Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

dziewczyny-dla jasnosci. Pozytywny wynik komisji wcale nie oznacza ze na drugi dzien bedzie juz z nami dziecko. To tylko potwierdzenie, ze spelniamy okreslone wymogi, a potem swoje trzeba odczekac. Czyli od dnia kwalifikacji od 3 m-cy do poltora roku!!!! Wiec wiecie, moze sie okazac, ze to bedzie b. nietypowa ciąża, bo 18stomiesieczna :):):) Ale wiecie, ja juz chcialam odliczac dni. Przynajmniej wiadomo juz od kiedy czekamy i jest jakis punkt zaczepienie, a wlasciwie staru. 2 tyg. to ja wytrzymam, ale nie cale wakacje!!! A tak mialam przeczucia, ze moeze, moze w tym roku sie uda byc juz w komplecie (to smiale marzenie, wiem). Ale za to jak nie urok, to....wiadomo co i dzis chyba sie @ zaczyna. Jak nic!!!! Co do spotkania. 15sta pasi. Emiczke widzialm na fotkach to poznam. estelki nie widzialam i anwet nie mam do niej kontaktu. Emiczka moich fotek cos nie mzoe odebrac. Nie wiem co z ta poczta. Ale nic. mam do Ciebie Emiczko tel. wiec jestesmy pod tel. Kolumna ok, ale w niedziele to multum ludzi tam sie spotyka (tak jak przy rotundzie). Znajdziemy sie??? Mi knajpka jakakolwiek pasi, byle bylo cos na slodko i kawa lub herbata, bo ja lubie slodkosci. Kiedys na Krakowskim bylo kilka fajnych slodkich knajpek, ale teraz to ja yam nie byeam. ysle, ze damy sobie rade na miejscu. W koncu nigdzie sie nie spieszymy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) co tak pusto?????? Nadwiślanko trzymam kciuki, mam nadzieję że za dwa tygodnie zacznie się odliczanie i wielkie przygotowanie na powitanie maluszka❤️ dziewczynki jak ja Wam zazdroszczę tego spotkania ehhhhhh:( bawcie się dobrze, mam nadzieję że kiedyś i ja Was poznam na realu:) calusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się strasznie cieszę na spotkanko :-) i jak dla mnie tez wszystko jedno, gdzie byle była dobra kawa i deser lodowy :-) Nadwiślanko, Ty mi chyba swoje fotki przesyłałaś...jak nie zapomnę, to Ci wyślę jakąś moją fotkę z domu :-) Dziewczyny, ma któraś z Was dostęp do tańszych kosmetyków Diora, albo kogoś z zagranicy, żeby mozna było u niego zamówić za cenę nie-polską :-o bo u nas w perfumeriach ceny koszmarne...napaliłam się na jeden rozświetlacz...w Sephorze 180 pln, na Truskawie 100 pln, ale nie mogę go upolować i w innych krajach tez około 100 pln w przeliczeniu...ratujcie, bo w akcie desperacji kupię go za 180 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanko👄 wiem wiem, że to czekanie będzie dłuższe niż 2 tygodnie na dzidzię, to w końcu nie sklep ze słodyczami że wchodzimy i mamy co chcemy, ale trzymam kciuki byście już w tym roku byli w komplecie :-) 👄 czy się znajdziemy? :-Dhahahaha nie wiem mamy numery telefonów do siebie - najwyżej będziemy dzwonić i machać sobie rączkami :-) a spieszyć się nigdy nie spieszymy i miło będzie coś zjeść słodkiego bo póki co staram się unikać tych przyjemności ze względu na zbliżające się wesele - by zmieścić się do sukienki :-) Andziu👄 z pewnością się kiedyś spotkamy :-)spróbuję nie zapomnieć wziąć ze sobą aparatu to fotki Wam prześlę ze spotkania :-) miejmy nadzieję, że będzie ładna pogoda:-) Estelko👄 a jaki dokładnie ten rozświetlacz ma być? ten z kwiatkami? pod bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-do diora nie mam dojscia. Znajoma znajomej rozprowadza E. lauder jak by co, ale tez nie wszytsko ma. Ja chyba w sprawie kosmetykow to do tylu jestem. Co to rozswietlacz? baza pod podklad, pewnie dodajaca blasku. Ale nie dla mnie to. Ja bede w sierpniu w Swiss to moge Ci sprawdzic, tylko przypomnij. estelka-to ty gwiazdka bedziesz na pokladzie! Rzoswietlona twarz, lekka opalenizna, czerwone dodatki...i koniecznie bialy lezaczek :) Oj, juz Ci zazdroszce:) I nie ukrywam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, moja siostra leci jutro do Stanów na miesiąc. Ale to pewnie dla Ciebie za późno no i nie gwarantuję, że ona by to kupiła, tzn czy by znalazła... Dziewczyny, Miłoszek ma kolki. Jak mi go strasznie szkoda, nie może się załatwić pręży się no i zaczynya wtedy nie płakać tylko krzyczeć. Byłam wczoraj z nim u lekarza, ale nic mi nie poradziła. Kazała masować. Jak zapytałam się o leki to odradzała, bo można dziecko od tego uzależnić. Kurczę, ale dzisiaj dałam mu Esputicon i teraz ładnie