Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja juz tez chciałabym poznać płeć dzidziusia;) sama nie wiem, ale jakieś takie mam przeczucie, że to synuś będzie;) nie wiem dlaczego... ja bez znieczulenia, też nikomu nie pozwolę w moich zębach grzebać;) tego linka któraś wkleiła jakoś po wielkanocy, ale nie mam go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Karolina mój didek ma 13 i pół tyg i dziś miał 72 mm a np tydzień temu tylko 51.5 mm i to jest duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mialam przeczucie na dziewczynke-troche bylam zaskoczona kiedy w 22 tc lekarz powiedzial ze na 100% bedzie synek:) tym razem nie mam przeczucia (no moze takie male na chlopca) ale ja juz nie ufam swojej intuicji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja też czuję że to synuś będzie ale napewno za 9 tyg czyli w 22 tyg juz będę wiedzieć jaką płeć ma didek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Karolinka to było usg genetyczne. A w pop[rzedniej ciąży nie miałam takiego czegoś i nawet lekarz mi nie dał posłuchać bicia serca a już o zdjęciach nie wspomnę. A teraz byłam prywatnia a tak to chodze z kasy. I wizytę mam już 20 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakiej stronce mogę sobie dodać coś takiego jak ty masz tzn który to już tydzień i takie tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie umię tego znajść na tej stronie co podała Beatka - nie wiem w którą zakładkę mam wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dzięki Beata1987 - już rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiła mprawo jazdy chyba z 10 lat temu i praktyczni od tego czasu prawie wcale nie jeździłam. Zdałam za 3 razem. Teraz boj się usiąść za kierownicę ,b o zbyt długą mam przerwę. Co do dentysty, też muszę się wybrać. Nie pytała mlekarki o znieczulenie, ale jeśli mówicie , że można to super. Po co się męczyć. Co do teściowej - warto posłuchać jej rad, ale trzeba robić swoje, swoje zdanie też trzeba mieć. Ja też od razu powiedziałam wszystkim, więc nie miałam problemu, że się ktoś dowiedział od kogoś innego itd. Po co się bawić w takie zagadki. Zależy to pewnie od relacji z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i trzymam mocno kciuki za piękny, wymarzony ślub. Na pewno będzie super! Ja się denerwowowłam, ale później poszło jak z płatka. To cudowny dzień. Lorinko - niepokoi mnie to, że masz niezbyt dobrą opiekę. Możesz zmienić lekarza, przychodnię? To kpina, abyś nie miała żadnych badań do tej pory. Możesz je zrobić we własnym zakresie? Może chociaż te podstawowe. One nie powinny być drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu caly dzien z przyjaciolka naszymi synkami na wyprawie ...nad morzem jak wrocilam do domku to zobaczylam list wiedzialam ze to od ...poloznej i sie nie mylilam :) mam z nia spotkanie dopiero 5 czerwca wtedy tez dopiero zaranzuje mi usg pobierze krew..ciesze sie bardzo :D bo wkoncu cos ruszylo ja czesto pije kako i uwielbiam razowy chlebek z serkiem typu almette i pomidorkiem niestety swojego ogrodka nie mam ...wiec liczyc na \"zdrowe\"warzywa i owoce nie moge ale zasialam koperek ,pietruszke :) bratki i sloneczniki uwielbiam sloneczniki sa sliczne :)ja marze by miec swoj ogrodeczek .....jeszcze musimy poczekac troche jem jogurty i jablka :) mieso poszlo precz za to rybki bardzo mi smakuja ja mam uplawy ,w pierwszej ciazy mialam infekcje grzybiczna i od 4 miesiaca dostawalam atybiotyki dopochwowe bo clotrimazol nic nie dzialal a teraz sama nie wiem co robic bo gina pewnie tu nie zobacze wiec zmuszam sie do jogurtow naturalnych i nie jest zle... no i dostalam dla didulka pierwsza rzecz fotelik samochodowy:D jak ja chcialabym znac juz plec licze na coreczke ale jak bedzie drugi synek to trudno hih :D:D mi z tej tabelki wychodzi corka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się udało zdać za 1 razem i teorie i praktyke. Co do dentysty ja też muszę iść ale mi się nie chce i się boje rzecz jasna haha... Chyba zaczynam się denerwować tym slubem... W sobotę rano od 8 będzie u mnie fryzjerka i makijażystka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) Marta1983- nie ma sie czego bać;) strach ma wielkie oczy;) każdy człowiek chyba przeżywa taki dzień...ale zobaczysz, ze wszystko pójdzie gładko;) ja właśnie zjadłam śniadanko. Znowu w nocy miałam jakieś głupie sny...ale juz do tego przywykłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe łatwo powiedzieć :D to chyba każda z nas się troszkę denerwowała na taki dzień :) Mam nadzieję że nic się nie przytrafi niefajnego hihi.. Jeszcze zapowiadali że w sobote ma lać ulala.. Chyba oszaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1983- nic nie przebije dna mojego ślubu- najpierw autobus z gośćmi i moim tatą nie mógł dojechać do Warszawy, bo był jakiś wyścig rowerowy i policja pozamykała główne ulice dojazdowe.... mój tata ledwo zdążył na błogosławieństwo.... poza tym... wcześniej pojechaliśmy na zdjęcia do Wilanowa... korki jak cholera-wyścig!!!!- zdjęcia w pośpiechu i kupa śmiechu-ale też nerwy, bo możemy nie zdążyć... na dodatek- przydeptałam sobie tren obcasem na trawie i miałam piękną, zieloną plamę;) na przodzie sukienki miałam wieeelką plamę czerwoną, bo siedząc w samochodzie roztarł mi się płatek róży.... aha.... no i jeszcze zaczepiłam welonem o krzaki i troche mi sie podarł.... jak wróciłam do domu i zobaczyła mnie mama- to zrobiła mi aferę, ze za późno przyjechaliśmy i jeszcze do tego- ta sukienka...no i była bardziej spanikowana niż ja, bo nie było jeszcze taty.... ale jakoś się udało... wprawdzie tata wparował do domu cały mokry, ale zdążył... a wszystko mieliśmy tak zaplanowane...na ostatni guzik dopięte...ale nie przewidzieliśmy tego chol***ego wyścigu;););) teraz juz sie z tego śmiejemy;) gdy staneliśmy przed kosciołem, to nerwy puściły i poszło juz gładko... to taka moja refleksja była...przypomniało mi się;) to juz prawie 6 lat;) ależ było