Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz.IX SPOKOJNA I CUDOWNA

Polecane posty

Witam was dziewczynki, Ja wieczorową porą tak na chwilkę bo chcę Wam zdać relację co ze mną. Otóż za dobrze nie jest bo jak na takiej wielkości pęcherzyki /wczoraj kilka po 18 mm i jakiś 20 mm oraz dużo małych/ mój estradiol nie jest za wysoki bo tylko 1115 jednostek jednaj wczoraj jeszcze wzięłam Menopur 150 i dzisiaj 75 więc może trochę skoczył. Prawda jest jednak taka że obraz na USG piękny jednak jakoś nie pasuje do estradiolu ale lekarz ma nadzieję że uda się coś wydobyć ze mnie dojrzałego. Noi endometrium tylko 7 mm :-( Strasznie się boję :-( !!! Dziś o 2-giej w nocy zapodaję sobie Ovitrelle a punkcja w czwartek o 14.00 także proszę dziewczyny o kciuki, pleassse !!!! Chyba Miczka pisała o pasie św. Dominika i mi się przypomniało że kiedyś siostry karmelitanki mi go przysłały więc go znalazłam i już się z nim nie rozstaję. W niedziele był na USG niezły ubaw bo zapomniałam go ściągnąć i lekarz walnął lekkie zdziwko :-) Jeszcze raz proszę o kciuki !!! Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie i gratuluję Gosiaczkowi – chłop jak dąb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Sysiu no porobiło sie :( najgorsze jak nie znasz przyczyny :( dzieki Ci za pamięć :) Sabrus 🌼 smutasek juz poszedł sobie gdzies :) mnie zakupki juz sie znudzily wole pomyslec :) - dzieki :) Enigmaaa cóz ja moge Tobie napisac - duzo zdrówka :D i całuski :) Emiczko czyzbym Cie zaraziła wirtualnie hahaha :D:D:D Ty a moze to jakis objaw ciązy co ??? Nie przepraszaj :D po tej glukozie wszystko wybaczam :) no ja chyba mam insulinooprnosc :( ale duzo by gadac na ten temat :9 jak zwykle nic nie wiadomo na 100% :( śpiewaj cokolwiek , to bedzie wesolutki topik samych wyspiewanych ciezarowek :):) 👄 Olinek gratuluje cioteczko, przeciez ciotkowanie to tez piekne uczucie 🌼 Judytko trzymam kciuki aby wszystko powiodło sie jak najlepiej :) nie denerwuj sie tylko myśl o czyms pieknym np o najblizszych 9 miesiącach :) 👄 Ide do wyrka :) a Ty Emiczko uciekaj juz spać bo widzę ze jeszcze okupujesz komputerek :) ciocia apsik wszystko widzi :P:P:P papapapatki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście dzisiaj aż miło poczytać :) Emiczko - dobrze że dzisiaj nie zaspaliście ale kurde ładnie Cię przeczyściło po tej glukozie :P a co do hemoroidów to niestety ale pod koniec ciąży i po ciąży nabawiłam się tego świństwa, co jakiś czas się udzielają ale można powiedzieć że problem zażegnany, jak było już u mnie z tym nieprzyjemnie to kupiłam sobie maść w aptece i pomagało ale mam nadzieję że u Ciebie szybko zniknie to dziadostwo :) Czekam na Twoje wyniki, ale objawy masz jak na ciążę hahahaha tylko szkoda ze ten małpiszon jest :P Sabruś - zawsze możesz wypróbować ten Vizir ale skoro jest sensitive to nie powinno ich uczulić, a ciuszki zawsze będą czyściejsze i doprane :) Olinku - gratuluję siostrzenicy, dziewczynki przeważnie rodzą się malusie ale nie oznacza że słabsze :) Judytko - głowa do góry, na pewno do czwartku ładnie urosną i punkcja pójdzie szybko i sprawnie i jeszcze troszkę a będziemy Ci gratulować dwóch kreseczek albo pieknej bety. Kciuki zacisnięte :) Enigmuś - leż w łózeczku dużo i