Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość romaneKK
A ja sie jeszcze raz uprę: Ci co chcą wyzdrowiec z ibs itp powinni zapoznac sie z lekturą: http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=269.0 Wraz z dietą planuje stosowac tą kurację, gdyz naczytałem sie kilka ksiązek o tym i wiem ze te wszystkie grzyby i robale idzie wykonczyc tylko odpowiednią dietą! Mozna jednak stosowac preparaty gdyz one przyspiesza procesy zdrowienia. http://www.grzybica.info.pl/kuracja-oczyszczajaca/ Co do colonixu, kupiłem to i teraz załuje! 370zł wywalone w błoto, kuracja miała mnie wyleczyc a teraz jest jeszcze gorzej, zirytowało mnie to i postanowiłem odesłac to cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłam przedwczoraj kuracje colonem pack... Błonnika nie wystarczyło do końca- bardzo oszczędnie nasypano go do słoiczka- troszkę się rozsypało przy nabieraniu na początku, kiedy było go pełno i już brak, na dwa dni. Uwaga do producenta- moze wystarczyłoby nasypać go trochę na zapas, by w razie czego wystarczył do końca? Poza tym Pranil mogłam stosować jeszcze przez dni 4, o 2 dni więcej, niż przewidywał czas kuracji, a to pewnie zamiast błonnika, rekompensata ;-) Clari Tea starczyła do samego końca, wiec resztę niewykorzystanych saszetek zachowam podczas oczyszczania wątroby metoda Małachowa lub Tombaka. Nie wiem, czy Colon Pack czy Colonix naprawdę działają... Chociaż teraz, gdy podczas oczyszczania Colonem Pack dosłownie pochłonęłam książki Tombaka i Małachowa, to po zastosowaniu oczyszczania jelita grubego metoda Walkera, tzn lewatywa codziennie z 2 l przegotowanej wody podgrzanej do temp. ciała i dodatku 2 łyżek octu jabłkowego- nie zauważam strasznych ilości starych mas kałowych wypływających ze mnie. Myślę wiec, ze jakieś działanie w/w specyfików jest. Tylko dlaczego po lewatywie z octem jabłkowym (nie jest to ocet spirytusowy, tylko ocet z naturalnej fermentacji jabłek) miałam przez kilka dni bóle jelita grubego? Widocznie był tam jakiś stary stan zapalny, który ocet podrażnił i ... wyleczył, bo teraz już mnie nic nie boli. Wczoraj pierwszy raz zastosowałam lewatywę z moczu, wg Małachowa (wyszła po niej masa śluzu), również nie miałam żadnych dolegliwości bólowych ze strony jelita grubego, będę wiec to kontynuować przez 2 tygodnie, do czasu zbliżającej się pełni, podczas której zamierzam oczyścić wątrobę oliwa z oliwek i sokiem z cytryny. Będę do niej naprawdę dobrze przygotowana! Szczerze mówiąc przychylam się do opinii romaneKK i innych przeciwników Colonu lub Colonixa- za tak duże pieniądze lepiej nakupić sobie książek Tombaka lub Małachowa i samemu zbadać sposoby prowadzące do oczyszczenia i wyzdrowienia organizmu, niż zdawać sie na wytworzone przez kogoś mieszanki ziołowe za \"kupę\" kasy. Wyjdzie taniej, a świadomość, jaka się uzyska po lekturze będzie nam bardziej pomocna, niż samo działanie \"błonnika i jego przyjaciół\". Pozdrawiam wszystkich dążących do życia w zdrowiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do babaruda Zakończyłam przedwczoraj kuracje colonem pack... Błonnika nie wystarczyło do końca- bardzo oszczędnie nasypano go do słoiczka- troszkę się rozsypało przy nabieraniu na początku, kiedy było go pełno i już brak, na dwa dni. Uwaga do producenta- moze wystarczyłoby nasypać go trochę na zapas, by