Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej kobietki:) ale piszecie przebrnelam tylko przez ostatnia strone od wczoraj mam jakies dziwne bole brzucha biore paracetamol i przechodza nie sadze by byly to skurcze mi tez nic nie wycieka z cycow ,chyba ze scisne sutek;) co do hemoroidow to ja bralam Cyclo3Fort jest ich 30 kapsulek zaplacilam za nie 30,64 dzialaja rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia25
Agnesa1983 Ty moja bratnia duszo;) ciśnienie też mam ostatnio takie samo jak i Ty:P a taką kropelkę i to nie powiedziałabym dostregę owszem ale jak z całej siły zmiażdzę sobie suta:D to coś tam by dojrzał i to wszystko ale już nie duszę bo po ost.takim duszeniu na maxa do dziś boli mnie sutek:P a naleśniki jakkoś tak nie wiem czemu:P 3ostatnie mi się lekko podpaliły:D a jeden wylądował q koszu hihi:D już się położyłam na troszka i lezę na pół siedząc bo jak tak se dłużej porobiłam a i tą podłogą zakończyłam tzn.myciem brzuchol mnie rozbolał mocno,coś za często te skurcze mnie łapią bolesne mimo tych nosp forte 3xna dzień:O ciekawe czy to nie pośpieszy co do porodu..hmm a hemoroidy macie pewnie głównie przez zaparcia w ciąży:O ja się uratowałam tym ColonC bo i nic mi w dupci nie dolega a przed ciążą póki Colonu nie stosowałam miałam poważne problemy z załatwianiem nawet do krwi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł student do piekła. No i diabeł się pyta: - Jakie chcesz piekło, normalne czy studenckie? - No... niech będzie normalne. No i student wchodzi, a tam impreza. Jedzenie picie, piękne kobiety - żyć nie umierać Student znakomicie się bawi, nagle wchodzi diabeł. - No proszę państwa na dzisiejszy dzień kończymy. Po czym podchodzi do studenta i wbija mu młotkiem gwoźdź w tyłek. Na następny dzień znowu balanga, po czym znowu na koniec dnia wbijanie gwoździa. Student nie wytrzymuje. - Mam tego dosyć! Wole już piekło dla studentów, tam nie może być już gorzej! No i student trafił do piekła studenckiego. A tam? Impreza. Student pod koniec dnia przestraszony rozgląda się wokoło, a diabla z młotkiem i gwoździem nie ma. Następny dzień, też nie ma wbijania gwoździa. Po kilku dniach student się uspokoił, rzeczywiście jest lepiej niż w zwykłym piekle. No i tak balanguje dzień po dniu. Pewnego dnia pojawia się diabeł z młotkiem i wiadrem gwoździ i zaczyna swój proceder. Wbija jeden gwoźdź, drugi... Student nie wytrzymuje i krzyczy. - Co jest do cholery?!!??? - Sesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemoroidy, to są głównie przez zaparcia, a zaparcia przez zbyt małą ilość błonnika w żarełku. Czyli, tak jak Marta napisała, trzeba jeść więcej warzyw i owoców, albo pieczywko razowe... jeszcze można ratować się siemieniem lnianym - zaparzyć w niewielkiej ilości wody łyżkę ziarenek i siup... na raz przełknąć tego gluta :p Siemię lniane też pomaga... ale ja je wolę jako dodatek do chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie straszcie mnie z tą siarą w ciązy/ Mi nic nie leci. Pocieszam się, że żadnej z moich koleżanek nic nie leciało z piersi w czasie ciąży a potem karmiły. Hemoroidów nie mam, rozstępów też nie..ale skórka pomarańczowa,a wlaściwie skóra pomarańczowa na udach, pupie i dole pleców straszna. Co ja z tym pocznę? Chcę już szczupłej Jokasty. Nie mogę już patrzeć na siebie:) No ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta ja też chce znowu fajnie wyglądać :) Będziemy miały czas żeby się odchudzać :D To że nie