Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _s a d e ł k o_

kobitki po 20... zapraszam do wspólnego odchudzania... czas na zmiany

Polecane posty

czesc kochane ja od dzis jem bardzo malo- tylko jakies 3 posilki w ciagu dnia, chce sobie baaardzo skurczyc zoladek i w ogole, bo mam wrazenie,ze ta cala moja aktywnosc fizyczna idzie na marne jesli bede za duzo jesc wiec sobie odpuszczam jedzenie.. w sumie nawet nie jest mi potrzebne..:) wiec 3 posilki:) 3majcie kciuki bo pierwszy tydzien bedzie ciezko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj se, czasem sa zastoje.. ja tez nie wiem czy cos schudlam.. dowiem sie dopiero za 16 calych dni..:) nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_a_d_e_ł_k_o nie przejmuj sie u mnie jest dokładnie tak samo od ostatniego ważenia minął tydzień i co i wiekie g.....:( nawet deko mnie nie ubyło, zastanawiam sie czy wogóle jest sens się odchudzać.... tracę siłę i wszelką nadzieję......:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja w ramach przekaski wypilam soczek z marwitt marchewkowy:D w ogole bylam na intensywnym spacerze 1,5h! dzisiaj narazie wiecej spalilam niz zjadlam wiec bilans idealny:D na obiad- kolo 17 zjem troche zupki i koniec:) a w nocy troche wygibasow z kochanym to znowu kalorie poleca:D i jeszcze czeka mnie 3 dzien a6w:D buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zaliczylam 3 dzien a6w.. ufff.. taka mam trudnosc z tymi cwiczeniami.. a jutro juz zaczynam 3 serie.. dam rade.. nie odpuszcze na pewno:) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:* ja juz pobiegalam i zjadlam sniadanko:) ja dokladnie mam wazenie za 15 dni.. mam nadzieje, ze bedzie 72.. strasznie mi na tym zalezy..:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wczoraj mialam gorszy dzien:) a dzisiaj czeka mnie tylko paczka krazkow ryzowych i 2 soczki marchwiowe z marwita- te jednodniowe i to wszystko:) oprocz tego bieganie 30 minut, ale pozniej pobiegam..:) strasznie mnie juz kolana bola.. no i dzisiaj 5 dzien a6w:D buzka! mam nadzieje, ze takie jednodniowe przejscie kalorii nie wplynie znacznie na moja wage..:P sadelko eraz zostaly ostatnie dwa tygodnie marca.. trzeba sie zmobilizowac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusty boczek
witam, jestem kobietka po 20:) czy mozna dolaczyc? od dzis SOUTH BEACH. wzrost 160cm waga ......58kg cel---> 50kg. czas: nieokreslony:D pozdrawiam seredcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja jestem w swoim rodzinnym domu ale dzis juz wracam do wrocławia. rano sie zwazyłam i zmierzyłam(lubie sobie czasem sprawdzic czy aby nic sie nie zmieniło:)). niestety z talii mi za bardzo nie schodzi. nie wiem czy w ogole cos mi zejdzie bo niestety mam taką budowe,ale chyba zawsze warto sprobowac, co? jak myslicie? witam serdecznie nowe dziewczyny na topiku :) kasiulka widze ze sie nie poddajesz i dziełasz tu najaktywniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maślana wczoraj mialam straszny dzien.. hoho ile pochlonelam.. az mnie wieczorem zoladek bolal.. wstyd:D ale spalilam troche z facetem wiec nie jest zle:D jasna cholera jak ja juz chce miec 6 z przodu.. zaraz tez zobacze na pasku czy cos spadlo.. moze chociaz milmetr.. ech ale ja za niecały tydzien ma miec @ wiec pewnie bedzie jeszcze wiecej..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maślana wczoraj mialam straszny dzien.. hoho ile pochlonelam.. az mnie wieczorem zoladek bolal.. wstyd:D ale spalilam troche z facetem wiec nie jest zle:D jasna cholera jak ja juz chce miec 6 z przodu.. zaraz tez zobacze na pasku czy cos spadlo.. moze chociaz milmetr.. ech ale ja za niecały tydzien ma miec @ wiec pewnie bedzie jeszcze wiecej..:P ale ci juz zazdroszcze, ze musisz tyle rzezbic cialo a nie tracic tyle sadla co ja ma do zrzutu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maślana wczoraj mialam straszny dzien.. hoho ile pochlonelam.. az mnie wieczorem zoladek bolal.. wstyd:D ale spalilam troche z facetem wiec nie jest zle:D jasna cholera jak ja juz chce miec 6 z przodu.. zaraz tez zobacze na pasku czy cos spadlo.. moze chociaz milmetr.. ech ale ja za niecały tydzien ma miec @ wiec pewnie bedzie jeszcze wiecej..:P ale ci juz zazdroszcze, ze musisz tyle rzezbic cialo a nie tracic tyle sadla co ja ma do zrzutu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) witam nowe koleżanki:) maślana u mnie co prawda ubyło 2 cm w pasie ćwicząc brzuszki ale teraz chyba je nadrobiłam.... ale nie poddaje się nie chce mieć bardzo umięśnionego brzucha tylko chcę pozbyć się tych boczków, bo to jest moje utrapienie..... kasiulka20 ja też wczoraj zgrzeszyłam bo zjadłam z facetem paczke chipsów ale ten grzeszek mnie zmobilizował jeszcze bardziej:) A po za tym to nawet trzymam się diety mż jak na razie z grzeszkami ale ważna że się jakoś trzymam..... dzisiaj na śniadanko była kawa z mlekiem i łyżeczką cukru ( niestety inna mi nie smakuje) 3 łyżki ryżu i warzywek drugie śniadanie 1/2 pomarańcza jak na razie tyle zjadłam nie jest tak źle.... s_a_d_e_ł_k_o a co tam u Ciebie tzrymasz się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestema na SOUTH BEACH, ale dzis robie jedno odstepstwo:D 1 galka lodów:D pozdrawima i milego dnia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tabelka?? co Wy na to? kiedys tak sie odchudzala na jednym Topiców i bardzo mi sie to podobalo i co najwazniejsze... MOBILIZOWALO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za.. nick...........wiek........wzrost......było......jest......będzie :-) kasiulka20....20..........179..........91.........74.........67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek........wzrost......było......jest... ...będzie kasiulka20....20..........179..........91.........74.... .....67 *tygryska.....24..........161..........63.........58..........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiujcie ze swoimi danymi:D ja dzis niestety nie za bardzo... uwielbiam "adwokatki" :) i zjadlam z 10:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. od tego tygodnia zabieram sie znowu porzadnie za siebie.. dobrze, ze chcoiaz mam motywacje na kontynuacje a6w.. tego na pewno nie odpuszcze.. a biegac bede chyba tak 3-4 razy w tyg bo kolana mi wysiada..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dzisiaj pochlonelam: - 5 chlebkow wasa- jedna z chuda szynka konserwowa (okolo 150 kcal) - jogurt dietetyczny ( 200kcal) - ryz z warzywami ( 500kcal) -cini minis (100 kcal) - 2 bułki fińskie ( 100kcal) - 400g jogurtu 0% tl. - (300kcal) sumujac okolo 1350 kcal.. cos strasznego.. :( aa i jeszcze jakies 6 krazkow ryzowych czyli plus okolo 200kcal. czyli ponad 1500kcal okolo.. swietnie.. kasia na diecie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wstapila we mnie nowa motywacja i od jutra startuje znow i zapisuje wszystko do 1000kcal potem juz tylko woda..:) dzien 5 weidera zaliczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×