w razie czego wystarczył do końca? .... SŁUSZNA UWAGA, ŻEBY PRODUCENT PILNOWAŁ ODPOWIEDNIEJ OBJETOŚCI BŁONNIKA< PRAWDOPODOBNIE NIE PRZEWIDZIĄŁ ROZZSYPYWANIA< ALe trUDNO WSZYSTKO PRZEWIDZIEĆ> Poza tym Pranil mogłam stosować jeszcze przez dni 4, o 2 dni więcej, niż przewidywał czas kuracji, a to pewnie zamiast błonnika, rekompensata ;-) Clari Tea starczyła do samego końca, wiec resztę niewykorzystanych saszetek zachowam podczas oczyszczania wątroby metoda Małachowa lub Tombaka. CO DO TOMBAKA I MAŁACHOWEJ --WSRODOWISKU NAUKOWYMNIE MOŻNA GO TRAKTOWAC ZBYT POWAZNIE PONIEWAŻ LITERATURA NA TEMAT OCZYSCZANIA JEST ZNACZNIE POWAŻNIEJSZA NIZ TO CO PISZe TOMBAK. I PRAWDOPODOBIEŃSTWO TOKSYN< PASOZYTÓW I KAMIENI KAŁOWYCH JEST MNIEJSZE< STĄD EFEKTY DETOKSYKACJI ORGANIZMU MOGĄ BYĆ SŁABO ZAUWAĄLNE I TO JEST TYM BARDZIEJ OK. Nie wiem, czy Colon Pack czy Colonix naprawdę działają... Chociaż teraz, gdy podczas oczyszczania Colonem Pack dosłownie pochłonęłam książki Tombaka i Małachowa, to po zastosowaniu oczyszczania jelita grubego metoda Walkera, tzn lewatywa codziennie z 2 l przegotowanej wody podgrzanej do temp. ciała i dodatku 2 łyżek octu jabłkowego- nie zauważam strasznych ilości staryc h mas kałowych wypływających ze mnie. Myślę wiec, ze jakieś działanie w/w specyfików jest. Tylko dlaczego po lewatywie z octem jabłkowym (nie jest to ocet spirytusowy, tylko ocet z naturalnej fermentacji jabłek) miałam przez kilka dni bóle jelita grubego? Widocznie był tam jakiś stary stan zapalny, który ocet podrażnił i ... wyleczył, bo teraz już mnie nic nie boli. Wczoraj pierwszy raz zastosowałam lewatywę z moczu, wg Małachowa PO CO TA LEWATYWA? KOMU TO POTRZEBNE? W OBECNYCH CZASACH???(wyszła po niej masa śluzu), również nie miałam żadnych dolegliwości bólowych ze strony jelita grubego, będę wiec to kontynuować przez 2 tygodnie, do czasu zbliżającej się pełni, podczas której zamierzam oczyścić wątrobę oliwa z oliwek i sokiem z cytryny. Będę do niej naprawdę dobrze przygotowana! OCZYSZCENIE TAK TYLKO PO CO PAKOWAC DO WŁĄSNEGO ORGANZMU ŚMIECI? NA CODZIEŃ. JAKIE ŚMIECI. 1. WSZELEKIE MIĘSA, 2. BIAŁE PIECZYWO 3. PRODUKTY POCHACE Z MLEKA KROWY. 4. KAWA< HERBATA< COCA COLA< CZEKOLADA 5. Cukier- sacharoza JEŻŻLI JE STOSUJEMY TO RAZ NA JKAIS CZAS. DLACZEGO TO CO MPO WYWOZI DO ŚMIECI MY LUDZIE WPROWADZAMY DO ORGANIZMU?????? TE % PUNKTÓW WYSTACZY ŻEY W ZDROWI ZYC 100 LAT, DOADAJĄC JESZCZE 60 MIn. SPACERU DZIENNIE I PICIA WODY DO 2000 ml. Szczerze mówiąc przychylam się do opinii CO DO TEJ OPINII TO MOŻNA JECHAC MERCEDESEM I MALUCHEM I TO I TO DOWIEZIE NAS DO CELU< TYLKO DO JAKIEGO?..ZDROWIE NIE WYJDZIE TANIEJ < ZA !% LAT NIE BEDZI ETO KOSZTOWAŁO 200-300 zł TYLKO 20000-30000 zł.romaneKK i innych przeciwników Colonu lub Colonixa- za tak duże pieniądze lepiej nakupić sobie książek Tombaka lub Małachowa i samemu zbadać sposoby prowadzące do oczyszczenia i wyzdrowienia organizmu, niż zdawać sie na wytworzone przez kogoś mieszanki ziołowe za \\\\\\\"kupę\\\\\\\" kasy. Wyjdzie taniej, a świadomość, jaka się uzyska po lekturze będzie nam bardziej pomocna, niż samo działanie \\\\\\\"błonnika i jego przyjaciół\\\\\\\". Pozdrawiam wszystkich dążących do życia w zdrowiu! Miłych wakacji Aquarius Ale jedno wiem po latach, prawde musisz znac i Ty. Zawsze warto byc czlowiekiem, choc tak latwo zejsc