Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

oj elwirko nie szalej tak bonie będziesz miała siły urodzić po takim wysiłku :P jasne najważniejsze żeby dzidzia zdrowa była, a rozstępy to nic :) przeżyliśmy 3 miesiace nieustannych wymiotów, kolejne 2 niesamowitego bólu kręgosłupa a teraz kompletnie sztywne biodra, więc i te rozstępiki przeżyjemy. a że i tak już miałam przed ciążą to aż takie zaskoczenie dla mnie to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi R powiedział że zero seksu do porodu. haha ale wymyślił :P niech no tylko poczeka do listopada :P na razie mamy zakaz lekarski, ale jak tylko leki odstawię to możemy sie sobą nacieszyć (jak to wczoraj pani dr powiedziała) i ja zamierzam sie cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na mężusia bo zaraz ma na obiadek przyjechać :) dzisiaj rosołek , bo wczoraj na wieczór najadłam sie za dużo popcornu i mnie żołądek bolał całą noc :o teraz jest już ok ale rosołek nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy jeszcze nie rodzę chociaż skurcze mam:) Boli mnie cały brzucholek dlatego mało siedzę przed kompem.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASIKA GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolejna szczęśliwa mamusia. Dziewczyny ale macie śliczne brzuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mężuś nakarmiony i pojechał już do pracy , a ja się nudze teraz i też dodałam fotki na stronke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA GRATULACJE🌼🌼🌼:D:D:D co do rozstepow to mnie brzuszek tez swedzi od czasu do czasu i nowe rozstepy sie nie pojawily ,tylko te stare z pierwszej ciazy sie rozciagnely ,za to mam zajbsty celulitis ale pamietam ze poprzednim razem tez mi sie zrobil ,a jak tylko wrocilam do formy i stracilam kg to zniknal moze tym razem tez tak bedzie ja bede uzywala tylko jednorazowych piluch nie chce mi sie bawic w pranie tetry Marta ty jak chcesz rodzic to lepiej zacznij chodzic , bo takie lezenie nic nie da, a chodzenie pomoze;) zabieram sie za prasowanie znowu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy wyglądasz jak zwykle kwitnąco :) Lorinka źle się czułam więc się położyłam na troszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj:) Kasika gratulacje!!!!!!!!!! :) jak dojdziesz do siebie wpadaj i opowiadaj:) A czy Kasika nie miala na jutro planowanej cesarki? czy zle pamietam:) Ciekawa jestem ktora z nas nastepna i tu mam 3 z was na oku:) oraz, ktora z nas z terminu na 6.11 bedzie pierwsza:) Co do hemoroidow to mam i bralam jakies czopki ziolowe i one nawet fajnie czyscily:)ale lekarz powiedzial,ze woli poczekac do rozwiazania i zaczac walke z nimi:) Elwira elwira-ja chyba tez wezme sobie do serca twoj plan dnia:)Ponoc draznienie sutkow tez wywoluje skurcze i moze doprowadzic do porodu:) Rozstepy mam straszne i na brzuchu i na dupie i na udach jak juz pisalam, ale co tam, zbledna:) albo bede wam plakac po porodzie o nich na razie mysle jak tu przejsc porod i zaczynam stosowac pozytywne mantry:) Bylam dzis w lumpie i musze sie pochwalic kupilam recznik kapielowy dla malego, spodenki na szelkach i ekstra bluze (dobra firma i jak nowe:)) i do tego jedne body i wszystko za 5,90 zł:) ale jestem z siebie dumna:) Wypilam wlasnie dziewicza szklanke herbaty z lisci malin, na razie nic sie nie dzieje:)ehehehhe to tyle chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kuleczki :) Zaczatowana, cieszę się, że z Tobą wsio O.K. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie mieszkania 🌻 Agatko, nie chcę Cię martwić, ale teraz mysz szukają ciepłego zimowiska, więc sezon na nie to dopiero się zaczął ;) No, ja też mam brzuch wysoko. Ostatnio wypełniałam kwity w ubezpieczalni i miła pani zaproponowała, żebym usiadła. Ja jej na to, że dziękuję, ale wolę postać przy tym \"bufeciku\", bo nie dam rady nic napisać na siedząco, bo musiałabym się nachylić lekko nad stolikiem... ;) Dunia, z tymi biodrami, to ja miałam tak, że ból promieniował aż do kolan - głównie w 8-mym miesiącu. Na szczęście odkąd mały się obrócił główką do dołu, to już mnie nie męczy. To jest ucisk na nerw kulszowy i nazywa się \"rwa kulszowa\". Czasem to nawet spokojnie chodzić nie pozwala... Okropieństwo :( Po porodzie przejdzie ;) Mnie za to cierpnie regularnie lewa ręka - od prawie 2 tygodni nie mam częściowo czucia w dłoni... ja wiedziałam, że mam brzuch wysoko, ale że aż tak?!?!?! :p :D Co do bólu bioder i spojenia łonowego, to na tym etapie ciąży jest to już normalne. Hormon relaksyna przygotowuje nasze miednice do porodu rozluźniając więzadła... tylko, że mnie tak męczy już od lipca, aż mi spojenie strzela jak się przewracam z boku na bok i chodzić prawie nie mogłam z bólu :p Kasika1, gratulacje 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 Anabelko, ja już jestem spakowana. Wszystko się zmieściło i zostało akurat miejsce na szampon, żel, pastę i szczoteczkę do zębów ;) Pieluchy tetrowe, to zacznę wprowadzać, jak przyjdzie czas na korzystanie z nocnika, żeby mały wiedział, kiedy się zesikał... ;) (może wystarczy mi cierpliwości :p ) Happymamo, mnie brzuszek swędział, a nie mam rozstępów na nim. Mam za to na lewym biodrze, a tam mnie nie swędziało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do herbat to wy macie tylko liście malin w tych torebkach ??? :o bo ja mam taka samą mieszankę jak lorinka , smakuje jak owocowa i zastanawiam się czy nie jest za słaba i może powinnam ją częściej pić niż dwa razy dziennie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam ze masaz sutkow trzeba robic 3 godziny dziennie by dalo jakis efekt (troche pracochlonne to jest):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy wlasnie mialam o to samo pytac bo ja wole ten mix herbaciany bo jest smaczniejszy ale tam tylko 48%tych lisci malin jest kurde tak mi sie nie chce prasowac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na zaparcia pomagala wczesniej przed ciaza maslanka stracciatella kumpele tez czyscila wiec musi w tym cos byc. a liscie z malin zerwane z ogrodka i wysuszone to tez pomoga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, a dlaczego miały by nie pomóc? Toż to takie same maliny przecież... Ja nazbierałam w ogródku i suszę na grzejniku, a pić zaczynam od piątku po południu :) Jak będą wstrętne, to dodam jakiegoś soku, np. z malin lub jeżyn i będzie O.K. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka mi się też wydaje że takie naturalne , świeżo wysuszone były by najlepsze , ale ja nie mam możliwości nazbierać sobie bo nie mam ogródka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 1- gratuluję. Zaczynają nam się porody, a skończą się w w grudniu, bo kilka z nas z odleglejszymi terminami moze i w tym miesiacu urodzić. Ja mam dużo pracy...... Happymama- fajnie, że jesteś. Jak tam w mojej Irlandii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×