śpi. Boże, te kolki są straszne :( Miłoszek po 3 tygodniach waży 4900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko - co lekarz to opinia, moja pediatra poleciłą mi espumisan i kazała dawać bo mała naprawdę się męczyła, u nas to było za słabe i sprawdził się Infacol, cena jak espumisanu ale łatwiejszy w podawaniu i jak u nas skuteczniejszy. Przez kilka tygodni nie uzaleznisz malca, zwłaszcza, ze sama regulujesz ilość zawiesiny, ja podawałam 3xpo pol pipetki i wystarczyło, by mała miała spokojne wieczory ( u nas kolki byly wieczorami). Zapobiegawczo Iwonko ność Miłoszka na żabkę w ciągu dnia, tzn. kładź go sobie na przedramieniu tak, by główka wygodnie opierała sie o zgięcie w łokciu, cały brzuszek na przedramieniu, a twoja dłoń na dole brzuszka. I tak go noś i lekko palcami \"wahluj\" - nie wiem czy opisuję to dobrze, takie ruchy jakbys naciskała klawisz kolejno kazdym palcem, to taki masaż wielopunktowy, najlepiej to robic w polowie miedzy jednym a drugim karmieniem. Po karmieniu przytrzymaj go dłuzej do odbicia, kładź go sobie na brzuchu (on na brzuszku niech lezy), bo generalnie lezenie na brzuszku sprzyja odgazowywaniu. I masuj oczywiście, rób mu takie \"a\'la rowerki nózkami, ale to jak nie ma ataku kolki, albo jak ma o stalych porach to staraj sie uprzedzic, to takie dociskanie kolanek do brzuszka. To duzo pracy i wymaga regularnosci, ale u nas pomagało, a Ola miala kolki do 4 miesiąca, wiec długo:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iwonko, moja bratowa piła herbatki koperkowe, spora ilość i jej synek karmiony cycem nie maiłą kolek... Iwonko, a myślisz, żebym mogla \"wykorzystać\" Twoją siostrę? to jest ten rozświetlacz (zalinkowany) w kolorze Amber Diamont http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P205822&shouldPaginate=true&categoryId=1073 Nadwiślanko, masz dostęp do Lauder tańszego?super! ja mam bizka kosmetykowego :-( a byłabyś tak miła i spytała czy ten znajmowy ma poniższe kosmetyki i w jakiej są u niego cenie? z góry dziękuję! http://www.esteelauder.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY5842&PRODUCT_ID=PROD12971 http://www.esteelauder.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY5855&PRODUCT_ID=PROD12868 http://www.esteelauder.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY5860&PRODUCT_ID=PROD11755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja też uwielbiam te kosmetyki :) puder z estee lauder miałam ale potem zmieniłam na chanella, chyba tamten wydałam albo gdzieś leży jeszcze. Ja lubię helenę rubinstein przynajmniej uważam, że ma dobre podkłady ale cenki u nas potworne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, współczuję kolek. Moja miała 3 razy jak mnie nie było więc u niej to chyba stres był. pomagała ciepła pielucha na brzuch no i to co Zabajona poleca - noszenie na tygryska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje na www.strawberrynet.com ale oni nie wszystko mają, nie mają nowości...Foli a jak masz jeszcze gdzieś ten sypki EL, to może odsypałabyś mi w pudeleczko maleńkie ciupinkę i przesłała, spróbowałabym czy jest ok. Bo w perfumerii nie chca dawac takich próbek, a jak już dadzą to często z wielką łaską i czuję się wtedy jak żebrak :-( A co do podkładów Heleny, to \"wyżebrałam\" ostatnio próbkę Spectaculara, ale nie nadaje się do mojej tłustej cery :-( ale za to tusze (zwłaszcza ten w cętki ) sa bardzo fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go znajdę to prześlę ci cały bo go nie używam - inny mnie zauroczył :) ale szczerze mówiąc wątpię bo wydaje mi się, że go wydałam, tudzież wyrzuciłam :( miałam do 1,5 roku i go nie używałam, bardzo matowy był a ja wolę z drobinkami rozświetlającymi. Jak przyjdę do domku to sprawdzę. Szkoda, ze wcześniej się nie zgadałyśmy. Co do mascary to u mnie chanell ma pierwsze miejsce ale heleny nie miałam więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiego podkładu używasz? bo mam w domu parę, jakbyś próbke chciała. hmm no trochę kosmetycznie tu się zrobiło, mam nadzieję, ze nie macie pretensji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz używam Dior Forever - nawet mi odpowiada, ale ja lubię zmiany. Zastanawiałam się nad Chanel Vitaluminelle, ale konsultantka w sklepie nic o nim nie wiedziała , a zresztą były