na psy. Autsajder, Dżem ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Aquariusie, za komentarz do mojego postu. Mam nadzieje, ze razem wyjaśniliśmy wiele rzeczy. Nie wiem, czy wiesz, ale w wielu środowiskach zastosowanie moczu zewnętrznie ma swoja długą historie i tradycje. A czy w obecnych czasach lewatywa jest komuś potrzebna czy tez nie- można spierać się na ten temat długo. Ale z własnego doświadczenia podam jeden przykład, który mnie do tego przekonał- parę lat temu zastosowałam głodówkę 10-dniowa, zgodnie z zaleceniami stosowałam kilkakrotnie w tym czasie lewatywy, jakież było moje zdziwienie, gdy w 7-mym dniu głodówki po lewatywie poczułam, jak z zagięcia wątrobowego jelita grubego odklejają się stare masy kałowe i wydaliłam ich dość dużo. No, po tylu dniach postu musiały być to stare kamienie kałowe, prawda? Z wymienionych przez Ciebie śmieci spożywam w nadmiarze tylko słodycze (moja zguba!), mięsa jem w niewielkich ilościach i bardzo rzadko, cukru (poza słodyczami) unikam, jeśli już to wole smak ciemnego cukru, jem tylko ciemne pieczywo, herbatę pije tylko zielona lub ziołowe, kawy, napojów gazowanych, sztucznie barwionych i dosładzanych również nie pijam, na mleko mam alergie, poza tym staram się jeść jak najwięcej warzyw, żeby żyć spokojniej i zdrowiej. Ale wątrobę muszę oczyścić z innego powodu- już w dzieciństwie zostałam \"napakowana\" masa chemii, leków, antybiotyków, sterydów z powodu złego stanu zdrowia. Na szczęście dziś nie jest aż tak źle ze mną, ale jak ognia unikam fast-foodów, słonych przekąsek, byle jakiego jedzenia- po prostu nie lubię tego. Jednak już kilkanaście lat temu podczas badania USG jamy brzusznej usłyszałam od lekarza, ze moja wątroba wygląda na dużo starsza ode mnie, a poza tym nie ma w niej żadnych ognisk zapalnych, niczego, do czego można by się przyczepić. Dziś mam większą świadomość swojego ciała, więcej czasu na zainteresowanie się tematem zdrowia i jego poprawienia, a to, w jaki sposób do tego dochodzę, to moja prywatna sprawa. Urynoterapia jest szeroko stosowana i jest wiele osób, które ja stosują nawet wewnętrznie, ale się tym po prostu nie chwalą publicznie. Nie wiem, czy zdecyduje się na doustne stosowanie własnego moczu, ze względów estetycznych, ale nie mowie \"nie\". Nie ma sensu negować czegoś, czego się nie zna. Radze zainteresować się tematem, jest bardzo interesujący, a wyniki, do jakich dochodzą osoby praktykujące urynoterapie są zaskakujące i dające wiele do myślenia. Ze wszystkiego można wybrać coś, co nam odpowiada. Jeszcze raz dziękuję za komentarz i życzę zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do sympatycznej BABARUDA Dziekuje za bardzo interesujacy i ciekawy opis części swojego zdrowia. Tzw. urunoterapię zaliczam do tych metod które zostały wczesniej zastosowane, i wiadomo że nikomu nie przynoszą szkody i mozna je bezpiecznie stosować, tym bardziej jak słyszę przynosi ta metoda korzyści.. System Oczyszczania Oranizmu - Colon Pack stosujemy dwa razy do roku, nie wtedy kiedy nam coś dolega tylko wiiosna i jesień, po to by uniknąć na przyszłośc wielu chorób, i życ długo i szczęśliwie. . Gratuluję tak zdrowego odzywiania, to się obecnie rzadko zdarza. Pozdrawiam deszczowo. Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj gizmo