nie myśl o szybszym porodzie bo takiego nie będzie :P Co do noclegów w Warszawie to nic nie pomogę bo ja z Pomorza :) Apsik - ❤️ Zabajonku - dziękuję za foteczki, śliczną masz tą pannicę, i dziękuję za zdjęcie jak już chodzi ;) urocza niuńka mała, całuski dla Niej 👄 Nadwislanko ❤️ Ana ❤️ Estellko - odezwij się bo martwi mnie to Twoje milczenie :( Asieńka - to chyba jak taki gołąbek zakochany bo się nie odzywa :D grzecznie tam bo Sandra jeszcze się rodzeństwa nabawi :D :D :D Wiecie coś może o Granini albo o Beti?? zniknęły normalnie Moniśka a Ty znowu zniknęłaś Kochana, jak tam Patrycja?? Aga - Heloł!!!! jak Pawełek i samopoczucie?? Bozinko - wracaj jak najszybciej do zdrówka :) Golka ❤️ A tak jak sie spodziewałam wczorajsza noc była fatalna Tomcio obudził się chyba jakoś o 24 i do 3 buszował bo lepiej mu było na siedząco bo na leżąco to nosek się mu zapychał no i na złość o 8:15 pobudka, dzisiaj w dzień jakoś mu mało leciało gilonów i teraz śpi dziubek i oddycha jak na razie spokojnie, oby tak przez całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Przyszlam za wami i na kolejna czesc i nadal podczytuje co sie u was dzieje. Mocno sciskam palce za wszystkie wasze starania i marzenia - niech sie spelnia! Coz i mnie czeka wizyta u speca za 10 dni, bo od czterech cykli nie mialam owulacji a staramy sie o rodzenstwo dla naszej cory. Mam nadzieje, ze sprawa szybko sie wyjasni :-) Ale w zasadzie to ja dzis do IWONA77: Powiem, ze osobiscie bylam bardzo zadowolona z tego system travel graco (model nieco starszy, ale to samo). Super sprawa, w niesamowitej cenie (wozek plus fotelik naprawde solidny i do tego baza, ktora sie na stale montuje w aucie, wiec dzieciaczka w foteliku mozesz nosic ze soba wszedzie, nawet gdy spi). A cena - wiem jak cholernie drogie sa wszystkie sprzety dla dzieci w Polsce. Moja rada, jesli ta kolezanka, ktora ma ci to przyslac ze Stanow ma gdzies w okolicy kuriera firmy PolAmer (maja swoja strone internetowa) to moze niech ci ten sprzet wysle przez nich. Paczki lotnicze sa cenowo zblizone do paczek pocztowych, ale np statkiem sa duzo tansze, no ale to trzeba zamowic i wyslac wczensiej, bo ida dluzej niz lotnicze. A firme mam sprawdzona, jeszcze nic nam po drodze nie zniknelo z paczek, a wysylalismy duzo roznego sprzetu (aktualnie na dniach wysylamswojemu przyjacielowi podobny wozek i tez lozeczko i jeszcze zazyczyli sobie wanienke. Wkleje ci tu linka, moze tez ci sie spodoba http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2403667. Natomiast co do wozka, to jest on nieco szerszy niz polski standard i jak bylismy odwiedzic rodzinke to mialam problem, zeby sie zmiescic w drzwi w niektorych sklepach :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze tylko zobaczylam, ze mam stary suwaczek i juz go poprawiam i zmykam na film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, strasznie Ci dziękuję za info. Właśnie tak zrobię jak pisałaś. A paczkę no się zobaczy jak oni wyślą, ale mi się nie spieszy. aby zdążyli do maja. To dobrze, że wózek się spisuje. Powiem szczerze, że jest on dużo tańszy niż te oferowane na polskim rynku, dlatego się na niego zdecydowałam. wanienkę też bym chciała, ale już nie chcę im głowy zawracać. Niby ta moja