same ciemne kolory :-( jak chcesz peóbkę, to Ci moge wysłać :-) a czego używasz z Chanel, chodzi mi o konrtene nazywy i działanie :-) fakt, ale offtopik robimy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chanell jasny ale konkretnej nazwy nie pamiętam, sprawdze i ci na maila wyślę jak będziesz chciała to wyślę ci próbkę większą :) mam też shiseido ( w sztyfcie) i clarinsa (nawet fajny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, jak ja uwielbiam te "maziuchy: :-) mój małżonek to sie nadziwić nie może, że tyle kasy kosztuje jedna pierdółka :-o a przecież ta pierdółka tak cieszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię, zawsze jak mam imeininki to mama mi kupuje kosmetyki :) czasem z allegro od sprawdzonego spzedawcy kupię coś taniej :) tego chanela próbkę ci wyślę bo wydaje mi się, że mam właśnie tego o którym mówiłaś a ty też masz jasną karnację z tego co pamiętam to sobie wypróbujesz, on jest bardzo przyjemny tylko może mało kryjący i nie matuje chyba za bardzo ale sama ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne te cienie :-) a masz może ten najnowszy brązer Chanel? tez sie na niego czaję ;-) zwłaszcza nr 65 , bo ma drobinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam puder brązujący w kompakcie ale od roku juz wiec pewnie nie najnowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domku ci podam bo kupowanie z allegro mój mąż się zajmuje, nigdy się nie nacięłam choć dużo podróbek jest zwłaszcza cieni diora to potrafię rozpoznać ze zdjęcia nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zrobiło kosmetycznie :):):):):) no lae przecież zadbane mamusie rozmawiają nie tylko o dzieciaczkach :):):):):) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, dzięki za rady. Robię to co pisałaś i trochę pomaga. Niestety widzę, ze malutki po prostu nie może się załatwić :( Estelka, jak byś coś chciała ze Stanów to pisz. Już mojej siostrze mówiłam. Poza tym cały czas będą z nią w kontakcie na skype. Może sprawdzi najpierw ceny. Dziewczyny, kurczę ile Wy zarabiacie. Ja tez uwielbiam kosmetyki. Niestety nie stać mnie na te o których mówicie. No cóż, ja jestem tylko bidna nauczycielka :( hehe. Chociaż teraz dałam trochę dolarków dla mojej sister to może mnie w tych Stanach obkupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki :-) Pogoda sie chyba niezbyt ciekawa zapowiada na całe dwa tygodnie, przelotne deszcze, a ja weselisko mam za tydzień :-P na Mazurach.... Estelko👄 dziś właśnie miałam w ręku ten Twój shimmer, myślałam że taki puder rozświetlający masz na myśli Dior Flower Blossom, bo mnie się on podoba i chyba go sobie kupię... ale jeszcze się zastanawiam.... http://www.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa;jsessionid=8230c61fd723$C2$98$C?itemno=102940001001 skoro dziś kosmetycznie, a i na ten temat lubię rozmawiać, zwłaszcza że szykuję się na zakupy sephorowe :-)....... to i dodam co lubię a czego szukam.... Estelko, chyba nie znajdziesz tu w Polsce taniej tego kosmetyku niż 180zł. Mam koleżankę w Chinach w konsulacie ale ona dopiero wraca za rok - często lata do rodziców do Stanów i stamtąd przywozi mi czasem tańsze perfumy chanela czy Diora, jakby coś będę dawać znać......... ale myślę że warto na niego tyle przeznaczyć, bo efekt jest fajny na pewno, ja teraz szukam lekkiego podkładu - stawiam na Subli\'Mine Givenchy(czy któraś z Was go miała-obecnie stosuję YvesSaintLaurent ale jest on na teraz za jasny dla mnie....) chyba pójdę najpierw po próbki żeby tego Givenchy wypróbować jak będzie działał na moją skórę, myślę że powinien się sprawdzić.... co do maskary to od lat jestem fanką Lancome i Dior.... - polecam choć wiele razy kusi mnie - jak jestem w sephorze by wypróbować chanel.... a po za tym pracusiam i czas jakoś leci......w sobotę idę na depilację pastę cukrową - czy któraś była może na takiej formie depilacji? ja zawsze używałam depilatora - mam taki fajny z nakładką mrożącą od meżusia, ale od kiedy mi zaczęły włoski wrastać to wolę chodzić do kosmetyczki.... tym razem wypróbuję pastę cukrową brrrr ale jak mus to mus :-D trzeba się poświęcić :-Dhahahhaha niedługo weselisko i jakoś tak włosków nie lubię mieć tam gdzie nie trzeba, lato i takie tam...:-P......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×