ale się naszukałeś tego tematu, żeby wkleić to durne zdjęcie. Widać, kogo to kreci, he he. To Twoje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu testowałam opakowanie Colon Packu. Tydzień temu robiłam sobie oczyszczanie wątroby metoda zalecana przez Małachowa, przygotowaniem do tego jest m.in. wykonywanie lewatyw przez 5 dni poprzedzających oczyszczanie, najlepiej z moczu oraz picie soku ze świeżych jabłek i buraków. Jakie było moje zdziwienie, gdy po tych zabiegach wyszło jeszcze sporo robali, "owsikopodobnych", trudnych do identyfikacji, bo wybarwionych przez sok z buraków. Wiec Pranil nie działa??? Stosowany przez miesiąc? Dziwne... W takim razie nie warto wyrzucać pieniędzy na te "cuda"... Bo robale przeżyły Pranil, dopiero sok z buraków i mój własny mocz dały im rade... A samo oczyszczanie wątroby dało zadziwiające efekty- wyszły spore ilości czegoś podobnego do ziaren sezamu (nie jadłam tego! podobno to właśnie są złogi zalegające w wątrobie) oraz dużo śluzu zmieszanego z żółcią. (Przepraszam za szczegóły). Dodam, ze za tydzień powtarzam oczyszczanie, podobno do 5 razy sztuka za pierwszym oczyszczaniem, potem wystarczy raz w roku. Poki co- czuje się dobrze, nie mam objawów awitaminozy, ale tez zajadam się kilka razy dziennie surowymi warzywami! Pychota! Od pieczywa odrzuca mnie! Za to słodycze nadal kusza!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaann
Ludzie! Nie dajcie się oszukac. CVolonix to wielkie oszustwo, za wielką cene. To tylko błonnik, który mozna kupić za ok 20 zł w aptece. Do wyboru, do koloru. A herbatka to senes, z nim u nas sa setki takich herbatek. A senes uzywany długo rozleniwia jelita, dlatego ci ktorzy odstawia herbatke maja znowu zaparcia. Poza tym oczyszczanie organizmu to ściema, organizam sam sie oczyszcza przy odpowiedniej diecie. A te specyfiki to tylko dla naiwnych. Popytajcie lekarzy, dietetyków. Zmieńcie nawyki żywieniowe, więcęj ruchu i nie bedziecie milei problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaann
Ludzie! Nie dajcie się oszukac. Colonix to wielkie oszustwo, za wielką cene. To tylko błonnik, który mozna kupić za ok 20 zł w aptece. Do wyboru, do koloru. A herbatka to senes, z nim u nas sa setki takich herbatek. A senes uzywany długo rozleniwia jelita, dlatego ci ktorzy odstawia herbatke maja znowu zaparcia. Poza tym oczyszczanie organizmu to ściema, organizam sam sie oczyszcza przy odpowiedniej diecie. A te specyfiki to tylko dla naiwnych. Popytajcie lekarzy, dietetyków. Zmieńcie nawyki żywieniowe, więcęj ruchu i nie bedziecie milei problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do AAAnn Przeczytałem dosć odważne opinie o Colonixie. Mimo że Colonix to dla mnie konkurecyjna firma, lecz na forum Firmy jest wiele wypowiedzi z podziekowaniami z powodu efektów stosownia suplementów. Wiele pochlebnych wypowiedzi lekarzy. Zapewne jest to solidna Firma. Natomiast uwaga co do stosownia włąściwego odzywiania i ruchu jest jak najbardziej intresująca. Niestety, po wileu latach niewłasciwego odżywiania w organiźmie są kilogramy toksyn, kamieni kałowych itp. Kosmki jelitowe sa cąłkowicie zatkane i najlepszy i nazdrowszy pokarm w nieoczyszczonych jelitach wchłania się w 9% a nie w 90%. i niestety żaden dietetyk nic nie pomoze. Jest rzecza bezdyskusyjna ze jeżeli nie oczyścimy jelit, naczyń itp , to nic w organiźmie