koleżanka, też w ciąży i niby jest w temacie, ale mało zoreientowana. Ona prawie nic nie kupuję bo wszystko dostała na baby shower.. Tak w ogóle to nieźle tam jest. U nas nie stać by nas było, zeby kupić komuś wózek, przynajmniej mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam na nowej części, my byliśmy tydzień w górach na nartach, wracam a tu proszę nowa część, pozytywniejsza znacznie :) Emika ja nie robiłam przed isci glukozy :) robiłam dopiero w ciąży. Okropnie smakuje. Nie doczytałam jeszcze wszystkich zaległości ze względu na brak czasu i nadrabianie w pracy :( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Mam zaległości w czytaniu :( ale obiecuje ze nadrobię :) Napisze wam co u nas bo wydarzyło się duuuzo :) Walentynki miałam rewelacyjne zwłaszcza że o 22 juz leżałam w łóżku z bólem głowy, zawrotami i mdłościami. W piatek nie poszłam do pracy. Chyba dopadła mnie lżejsza wersja grypy żołądkowej. W sobote miałam spotkanie klasowe wróciłam do domu nad ranem ;) a Patryk juz nie spał od 7 i mi tez już nie dał spać. Także w niedziele byłam padnieta i skacowana :P dlatego nie miałam siły pisać. W pracy teraz też nie miałam czasu zeby czytac a tym bardziej napisać. Zdążyłam tylko przeczytac o wielkoludzie Gosiaczka. Tak jak sysia ujęła - kawał chłopa z niego :) A teraz wiadomości z ostatniej chwili - tzn z wczoraj. Znaleźliśmy mieszkanko :) Ładne zadbane. Wystarczy tylko odświezyć ściany i można się wprowadzać. Superowskie. Teraz tylko kredycik i myslę ze w kwietniu już będziemy mogli zamieszkać :) Ale się ciesze :) W końcu coś powoli zaczyna sie układać :) Zdolność kredytowa mamy - w sobote byliśmy w expanderze :) Mogę dzisiaj skakać z radości :) Jaa tylko znajdę chwilkę żeby przeczytać co u was to poodpisuje każdej z osobna. Buziaki miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę, jak wróce wieczorem napiszę więcej odebrałam wyniki - są do d...py :-( ca125- za wysokie-ponad 2 razy, prolaktyna też, a odnośnie insuliny nie znam się, dziś mam w związku z tym wizytę o 20:40 w novum, pokazałam wyniki Pani dr i od razu powiedziała byśmy dziś przyszli na wizytę - boję się.......bardzo...... mam nadzieję, że to nic poważnego......:-( ma z nami rozmawiać prof. Jakimiuk..... Boże dopomóż, św. Dominiku wesprzyj......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, nie denerwuj sie na zapas, może to nic takiego. Trzymam mocno kciuki, głowa do góry. Daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko:( .. To CA-125 to marker nowotworowy jajnika . Moze to tylko jakas cystka? albo jakas narosl endometrialna....to sie czesto zdaza.Boze - wierze ,ze bedzie dobrze Emisiu..... Bedziemy tu czekac na jakies info od ciebie kochana. Trzymam kciuki zeby ten strach był na wyrost tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, mi tabletki antykoncepcyjne, że tak powiem służyły tzn. czułam się dobrze, choć niepotrzebnie je brałam :) Emika, to pewnie jakaś cysta niegroźna, nie zamartwiaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - trzymam kciuki - bedzie wszystko dobrze!!! Napisz wieczorkiem co i jak!!!! Sabra ja łykam antyki i jest ok. Teraz te nowej generacji maja małą ilść hormonów więc po nich się nie tyje. Dziękuję teraz we mnie duzo