i Pedagog no i czekamy na kolejne dziewczyny :) Goluś - cieszę się że jesteś w końcu szczęśliwa ale smutne jest to że musiało dojść do takich rzeczy i takiego bólu by zaczęło być między Wami tak jak być powinno, ale jestem szczęśliwa razem z Tobą :) Emiczko - normalnie się przestraszyłam teraz ale kurde jak to mogło się stać, tak mi przykro że musiałaś tak cierpieć z powodu głupiej miesiączki AKYSZ AKYSZ WREDNA MAŁPO, ZRÓB SOBIE URLOP 9 MIESIĘCZNY, zrób te wyniki i daj znać co i jak ❤️ Suzinko - no to skoro się zjawiłaś to opowiadaj jak tam Mateuszek :) no i widzę że się wzięłaś do dzieła ze starankami, życzę powodzenia i szybciutkiego zajścia w ciążę :) Enigmuś - no to do łóżeczka i się kuruj, co do proszku to ja stosowałam LOVELĘ i byłam zadowolona lecz po roku czy półtora przerzuciłam się na VIZIR SENSITIVE bo Lovela już nie dopierała plam z ubranek :) a co do kopniaczków MArysi to co się jej dziwisz jak to drugi Korzeniowski rośnie po mamie i jej spacerach kilometrowych :D :D Iwonko - wózeczek jest prześliczny - śliczne kolorki, bardzo ładny a łóżeczko jest czaderskie, kolorowe, po prostu cudne :) mamcia się postarała o wybór :) Asieńka - no to koniec tego narzeczeństwa i do domu prędko wracaj bo jeszcze ten cudny masażysta zostanie Twoją ofiarą :D :D :D ale powiem Ci że praca w takim miejscu i z takimi ludźmi to sama radość - co nie oznacza że masz tam tyle czasu przesiadywać pracusiu :P Olinku - jak samopoczucie?? Pedagog - jak Wikusia?? Ja zaraz skopiuje tabelki i kilka ostatnich wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Sabra.............trójmiasto.........03.06.07....Amelka i maciuś Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........chł opczyk Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia Iwona 77...Zambrów.............13.05.2008............ będzie Miłoszek maklady......zach-pomorskie......??????????????????????? ?? Kamcia1985....Warszawa........24.09.2008................ ??.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......27........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto AnA 30............28.01.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Judyta73......04.12......28........?..........Szczecin Emika..........11.01......29-34.......Warszawa - ICSI nr 2 może wiosna-lato2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TABELKI NIEAKTUALNE TO PROSZĘ O POPRAWĘ ALE SPRAWDZAŁAM PO DWA RAZY CZY SĄ NAJŚWIEŻSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ BĘDZIE KILKA POSTÓW Z TAMTEJ CZĘŚCI ALE NIE BĘDĘ WKLEJAŁA TYCH KTÓRE BĘDĄ MIAŁY WPISY O ISKIERCE BO SZKODA PSUĆ NOWY TOPIK :) TAKI MAŁY REMIX ZROBIĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:13 gosiaczek76 Dziewczyny to pewnie jak wrócę to będę musiałą Was szukać bo jutro ide do szpitala. Mały niestety nie chce wychodzić a jest duży z oznakami przenoszenia więc gin chce mnie mieć pod okiem robić KTG i takie tam. Nawte nie można go było zważyć bo jego USG nie wży jak wymiary pokazują na wyżej jak 4o tyg. Powiedział-to mnie załamało- że jak nie dam rady go urodzić siłami natury to zrobi mi ciach, ciach Powiodziałam że nie chcę cesarki ale jak będzie tzreba to trudno. Także bez dziecka już mnie nie wypuści. mam nadzieję że po powrocie Was odnajdę. Pa!!! 40 tydz. i 6 dni Wiem, że Pan pomoże... 9 m-c ciąży http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64ac3066 c8bd55f9.html moja córka z braciszkiem : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65b2efe5 59993870.html CHŁOPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:20 Zabajona Andzia No to już niedługo MOja Ola od soboty chodzi sama bez pomocy i z dnia na dzień coraz lepiej, mało tego tak jak wczesniej robila 3-4 kroczki sama i siadała (i tgeo nie uznawałam za "chodzenie" jeszcze), tak teraz po prostu idzie do wybranego celu. Kroków nie liczę zasuwa aż miło patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:54 sabra Co do walentynek to...w zyciu lepszych nie mieliśmy ...dzidziolki posżły spać po 21 !!P kupił winko i popcorn!!!!!!Włączyliśmy sobie komedię romantyczna i było miło ..to nić ze ja wypiłam jedną lampkę a P reszte hehehe ale ja jakoś się odzwyczaiłam od trunków i po tej jednej lampce miałm już wesoły nastrój..... o po 23 grzecz nie poszliśmy lulu no bo kolejny dzięń nas czeka Ale Amelcia zadbał o mnie o 24 pobudka ,mleczko ..potem co chwilka połakiwała więc wziełam ją do nas iii tak cała nockę czuwałam przy niej o 7 pobudka i tyle Teraz Amelka ładnie sie bawi na macie edukacyjnej A maciulek siedzi ze mna Asia 74 kurcze to wy jak narzeczeństwo żyjecie ...chwilka widzenia i do rodziców Ale pomyśl jak się spotkacie jaka będzie radocha Buziaki dla ciebie 03.06.2007 urodzili się w 24tc5d :Amelka(760gram) Maciuś(800gr) -WCZEŚNIAKI BLIŻNIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:39 Paula_81 Cześć dziewczynki! Piszę