gorąco....uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka -niestety nie wiemy jeszcze w wiekszosci przypadków jaka jest płeć maleństwa , no ale może któraś sięskusi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! U mnie dzisiaj piękna pogoda aż nie chce się w pracy siedzieć. Pod koniec tygodnia czeka mnie małe przemeblowanie i nie mam zieloinego pojęcia gdzie to wszystko dam!!Kupiliśmy łóżko małżeńskie no i szafę a mamy tylko jeden pokój który babcia traktuje jako gościnny ale teraz to już będzie nasza sypialnia i nie wiem jak babcia zareaguje na to wszystko pewnie dostaniemy opierdol. Ale co mi tam też mamy jakieś prawa. Oj dziewczyny wspominacie ślub ja też wspominam swój bardzo miło coprawda było to nie dawno bo 271 dni temu ale było pięknie. Pogoda nam dopisała i wszystko się udało. My też mieliśmy tylko cywilny bo jesteśmy z mężem różnych wyznań i nie chcieliśmy na sobie nic wymuszać więc zostało przy cywilnym. Ale było naprawdę cudnie, była tylko najbliższa rodzina no i było bez muzyki, co mnie tylko zmartwiło to to, że w dzień naszego ślubu zmarła ciotka od ,męża i ojciec jego kolegi naszczęście dowiedzieliśmy się o wszystkim dopiero 2 dni później tak więc nawet dobrze się stało bo przynajmniej ze ślubu nie zrobiła się stypa. Skromne małe przuyjęcie też może być piękne. Tak więc nie martw się bo jak będzie po wszystkim to będziesz to wszystko pięknie wspominać!! Pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza - no nieźle. Przynajmniej teraz fajnie sięWam wspomina ślub. Oj nie chciałabym chyba mieć tyle stresów w dniu ślubu. Faktycznie dzisiaj tutaj pusto. Aż się zdziwiłam, że dopiero na 3 stronie znalazłam topik. Ja jestem padnięta dzisiaj. Zmienia siępogoda i to chyba dlatego. Pewnie zaraz zacznie padać. Jak zwykle na weekend psuje się pogoda. Zasugerowałam się tym co piszecie i nie kupiłam drogiego balsamu/kremu na rozstępy. Kupiłam firmy Dax i do tego oliwkę. Nie wiedziałam ,że tyle firm robi oliwki. Norlamnie zgłupiałam w sklepeie, bo nie wiedziałam którą mam wybrać. Jak stosujecie tą oliwkę? Nigdy je jnie używałam. Po kąpieli na mokre ciało ją wmasować , wytrzeć ręcznikiem i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A nad morzem klaruje się pogoda i jest coraz cieplej. Rzeczywiście ostatnio tu pustki, ale po wakacjach to się pewnie topik dopiero rozkręci, im gorsza pogoda tym więcej bywalczyń. Sama oliwka tylko natłuszcza nie nawilża, wiec i tak trzeba coś nawilżającego stosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1kibroszurki o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam to wyżej to przez przypadej ja:) Ja juz się nie mogę doczekać jak poznam płeć dziecka, mam za 2 tyg. usg, może się uda.. Daff- ja też w 16 t ostatnio poczułam ruchy, a teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tygodnie, bo jutro szkoła, w sobote wesele i pewnie zajrze dopiero w poniedzuiałek:) NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........16.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........15........04. 11..62-1 ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06 .11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 14.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........14..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13......... 16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............12....... . 19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa....27.....Lublin.............13............ 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uporządkuję Tabele
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........14........02.11...57+2kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 ewelka1234......24.....Poznań..............14........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11...65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............13........09.11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............14........09. 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 14........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................12........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........13.........14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........13.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............13........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....Blackpool...........12.........19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................11......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9..........25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28.11....53kg Maja_21...........21....Kielce................10........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jutro koncze 16 tc wiec zmieniam w tabelce jade jutro na komunie do rodziny a w przyszlym tyg wyjeżdzam do mamy do Kamiennej Góry wiec bedzie mnie trochę mniej na forum o ile wogóle dam rade zaglądac.Mam nadzieję ze szybko o mnie nie zapomnicie :) NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........14........02 .11...57+2kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 ewelka1234......24.....Poznań..............14........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............13........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............14........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 14........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................12........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........13......... 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........13.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............13........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....Blackpool...........12........ .19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................11......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................10........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×