optymizmu - jak narazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś Ca-125 to marker nowotworowy jajnika .Robi sie go w celu wykluczenia zmian takich jak cysty na jajnikach ,endometrioza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochana Emiczko [ serce] nie smuc sie proszę i nie bój doktorek Ci wyjasni wszystko, przepisze leki na obnizenie insuliny zapewne Metformax lub Siofor ja tez biore M !!! U Nas pcosek czesto jest wysoka insulina ja nawet mam w normie ale podobno metfromax sprzyja zajsciu w ciąze :) prolaktyne zbijesz bromergonem wszystko jest do uregulowania :) a co do pozostalych badan to napewno trzeba powtorzyc i zastosowac duphaston po nim znikają cystki i torbielki :) Kochana nie smutaj sie - walczymy dalej :) trzymam kcuki za wizytke :) Sabrus mnie juz dawno przeszly te zakupy na chndre, ale oczywiscie miałam takkk (nie bylabym chyba kobietka :P:P) ale zaczeło mnie to nudzic :( moze dlatego ze nie pracuje i mam baaardzo duzo wolnego czasu, jak pracowałam i raz na ruski rok moglam sie wyrwac na zakupy to było dla mnie świeto !!! Paulka jak ja Ci zazdroszcze spotkania klasowego :D od dawna mi sie marzy wypad ze znajomymi ale non stop nie mozemy sie zgrac :( porozjeżdżali sie po Polsce :( Oj Patryczek wiedział co robic , mądry chłopaczek :P:P:P Gratuluje mieszkanka i kredytu !!! To bardzo wazne miec swoj własny kątek :) Foli, Olinek, Sysia 👄 Estelko 🌼 gdzie sie podziewasz ??? Ja tu wróce jeszcze dzisiaj :P p.s. Zdałam nastepny egzaminek :D jupi dzieki za kciukaski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie na nowej części!!!!! O mały włos i bym Was nie znalazla bo mialam komp zepsuty pare dni a po naprawie wszystkie dane,zakładki itp przepadły. A co się stało z Estelką??Miała zakładać topik i sie zmyła??Estelko wracaj!!!! Ja nadal borykam się z wynajmem lokalu,mam nadzieje z w koncu cos znajde,bo jak nie to chyba kogoś ubiję...Poza tym to jestem w szoku po przeczytaniu całej batalii na temat Iskierki... No comments!!!!!! Sabruś❤️ czy moge prosić o zdjęcie Twoich piękniaczków?????(kasiag111@yahoo.com)Z góry dziękuję:) Emiczko❤️trzymaj sie kochana i nie martw się na zapas🌻 Pozdrawiam WSZYSTKIE KOLEŻANKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:) Ja nadal chora aczkolwiek powoli mi przechodzi:) Wczoraj byłam na usg i muyszę powiedzieć ze chyba Marysia będzie pannicą dla Gosiaczka Oliwierka:P bo ta skubana waży juz 2700g!!!!!!!!!!!!! i jak zwykle jest o 2 tyg do przodu więc termin cesarki albo zaraz po Wielkanocy -albo jak będzie sie cos działo to spędzę Święta w Szpitalu:P Kolejna wizyta 4 marca i wtedy zobaczymy:) Szyjka zamknięta \"do góry\" 35mm wiec ponoc jest dobrze. Ja mam teraz remont wdomku i mam nadzieje ze zdązymy:):):):) Wozek będzie implast border 3 lub quinny buzz kupię na początki marca:) no tyle u mnie:) Emiczko ❤️ daj znac:) co po wizycie. mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze:):):):) Judytko ❤️ trzymam 4 kciukasy:):):):) foli ❤️ kasiiula ❤️ no nareszcie sie odezwałyscie :):):) A-psik:) ja juz sesje mam za sobą:):):):):) ale gratulejszyn zdanego egzamsa:):):):) maklady?:) a czy Ty wiesz komu wynajęłas mieszkanko?:) ❤️ Sabra:) ❤️ ja tez chce Twoje 2 dzidziołki zobaczyc:):):):):) Estellko ❤️ hopsasa hopsasa wyłaz!!!!!! Zabajonku ❤️ no własnie a jak tam Twoj steper kupiony przed ciązą??:P:P:P olinek ❤️ jakie masz teraz plany? nadwislanka ❤️ ale ten czas śmiga :) juz niedługo i Ty bedziesz miała małegho bombelka w domku:) Aga ❤️ halo halo ???? Asik ❤️ torba prawie spakowana hihihihihihihihi:) Golka ❤️ bozinia ❤️ Iwona ❤️ jak tam brzusio?:) i ukochane kilogramki:)?? hihihihih ja poki co mam prawie 5+:):):):)z czego Marysia juz 2,7:) A jesli chodzi o ciuszki to mam wszystkie:) wczoraj kupiłam paczke pampresów nr 1 i takie chusteczki pampers bo ponoc w szpitalu dzieci myje sie takimi chusteczkami:) Sobie kupiłam podpaski ,jeszcze inne duperele i bede gotowa:) A łozeczko to razem z wózkiem na początku marca:) Dunia ❤️ suzinka ❤️ no to do dzieła:):):):):) paula ❤️ super z tym mieszkankiem:) oby jak najszybciej udało się przeprowadzic:):):):) bardzo sie cieszę:) sysia ❤️ a jak tam Twoja szkółka? juz po sesji?:) no dobra spadam do wyrka :) miłej nocki:) i mam nadzieje ze Emiczka ❤️ dobre wiesci przyniesie od doktorka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:):):):) Enigmuś ciesz się że CI przechodzi, życzę ekspresowgo powrotu do zdrówka, no i żeby Marysia nie ucierpiała :):):):):):) Emiczko, skowronku :):):):):) mam nadzieje że te wyniki nie przeszkodzą Wam w dązeniu do celu, kurcze tak bym chciała żebyś zaszła w ciąże kochana :):):):):) nicha Św.Dominik czuwa !!!!!!! trzymam cały czas kciuki za Ciebie :):):):):):):) Maklady :):):):):) Judyta, niech i Tobie Św.Dominik pomoże :):):):):) Olinku cioteczko gratuluje, pozdrów szczęśliwą mamusię :):):):):) Sysiu mój nocny marku pewnie zaraz tu zajżysz :):):):):) przytulam Cię witaj Diuna77 :) Iwonka :):):):) Foli jak po wyprawie na narty? co u Was? :):):):):):) Paula cieszę się, że macie mieszkanko suoerrrrrr :):):):):):):):) jupiiiiii:):):):):):) powodzonka :):):):):):):):) Sabruś ja niestety nie mam doświadczenia :) ale moze inne mamusie CI pomogą całuski dla prześlicznych bliźniaków :):):):):) A_psik gratuluję zdanego egzaminu !!!!!!!!! jestem dimna z Ciebie kobietko :):):):):):) Kasiula kula superrrrr że nas znalazłaś :):):):):) Estelko halooooooo czemu Cie jeszcze nie ma :):):):):) czekamy na Ciebie :):):):):):) proszę mi się tu szybciuko zameldować :):):):):) jezeli chodzi o mnie, Emiczka pytała o badania ....póki co ogarneła mnie mania odświeżenia całego mieszkania na wiosne i świeta, mebelki, tapety i ozdoby, dosłownie wpadłam w jakiś szał, codziennie coś przywoże do domu, mój M się śmieje zwłaszcza że ja zawsze praktycznie wszytko robie sama, tapetuje, maluje, robie ozdobniki styrodurowe na ścianie itd. itp. uwielbiam to :):):):):):) narazie do tego się ograniczam po ostatnich wojnach moje kochane koleżanki, aczkolwiek marze i to strasznieeeeeeeee o dziecku :):):):):) dobrej nocki dziewczyny - buziaczki dla wszystkich :):):):):):)paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy i że mnie wspieracie, ale wieści nie mam dobrych:-( dziś sobie popłakałam i pewnie popłaczę, a jutro stanę na nogi i się nie poddam, bo w końcu muszę stanąć na tej głowie po porodzie, prawda ;-) wizyta była niezbyt fajna, a dowiedziałam się mianowicie: prl spokojnie zbiję, bo już nie raz mi podskoczyła i ładnie