masz siary nie znaczy że nie będziesz mieć pokarmu. Mnie lekarz powiedział że skoro mam siare od 4 miesiąca to będę mieć bardzo dużo pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ilości pokarmu, to również ważne jest regularne i prawidłowe przystawianie do cycka. Moment pojawienia się siary nic nie znaczy. Jak maluch będzie wysysał pokarm, to on będzie się tworzył, a jak nie wyssie, to przecież nie będzie miejsca w cycku na świeży pokarm. Na początku jest mało pokarmu, bo i maluszek nie potrzebuje aż tyle. Ile taki maluszek zjada na raz? 10-20 mililitrów? Dopiero potem zjada więcej... dlatego takie ważne jest przystawianie maleństwa do cycka od początku i regularnie. Nic się nie martwcie dziewczyny. Pytajcie położne, one Wam poradzą co i jak. Natura przecież tak to wymyśliła, żeby dobrze było i nie pozwoliłaby maluszkom umrzeć z głodu... Pokarm na pewno będzie, jak maluchy będą ssały regularnie i od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata ja zaparć praktycznie nie mam wcale a kupkę robię normalną, nie jakąś taką... A warzywa i owoce jem codziennie w dość dużych ilościach, więc nie wiem skąd one u mnie się biorą :( Kupiłyście sobie te poduszki połogowe do siedzenia z dziurką w środku? Zastanawiam się własnie nad tym, czy taką kupować, czy też nie. Jokasta skóra na penwo zmieni się po porodzie :P Ja mam za to czarny pępek :/ Marta nie strasz mnie z tym pokarmem... nie mam ochoty, żeby mi wkładki w biustonoszu przeciekały :P Wiecie dla mnie to dziwne, jak gdzies czytam, że kobieta karmi dziecko piersią do 4- 5 roku życia czy jakoś tak... a ostatnio znalazłam kilka takich artykułów :/ Patuniaaa, agniesza26 jak się czujecie? Ma ktoś kontakt z Zaczatowaną? Była już bliska rozpakowania się przed ślubem i jakoś się nie odzywa wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie zawczasu o pokarm..mnie nic samo z cyckow nie leci-tylko jak nacisne sutka to kropelka..w poprzedniej ciazy tak samo..nie mialam nigdy nawalow pokarmu , nie musialam uzywac zadnych wkladek-a pokarmu mialam zawsze wystarczajaco. Jedynie jak maly bardzo dlugo spal to robily mi sie pelne piersi. Za to jednej lasce w szpitalu lecialo non stop..miala az cala pizame mokra, szok! nie wiem jak z ta poduszka do siedzenia bo nie mialam. Poki nie zdjeli mi szwow to siedzialam normalnie tylko bardziej ostroznie, a jak na twardym np krzesle to staralam sie na 1 poldupku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 ja juz po wizycie na ktg wyszlo kolka skurczy porodowych:)ktore byly u mnie bezbolesne moj maz poprostu jak to zobaczyl wpadl w nerwowke zaczal chodzic po gabinecie mowic boze rodzimy-prawie za mnie juz oddychal hehe zaczal mnie denerwowac i zaczely mi latac nogi tak sie trzesly ze nie moglam ich utrzymac:P moja gin. od razu wziela mnie na badanko i jak narazie szyjka bez zmian i rozwarcie sie nie zmienilo wiec czekam w domku:) powiedziala ze jeszcze dzis nie urodze:)! zmierzyla mi takim zelaznym pretem moja miednice i mowi damy rade rodzic:)!same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza to nieźle ja też miałam takie skurcze a mąż nie wiedział jak się je czyta na KTG :D No może jutro razem urodzimy co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Brzucholki ❤️ :) u mnie nic sie nie zmienia czytam Was na bierzaco :) mi tez nic nie leci z piersi.. tylko jak przycisne to wycieknie troszke hehe :D ja jak mieszkalam w Polsce to pochodzilam z Sosnowca :) do Bedzina mam bardzo