Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Nadwislanka kurcze to co to za kpiny?Przecież Ty też masz uczucia (nie mówiąc o jakimś szkrabie) i też w jakiś sposób nastawiasz się że może to już?Jak oni mogą tak beztrosko do tego podchodzić.Niech siedzą dopóki nie rozpatrzą wszystkich par i już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folipoczytalam. dzieki. juz gdzies sie spotkalam z tymi 10 przykazaniami. Pomijajac fakt, iz dzis rano spotkalo mnie rozczarowanie, to musze wam powiedziec, ze jestem zadowolona z OA, bo dos szeroko omowili z nami temat adopcji. poza tym ten osrodek ma to do siebie, ze istenieje w nim taka grupa wsparcia, wiec wiadomo gdzie sie udac jak jest problem. Poza tym osrodek ma swoich psychologow na kazde zawolanie. To naprawde wileki plus. A ja coz. jakos wytrzymam do wrzesnia. W koncu kazda z nas na cos czeka. I kazda ma swoje terminy. Emiczko-czy juz wrocilas z baletow :) Estelko-ta to sie dopiero wygrzewa w sloncu i wyleguje na pokladzie A jak inne forumowiczki zaplanowaly urlopiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołszki:) Tu góralka z gor sie melduje:):):):):) Nic nie robię ,leniuchuję ,żrę :P no i zajmuje sie Miśką:) aczkolwiek ona jak szwajcarski zegarek ma swoje godziny na jedzonko ,gadugadu, spanie nawet kupe robi o tej samej porze:D:D:D TAKZE DZIECKO ANIOLEK :) zACZĘŁAM NAWET WIECZORAMI BIEGAC BO WIDZĘ ze jakies dodatkowe balasty mi sie pojawiły:) więc musze sie troszkę ruszyc A poza tym Marycha w niedziele bedzie miala 3,5 miesi aca:) czas leci jak szalony:) Ana :) a Ty kiedy na wakacje????? nadwislanko:) wakacje szybko zlecą a Ty poki mozesz odpocznij bo jak bedziesz miala brzdąca to wtedy bedzie sajgon:) Emika pewnie leczy kaca po Mazurach:):):) gOSIACZEK:) ładnie wyglądasz wogole nie widac po Tobie ze bylas w ciąży a synuś kolosek:):):):) Zabajona ,Asik :) jak tam kolejna runda:):):): hihihihihiihihihhi A Suzinka tez miala sie starac od czerwca????? Suzinko halo halo ...co u Ciebie???? Iwona jak tam?????? mały daje Ci czadu? ;) Lara:) helloł:)kwait:) helloł:) rzeczywiscie laseczki cos cicho siedzą ale mysle ze to tylko na chwile:) laaeczki powiedzcie mi co podawac Misce dodatkowo jak skonczy 4 miesiące???? jaki ulozyc harmonogram cżarcia?:) Z gory dzięki za informacje:) No coz pozdrawiam Wszystkie dziewuszki ❤️ i zmykam rozlozyc moje boskie cialko na tarasie:) na slonko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanko, jestem w szoku!!!! Mam nadzieję, ze już niedługo Waszą sprawę rozpatrzą. A ja głupia myślałam, że już będzie dobrze. Wczoraj Miłoszek był grzeczniutki, bo dałam mu Gripe water. Dzisiaj ta sama dawka. Mamusia wystroiła się i poszła razem z synkiem i babcią do miasta. O kuźwa, ale była jazda. Dwa razy karmiłam w przymierzalni. 2 minuty spokoju, powrót do wózka no darcie się. Już nie mam siły. Chyba do jeseieni nie wyjdę z nim z domu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka-czy to kolki może? Juz sobie wyobrazam jak musialas sie stresowac.....No bo co moglo byc przyczyna tego krzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i witam serdeczniutko :-D enigmuś👄 pić aż tyle nie piłam by mieć kaca, ale bawiłam się rewelacyjnie:-) a Ty widze, że pełną \"gębą\" odpoczywasz, oj jak ja Ci zazdroszczę tego leniuchowania z córą i to w górach....:-) a córa podobna do ciebie, taka śliczniusia że hoho....a