nie wydarzy się porzytecznego.. Szkoda podawć, suplementy , zdrowe odżywianie, czy też jakiś system odchudzania... wchłanianie z przewodu pokarmowego jest mnimalne i każdy pacjent bedzie niezadowolony i z efektów i wydanych finansów. System oczyszcznaia organizmy należałoby poprtaktować jak system widzy finansowej, co daje mądrośc w zarzadzaniu zdrowiem i finansami. Nie mozna oczyscić ogranizmu w ciągu kilku dni jak w przypadku stosownai hyrdokolonoterapii, jedynie mozna uzyskać "powyrywane" kosmki jelitowe i chwilową poprawe. Niekiedy jeden miesiąc nie wystarcza- jezeli przez cąłe dotychczasowe zycie nie stosowalismy oczyszczenia organizmu- t wyrzucenie np: 20 kg "Gówna" może trwać i do 3 miesięcy. POzdrawiam wakacyjnie E.Siwik siwike@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabada
Po co barc colonix za tak duże pieniądze? to naprawde oszustwo. To tylko błonnik i zioołowa herbata na dodatek szkodliwa, bo z senesem. A senesu nie powinno sie przedawkowac. 3 miesiące picia takiej herbatki, to koszmar. Potem już nigdy nie bedziecie miec normalnej pracy jelit. Dobry jest i o wiele tanszy colon c. Ponadto zawiera przyjazne bakterie. Trzeba tylko pamietać, że nie zadziała on po 2,3 dniach, trzeba uzbroic sie w cierpliwość, bo błonnik i probiotyki muszą miec czas żeby wyleczyc jelita. I duzo pic, wody, ziołowych, owocowych herbatek. To bardzo wazne. Ale najlepszym lekarstwem jest prowadzenie zdrowego, higienicznego trybu zycia. I nie traktowanie swojego żoładka jak wysypisko smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Sabada Uprzejme pytanie co to znaczy że trzeba prowadzić zdrowie higieniczne życie,. Zalecenie jest wspaniałe, ale co to znaczy w Twoim rozumieniu. Pozdraiwma E.Siwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fishek
Brałem to miesiac i powiem ze samopoczucie mi sie bardzo poprawilo nie mialem problemu ze wstawaniem laknienie na slodkie zminimalizowane do minimum ale taka kuracja to przynajmniej jak w moim ale za pewne nie tylko moim przypadku przdala by sie na 2 3 miesiace... :( (a tradzik jak mialem tak mam ;]fuck $%%^&*))&$%^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik D
Powiedzcie czy naprawde nie mozna pic alkoholu podczas kuracji nie chodzi mi o schlanie sie wypis 3-4 piwka w weekend do towarzystwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auqarius
Do Sz.P Pytajnik Czy mozna pić nieco alkoholu w czasie oczyszczania. Otóz mozna! Nie wiem co Stosujesz? ale mamy już duze doświadczenie w stosownaiu SOO - Systemu Oczyszczania organizmu- Colon Pack. Jako trzeci suplement w zestawie Colon pack, jest NHO _ Naturlana Herbata Oczyszczajaca, którą zalecamy przed planowanym wiekszym piciem jak np: zakrapiane party, wesela itp, na drugi dzień jest super, herbatkestosujemy wieczorem w tarkcie party.. Natomiast picie piwa w takiej ilości jak obecnie to już inna sprawa, jęzlei bedzie zainteresownaie to napisze szerzej o piciu piwa. Pozdrawiam Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Sz. Kachax Z duzym zaciekawieniem przeczytałem efekty stosowania Colonixu i co sie tam wyprawia. Otóz nieco drobnych uwag i to niezaleznie czy stosuje sie Colonix , czy inny system.. 