Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość Aquarius
Do Meggi 1976 Szanowna Meggi, moja jedyna rada jako dr jest taka. Faktycznie nie swiruj tylko umów się na wizyte do lekarza. Dobrze byłoby przed uspokojeniem objawów pochodzacych z okolicy brzucha zbadać co sie tam dzieje. Żaden Colonix nie słuzy do leczenia takich objawów. Jest to suplement pomyslany , podobnie jak Colon PAck do oczyszcenai organizmu, ale w chwili gdy nie ma zdecydownych objawów. Zdrowych świat i słonecznej Wiosny Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 79
NIE POLECAM!!! mój mąż i szwagierka spożywali ten środek przez dwa miesiące z zerowym efektem, oboje stwierdzili ,że to naciąganie ludzi na obrazki o wychodzących odchodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankav
Ludzie kochani, ratunku, co wy robicie! 1. Ekstensywne przeczyszczanie jelita, podobnie jak biegunka czy wymioty, prowadzi do odwodnienia (co rozumiemy przez ostry niedobór soli mineralnych w organiźmie). Pisaliście o traceniu zębów. Oto przyczyna. Nie tylko zęby można stracić, ale i nieodwracalnie uszkodzić serce. Przeciw odwodnieniu są w aptekach dostępne co najmniej dwa dobre preparaty (jeden na receptę, o smaku rumiankowym, a drugi bez recepty, słony) do rozpuszczania w wodzie. Pije się to na zimno, chyba że mamy taką intencję, aby po tym wymiotować... 2. Nadmiar błonnika powoduje bolesne bóle brzucha (jelit; odczuwane jako ból całego brzucha poniżej żołądka), zaparcia i wzdęcia. Z własnego doświadczenia powiem wam, że mogą trwać, dopóki się człowiek nie przestanie faszerować błonikiem. 3. Błonnik upośledza wchłanianie żelaza, dlatego w nadmiarze nie jest wskazany. Pamiętacie jeszcze złotą zasadę "Co za dużo to niezdrowo"? Życzę zdrowia i więcej zdrowego rozsądku. I więcej ruchu na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danvik24
Witam! Biore colonix od 7 dni i czuje sie coraz lepiej, wyprózniam sie do konca, wzdecia sa zadziej i mniejsze:) ogolnie czuje sie duuuzo lepiej niz przed i musze zachwalic ten srodek. nawet humor mi sie poprawil :) colonix wcale nie oodwadnia organizmu, wystarycz wypic ok 3 l napoju dziennie ( 2l wody, 2x herbaty,1x kawa, szklanka soku) i wszystko jest ok :) naprawde polecam wszystkim ten srodek mimo iz dopiero biore go 7 dni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poster
Witam. Na początku gratuluje determinacji z jaka realizujecie tak wazne cele. Widze ze macie naprzwde wiele do powiedzenia na temat zdrowia- nie brak tu prawdziwych specjalistów. Dlatego proszę Was o porade. Mam obecnie ok.20 la i od conajmniej sześciu mam problem z układem pokarmowym. Objawy- w wiekszosci standartowe- silne wzdecia, klopoty z wyproznianiem sie (mialem nawet i pewnie nadal mam masy zalegajace kalowe w jelitach) - mam uczucie jakby tylek albo jelito bylo zaczopowane ze nie daje sie przyslowiowego baka wypusc, jakby jakas mechaniczna przeszkoda albo defekt, co czesto momentalnie sie zmienia i siedzac na kiblu po dlugich bezowocnych staraniach miewam nawet biegunki (nie mam hemoroidów i nie jestem gejem (kazda inf moze byc wazna:>) odzywiam sie standardowo- nie stronie od cukrow ale i nic w nadmiarze, jestem szczuply, uprawiam sporty,alkoholu prawie nie pije i przez pewien czas palilem,ale rzucilem, mam silny tradzik co moze byc spowodowane zanieczyszczniem organizmu, mam hbs+ hbe -(zdrowy nosiciel zoltaczki typu b). Co gorsza równoczesnie