zisiaj do was tak ogólnie bo jestem chora i siedzę w domku. Moje walentynki skończyły sie bardzo szybko. O 22 już lezłam zdechła w łóżku. Wypiłam 1 piwo i tak mnie potwornie zaczęła głować boleć, do tego nudności i zawroty głowy, że niesety musieliśmy sie szybciej zwinąc do domku a miałąm w planach impreze do rana. Mam nadzieję że Gosiaczek już urodziła A co do założycielki nowego topiku to tez stawiam na Golkę. Nowy rok zaczęła wspaniałymi nowinami i wszystkie nas napełniła nadzieją. Nadzieją na lepsze. I myślę że to właśnie ona powinna zlożyć nowy topik Golka co ty na to???? Buziaki dla wszystkich kochanych kobitek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://b2.lilypie.com/3Hmop2/.png www.paulapatryk.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:37 AnA 30 Pauluś to się kuruj widze że jakaś epidemia na naszym topiku wystąpiła - zdrówka Ci życze myśle, że Golka to swietny pomysł na założycielke kolejnej części co Ty Goluś na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:10 A_psik Sysiu Kochana no jasne ze mnie nie uraziłas , niby czemu to był pomysłowy żarcik A mnie dopadły jakies mdłosci i biegunka juz raz przechodzilam grype jelitową dokladnie jakies 3 tyg temu i znowu sie cosik przypałętało ehh chyba ze to od wczorajszego przejedzenia w kazdym razie idę po kropelki i lulu bo mężus juz woła Dobranoc kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:39 maklady Estelko, wg mnie pomysł jest super ja tylko na chwilę, ostatnio dręczą mnie bole głowy znowu, tylko wczoraj, w walentynki mi odpuściło i mieliśmy z mężem super popołudnie a, i zapomniałam się pochwalić, że skończyłam studia podyplomowe i tak jakoś mam teraz dużo czasu odezwę się wkrótce udanego weekendu wszystkim!!! http://www.suwaczek.pl/cache/dc299615a9.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:06 sysia1912 Estellko - ja jestem na 10000% za tym żebyś założyła więc czekamy Maklady - moje gratulacje zdanych studiów a oprócz bólu głowy to mam nadzieję że złych objawów brak i tylko radość z bycia w ciąży Apsik - to pewnie Asia Ci ją odsprzedała bo kampanię reklamową na grypę jelitową robiła Laruś - trzymaj się do poniedziałku Andzia - wzajemnie Kochana A u nas zima na całego, a ja już ostatnio kozaczki schowałam głeboko do szafy a tu zonk, trzeba było znowu wyciągnąć A Tomek z tego powodu że wczoraj nie spał w dzień, dał mi do wiwatu w nocy, darł się okropnie bo ze zmęczenia się budził i nic nie chciał i nie szło go uspokoić, masakra, dzisiaj jak go położę spac w dzień to kładę sie razem z nim vn nutgb rfd,jmbv - TO MÓJ SNEK NAPISAŁ DO WAS : CZEŚĆ CIOTKI http://www.suwaczek.pl/cache/ae26b67082.png http://suwaczki.maluchy.pl/li-9587.png www.tomcionowaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:11 Aśka74 heja ja również nie mam nic przeciwko estelko a jestem jak najbardziej ZA. I tam Apsik a ja już naprawdę myslalam, że sie coś działo hihi Ja jeśli jeszcze dłużej posiedzę u rodziców, to kto wie czy się nie skusze na ten samochód Współczuję choróbska , mam nadzieję, że sie nie rozwinęło. Sysiu ten smieszny człeczek, który mnie odwiedził w pracy to nie żaden świrek tylko zaj**isty jajcarz i nasz rodzyneczek. Przy nim nie można sie nudzić , a wczoraj to mi chandra przeszła jak Go zobaczyłam. A jaki z niego wspaniały .............. masażysta haha O Boziu muszę szybko wracać do domku , do męza bo już zaczynam głupoty wygadywać. Nie dość że zołza to jeszcze wyposzczona i zboczona haha. Pauluś zyczę dużo zdrówka. CO do Sandry to był wczoraj lekarz ( za wizytę zabuliłam nieziemsko) , Sandra ma wirusowe zapalenie gardła i dlatego nie chce jeść , powinno się obyć bez antybiotyku , lekartwa już włączone tak wiec powinno być szybko lepiej. I tej wersji się będę trzymać. Ok spadam - bo same głupoty wygaduję. Modesso , ale prośba jak już powstanie nowa częśc to nie kasuj tej , zawsze będzie można do niej wrócić, a że autorce będzie solą w oku - no cóż jak se pościelisz tak sie wyśpisz. http://www.bobasy.pl/sanderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I CHYBA TYLE STYKNIE :) MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ BĘDZIE WSZYSTKO JASNE I OCZYWISTE :D PA NAPISZĘ JESZCZE JAK KTÓRAŚ SIĘ ODEZWIE CHOĆ WĄTPIE BO JUŻ PÓŹNO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na nowej części:) to chyba 3-cia w tym roku;););) ale do trzech razy sztuka:D:D juz teraz musi być wszystko dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia, fajnie to zrobiłaś :) Wikusia rośnie jak na drożdżach, chodzi :) i dokazuje :) ma 8 ząbków i chętnie je różne nowości :) i taka przylepka mamusi się z niej robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOO cześć dziewczynki:> melduję się na nowej części, mam nadzieję ze reszta dziewczyn tu trafi zanim wykasują tamtą część. Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×