Ty to widzę niezdecydowana jak prawdziwa kobieta jesteś, z jednej strony piszesz, że musisz pobiegać bo masz co zrzucić, a z drugiej że wystawiasz swoje boskie ciałko na słonko, kochana to jak z tym ciałkiem jest :-Dhihihihi Zabajonu👄 dziękuję za życzonka z okazji rocznicy❤️ widzisz kochana jak to bywa, najpierw się tyle męczymy, amuletami się zasłaniamy, poduszkami i tyle kombinacji by zajść w tą upragnioną ciążę a tu najlepszym lekarstwem jest chyba wyluzowanie się prawda :-) ale opis zajścia masz nieziemski :-P hihiihihih gosiaczku👄 zdjęcia -hmmmm, fajną rodzinę stanowicie :-) Ana👄a kiedy urlopik masz? nie pamiętam czy pisałaś ;-) widze że ostro pracujesz, ja tez się właśnie biorę do pracy bo mam sporo tego ale by mi się chciało to nie wiem :-Dhahhahahah kait👄 spokojnie kochana, nie martw się za w czasu , trzymam kciuki by było jak najlepiej i najważniejsze by szybciutko dało sie wszystkiemu zaradzić, jak po wizycie? Iwonka👄 widzę, że u Ciebie teraz maluszek dokazuje:-) spokojnie może nie będzie tak źle i wyjdziesz wcześniej z domku jak na jesieni :-Phihihihi może on tak się do tego cyca przyzwyczaił.... nadwislanko👄 smutno mi się zrobiło, jak przeczytałam Twoją wiadomość, tak bardzo chciałam byście już doczekali się maluszka❤️ ale wierzę że się doczekacie, wrzesień już niedaleko🌻 Laruś👄 a czym kochana jesteś tak zajęta? czekamy tu na Ciebie👄 Estelka👄 powinna już chyba wracać...... a co u mnie ? hmm, było fajnie, rodzinnie, dużo ludu, nawet nie było takiego stresu jak się spodziewałam, zdjęcia jakieś mam potem Wam wyślę, niestety aparat cyfrowy popsuł się na dobre i oddaliśmy go do serwisu-dziwne troszkę bo był kupiony w grudniu, ale mieliśmy zapasowe dwa i kamerę więc nie było tak źle. Spotkały nas oczywiście dwie miłe niespodzianki-sytuacje, jedna to bociek który wylądował na poboczu drogi jak jechaliśmy na Mazury - popatrzyliśmy się wtedy z mężusiem na siebie i w śmiech :-D hahahha chyba nam odbija na punkcje boćków :-) a druga sytuacja to jak jechałam do fryzjera to drogę przeszła nam Pani łosica(klępa) w ogóle byliśmy zaszokowani -najbardziej mężuś bo pierwszy raz na żywo widział to zwierzę tak blisko :-).......oczywiście nie obyło się bez sytuacji dwuznacznych na weselisku, odnośnie kiedy będą dzieci, ale cóż nie da się nad tym zapanować, są ludzie i są ludziska.... ogólnie fajnie tylko tak króciutko że szkoda było nam odjeżdżać, ale mężuś musiał stawić sie do pracy więc nie było wyjścia..... teraz to ja zabieram się za mój projekt bo czas nagli.... miłego dzionka życzę👄 sysiaczku👄 gdzie się podziewasz? Aguś👄 hop hop...... Suzinko👄 trzymam kciuki za staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja na momencik wpadam bo dzisiejszy dzień głównie spedzam w toalecie (jakieś zatrucie) ależ mnie męczy :( Emiczko słoneczko :):):):) ciesze się że wyjazd się udał no a z ludźmi nicc nie poradzisz czasem muszą pleść co im ślina na język przyniesie, zwykle tak jest: jak młodzi zaczynają sie spotykać (ok 16 roku życia) to sie przestrega rodziców o wpadce, jak młodo się pobierają to pewnie wpadli, jak dłuo są małżeństwem bez dziecka to wkoło pytają, kiedy będzie potomstwo i zastanawiają sie kto nie moze miec ona czy on - olej to przy najblizszej okazji :):):):) Enigmuś pracowta z Ciebie mamuska strasznieeeeeee :):):):) a co do wakacji to w sierpniu pewnie Mazury a we wrzesniu Tunezja :) buziaki