ze wzdeciami miewam bole zoladka i glosne burczenie w brzuchu(czasem nawet gdy zjem to nie przestaje), .Zauwazylem w tym pewna regularnosc-np. przez dluzszy czas przez tydzien wsio bylo w porzadku a przez kolejny lipa i tak caly czas,oczywiscie czasem miewam tez typowe zatwardzenia i biegunki. Po latach przestalem zauwazac problem bo przywyklem, ale zdalem sobie sprawe ze to sie chyba nasila, wiec przeszedlem badanie kolonoskopii po ktorym dowiedzialem sie ze mam eleganckie, zdrowe jelito-status normalis. Ucieszyla mnie ta inf. ale i zaniepokoila, bo przeciez z czegos wynikaja moje problemy a najgorzej jest bladzic po omacku. Bedę głeboko wdzieczny jesli ktos z podobnymi objawami bedzie mial pomysl co mi dolega, jakiekolwiek teorie. Czy moze to np byc zespol jelita(miewam depresje i dolki psych.-podatny na stres)dr. polaczony z jakims innym paskudztwem czy jeszcze cos innego...jestem otwarty na wszystkie pomysly.Lekarze za panstwowe grosze nie chca sie wysilac na jakiekolwiek teorie bo nic nie rusza wiec w Was pokladam nadzieje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrewatb
Witam ponownie! Wreszcie i ja moge podzielic sie informacjami na temat colonixu. "Kuracje" rozpoczalem tak jak radzi wiekszosc w piatek. Stosowalem sie scisle do zalecen tzn min 2 litry wody, dieta bogata w warzywa i owoce itd. Jak juz wczesniej pisalem nigdy nie mialem zadnych problemow z niestrawnoscia, wzdeciami, wyproznianiem, zawsze zwracalem uwage na to co wpada do mojego zoladka. Chcialem tylko oczyscic organizm, zwlaszcza ze mieszkam w USA, a tu jak wszyscy wiedza wszystko co jest do zjedzenia, jest naszpikowane chemia. Po 1 tygodniu spozywania Colonixu nie pojawilo sie w mojej toalecie nic szczegolnego, wszystko bylo jak dotychczas, jedno tylko co sie zmienilo to czestotliwosc wizyt w WC. Do tej pory zwykle po zjedzeniu wiekszego posilku musialem isc do toalety, teraz odbywalo sie to czesciej. Po ok 9 dniach pojawil sie trwajacy cala dobe bol brzucha. Mialem nadzieje ze to przejdzie ale po 3 dniach dalem sobie spokoj z Colonixem. chcecie wierzyc czy nie nastepnego dnia obudzilem sie bez jakiegokolwiek bolu. Teraz jestem gotowy spakowac wszystko i wyslac im z powrotem. Przy okazji dalem sie jeszcze naciagnac na 3 miesieczna kuracje detoxifikujaca, czyli Toxinout, ale tego nie zamierzam juz nawet probowac. Chcialbym poinformowac przyszlych "oczyszczaczy" iz konsultowalem sie z dietetykiem i zywieniowcem na temat sensu stosowania Colonixu. Obaj stwierdzili, ze zamiast tego "cuda" lepiej jest przestrzegac zasad zdrowego odzywiania, a wszystko bedzie dobrze. Podsumowujac chcialbym powiedziec, ze w moim przypadku "colonix' sie nie sprawdzil, co nie oznacza, ze nie sprawdzi sie rowniez w przypadku przyszlych klientow firmy. kazdy z nas ma inny organizm, kazdy prowadzi inny tryb zycia i jestem pewien ze na kazdego bedzie to dzialalo inaczej. tak wiec zycze powodzenia i zdrowego rozsadku przy zakupach podobnych cudow. Na szczescie gwarantuja zwrot kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzykant
Na temat kuracji Colonix-owej wypowiadałem się dwukrotnie. Pełny zestaw stosowałem przez 24 dni. W moim przypadku ( w wieku 81 lat) kuracja okazała się skuteczna. Uzyskałem jak najbardziej pozytywne wyniki. Przed kuracją od lat gnębiła mnie bezsenność, nadmierne pocenie i koszmarne sny. Obecnie mimo podeszłego wieku co drugi dzień korzystam z basenu i normalnie funkcjonuje. Na dowód pozytynego stosunku do życia kilka dni temu kupiłem noway samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULALULA
Mam 25 lat i dkąd pamietam mam WZDECIA. Każdemu bólowi brzucha zawsze toważyszy wzdęcie, ale znalazłam na nie sposób, który działa niemal zawsze.( Niech osoby wrażliwe nie czytają.) Sposób polega na tym, iż nawilżam palec mydłem w płynie i wsadzam go sobie do pupy. Kiedyś, gdy się męczyłam, przypomniało mi się jak w dzieciństwie mama włożyła mi do pupy mały kawałek mydła i pomogło. Mydła może nie polecam, ale palec działa. Siedzę potem na kibelku z 5 minut i puszczam masę gazów, czasem wychodzi coś więcej, ale wstaję już bez bólu, zupełnie zdrowa. Coś jak domowa lewatywa. Nie napiszę "polecam", ale zapewniam, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do UlaLula Każda metoda jest dobra jeezli daje efekty. Z tego co mozna przeczytać to nie usuwa przyczyn. wzdecia brzucha. Przyczyny najczęsciej spotykane to: 1. Spozywanie pokarmów pochodzących od krowy. 2. Zagrzybienie i zarobaczenie organizmu. 3. jak w takim razie z zaparcaiami? Wiele takich dolegliwosci wykurzylismy za pomoca Colon PAck, ale jezeli sa dobre doświadczenia z innymi suplementami to tez dobrze. Z pozdrowieniami Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poster
Do TRoCIn: przesyłam Ci najszczersze podziekowania:), otworzyłeś mi oczy na przyczynę moich dolegliwości. Przeczytałem już co-nieco nt. drożdżaków i ogarnę forum, do którego dałeś link. Najlepszą wiadomością jest to że nie muszę stosować żadnych wymyślnych leków, tylko odżywiać tak jak powinien każdy człowiek- naturalnie (kiedy już będę po diecie- kuracji). Od stanu beznadziei w prosty sposób przeszedłem do entuzjazmu i za to stokrotne dzięki:). Teraz długa praca przede mną- najwyższy czas zmienić pewne nawyki. POZDR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaromanowska
mam pytanie czy osoby w młodym wieku mogą stosować colonix pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaromanowska
bo wagę mam w porządku ale interesuje mnie ten sposób oczyszczania , jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21a
witam.chciałam się podzielić moim doświadczeniem.jak pisałam na poprzedniej stronie chciałam-no i nabyłam polski produkt colon pack.już jestem po miesięcznej kuracji i muszę przyznać że efekt wymarzony.od paru lat miałam duże problemy z toaleta-korzystałam raz na kilka dni.przeszłam wiele lekarzy,dużo różnych środków i skutki były marne.zamówiłam produkt otrzymałam go po 2 dniach,i od początku stosowania były efekty.także pragnę podziękować za wasze rady.jest tu sporo osób które mają dużą wiedzę-DZIĘKI.ale mam w dalszym ciągu problem z nadwagą i jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaki następny krok byłby wskazany to będę wdzięczna.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek888
Mam pytanie do TRoCIn na temat miodu manuka, albo do kogokolwiek co go stosowal. Jest bardzo drogi, wiec na jak dlugo starcza takie sloiczek 250g? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Je się go chyba 3 łyżeczki dziennie, więc to wychodzi jakieś 25-30g na dzień. Czyli 250g wystarczy mniej więcej na 10 dni, no może na 14. Ale ten miód nie likwiduje przyczyn choroby, jedynie łagodzi objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek888