1. Jeżeli sa na paczątku przyjmownia dolegliwości, które sie nasilają i sa inne niz zwykłe codzienne sampoczucie, to nalezy odsawić suplement na trzy dni o poabserwowac organizm. Jezli po trzech dniach wróci do normy to mozna ponowic oczyszczanie z sasosowaniem niejsszej dawki. Jeżli dolegliwości powrócą nie sytosować wiecej.. 2. Dlaczego, poniewaz mogą być niezdiagnozowne stany zapalne jelit, które po zasstosowaniu suplementu mogą się nasilic. Jest to pewnego rodzaju wskazówka do diagnostyki przewodu pokarmowego 3. Zmienic suplement jednej Firmy na inny. 4. I kolejne pytanie? kto powiedział że dana osoba ma stosowac ten czy inny Sysem Oczyszczania Organizmu? Jezli w młodszym wieku- zakładjac teoretycznie ze mamy jelita i cały organizm zdrowy- to zastosowanie SOO , gdzie jest wiele aktywnych zwiazków pochodzacych z roslin może dąc efekt jakby zatrucia tymi związakami poniewaz organizm ich ne potrzebuje,,,,, 5. Najczesciej zalecenia sa nastepoujące: jeżli planujesz w danym okresie życia zasoswoac SOO to skonsultuj się ze specjalistą z tej dziedziny>> porozmawiaj chwile, opowiedz mu o swoich dolegliwosciach 6. Niezwykle ciekawe obserwacje: klubowicze kafeterii koresponduja ze sobą, doradzaja, opisują swoje problemy, byc moze czasami czytają moją korespondencje, ale nie widzę żeby ktoś bezposrednio zwróćił sie do Aquariusa i zapytał o mozliowśc rozwizanie danego problemu? Przeciez korespondujemy ze soba , a to nic nie kosztuje.. Pozdrwiam jeszcze ciagle wakacyjnie. Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
O ile dobrze pamietam to do OTTO. Mowa, czy też zapytanie o film. Jezli podasz swój adres e-m, to chetnie przyslę Co 12 min. jedne z najlepszych na świecie traktujący o Problemie Parazytów w organizmie o SOO Systemie Oczyszczania Organizmu. N a wszleki wypadek: siwike@op.pl Pozdrawiam wakacyjnei Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Sz. Fiszek Jeżli mozna coś zasugerować to dobrze byłoby wykonac próby watrobowe, i poziom testosteronu w surowicy. w razie czego daj znać. drAquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Do Fishek To prawda niekiedy System Oczyszczania Organizmu przedłuzamy do 3 mies. i to niezaleznie czy stosujemy Colon pack, czy Colonix. Pozdrawiam jeszcze wakcyjnie. Dr Aquarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Witajcie, ja jestem czwarty dzien na colonixie i jak na dzis czuje sie zamulona i wypchana blonnikiem; ja nigdy nie mam zaparc a ten program chcialam zastosowac dla profilaktycznego oczyszczenia jelita, organizmu, lepszego samopoczucia; mam nadzieje, ze jednak mnie odblokuje i ze cos sie ruszy, bo naprawde chcialabym zeby byl skutek czy ktos tak mial ze go na chwile tak zamulilo a pozniej sie polepszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
co do gorszego ogolnego samopoczucia, mysle ze moze ono byc spowodowane oczyszczaniem sie z toksyn; ja wczoraj na przyklad fatalnie sie czulam ale wiem ze to z tego powodu; wazne jest zeby pic wode, bo bez tego ten proces jest wrecz niebezpieczny poniewaz toksyny sie nie wydalaja; dzis nie czuje sie juz zle natomiast jestem wypelniona blonnikiem i jest to dosc uciazliwe - nie mialam dzis wyproznienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabada
Nie twierdzę, że mam monopol na prawdę, każdy zyje tak jak uważa. Mój zdrowy tryb zycia plega na niejedzeniu smieciowego jedzenia, niewielkich ilości mięsa, duzo ryb, warzyw i owoców, jogurty, kasze. Ponadto duzo piję, głownie herbat owocowych i ziołowych, wody. Nie zarywam nocy, staram sie duzo przebywac na świeżym powietrzu. To nwcale nie jest trudne, mam dwoje dzieci, w wieku przedszkolnym, szkolnym, męża, pracę i psa. Ale troche dyscypliny i człowiek przyzwyczaja sie do dbania o zdrowe życie. Podam Ci przykład: dwa dni robocze tygodnia poświęcam na pranie, porządki, zakupy i gotowanie, zamrażam częśc potraw. Przy tym pomagają nam dzieci, bo wiedzą, że jutro wybierzemy się na jakąś wyprawę. Mieszkam w szczecinie, jest tu mnóstwo terenów gdzie mozna pójść, dojechać. Potem odmrożenie i podgrzanie zajmuje niewiele czasu. Sobota to znowu dzień dla domu, a niedzielne przedpołudnie spędzamy gdizęś w parku lub lesie, popołudnie każdy robi to na co ma ochotę. Ja czytam. Nie zawsze oczywiście uda mi sie wszystko zrealizowac, nie żyjemy wedgług sztywnego planu. Czasami dziecko zachoruje, ktos z nas ma pilna pracę, albo po prostu jest zmęczony i chce tylko poleżeć. Opisałąm tylko taki bardziej ramowy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Sabada, ja od lat odzywiam sie podobnie a mialam rowniez 7 letni epizod wegetarianski.Malo znam osob, ktore by tak uwazaly na to co jedza. A oczyszczanie robie mimo wszystko. Dlaczego? Poniewaz uwazam, ze przez lata i w obecnych czasach po prostu zawsze sie jakichs odpadow, niestrawionych lub niewydalonych "rzeczy" nagromadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabada
Ja też robie oczyszczanie, tzn, nie robie jakiegoś szczególnego oczyszczania, ale okresowo biorę colon c, albo fruktolax, tj błonnik i owoce. Polecam wszystkim, kosztuje ok 25 zł, 24 kostki, zjada się jedną wieczorem, popija dużą szklanką wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Sabada i inni, Powiem ci tak: to nie wystarczy i nie zastapi terapii colonixem! Ja od 20 roku zycia odzywiam sie dosc zdrowo, uwazam na to co jem jestem wrecz w tym manaiczka. A jednak! Dzis jest 11-ty dzien colonixowej terapii. I naprawde bylam w szoku jakie zlogi zalegaly moje jelita. To, co jest na zdjeciach to nie zaden marketing! Naprawde ciesze sie, ze robie ta kuracje i mam zapiar ja odtad przeprowadzac 2 razy do roku: na wiosne i jesien, jak tu ktos radzil. Teraz zrobie w miare pelna kuracje (na tyle ile dam rade) a na wiosne moze juz miesiac wystarczy. Polecam wszystkim colonix!!! To rewelacyjny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Jakie złogi? mówisz o tym błonniku co go własnie wydaliłas?:> Ten proszek (błonnik) to nic innego jak włókna czyli Twoje "złogi", będziesz stosowac colonix to bedziesz ciągle wydalac te "złogi" i to nie ma wpływu czy odzywiasz sie zdrowo czy nie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
jestes pewien? a skad? jak mi to udowodnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaneKK
Hehe jak Ci to udowodnie?:) sam stosowałem colonix, cierpie na drozdzyce jelita grubego potocznie okresla sie to jako IBS... byłem głupi i naiwny, szukałem w necie sposobu jak to wyleczyc bo ciezko jest wyjsc z grzybicy jelit i natrafiłem na strone colonixu, oczywiscie uwierzyłem we wszystko co napisali, zamówiłem stosowałem cały miesiac i zadnej poprawy nie widziałem, no moze czesciej pedziło mnie do kibelka ale wszystkie objawy drozdzycy zostały. Zirytowany obrotem sprawy odesłałem im to do