Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość romaneKK
jaber - ale konkretnie? czy to Ci jakos w ogole pomoglo? wyleczyło z ibs? z grzybicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaber
Nie wiem, co to IBS. Grzybicy nigdy nie miałem stwierdzonej. Jak napisałem już wcześniej, na nic poważnego nie chorowałem, a przynajmniej nic o tym nie wiedziałem :-). Colon pack stosowałem tak z ciekawości i byłem bardzo zadowolony. Po błonniku mniej się je i generalnie schudłem kilka kilogramów. Fakt, że w tedy zacząłem biegac po lesie dosyć często, ale za to niezbyt długo. Producent Colon Pack pisze, że należy pić dużo wody i ruszać się codziennie, wtedy efekty są dużo lepsze. Ja nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekam na relację z oczyszczania colonixem :) Jestem ciekawa jak wyglada w praktyce wypróżnianie się - tzn. czy rzeczywiscie wydalane są takie \"stworki\" jakie są na zdjęciach na stronie colonixu i ile razy dziennie następuje wypróżnianie - no bo jeśli bardzo często, to to może być kłopotliwe np. w pracy.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuje colonix juz od tygodnia bez zadnych rezultatow...a nawet to, ze czuje sie wypchana blonnikiem i mam zaparcia gorsze niz przed jego stosowaniem(chociaz pije 2 litry wody dzinnie) Byc moze nie na wszytskich colonix dziala tak dobrze jak jest reklamowany. Zastanawiam sie nad odeslaniem go. :( troche szkoda, bo bardzo chcialam oczyscic organizm, a zupelnie nie dziala, nie wspominajac ze jest bardzo drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DBO
Pierwszy dzień mam za sobą,specjalnie nic się nie wydarzyło,może po herbatce wieczornej coś jutro zacznie się dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fishek
Ja juz szamam Colon Pack 3 dzien i katorga postanowilem odlozyc przy okazji slodycze, ostre potrawy, ziemniaki, mieso iiii... TRAGEDIA jak ja bym wpierdzielil cos slodkiego to masaqua a co do dzialania to nei czuje nic nie boli mnie nic niejest mi niedobrze niepoce sie a robei tak jak w ulotce.. rano tabletki (ktore jak dla mnie pachna jak psia szama) potem ta maż obrzydliwa (ale apetytu mi nieodbiera sniadanko jak zawsze szame obfite :D) i do tyrki ide i wieczorkiem herbatke .. poczekam moze musze jeszce poczekac na efekty narka i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DBO
Drugi dzień bez sensacji porannych,jeden raz w toalecie ok.godz.11.00 .Wypijam 2 litry wody i nie utrudnia mi to życia.Można spokojnie iść do pracy ( oczywiści w moim przypatku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwalam moja kuracje colonixem na 1 dzien, zobacze czy to pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DBO
Trzeci dzień zakończony.Obudziły mnie ranne skórcze jelit co mnie bardzo ucieszyło,lecz wypróżnienie nastąpiło dopiero po śniadaniu i małym papierosku.Ilościowo było tego dosyć sporo ,co spowodowało wyczówalną lekkość w brzuchu.Wieczorną herbatkę parzyłam chyba dłużej niż 10 min.i stąd może te skurcze poranne.W dzień lekki ból głowy,ale szybko minął.Pozatym dwa litry wody ,jedna kawa ,mniejsza ochota na słodycze,co w moim przypadku to coś dziwnego.Zobaczymy co będzie jutro.Pozdrawiam zainteresowanych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DBO