dla wszystkich :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc :) Dawno mnie nie było ogolnie nic sie u mnie nie dzieje :) tylko tyle ze jest mnie coraz mniej :P:P:P -7 kg :) na wczasach trzeba wygladac jak człowiek :P Zabajonku gratulaski :) tez bym chciała taka niespodzianke :D Nadwislanko 🌼 ehh te urzedy ta biurokracja Ci nie przystępni ludzie nic na to nie poradzimy - sami mozemy byc tylko lepsi zeby coraz mniej było takich ludzi :( a czas leci szybko nim sie obejrzysz to bedzie decyzja :D Emiczko super ze zadowolona jestes z wyjazdu i weseliska, a te bociany ... hmmm no cóz poczekamy i wkrotce zobaczymy :D:D:D Ślicznie Ci dziekuje za zdjęcia i obiecuje ze podesle jakies swoje :D jak juz sie uporam ze szkoła jeszcze tylko dwa egzamy i obrona ale niestety we wrzesniu dopiero :( tak juz bym chciala miec to za soba a tu trzeba czekac na innych :( Estelko Ty juz sobie rejsujesz po Nilu a mnie to czeka za jakies 3 tyg. :P :classic_cool: Enigmaaa zazdroszcze zdyscyplinowania jeszcze przy malenkiej Marysi :D podziwiam i ucałuj ksiezniczke :) Ana a moze to nie zatrucie co ??? jak sie tam sprawy mają //? :D Pozdrowionka dla wszystkich bez wyjątku :D 🌼 Gosiaczek synus swietny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana-dobrze to ujelas :0 ja jak sie spotykalam z mezem od 19 roku zycia to drzeli zebym chcociaz jak moja Matka ze mna nie wpadla. A potem to bylo jak piszesz. Pamietam jak moja tesciowa po naszych wspolnych wakacjach (mielismy po 20 lat) znalazla chyba u meza w pokoju prezerwatywke. To bylo chyba w okolicach wakacji.... I powiedziala mu, zeby czasem za wczesnie nie zostal ojcem.... No i nie zostal ani wtedy ani teraz. A z perspektywy czasu tak mysle, ze moze byloby lepiej gdyby zidzia wtedy sie pojawila... JMeza siostra zaszla w ciaze w wieku 19 lat (stad pewnie przerazenie tesciowej), notabene ma juz nastoletnie dziecko i ani mysli o drugim dziecku ( wygodne zycie, stanowiska w firmie, podroze, 2 domy kaska itd). Takie to zycie przekorne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja sie urlopuje, ale juz polowa za mną buuu:( Nadwiślanko - szkoda słów, ale ja bym sie wkurzyla :-o chyba ze to ich "taktyka" na sprawdzenie "cierpliwosci" ... mam nadzieję, ze nastepnym razem zdążą juz was rozpatrzec. Emika - fajnie ze sie weselisko udało i ze nie bylo az tak źle. A w zyciu tak jest jak Ana napisała, najpierw krzywe patrzenie na małolatów, bo wpadka wisi nad głowami, młodo wychodzic za mąż/żenic sie - zdecydowanie wpadka (jakby innej opcji nie bylo), długo po slubie bez dzieci ... tez koment sie znajdzie ... szkoda gadac, olac trzeba. A co do bocków ... hehe, ja jak Asia zaczne na stare lata w nie wierzyc. Na Ole mi fruwały skubane przed oknem, w tamtym roku jakos dały se spokój , a w tym znowu uproczywie latały nad naszym blokiem (gniazdo jest dosłownie 100 m od bloku, widze je z okna, mają 3 młode), jeszcze sie ze mnie smieli, bo jak bocian se przefrunął nad naszymi głowami dosłownie, to powiedziałam mu "weź mnie nie wurzaj":p hehe, zrzute i tak zrobił:p Iwonka - co w końcu stosujesz na te kolki? Bo jak widac synio ma silne i stąd te jazdy:-o A_psik - niewykluczone, ze i ty niespodziewajke dostaniesz taką :) nigdy nie wiadomo:) enigma - jak ci dobrze w tych górach, no :) sama se chciałabym tak polezeć, ale przy biegającym dziecku to niemozliwe:) pozdrawiam wszystkie