TRoCIn, ja ogolnie mam tylko jeden problem z ukladem trawiennym, nadmierne gazy, szczegolnie po poludniu. Mialem pomysl, zeby zastosowac terapie colonix i przy okazji sie oczyscic, ale boje sie ze tak rozleniwie uklad trawienny, ze po terapi bede mial problemy z wyproznianiem a na obecna chwile codziennie rano robie co trzeba. Wiele osob wypowiadajacych sie tutaj ma niesamowita wiedze, uklony w wasza strone i moze wiesz, czy taki miod manuka + probiotyk przez jakis czas(miesiac) i "naoliwie maszyne" i zredukuje problem. Moze jeszcze info, ze bylem traktowany antybiotykami dluuuugo (izotek m.in.) i to mnie wyniszczylo, cos da. Dzieki za jakies info.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoCIn
Nadmierne gazy biorą się z tego, że flora bakteryja w Twoim przewodzie pokarmowym jest zachwiana z powodu antybiotykoterapii. Zapewne w jelicie grubym masz przerost drożdżaków. Organizm nie jest w stanie strawić i wchłonąć jakiegoś rodzaju pokarmu, który zalega w żołądku i jelitach, gnije tam, fermentuje i stąd gazy. Miód manuka, probiotyki czy inne suplementy mogą jedynie zatapetować sprawę, czyli usunąć objawy, w trakcie ich stosowania. Po odstawieniu problem wróci, być może nawet z większym nasileniem. Aby przywrócić właściwą florę bakteryjną jelita grubego powinieneś przeprowadzić dietę antydrożdżycową J. Słoneckiego http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=269.0 i uzupełniać ją koktajlami z błonnikiem, pozwalają odbudować florę bakteryjną, jednocześnie dostarczając wielu witamin i innych niezbędnych substancji http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=273.0 A najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie, oprócz diety i koktajli, również MO - Mikstury Oczyszczającej, która pomoże oczyścić jelita i zagoić nadżerki przewodu pokarmowego (w dzisiejszych czasach, czasach przemysłu, wszechobecnych konserwantów i toksyn chyba nie ma osoby, która by miała w 100% szczelne jelita - i to są właśnie wrota dla toksyn, które wnikając do organizmu, powoli ale skutecznie, go wyniszczają) http://www.bioslone.pl/mikstura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEWATYWA.....
jest za darmo, należy kupić tylko wlewnik gumowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga234
Słyszeliście może czy w składzie colonixu nie ma przypadkiem siburtaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka888
Czesc. Ja tez zastanawiam sie nad colonpack i colonix, chociaz jest inna jeszcze opcja i kto wie czy nie skuteczniejsza, to odrobaczanie sie metoda Nadiezda Siemionowa - SZKOLA ZDROWIA - rewelacyjna ksiazka - polecam wszystkim ktorzy inetersuja sie wlasnym zdrowiem. Co do jednego jestem pewna ze jesli ktos z was stosuje czy to Colonix czy ColonPack powienien zmienic na czas stosowania tych srodkow diete. Nie powinno sie jest ani miesa ani ryb, poprostu zadnego bialka. Dlaczego????? Przeczytajcie sobie SZKOLE ZDROWIA i bedziecie wiedziec. POlecam tez swietna strone www.igya.pl (Sekrety Zdrowia). Od 5 czy nawet 6 tygodni zaczelam jesc duzo warzyw i owocow, pije swieze soki robione przez siebie i od razu je wypijam. CZuje sie - bez porownania lepiej niz do tej pory i nawet mi depresja przeszla i znowu wrocil do mnie optymizm i radosc. Miesa praktycznie nie jadam , a jesli juz to sporadycznie. Duzo jajeczek i robakow moze byc w miesie, a wiadomo kto uhodowal to zwierze co my je jemy???? No chyba ze ktos z was sam sobie hoduje zwierzatka i robi to ekologicznie. Polecam wam tez ksiazki M. Tombak - Uleczyc nieuleczalne i jeszcze inne jego pozycje. CZas sie obudzic i wziasc swoje zycie w swoje rece. Jesli wy nie zadbacie o wlasne zdrowie to nikt wam nie pomoze. Chcesz zyc zdrowo i cieszyc sie swoim zycie to zrob cos w koncu z tym, to tylko od ciebie zalezy. Aha jeszcze jedno - schudlam kilka kilo, mysle ze to byla woda ktora sie zatrzyma w moim ciele kiedy bralam tableki antykoncepcyjne, ponad to kilka moich dolegliwosci zaczyna mi ustepowac i wrocila mi koncentracja i mozg pracuje duzo lepiej niz do tej pory, i nawazniejsze ze w koncu nie jestem wiecznie przemeczona. Pozdrawiam i zachecam do zycia w zgodzie z nasza biologia i natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka888
PS. zapominialam tez dodac ze lewatywy sa bardzo dobre do czyszczenia jelit i watroby. POlecam bo stosuje. A jesli ktos z was ma zaparcia to tym bardziej polecam. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka888
Na nadmierne gazy polecam zmiane sposobu odzywiania- tzn. warzywa i owoce i swieze soki, ponadto odrobaczenia organizmu i lewatywy. Tez mialam problem z nadmiarem gazow i kto tego problemu nie ma, to nie wie jakie to bywa uciazliwe dla czlowieka. Jak zaczelam sie inaczej odzywiac i robic lewatywy to moj problem zniknal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka888
Chcialam wspomniec o herbatkach przeczyszczajacych. Czytam ze faktycznie nie sa wskazane i odwadnieja organizm. W ksiazkach Tombaka wspomniane jest o przeczyszczajacych herbatkach. Lewatywa to sposob znany od wieku i nie ma nic lepszego. Przykro mi ale taka jest prawda. Lewatywa nie odwadnia odganizmu i jest bezpieczna. Mysle ze to lepsze niz picie herbatek przeczyszczajacych. Przypomnialam sobie jeszcze historie z mojego wlasnego zycia. Kilka lat temu postanowilam sie odchodzac i zaczelam pic herbatki oczyszczajace, pilam je przez miesiac 3 razy dziennie. No troche 2 lub 3 kilko schudlam. Ktoregos dnia wpadla mi w reke gazeta o herbatkach na bazie senesu i kruszyny przeczytalam ze nie sa one zdrowe. Postanowilam ze przestane pic ta hebratke. Mozecie wierzyc lub nie. Zaczelam puchnac i czulam jak woda sie zbiera w moim organizmie. Miesiac pozniej jak stanelam na wage to wazylam 10 kg wiecej. Nie moglam w to uwierzyc. Organizm mi poprostu zaczal zbierac wode i jelita zle pracowaly. Zeby sie pozbyc tej wody potrzebowalam kilku lat. Od tej pory boje sie herbatek przeczyszczajacych jak ognia, dlatego zeby oczyscic jelita stosuje lewatywe. Jest w 100% bezpieczna i nie powoduje skutkow ubocznych, jeden minus to taki ze czlowiek na samym poczatku dziwnie sie czuje z mysla o lewatywie. Ja sie dlugo przekonywalam zanim zrobilam pierwsza, ale teraz to juz luzik i jest to dla mnie taka sama rzecz jak zjedzenia sniadania. Czlowiek sie do wszystkiego potrafi przezwyczaic i to jest zarazem wada - kiedy to paierosy i inne uzywki, jak i nasza wspaniala zaleta - jesli to rzeczy zdrowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka888