Czwarty dzień bez sensacji.Zatwardziała sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuje colon pack od 10 dni. Drugiego dnia zazywania poranne wyproznienie- ok, bez strasznego cisnienia, ale lekkie, latwe i przyjemne ;-) Po ok. 2 godz powtorne, w mniejszej ilosci. Tak jest do dzis- po przebudzeniu wyproznienie nastepuje po ok. 20-30 min od wstania z lozka, a herbatke pijam przed snem. Zadnego przelewania w brzuchu, duzo mniej gazow, brzuch mniej wypelniony, niz przed kuracja. Przez pierwsze 2 dni mialam troszke gorsze samopoczucie, za to potem- masakra! Moze miec to zwiazek z colon packiem lub nie- zlozylo sie na to kilka czynnikow. Po 2 dniach zazywania (dodam, ze byl to koniec pierwszego tygodnia mojego urlopu w Polsce) zaczela mnie dopadac astma, ktorej objawow nie mam juz od 2 lat, od kiedy wyjechalam do Szkocji (miana klimatu podzialala znakomicie). Astma wystapila na tyle silnie, ze musialam posilkowac sie pomoca lekow wziewnych, dostalam tez w iniekcjach zastrzyki antyhistaminowe. Stan sie pogarszal, w koncu kaszel mialam na tyle silny, dolaczyla tez goraczka, ze musialam zazyc antybiotyk. Kuracji Colon packiem jednak nie przerwalam, biorac pod uwage fakt, ze moze to byc tez reakcja organizmu na toksyny wydalane przez zatruwane Parazynem Plus robaki, ktore na pewno bytuja w moim przewodzie pokarmowym. Poki co- od 3 dni jestem spowrotem w Szkocji, antybiotyk koncze pojutrze, moj stan sie poprawia, tzn bedzie dobrze. Dodam, ze moze to przez powiklania, a moze przez preparat, ale zmniejszyl mi sie apetyt, zwlaszcza na slodycze, przestalam pojadac miedzy posilkami, a za pare dni bede w stanie stwierdzic, czy moje samopoczucie sie poprawia. Poki co- wczoraj polezalam w lozku, wypocilam sie na maxa, odespalam noce zarwane strasznymi atakami kaszlu i dzis mam duuuzo wiecej energii, niz przed kuracja. Nawet niskie cisnienie mnie nie powala, a zazwyczaj brakuje mi przy nim checi do zycia. Czyli- pewnie dziala! Co do historii mojej choroby zwiazanej z jelitami- podejrzewana bylam o IBS, od dziecinstwa cierpie na duze wzdecia, czasami- zwlaszcza przed miesiaczka- miewam zaparcia. Duzo chorowalam w dziecinstwie, mialam kontakt z wieloma zwierzetami, leczona bylam na reumatyzm, pozniej na chorobe wrzodowa XII-cy, helicobacter pylori. Nie rozpoznano u mnie zadnego konkretnego schorzenia jelit popartego badaniami, po prostu diagnozy oparto na wywiadzie. Chcialam zrobic cos dla siebie, zmienic styl zycia na zdrowszy, stad poczatek w colon packu. Od czegos trzeba zaczac, a to podobno najlepszy poczatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DBO
Piąty dzień bez zmian,może tylko to ,że było drugi wypróżnienie wieczorem.Od jutra zwiększam błonnik.Pozdrawiam zainteresowanych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetynka
przeczytalam caly temat. zastanawiam sie nad colon packiem -skoro to to samo co colonix to po co przeplacac? ...czuje że coś jest nie tak z moim organizmem... czasami mam wręcz nieodparte wrażenie wewnętrznego rozkładu .. ;/ mam problemy trawienne... zazwyczaj po większym posiłku jestem totalnie ociężała i najchetniej nie ruszałabym się z kanapy, potem dochodzą rewolucje w brzuchu..bulgotanie i burczenie, ciągłe wzdęcia, zatwardzenia na przemian z biegunkami... . problemy ze skórą, nadmierna potliwość,powracające co jakiś czas kurzajki... . a ostatnio swędzenie okolic intymnych ;/ ...ja się zabiję... . ileż można, co jeszcze mnie spotka? ...nie mam energii, mam nadwagę, mam problemy z koncentracją i generalnie nerwowa jestem...w sensie opryskliwa dla innych.. . ale to to już efekt niezadowolenia ze swojego ciała ;( czuję że wszystko jakoś tak kiepsko funkcjonuje... pewnie to jakieś grzyby albo coś.. ;/ możecie mi poradzić jakie badania powinnam zrobić? colon pomoże? ..dodam że staram odżywiać się dobrze. nie jem wogóle cukru, żadnych fast foodów, jestem wegetarianką, nie piję, nie palę, wybieram jak najmniej przetworzone produkty.. . może nie jest to mój styl od urodzenia, ale już z 5 lat bedzie od kiedy zaczelam poważnie zwracać uwagę na odżywianie. tylko że mój sposób odżywiania nic mi nie daje, czuję sie gorzej od niejednego \"obżartucha\"... ;/ help. wy macie takąąą wiedzęęęę.. :( to jest wprost niewiarygodnie imponujące.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachax
A u mnie dziś 11 dzień z Colonixem. Generalnie - średnio. Zadnych sensacji w wydalaniu potworów, ale też nie przyglądałam się temu szczegółowo. Poczętek spowodował zatkanie, 0,5 porcji proszku i słaba herbata nie zadiałała - lepiej sie wypróżniałam bez colonixu. Po zwiększeniu nieco mnie ruszyło, zdażaja się nieprzyjemne skręty i wiercenia w kiszkach, idę na nadzieję do WC - a tu nic. Złość i rozczarowanie. Po zwiększeniu dawkiwg receptury nieco lepiej, i dłużej niż 10 min nawet chyba parzę herbatę. Wypróżnienia są, ale wcale nie większe..tylko jakby mniejsze?! Non stop jestem wzdęta (tu największe rozczarowanie), owszem teraz mam nadwagę ok. 9 kg i brzuszek mi wystaje, ale odkąd biorę colonix to już wyglądam nie jak w 3 a jak w 6 miesiacu. Co się napiję wody to mnie wzdyma, zaczne mieć chyba wodowstręt.. Na dziś dostałam nawet rozwolnienia po porannej dawce paranilu i włókien. Szkoda gadać, zrobie ten miesiąc, ale o ile takie różowe efekty będą to im to cudo odeślę i niech mi zwracają pieniądze, bo efekty o których piszą w moim przepadku wogóle nie maja miejsca. A już te ekstra wzdęcia są majgorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachax
przepraszam za błędy orto - chyba lewą reką to pisałam, aż mnie oczy bolą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolentynka
do Aqarius- wyslalam maila. czuję się naprawdę fatalnie, liczę na jakąś pomoc, poradę. może ktoś z forumowiczów może mi podpowiedzieć od czego zacząć żeby sobie pomóc... . ja już nie daję rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kachax mialam takie same efekty jak TY, i odstawilam blonnik na 2 dni, i wzielam tabletki na lepszy metabolizm: cascara sagrada, pomoglo i jakby cos sie ruszylo- ale ogolnie nie mam takich efektow i uczucia lekkosci i lepszego samopoczucia w czasie stosowania - jak opisuja inni, tez mam wzdecia i nie schudlam ani kilograma, choc juz jestem w prawie w polowie kuracji...szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Dotto Z ogromnym zainteresowaniem czytam ostatnią korespondencje dotyczaca Colonixu, coraz więcej jakby opinii nieco negatywnych. Reakcje uzdrawiajace organizmu przy stosowaniu poszczególnych metod oczyszczania sa przeróżne. Przy najblizszej okazji przeslę na poczte cały tekst na ten temat. Natomisat co do Colon Packu to osobiście gwarantuję zwrot finansów w przypadku niezadowolenia. Dodatkowo mozna w każdej chwili zatelefonować, napisać o samopoczuciu, ew, uzyskać poradę. Colon Pack stosujemy od 01. czerwca 2008 roku i to z ogromnym sukcesem, niekiedy pacjenci robią pewne błędy, ale po skorygowaniu sa bardzo zadowoleni z efektu ostatecznego. Z pozdrowieniami z Wilanowa E.Siwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o Colonix, to oni tez zwracaja koszty, ale chce sprobowac do konca (bo kupilam na jeden miesiac) i jezeli caly czas bedzie tak samo, to juz nie kupie nic podobnego. Jestem wegetarianka od 16 roku zycia, moze moje cialo inaczej reaguje na takie rzeczy, dlatego chyba poprostu warto tylko zdrowo sie odzywiac i pic duzo wody i organizm sam sie oczyszcza... bo takie preparaty nie na wszystkich tak samo dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Pani Lalala Co do stosowania suplemntów oczyszczajacych na trzy miesiące, to można je stosować, przy wiekszej nadwadze a z tego co słysze to Maz ma spora nadwagę. Nadwaga jest przyczyną najwazneijszych chorób, dlatego nie chodzi o sylwetkę, lecz o toczace sie juz choroby. 