kobietki i mykam, dziecie sie zaraz obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....tyle się napisałam i mi wcieło :( więc teraz od nowa..... hejka dziewczyny:):):) witam Was w ten deszczowy (przynajmniej u mnie) poranek :):):) Apsik 7 kg żebyś nam nie zniknęła kobieto :):):):) co do złego samopoczucia to zatrucie bo dzis jest juz lepiej :):):) Nadwislanka ja tez żałuje że nie wpadlismy w wieku powiedzmy 20 lat (znamy sie od 18 roku życia) no ale cóz czasu nie cofne a myśle że co się odwlecze to nie uciecze :):):):) Zabajonku no urlopy niestety mają to do siebie ze za szybko się kończą :):):) jak się czujesz ?:):):):) Aśku a co u Ciebie jak samopoczucie? :):):) pozdrowienia dla wszystkich laseczek - buziaki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny wchodzę tu dziś zalana łzami, dziś mój 33dc zrobiłam test ciążowy i po 10 sekundach pojawiły się II tłuste krechy, jestem w szoku, płaczę i nie wierzę, jutro lecę do novum powtórzyć test -tzn zrobić HCG i czy prawda ? Boże jak Ci dziękować .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEMMMMMIIIIIIKKKKKAAAAA !!!!!!!! SSSSUUUUPPPPEEEERRRRR!!!!!!!!!!!!! Daj znaka jak i co!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPŁAKAŁAM SIĘ ZE SZCZĘŚCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EMICZKO KOCHANA TY MOJA TAK SIĘ CIESZĘ ŻE NIE WIEM CO CI NAPISAĆ, GRATULUJĘ SKARBIE TY MÓJ Z CAŁEGO SERDUSZKA, BOĆKI CI WYLATAŁY JAK NIC, ZOBACZ A JEDNAK MOŻESZ NATURALS!!! KURDE NORMALNIE SZOK, TRZYMAM KCIUKI I POMODLE SIĘ BY WSZYSTKO SIĘ POTWIERDZIŁO I WSZYSTKO BYŁO OK!!!! SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Emiczko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Kochana OGROMNIASTE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!! ZYCZE CI DUZO DUZO DUZO ZDROWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DAJ ZNAC JAK NAJSZYBCEIJ !!!!!!!!!!!!!!!! A mnie dzis bociek przeleciał droge :) pierwszy raz w zyciu tak blisko go widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ❤️ ❤️ ❤️ nosz kurwa mać HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYPIJĘ DZIS ZA wAS KARMI MALINOWA!!!!!!!!!!!!!!!!! HURRRAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH LASEK:) Emika lec po kolejne testy do apteki!!!!! jeszcze dzis:):):):):) i poslij mi mailem zdjecie testu:):):):):) super:) jestem szczęsliwa:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nosz napisz cos bo ja jajko wysiądę tutaj na grzędzie:P:P:P:P:P Ja wczoraj widzialam bociana wczoraj przeleciał nad naszym domkiem:) kurna .... moze i mnie coś czeka niespodziewanego....:P:P:P:P:P mąz własnei przyjechal....... hihihihihihiiii.... c..d...n.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi wpis!!!!!!!!!!!!111 w skrócie, Zabajonku podaję małemu Gripe water i pomaga. tzn, pomaga w załatwianiu się na płacz nie :( Emika, aż mnie ciarki przeszły. Dzisiaj modlę się, aby to była prawda!!!!!!!!!!! Koniecznie napisz!