Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

I jeszcze jedno, zaczęły mi nad ranem dokuczać skurcze łydek, w poprzedniej ciąży też tak miałam, ale nie mogę sobie przypomnieć co się na to bierze. Pomożecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika - na skurcze ASPARGIN (możesz spokojnie brać rano i wieczorem, po jednej tabletce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja tylko na chwilkę. przepraszam próbowałam przeczytać wszystko ale nie dałam rady :( jestem teraz u mamy, przyjechałam na chwilkę,bo mój brat w szpitalu leży już 2 tydzień i chciałam go odwiedzić przed wyjazdem. więc korzystam z sekundy czasu i pisze do was. ja to normalnie mam tyle energii że aż R nie może się nadziwić :) wczoraj byłam na zakupach, najpierw 2 godziny jazdy autobusem, potem 5 godzin biegania po sklepach, potem 1,5 godziny jazdy, o 18 weszliśmy na basen, godzina pływania, o 20 poszliśmy na pole po truskawki, po godzinie wróciliśmy, posprzątałam pokój, umyłam się, i .....o 23 padłam na łóżko. wtedy poczułam się zmęczona, ale ten dzień to był maraton niezły :) oczywiście nie zabrakło mi siły na umilenie tego wieczorku maleńkim barabara :P normalnie już od dawna nie miałam tyle siły :) czuje się suuuuper :) co do skurczy to mnie wczoraj też w łydce złapał ale to podczas owego umilania sobie wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też brałam feminatal, ale mam po nim mdłości więc po 5 dniach brania odstawiłam, wróciłam do foliku i w poniedziałek zapytam co robić. ale na skurcze to faktycznie potas jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Feminatal biorę, więc teraz kupie ten aspargin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem tegoroczna sierpniowka :-) kupilam niedawno sukienke, owszem na brzuszek idealnie pasuje ale w biuscie jest za mala moze ktorejs z was sie spodoba.. ewentualne pytania prosze kierowac przez allegro http://allegro.pl/item378552818_atmosphere_40_l_sliczna_haftowana_w_stylu_lat_60t.html pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol:) kasika mnie tez juz mecza skurcze lydek i nigdy nie wiem czy trzeba wtedy napiac czy zluzowac noge???????:o mala agatko zyjesz na pelnych obrotach super ze masz tyle energii :) ja mam jej troche mnie a wlasciwie to szybciej sie mecze ale wieczorem daje rade juz wysiedziec do 22 bo wczesniej padalam o 20 ...w koncu mozemy obejzec jakis film:D wydaje mi sie ze mam duzy brzuszek jak na 4 miesiac ........ciekawa jestem jak wasze wygladja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej asparginu nie brać bez wiedzy lekarza! to jednak lek już jest. A może coś innego przepisze?? Najpierw pytaj lekarza nie bierz leków bez jego wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Hehehe fajnie Was czytać, bo właśnie mialam napisać, ze dziśw nocy podczas snu złapał mnie taki skurcz lewej łydki, że miałam dość! ...i chciałam spytać czy to normalne... Wchodzę tu... Czytam Was, a tu co druga pisze o takich właśnie skurczach ... :) hehe... Swoją drogą był to jeden skurcz ale tak silny, że do teraz odczuwam lekki ból łydki, ale co tam :) Któraś jeszcz czuje ruchy dziecka pod pstacią takiego sztywnienia, cierpnięcia brzucha? - chwilowego, a potem znów rozkurczenia... Tak to właśnie czuję... Wczoraj to nawet kilka razy podczas dnia. Niby przesunięcia, ale jednak jakoś zawsze mnie to delikatnie przeraża... że ten brzuch tak sie "stawia i rozluźnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam te skurcze i po nich ok dwóch do trzech dni bolała mnie łydka. Wzięłam kilka razy feminatal i już mnie nie męczą. Nie chcę brać witamin za dużo bo podobno od witamin duże dzieci strasznie rosnął, a ja wole mieć mniejsze i łatwiej rodzić. Zapobiegawczo biore co jakiś czas dwa dni pod rząd, więc myślę że te 30 tabletek starczy mi na całą ciąże :)) Poźniej będę brać jak będę karmić, bo podobno po porodzie nie można wszystkiego jeść bo uczula dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj wrocilam od mamy:) narazie nie czytalam co u Was jesli o mnie chodzi to dzidzius kopie porzadnie od 2 tyg:):):) brzucho mi zaczelo rosnac bardzo szybko:) mam nadzieje ze u Was wszystko OK pozdrawiam:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1983 - jestem podobnie jak Wy listopadówką, pod ciągłą opieką lekarza, z wizytami regularnie co 2 tygodnie i to właśnie lekarz kazał mi brać ASPARGIN, więc spoko nie ma zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! mnie od wczoraj dzwinie kluje brzuch u dolu i kluje mnie w pochwie poza tym twardnieje mi brzuch.dzis chyba pojade do mojego lekarza bo mnie to niepokoi:(boje sie ze moze mi sie skracac szyjka moja gin. mowila mi ze moze zalozymy kulko albo zrobimy podszywke jak nic sie nie podniesie!!bardzo sie boje i wole dmuchac na zimne pojade dzis wieczorem do mojej gin. -zawsze bede w razie co spokojniejsza!! a tak poza tym to dzidzius skacze po moim brzuszku i sie tylko rozpycha.aaaaaaaaa i moje drogie przytylam 4kg czyli w koncu wyszlam na zero:)wazylam sie na 2 wagach bo normalnie nie wierzylam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja Ciebie doskonale rozumiem ale to że Tobie lekarz zalecił nie znaczy że innej kobiecie w ciąży może pomóc. Może jedna tego leku nie tolerować albo nie powinna brać dlatego wszystkie leki w ciąży należy konsultować najpierw z lekarzem. :) Zmieniam w tabelce już tydzień wole na początku tygodnia w poniedziałek i przy okazji powiem Wam że przytyłam :) A brzuszek coraz ładniejszy hihi.. NICK...........Miasto................TC......TREMIN....WAGA....