bliziutko :) Caluje wszystkie brzuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko, w takim razie Ty musisz mieć jakieś ekstra skłonności... To faktycznie musisz sobie pomóc jakimiś lekami 🌻 Co do poduszki, to ja na razie nie kupuję. Jak będzie potrzeba, to mąż polata po sklepach zabawkowych i kupi kółko ratunkowe dla malutkich dzieci. Maluchowi przyda się na potem :) No niby kobiety mogą karmić tak długo piersią, ale to wtedy przypomina krowę dojną :p Ja tam zamierzam maksymalnie do roku. Jałówka też nie daje mleka, dopóki się nie ocieli, a potem to cielaka się odstawia, a dojarkę podłącza :p Agniesza, ale mnie rozbawiłaś z tym zachowaniem Twojego męża :D Mój na szczęście nie panikuje na razie... ale zobaczymy, jak to będzie potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelw
Witam wszystkie przyszłe mamusie!! Życzę szybkiego "rozpakowania się" i zdrowych dzidziolków. Ja mam termin na 4.12 (OM) 12.12 (USG) To moja pierwsza dzidzia.... Zuzia. Przy okazji zapraszam na moje aukcje allegro!!! Mam do sprzedania koszule do karmienia, staniki do karmienia, szlafroki i inne... Jakość bardzo dobra, ceny konkurencyjne! http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2609733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia, to Sosnowiec rzut kamieniem ode mnie...czasem jezdze tam na zakupy czy do fryzjera:) ja mam 6 dni do terminu ale jakos nie czuje zebym miala juz isc rodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh marto a moj wiedzial bo na wczesniejszym ktg moja gin. mu pokazywala jak bedzie skala rosla jak beda skurcze porodowe:)no i dzisiaj jak zobaczyl ze skala urosla do samej gory to mowie wam haha nie biore go na porodowke:):):P!!!!zartuje potem na badanku pytal mojej gin. czy ma dzis juz urlop brac na wszelki wypadek zeby mnie wiezc!on mu kazala jeszcze jechac do pracy dzis:)! noo marto moze razem bedziemy rodzily :) ja w piatek znowu mam ktg z samego rana i badanko moze cos sie juz rozejdzie moje rozwarcie:) mi tez nic nie leci z piersi nawet jak przydusze ale narazie sie tym nie martwie:)!mojej siostrze tez nic nie lecialo i malego karmi a cycki jej nic a nic nie urosly takie ma jak przed ciaza czyli takie jak na deske napluc doslownie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki kawaly masa usmialam sie az mi tusz splynal:) ja nie mam zaparc a homoroida mam:(ale nic mi nie dolega zwiazanego z jego posiadaniem i zastanawiam sie wlasnie jak go zwalczyc:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znowu czyści!!!! Ale to niefajne chce już urodzić!!!!!!!!! jeszcze mały strasznie się wierci i podrażnia żołądek i napina mi brzuch ale nieprzyjemnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Żyję, meżata i jeszcze brzuchata!! :))))))). W poniedziałek byłam na wizycie i jest wszystko ok, od ostatniej wizyty i usg nic się nie pogorszyło;))). Niuniek sobie poradził, waży 2200 kg już. Mam przedłużone leki na podtrzymanie, jeszcze 2 tygodnie będę je brać i jak skończe 37 tc to będę odstawiać i mogę rodzić już na spokojnie :))). Przepraszam,że się nie odezwałam wcześniej ale w poniedziałek dopiero się ogarneliśmy po ślubie i obiedzie.. porządek itp.. A w dodatku do końca października musimy się wyprowadzić z obecnie wynajmowanego mieszkania.. a nie mamy gdzie! Szukam na gwałt mieszkania do wynajęcia, więc jakbyście miały jakieś wieści o mieszkaniu w Wawie to będę wdzięczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ciężarówki :) Obudziłam się dzisiaj wcześnie, bo strasznie mnie w dole brzucha, po prawej stronie bolało, ale zaraz mi przeszło na szczęście. Ale mały leżał pod samymi żebrami dosłownie, bo tam mnie rozsadzało i zgnatało mi płuca, a na dole puściutko... :/ ale już się przemiejscowił. Małgorzata rozbroiłaś mnie z tą jałówką :) he he he agniesza mi same znikają po jakimś czasie, kilka dni maks. ale później znów wyskakują :( tzn. jeden ciągle i ten sam... Zaczatowana to dobrze, że wszystko w porządku z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja też w dwupaku.. Karuczek doskonale Cie rozumiem..wczoraj byłam na KTG - skurcze nieregularne, szyjka od tyg bez zmian - rozwarciew się nie powiększa..a ja już chcę !!! Dzidzia waży juz jakieś 3200 - więc OK, mam bóle w dole brzucha, kłuje mnie w pi..ce i już wszystkiego mam dość.. W niedzielę idę na następne KTG..i zobaczymy.. Piszecie o hemoroidach - na szkole rodzenia polecali nam naturalny sposób - okład z gotowanej cebuli - ponoć pomaga - na szczęście nie miałam okazji sprawdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) je też żyję :) wczoraj po wizycie już nie miałam siły pisać, bo jak zwykle późno wróciliśmy. pani dr stwierdziła że małemu przestało się spieszyć. sytuacja przez ostatni miesiąc nie zmieniła się prawie. szyjka ma 1 cm, jest twarda i zamknięta. jedynym objawem wskazującym na jej przygotowania jest to ze odchyliła się ku tyłowi, ale jeszcze długa droga przed nami :) poza tym powiedziała że brzuch mi się jeszcze \"podwyżył\", mam go już niesamowicie wysoko i ona jest ciekawa jak ja jeszcze oddycham, bo naprawdę żadko widuje takie wysokie brzuszki :P ale przynajmniej będzie dokładnie widać kiedy zacznie się obniżać :P z ciśnieniem też wszystko ok. więc 1 listopada odstawiamy leki i mozemy rodzić :D mały jest baaaardzo ożywiony od wczoraj, choć nie powiem nockę przespał prawie spokojnie :) ale niestety tylko on. znów mamy myszy w domu :( kurcze niby sezon na nie się skończył a tu niewiadomo dlaczego 2 nam wczoraj po pokoju biegały. pół nocy spać nie dały. rano jedną uciupiliśmy ale druga jeszcez gdzieś tu jest :( ufff jak ja ich nienawidzę :O co do hemoroidków to ja mam niestety już 2 :( niby smaruję posterisanem, tak jak lekarka kazała, ale nic to nie daje :( dopóki będę miała zaparcia to i te cholery będą :( agnieszko - fajna reakcja męża :P ja siary trochę mam czasem poleci samo z siebie, a tak to jak mi się zdarzy przycisnąć pierś to wtedy tryska wręcz :P zaczatowana - no niestety ja z mieszkankiem nie pomogę :( małgorzatko - niezłe porownanie do jałóweczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie było mnie troszke więc jeszcze raz gorące gratulacje dla nowych mamusi 😘 🌼 😘 u mnie w porządku jak na razie :) chociaż zaczyna mnie pobolewać brzucholek na dole i czasem mam bóle jak na miesiączke , poza tym puchną mi nogi i ręce strasznie :( ostatnio tak mi palce u nóg spuchły że musiałam każdy z osobna zakleić plastrem bo mnie jeden o drugi obcierał i bolało strasznie przy chodzeniu. zaczęłam też pić tą herbatke z liści malin :) może coś pomoże ;) ona w irlandii jest dość popularna , ja się bałam że będzie problem żeby ją kupić :) na szczęście jest w sklepach i jest niedroga :) co do siary to ja jej nie mam w dalszym ciągu :o nawet jak naduszę sutka to nic się nie pojawia :o , a może to i dobrze bo przynajmniej mam jeden problem z głowy z cieknącymi cyckami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×