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przeżyć nie mogę i choć powinnam już dawno spać bo o 5 pobudka to muszę Emiczko Ci napisać, że jednak na zdjęciu z misiem jesteś w ciąży stąd ten brzuszek :) boćki też wiedziały po co latają przy was :) ludzie na weselu pytali pomimo że wiedzieli że nie wypada pytać bo kurde stanełaś na głowie i zaszłaś w tą upragnioną ciążę tak jak to napisałaś i wierzyłaś :) Pogratuluj mężusiowi bo się dobrze chłopczyna spisał a Ciebie to bym wyściskała z radości że taka dzielna jesteś i że coś się w końcu odblokowało i że się udało :) Pozdrawiam Was wszystkie moje Kochane i choć nie piszę to czytam Was kiedy tylko mogę ale czasu brak na pisanie a ja jak napiszę to muszę referat napisać, tymbardziej że długo nie pisałam :) u nas ok, co do Warszawy to we wtorek dzwonię o ile mi do poniedziałku nie odpisze bo czekałam jak głupia przez ponad dwa tygodnie aż mi odpisze a okazało się że zły adres e mail podali na stronie Instytutu, kapnęłam się dopiero w poniedziałek ten co był i wysłałam na prawidłowy, który znalazłam na jej prywatnej stronie internetowej ale odpowiedzi brak. Tomek ma dietę bo jest za gruby, ograniczyłam mu wszystko co było moim zdaniem niepotrzebne i tłuczące, kupiłam wagę i codziennie go stawiam i patrzę na rezultaty, przy metrze wzrostu waży 19,200 kg także to bardzo dużo, na bilansie dwulaltka ważył 16,900 kg przy 96 cm wzrostu i waga co do wzrostu była w normie, także musi schudnąć conajmniej do 18 kg, w ogóle musze się z nim wybrac do pediatry bo sama nie wiem ile on powinien ważyć dokładnie w tym wieku, najgorsze jest to że jego kuzyn ma 4,5 roku a waży mniej niż Tomek, ale tak samo był gruby jak pił mleko modyfikowane i Tomek też jeszcze pije rano i wieczorem ale z 210ml zmniejszyłam mu so 160 ml bo jemu nieważne ile dasz ważne żeby wypił to mleko, tak mu smakuje, a mleko to działa na niego jak sterydy, no i siłę też ma bo podnosi różne ciężkie rzeczy i wtedy się śmieje z niego że wyrośnie z niego drugi Pudzianowski :) Kurde ale się rozpisałam :P Zabajonku nie pamiętam czy Ci już gratulowałam ale bardzo się cieszę że Wam się udało :) pewnie drugie dzieciątko dobrze wpłynie na Was dwojga :) a Oleńka będzie miała rodzeństwo i pewnie tak samo śłiczne i zdrowe jak ona :) jeszcze raz GRATULUJĘ WAM ❤️ Dziękuję za zdjęcia które od Was dostaję, są cudne Uciekam bo rano zaśpię POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE KOCHANE MOJE :) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloL:) No to mamy szczęśliwy topik:) Sysiu:) nie przejmuj sie ,napewno Tomcio:) schudnie i będzie dobrze:) Moja znajoma ma syna 17 latka chudzielca i on \"żre\" modyfikowane mleko coby przytyc i ponoc daje to efekty:) wiec musisz \"Tomcia\" i podawac mniej:) Emiczko:) moze napiszesz więcej szczegółow hihihihihihi kiedy to sie stało....... hihihihihii nie zebym byla ciekawska:P ale normalnie to wielki CUD!!!!!!!!!!!! ciekawe co powiedza w Nowum? Aten brzuszek to rzeczywiscie zwiastunem chyba byl na force:):):) Zabajonku:) a Ty jak sie urlopujesz????? Ja jestem szczesliwa bo nic nie robie :) oprocz zajmowania sie Misiakiem, ale ze ona grzeczna i z dokladnoscia gps wstaje i je wiec mam sporo czasu na leniuchowanie:) Ana - kolej na ciebie i moze na Golkę teraz :) a kto wie z czym Estelka wroci z wakacji:):):):):) No a nadwislanka????? hmmmmm idac ze wszystko jest mozliwe patrząc na Emiką ,asika nie mowiac o Zabajonku:) heheheheheehe Ale to jest bardzo budujące i miłe:) Czasem ta natura nie jest taka okrutna:) jak myslimy. No nic spadam na sniadanko Z UŚMIECHNIĘTĄ GĘĘĘĘĘBBBBBĄĄĄĄĄ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - normalnie ręce mi sie trzęsą jak to piszę. Ogromne gratulacje 🌻 🌻 🌻 Sysia - mój Paweł ma 104 cm i waży 19,500. Też dużo - ale zobacz, że wzrostem Tomek jest wysoki