siedziby na Węgrzech, zwrócili mi jakims cudem pieniadze, oczywiscie za wysyłke zagraniczną w obie strony zapłaciłem blisko 100zł ale to szczegół.. teraz stosuję dietę Józefa Słoneckiego, która opiera się głownie na tym że nie wolno jeść produktów zawierających gluten czy tez cukry proste itp, po około miesiacu diety czuje sie tak jakbym nie miał brzucha:) wystarczy sie zdrowo odżywiac a organizm sam sie pięknie odpłaci i to jest prawda, wczesniej szukałem szybkich rozwiazan jak oczyscic organizm.. BZDURA ! tego się nie da zrobic w szybkim czasie, jak sie truje ileś lat biedny organizm, to trzeba potem to odpokutowac stosowną dietą. a co do colonixu jesli chodzi o proszek to jest nic innnego jak błonnik tylko ze w konskiej dawce jedząc marchewke czy jabłko też jesz błonnik tylko ze to jest w takiej małej dawce ze nie widac tych "złogów" bo jest poprostu z mało błonnika, polecam robic sobie codzinnie 1-3 koktajle błonnikowe http://www.bioslone.pl/koktajl - samo zdrowie, po jakims czasie organizm się odpłaci! Jeżeli masz powazne kłopoty ze zdrowiem takie jak ja, nie pozostaje Ci nic innego jak zasiasc do lektury na forum Biosłone. Dopóki tam nie trafiłem i nie zapoznałem się ze wszystkim to było ze mną coraz gorzej, po miesiacu solidnej diety - czuje sie JUZ wysmienicie a ta choroba moze mnie nie opuscic nawet do 3 lat(o ile jest w zaawansowanym stopniu) lecz stosujac diete , w koncu wyleczę sie z tego, naturalnie i zdrowo;] W gruncie rzeczy nie głodze sie, jem mięso, jajecznice na dobrej wędlinie, kaszę - i jest duuzo innych mozliwosci na dobre i zdrowe jedzonko na które zezwala dieta, cos wspaniałego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamomilla.
Sorry, ale co ma piernik do wiatraka, ze tak powiem doslownie? Jesli sie oczekuje od colonixu, ze naprawi wszystkie problemy jelitowe, to sila rzeczy nastapi rozczarowanie. Colonix sluzy do oczyszczenia jelita, a nie uzdrowienia z drozdzycy. Drozdzyca ma wiele oblicz, mogla przedostac sie juz na caly organizm. Colonix to nie magiczne antidotum na wszytko. A drozdzycy nie zlikwiduje sie jezeli dieta nie bedzie odpowiednia. Te zlogi to wcale nie zlogi blonnikowe, tego jestem pewna. I powiem szczerze, ze jak widze te wpisy ludzi, ktorzy wszedzie dopatruja sie jakichs klamstw i podstepow, to sie dziwie. To, ze tobie colonix nie pomogl nie znaczy ze jest do niczego. Chyba oczekiwales zbyt duzo. Bez przesady z ta krytyka. Ja uwazam, ze to super produkt i mowie to na podstawie jego dzialania, ktore obserwuje. Nie bede stosowac innych metod, bo ta jest super. Ale ja nie mam drozdzycy. Chce po prostu oczyscic jelita z zlogow i jak dla mnie ten produkt jest najlpepszy ze znanych mi. Ludzie, przestancie sie dopatrywac wszedzei teorii spiskowych! A tak poza tym...jesli juz: miesiac to za malo, producent mowi o minimum 2-3 miesiecy. Wiec do kogo masz pretensje? Poza tym piles 2 litry czystej wody? Bez wody ta terapia nie dziala, bo nie mozliwosci usuniecia tego, co sie odrywa. I jeszcze jedno: trzeba tez dbac o diete jednoczesnie i nie powtarzac starych bledow zywieniowych. Nie oczekujmy cudow! Colonix to nie remedium na wszelkie problemy jelitowe. To produkt do wymiatania zanieczyszczen. I to robi bardzo dobrze, jesli sie przestrzega wszystkich zalecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×