zeszła, mam już leki, glukoza w porządku, jednak badanie CA125 nie jest dobre, dr przepisał mi antyki na miesiąc narazie, a że zaczął mi się cykl więc Yasmin mam brać od następnego, jeśli wynik spadnie po braniu antyków to znaczyć będzie endometriozę, jeśli nie to czeka mnie laparoskopia, bądź podejrzenie nowotworu jelita grubego:-( jest to dla mnie szokiem, bo moja babcia ze strony ojca zmarła na raka jelita......módlcie sie za mnie by wynik spadł, by okazało się to endometriozą.......... prof. robił mi usg, powiedział że mam tyłowzgięcie(a wszyscy mówili że przodo) więc zgłupiałam, żadnych torbieli, powiększonych jajnkiów i cyst nie było widać, ale mnie osobiście samą zaintrygowało ładne endometrium, naoglądałam sie ich już na usg i wiem kiedy jest cienkie a kiedy grube więc to było ładne a to mój 6 dc dziś i skończyła mi się @ po 3 dniach -dziwne, ale nie istotne chyba.....w dodatku każdy mnie pytał czemu zrobiłam to badanie, panie w novum powiedziały że jest z tym problem teraz -dziwnie to zabrzmiało, prof. powiedział że z takim wynikiem nie mogą mnie dopuścić do in vitro, a co jeśli taki wynik był przed moimi transferami? przecież mogłam się przekręcić? dlaczego nie zlecają tego jako badanie podstawowe, przecież przy takim wysokim wyniku przy stymulacji wzrasta ryzyko raka........jestem w szoku, a mężuś wściekły, powiedział że ostro pogada z dr L...... dziękuję jeszcze raz Wam za to że jesteście a gdy jutro wstanie słonko wstanę i ja by dźwięcznie przylecieć tu do Was na skrzydełkach ...... buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko 👄 Kochana tak czekałam na Ciebie :( starsznie mi przykro, ale wierze ze wszystko wroci do normy a o tym najgorszym nie mysl proszę Cie !!! Jestes młodziutka wszystko przed Toba :) widocznie nie wskazane Ci invitro bo zajdziesz naturalnie - zobaczysz :) bardzo bardzo mocno Ci tego zyczę :D:D Trzymaj sie Kochana - jesli Cie to pocieszy to jestesmy z Toba :) Tak wiele juz przeszłas teraz pozostało Ci cieszyc sie ze niedługo zobaczysz upragnione dwie kreseczki :) No Enigmaa Ty naprawde kujonica ? :P:P:P Az strach pomyslec kim zostanie Marysia :D Ana dziekuje 🌼 no kobietko ja z ciebie tez dumna, ze Ty taki sztukmistrz :D taka z ciebie Zosia samosia :P Ide spac 😴 papapatkiii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki ❤️ i ja czekałam na Emikę ❤️ i wk... sie strasznie :( Normalka wkurza mie to ze za kazdym razem to inna diagnoza u Ciebie emiczko ❤️ Kurna czyzby i w Nowum były konowały??? Pamietam jak po latach leczenia Dr L powiedzial Ci o zespole policyst jajnikow? kurrna a teraz to???? Emisiu a moze własnie .... to ta mam nadzieje ze to tylko będzie endometrioza powodowała ze wtedy Dr L widzial te policystyczne jajniki? Kurna normalnie wkurzona jestem bo cholera człowiek daje swoje zycie w ece specjalistow a potem musi na własną rękę działac:(:(:( Ale jakos wierzę pozytywnie ze jednak wynik ca125 spadnie:) To moze poprostu była jakas toebielka ktora sie wchłonęła no albo endometrioza to podwyzszony wynik ca wlasnie o tym świadczy. Emiczko ❤️ jutro popytam jeszcze mojego gina i dam znac:) a Ty bądz dobrej myśli:):):):):):):) bo moze to własnie to będzie przyczyną Twojej nieplodnosci i moze dzięki temu ze odkryłas to