2. Po oczyszczeniu organizmu , można włączyć sysyem odchudzania, nigdy wczesniej. Obecnie stosujemy sytem oparty na suplementach które indukują leptynę- jezeli poziom leptyny nie podwyższy się to efekty sa żadne, poniewaz leptyna reguluje łaknienie i paragnienie, a u osób z nadwaga jej poziom nie jest wystarczajacy. Nie mogę Pani poradzic co do Colonixu, ponieważ nie mam doswiadzcenia z jego stosowaniem Natomiast co do Colon Pack, to jest już duze doswiadzvcenie. W przyapdku braku działania , gwarantujemy zwrot kosztów. Z pozdrowienaimi również dla Męża E.Siwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Pozdrawiam Wegetriankę Ja osobiście jestem wegetarianinem od urodzenia., wię c tym bardzie miło jest słyszeć, ze kolejna osoba jest też wege.. Mamy batrdzo interesujacy 12 minutowy film, na którym lektor mówi, ze wegetarianie również nie sa pozbawieni możliiwości zakażenia sie pasozytami. W zależnosci od wieku, stosowanie Systemu Oczyszczania oRganizmu nie musi być stosowane. Natomiast po 30ym roku zycia to takie sprzżtanie jest bardzow skazane. To prawda warto zdrowo sie odżywiać, pić 2000 wody,najlepiej ozywionej, bo taka kompletnie oczysazcza organizm. POWODZENIA I DUZO ZDROWIA aQUARIUS e.sIWIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za film? i gdzie mozna go zobaczyc? :) mam 30 wiec czas na oczyszczanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachax
Witam, Policzyłam że to mój 14 dzień z colonixem. No cóż, na stronie produktu jest napisane że wzdęcia to możliwa reakcja, więc chodzę "nadęta" i tyle. Ale zastanawia mnie dlaczego zaczęłam mieć bardzo często zgagę (a po wyleczeniu Helikobakter 2 lata temu miałam spokój), dlaczego choć wypróżnienia są dość częste to konsystencja jest jakby nadmuchana i najczęściej żółty kolor (nawet po buraczkach?!, wielkość dość mała, jakby mniej człowiek wydalał teraz - a miało być więcej?? i co gorsza po tych częstych wypróżnieniach swędzą mnie okolice odbytu! Jakby tego było mało, to chyba 2 czy 3 razy z rzędu po zażyciu kapsułek paranilu miałam coś w rodzaju wojny w żołądku - parę chwil (nieprzyjemnie) i nagłe parcie na stolec, ale po odsiedzeniu kilku chwil w toalecie nic z tego nie wyszło. Nie wiem też czy to co napiszę ma związek, ale wstałam dziś z koszmarnie opuchniętymi rękami i palcami, na szczęście po godzine zeszło, ale cóż to jest? Efekt terapeutyczny? o matko.. wątpię... Na dodatek nie schudłam ni grama...za to od pół roku jak odstawiłam hormony już utyłam 3 kg, a wcale sie nie obrzeram, jem nawet mniej. Smutno mi przez to wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachax
Jedyny pozytyw jaki zauważyłam odkąd tyle wody chlapię - to że pot się absolutnie zmienił, zneutralizował, i po całym dniu mogę z przyjemnością obwąchać bluzeczkę pod pachami - trzeba sie bardzo wysilić aby cokolwiek poczuć. Bardzo to pocieszajace, bo teraz perfumy będą sie lepiej eksponować na cieke...a nie ma to jak "fijołkami pachnieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