jak na swój wiek. Co do odchudzania to mi lekarze mówili, że nie wolno dziecka w tym wieku odchudzać. \"Odchudzanie\" ma polegać tylko na trzymaniu wagi, żeby dziecko rosło to się wyciągnie. Zresztą widzę to po moim Pawełku - w ciągu 1,5 roku urósł ponad 15 cm a na wadze przybrał jakieś 2 kg i od razu wygląda inaczej.A faktycznie widzisz po nim, że jest grubszy ( większy brzuszek, okrąglejsza buźka itp)? Kończę i idę układać puzzle - po nocach mi się już one śnią :-D Mam w domu maniaka układanek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam czy cos naskrobałyście a tu taka WSPANIAŁA NOWINA !!!!!! EMICZKO GRATULUJE !!!!!!!!! :):):):):):):):):) normalnie pisze i płacze przed kompem ze szczescia sniejąc sie jadnoczesnie ( mąż mówi ze chyba cos ze mną nie tak ;)) bardzoooooo się ciesze Boże wielkie dzięki :):):):):):):) Enigmus no teraz to muszę być juz następna w kolejce :):):):):):) przpraszam ze oraniczam się dziś tylko do skomentowania Emiczki ale tak się cieszę jej szczęściem że nie jestem w stanie nic napisać :):):):) ależ udany weekend - buziaki dla wszystkich :):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:-D potwierdziło się: moje HCG 2862 a progesteron 93,2 jestem taka szczęśliwa a jednocześnie bardzo się boję by wszystko było ok, dostaliśmy już zdjęcie naszej kropeczki , jest już w macicy, póki co wszystko jest w najlepszym porządku - następne badanie w czwartek. Mój lekarz i pani od akupunktury wniebowzięci :-D nie wytrzymałam i zadzwoniłam do mamy - aż płakała ze szczęścia :-) Boziu spraw by to szczęście nas nigdy nie opuściło :-) gosiaczku👄 nie wiem jak to się stało, miałam tylko dwa dni śluz płodny (14-15 czerwiec) ale kto by myslał że sie uda, w ogóle się nie oszczędzałam biegałam, chodziłam na solarium, basen itp. i na słynną depilację - jak o tym pomyślę to aż mnie ciarki przechodzą :-) sysiaczku👄 ja też ryczałam wczoraj jak bóbr, dziś też.....dziś moja mama zobaczyła boćka u siebie blisko domu i pomyślała o mnie i o mojej siostrze a potem dostała ode mnie telefon :-) .....pamiętam też jak podeszła do mnie pani na weselu mojej siostry - znajoma rodziców i popatrzyła na mnie i mówi \"ależ Ty ślicznie wyglądasz\" może to miało coś innego znaczyć :-) wysypiaj się kochana, bo będę miała Cię na sumieniu :-) A_psik👄 uważaj kochana na te boćki, coś w tym jest:-) enigmuś👄 kochana Ty to w najwyższej krasie swoją euforię potrafisz opisać :-Dhahahhahahah całusiam serdeczniutko, zaraz zrobię zdjęcie testu i mojej kropeczki i Wam prześlę na e-mail.... Iwonka👄 dziekuję 👄 dr w novum był tak podekscytowany że nie mógł normalnie transferu jednej parze wykonać w spokoju, potem przyleciał szybko i z usmiechem na twarzy pyta jak żeście to zmajstrowali :-Dhahahhahah a na koniec mówi, proszę narazie nie biegać :-) Aguś👄 mnie sie trzęsły ręce jak test zrobiłam.... Anuś👄 tak bardzo chciałabym Cię przytulić i wyściskać - z resztą wszystkie, bo wiem że mam w Was bratnie duszyczki :-) mam nadzieję, że łezki już powysychały z klawiatury :-) lecę zrobić zdjęcie i Wam prześlę.....całusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog 👄 Lecę poleżakować, burza się zbiera a wtedy uwielbiam chować się w łożeczku przed tv :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko 🌼 W pełni zasługujesz na to szczęście :D z całego serduszka zyczę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×