blizsza jest Ci droga do didziołka:):):):):):):):) JA W TO WIERZĘ:):):):):):):) a-psik:) ❤️ Ana ❤️ no to jeszcze sysia pewnie tu zajrzy:):):):):):) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA jestem moja zwiastunko :D jak przeczytałam Twój wpis to kurde ale z Ciebie zaradna bebczka, to tak jak drugi chłop w domu :D ale bardzo fajnie :) a maleństwo jeszcze troszkę i samo przyjdzie :) Emiczko - normalnie oczy zrobiły mi się wyłupiaste bo nie wierzę w to co widzę, jestem w szoku normalnie. Przecież to jedna wielka bzdura, kłamią normalnie by tylko te ich pomyłki nie wyszły najaw, kurde bagali Cię już tyle razy i kurde teraz raptem masz tyłowzgięcie, jakimś rakiem Cię straszą tylko dlatego że im kuźwa ciężko było zrobić badanie od którego mogło zależeć Twoje życie, do jasnej cholery nie mogę w to uwierzyć i to profesjonaliści, nie wiem co oni kurwa z Ciebie robią - królika doświadczalnego czy jaki kij skopałabym im dupy tak, że w końcu zaczeli by leczyć a nie zabijać. Także Emiczko moja kochana, nie płacz bo to wszystko nieprawda, jestem przekonana że przy następnej wizycie wszystko odszczekają. Głowa do góry bo modlić za Ciebie będę się na pewno. Jesteś silną babką i kto wie czy sama bez ich pomocy zajdziesz w upragnioną ciążę czego życzę Ci z całego serduszka ❤️ Enigmuś - dobrze że wracasz do zdrówka i mam nadzieję ze w święta to jeszcze się dużo najesz i urodzisz dopiero jak będziesz na to gotowa. Marysieńka to duży klocek będzie, mój Tomcio to prawie z taką samą wagą się już urodził :) a co do remonciku to spokojnie zdążycie ale nie waż się nic tam przypadkiem dźwigać :) a co do mojej szkoły to z sesją do przodu i 1 marca mam dopiero pierwszy zjazd, także luzik :) Foli - to się pewnie wyszalałaś co?? zazdroszczę Ci tych nart i tego świeżego górskiego powietrza :) Paula - co do grypy to tu Asieńka gołąbek nasz zasiała na forum ale dobrze że już po tych przykrych doświadczeniach, co do Patryka to kochana nie wierz w cuda, te urwisy zawsze wcześnie wstają wtedy kiedy nie powinny :D a jeśli chodzi o mieszkanko to gratuluję Ci z całego serducha bo to już duze boom w waszym życiu, teraz to już będzie nowe życie :) Sabra - ja Ci nic nie doradzę bo kurczę nigdy nie brałam tabsów i jak na razie nie zamierzam a jaki lek dostałaś na wywołanie?? Kasiula ❤️ Dunia ❤️ Olinek ❤️ Iwonka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czasem zaglądam i podczytuję, choc pisać chyba skonczyłam w 3 częsci :) le lubie czytac jak sie wspieracie Emika- moja mama na jednym dokumencie miała przodozgięcie, a na drugim- tyło. I to od tego samego lekarza :) Co do CA- to może powtórzyć badania, dla pewności? Pozdrawiam Was, razem z Igą- dzieciakiem tego wątku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika_____ trzymam kciukasy dziewczyno, zeby kolejne wyniki byly juz w normie. Wszystkie! Coz, przerabialm objawy raka jelita grubego ze swoim gastrologiem. Na szczescie, jak sie okazalo - tylko teoretycznie. Nie jest to choroba bezobjawowa, wiec chyba bys cos zauwazyla wczesniej. Nosek wiec w gore i tak jak mowisz, jutro znowu zaswieci slonce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochane!! Emiczko - jestem w szoku co napisałaś. Bardzo się zdenerwowałam tymi wynikami