kachax ja to samo przerabiałem odnosnie zgagi:P przestałem brac to g.... i w ogole pod koniec stosowania zaczalem miec strasznie wrazliwy organizm na wszystko, np zjadłem loda i nazajutrz byłem tak przeziebiony, zaczeła mnie łapac zgaga ze az nie idzie wytrzymac w pracy... zeby zjesc jugurt z lodówki musze go wyciagnac na 3-4 godziny bo inaczej bedzie lekko zimnawy to na bank jutro bede mial takie straszne zapalenie dróg oddechowych ze szkoda gadac! jak tylko wroce z wakacji zaczynam trzymac diete tak jak w diecie prozdrowotnej na forum bioslone.pl ! 3majcie sie i nie kupujcie tego syfu, ja sie nabrałem na colonix i myslalem ze chociaz troche mnie wyleczy... a g PRAWDA! jest po tym jeszcze gorzej ;] nie badzcie naiwni! za 400zł mozna sobie nakupic błonnika w aptece np, jakies witaminy itd plus dieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 14 dzień na colon packu, ale nie mam takich sensacji jak kachax. Za to trochę mnie \"przystopowało\" z wypróżnieniami od 4 dni, są, ale w niewielkiej ilości. Moze to z powodu upałów- mniej się chce jeść, poza tym ilosc wody utraconej z potem może być zbyt duza, nawet na zwiększoną podaż i boje się, ze błonnik może troszkę zapchać mi jelita. Poki co- żadnych boli, żadnych sensacji podawanych przez kachax po colonixie, widocznie colon pack, stworzony w Polsce, lepiej służy ludziom z polskimi nawykami żywieniowymi. Zauważyłam, ze mam więcej energii, nie usypiają mnie spadki ciśnienia atmosferycznego, wpływ pogody i jej wahań na mnie jest mniejszy, niż przed kuracja. Widocznie coś w tym jest! Moje pasożyty są wytruwane, moja astma się uspokaja, mam nadzieje, ze im dalej, tym będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kachax- wiesz co? Wydaje mi sie, ze mimo wszystko nie jest zle- to, co opisujesz, to moze byc efekt oczyszczania sie organizmu z pasozytow- to reakcja Twojego organizmu na toksyny wydalane przez podtruwane robale, a ze zostaje to wszystko w Twoich jelitach, to wchlaniasz je spowrotem i jestes zatruwana przez nie. Ja bym nie przerywala zbyt pochopnie kuracji, w koncu to ziolowa kuracja, wiec czas potrzebny na jej dzialanie tez powinien byc dluzszy, niz w przypadku stosowania chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachax
Chciał - nie chciał - musiałam przerwać. Nie pomyślałam wcześniej, a miałam zaplanowany zabieg u chirurga szczęskowego - implant - no i muszę jechać 5 dni na antybiotyku. No cóż, ząb był ważniejszy.. więc za jakiś czas mozna wrócić do tematu. Powiem Wam tylko że zadzwoniłam na ich infolinię, Pani nie robi wrażenia zbytnio rozgarniętej, zdziwiła się troche moimi objawami jedyne co usłyszałam że mogę zrobić to "dostosować ilosć do swojego organizmu" czyli zmniejszyć włókna do 3/4 szufelki i krócej parzyć herbatę. Pomogło i owszem, choć byłam dość sceptyczna. Nie zdążyłam tylko zmniejszonej ilości testować dłużej, no bo herbatka i anybiotyk się gryzą, a ja bardzo chcę aby ząb sie przyjął. No to tyle mogę rzec na razie i do usłuszenia. Dziękuję wszystkim którzy życzliwie odpowiedzieli na mój post ;-) Duuużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tak czytam i czytam te wypowiedzi i widzę, że są tu też niezadowolone osoby... Im więcej czytam, tym bardziej - poczynając od początkowej euforii i zachwytu - staję się sceptyczna. W takim razie mam kolejne pytanie: może faktycznie lepiej kupić sobie błonnik w sklepie za parę złotych, jakiś płyn czy tabletki na robale w aptece (nie mam pojęcia jakie, ale mogę przecież zapytać w aptece) i ziołową herbatkę na lepsze trawienie? W sumie koszty będę minimalne - a efekt? Trudno przewidzieć, ale ziółka zawsze pomagają. Chciałabym po prostu uzyskać odpowiedź na pytanie jakie to niezwykłe składniki zawiera colonix czy colon pack, że muszę za nie płacić aż 250 - 350 zł (i więcej)? Może nie miałabym takich dylematów gdyby na forum były same pozytywne wypowiedzi dotyczące tych produktów i gdyby ich cena była bardziej przystępna dla przeciętnego polskiego zjadacza chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×