Jeszcze cos o krwi. Czy wiecie ze zdrowa krew 7.1-7.4ph ? Pytanie tylko kto z nas ma odczyn taki. Rok temu robilam sobie badania krwi. No wszystko ok w normia, tylko w jednym miejscu bylo ze ph krwi mam 5. Nie wiedzialam co to znaczy i nawet lekarz nic nie powiedzial czy to dobrze czy zle. Dzisiaj juz wiem ze to zle. To odczyn kwasny wiec nie dziwota ze rozne choroby sie potrafia przypeletac. Kwasna krew to choroby. Radze sobie zbadac odczyn krwi i sprawdzic czy ma 7.1 - 7.4. Jesli nie to znaczy ze cos jest nie tak. Moim zdaniem 90% albo i wiecej z was bedzie mialo zly odczyn. Mi lekarz mowi ze jestem zdrowa - to czemu mam odczyn kwasny?????? Chyba ktos tu nie zwraca uwagi na podstawowa rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ważne pytanie: co najlepiej wybrać colonix czy colon pack? Colon pack jest o wiele tańszy, ale boję się, że może nie być tak skuteczny jak colonix. Nawet nie wiem czy to ta sama firma czy 2 różne... Proszę o wskazówki, bo przeczytałam tu już tyle stron na forum, a dalej nie wiem co lepsze.... Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze 1 pytanie - colonix jest bardzo drogi i nie wiem co zrobić - czy zamówić tylko oczyszczanie na miesiąc czy 2? Bo 3 miesiące to chyba za długo, prawda? Ja chciałabym zamówić ten produkt dla męża ze sporą nadwagą. Tylko zanim wydamy górę pieniędzy to bardzo bym prosiła o radę czy wybrać colonix czy colon pack i na jaki okres czasu kupić kurację (1, 2 czy 3 miesiące)? Bardzo proszę o rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
lalala - nie kupuj tego wcale! Moim zdaniem jest to naciąganie ludzi i nic więcej, zamówiłem miesiac temu colonix i myslałem ze mi to pomoze i co sie okazało? fakt te tabletki niby cos pomagają ale w moim odczuciu na tak małą skale ze to nie jest w ogole warte wydania nawet 100zł... oczyszczac błonnik to cos innego - on faktycznie przeczyszcza troche jelita ale tylko to czyni... a herbatka kleri tea to w moim mniemaniu to jest jakas zwykla herbata na dobry sen itd... w kazdym badz razie ona na mnie w ogole nie działa. Cierpię na drożdżyce jelita grubego, tą chorobe sie okresla tez ze jest to IBS, lecz zapomnij ze colonix z tego wyleczy bo on tylko pomaga przeczyscic i nic wiecej, dalej mam wzdecia i widze ze jak mi sie skonczy colonix a juz zostalo mi kilka dni to dalej bedzie tak samo jak przed kuracją... Kobieto wez lepiej męza na gastroskopie, do lekarza a nie wydalaj w błoto tyle pieniedzy, nie rób błedu tego co kazdy bo sie zawiedziesz! i domyslam sie ze colon pack to pewnie bedzie cos podobnego.. ;) ale nie wypowiadam sie na jego temat bo poprostu nietestowałem! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
A... i jeszcze jedno! Lepiej zabierz sie do lektury! http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=269.0 jezeli ktos z Twojej rodziny ma takie objawy to niech lepiej zacznie przestrzegac tej diety, nie wydasz na leki ani złotówki a po tej diecie powinno wszystko wrocid do normy :) jedyny problem to przestrzegac tej diety bo mało rzeczy mozna jesc co troche irytuje:) ale jest siebie warta jesli ktos chce sie pozbyc tej choroby!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaber
Uważam, ze jeśli już kogoś stać, to niech sobie zakupi Colon Pack. Jest to produkt polski, wyprodukowany z czystych podobno ekologicznie ziół i składników. Stosowałem to (colon pack) i mogę powiedzieć, że efekty były bardzo pozytywne. Bardzo dobra w działaniu jest herbata, dostała nawet jakąś nagrodę:patrz na www.mitrazdrowie.czytelnia.net. Preparat błonnikowy jest całkiem przyjemny w smaku, a tabletki przeciw pasozytom praktycznie bez smaku (kapsułki). Dużo dobrego można też znaleźć o miksturach z bioslone.pl, ale wg mnie wstępne miesięczne oczyszczenie układu pokarmowego nie zaszkodzi, jeśli już ktoś chce się oczyszczać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×