i taką ich interpretacją przez lekarza. Jak oni mogą tylu rzeczy nie zauważać. Nie rozumiem tego. Ja na Twoim miejscu dla pewności poszłabym do innego lekarza, powtórzyła badania i zobaczyła co wtedy powiedzą. Ale Kochana nie martw się będzie dobrze. Wiem, że to nic groźnego. Zobaczysz oni Ci tylko stracha narobili. Ja też miałam podejrzenie endomitriozy, ale dostałam bardzo dobre leki holenderskie - nie pamietam jakie bo było to 10 lat temu - ale mnie wyleczyli. Ty też bądź dobrej myśli. Naprawdę Kochana wierzę, że wszystko jest dobrze i szybciutko sytuacja się wyprostuje. Główka do góry dzisiaj ślicznie świeci słoneczko i napawa optymizmem. Więc marsz z wynikami do drugiego lekarza, powtórz wszystkie badanka i nie smutaj się. Jestem z Tobą myślami. Pozdrawiam pozostałe dziewczyny. Gratulacje dla Gosiaczka i dla jej wielkoluda!!!!!!! Całuski.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko-dopiero dzis czytam co u ciebie. Wydawalo mi sie ze juz kiedys robilas tego CA 125,, ale moze zle kojarze. Kochana-nie ma syt bez wyjscia. Ale faktycznie tyle zcasu w N. i co lekarz to inny wynik. raz przodozgiecie raz odwrotnie. Nie wiem co ci doradzic, jak wesprzec...., Ale tak jak mowi Apsik-kto wie czy dominik nie dziala i moze calkiej bez pomocy medycyny zobaczysz II. czego zycze Ci kochana calym sercem. Poplaczesz, posmutkujesz ale zobaczysz, ze nadzieja zapuka do twojego serca.. Moze i dbrze ze lekarze zwracaja uwage ze cos moze byc nie tak, anizeli mileiby zbagatelizowac sprawe. W takiej sytuacji zycze Ci by to nie bylo nic o czym myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emisiu-u mnie w klinice mi zlecili to badanko(CA -125) i mimo iz wynik byl w niskiej granicy normy i tak skonczylo sie na laparo -i znalezli ogniska endometriozy .Tego dziedostwa raczej na obrazie USG sie niedojrzy....:O A poprostu tak miesza szyki ,ze dramat. U mnie najprawdopodobniej \"siedzi\" wewnatrz jajowodow :( Dlatego ICSI. Emiczko--głipui to zabrzmi i okropnie ,ale w tej sytuacji i tego co napisalas po wizytce to ja ci wole zyczyc tej endometriozy niz tego drugiego!!! Co za los....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emika, mam nadzieję, że to nic poważnego, o raku nawet myśli nie dopuszczam i proszę ty też nie, odrzucaj te myśli bo zwariujesz. Na pewno te nerwy okażą się na wyrost i zobaczysz, że wszystko będzie ok. z endometriozą lekarze sobie poradzą. Moja ciocia z tym walczyła a teraz jej syn ma już 16 lat. Trzymam kciuki za kolejne badania i proszę nie denerwuj się tak mocno (wiem łatwo się mówi). Jestem pewna, że mężuś jakoś ci umili czas do następnych wyników bo z tego co widzę jesteście bardzo blisko związani i dacie radę przez to przejść. Co do badan w klinikach to niestety robi się niezbędne minimum bo wielu nie stać na zrobienie wszystkich badań, które mogłyby wykluczyć in vitro a jest tego trochę i dlatego jeśli nie ma innych dolegliwości robi się tylko parę niezbędnych, podstawowych, co przy koszcie In vitro (u nas nie refundowanym) i tak jest dużo Na nartach było super, Nadia użyła, była trójka innych dzieci więc miała radochę no i non stop na powietrzu bo pogodę mieliśmy idealną, śnieg + słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×