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........19.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........19.......02.11.....5 7kg+5 mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............15.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............17........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wróciłam już do Łodzi :) strasznie zmęczyła mnie podróż naszymi wspaniałymi kolejami. a to tylko 3,5 godziny jazdy :( no cóż widać nie jestem już tak młoda i sprawna jak kiedyś :P wczoraj jak wracałam cały pociąg był zapełniony. siedzieliśmy po 8 osób w przedziale i jeszcze jakieś głupie baby w moim przedziale kazały zamknąć okna bo im wiało. a ja to dosłownie myślałam że zemdleję tak mi duszno było. ale siadziałam tam tylko 20 minut bo potem przyszła konduktor sprawdzać bilety to poprosiłam o odblokowanie przedziału dla kobiet w ciąży. popatrzyła na mnie powiedziała że nic nie widać, ale jak pokazałam kartę ciąży to otworzyła :P ale z niej wielka baba była, normalnie 4 razy ja, więc się nie dziwię że nie zauważyła :) pewnie myśli że każdy może wyglądać na takiego grubasa jak ona :P no i od tej pory siedziałam sama, z wyciągniętymi nogami, bo stopy mi spuchły jak baloniki od tego upału :) dziś rano postanowiłam że muszę kupić sandałki. mój R powiedział że przed pracą możemy skoczyć na pobliski rynek, może coś wybiorę. i wiecie co ... kupiłam buty! byłam na nim dosłownie 5 minut, w pierwszym sklepie, pierwsze jakie przymierzałam od razu były moje! wygodne że hoho i jaka cena. za pieniądze które mi zostały mogę sobie jeszcze jedne kupić :) marto - fajowy brzusio!!! ja niestety nie mogę pokazać mojego. nie mam możliwości przez te kombinacje z netem, ale może potem coś wymyślę :) agnieszko - to idź lepiej do tego lekarza zawsze będziesz spokojniejsza. może to normalne i nic się nie dzieje, a może jednak o czymś to świadczy. lepiej dmuchać na zimne :) gratuluję tych 4 kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pytanie. czy wy też tak ciągle siusiacie? ja to normalnie co pół godziny do kibelka latam, a ajk już pójdę to najczęściejokzuje się że tylko mi się wydawało i nic nie leci ;) mam już dość! chcę żeby to minęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza jeszcze Tobie urośnie :D Mała agatko ja jak dużo pije to tak ciągle latam ale jak wychodzę gdzieś na dwór na dłużej to staram się mniej pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że ja tak mam nawet jak nie piję! dziś zapytam lekarki, choć to pewnie normalne bo mi przecież macica urosła i zapewne uciska na pęcherz :) zawsze się śmiejemy z R że to Zuzka skacze mamusi po pęcherzu tak dla zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko ja jak bym mogla nie wychodzilabym z ubikacji nawet co 10min. chce mi sie siku i to tak ze bardzo mi sie chce ide pomalu zanim dojde to juz mi sie odechce siedze i tylko pokapie i spowrotem:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się jeszcze macica jest pod pępkiem. Jak się podniesie wyżej nieco poczujesz ulge :).. Ja dziś w nocy znowu czułam mojego karateke hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daff fajnie ze jestes i super ze dzidziul kopie:) mala agatko ja zamiast w nocy spac to latam do kibelka takze czekam na spokojniejsze dni bo mnie to dobija jak jestem w miescie to musze zaliczyc toalete choc raz bo nie doniose do domu... marta brzuszek sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha no to nie tylko ja tak mam :P co do brzuszka to mój juz jest calkiem spory, zwłaszcza wieczorami. rano jest jeszcze malutki, ale po całym dniu chodzenia rosnie w siłę :) ale każdy brzusio ma swój rytm i nie należy się martwić jego wielkością. u mnie na roku dwie dziewczyny chodziły z brzuszkami prawie równocześnie, jedna miała brzusio duży już w 3miesiącu a druga do 6 mogłaby ukrywać ciążę. obie bardzo szczupłe, oba dziciaczki ok 3,5 kg ważyły także także nie ma reguły. jeszcze zdąży urosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie każdemu inaczej rośnie. To moje pierwsze dziecko a wszyscy się pytają czy nie poroniłam wcześniej albo coś bo tak szybko brzuchal mi rośnie. Bardzo możliwe że kiedyś byłam w ciąży ale mogła ulec naturalnemu poronieniu, jednak nie zarejestrowałam tego. A jak ogólnie się czujecie w te upały? Dla mnie to męczarnia szczególnie tu gdzie z mężem mieszkam.. Strasznie mieszkanie się nagrzewa praktycznie cały dzień słońce :(. za to jak pojadę do mamy to tak chłód :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie upały są super :) oczywiście oprócz jazdy komunikacją publiczną. odkąd zaszłam w ciążę ciągle było mi zimno, a teraz w końcu mam szansę poczuć przyjemne ciepełko :) wiem że dziwna jestem ale tak już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×