Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość a jak facet jest prawiczkiem
z drugiej strony za bardzo to maniactwo dziewictwa isc nie moze, bo wtedy to juz przedmiotowe traktowanie kobiet i splycane ich wartosci i caloksztaltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewictwo jest tylko elementem, dodatkową wartością kobiety. Nie popieram mody na \"szybkie pójście do łóżka\", ale nigdy nie powiem, że taka kobieta jest bez wartości. Kto wie, może będzie bardziej odpowiedzialna niż te niedoświadczone ;) Jedne mają to za sobą inne nie... Każdy jest inny, inaczej ulega emocjom, ma inny system wartości. Dla jednej wyrażenie miłości to w pierwszej kolejności pójście do łóżka, dla innej wystarczy sama bliskość i poczucie, że ma się w kimś oparcie. Reszta przyjdzie w swoim czasie... Wszystko zależy od mężczyzny czy odpowiada mu taka osoba czy nie... Nigdy nie będzie czegoś takiego jak przedmiotowe traktowanie kobiet, nie wyobrażam sobie tego. No chyba, że płeć przeciwna do tego doprowadzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet myśli o poważnym związku to większość szuka dziewicy a szmatki są dobre do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Witam :) 🌻 Tak nasz topik w nocy sie troszkę rozwinął :D i nawet pojawił sie nasz Graf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, widziałam... czytałam :) Niezłą macie wytrzymałość siedzieć tak do pierwszej w nocy :P Co to bezsenność w sieci szaleje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Oj takie przyzwyczajenia z życia w akademiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj jak akademik to wszystko wyjaśnia... Różne rzeczy się tam dzieją :P Widziałam niejedno... :D Hmmm... wygląda, że same tu jesteśmy... Ktoś się przyłączy jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam to pierwszy raz jak juz mialam skonczone 21 lat. Nieraz sobie mysle ze jeszcze moglam poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak facet kocha to niech czeka... ;) Zawsze się potem żałuje... :) Czemu ludziom rozum przychodzi do głowy po fakcie? A to niby takie oczywiste! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Ale w moim akademiku jest spokojnie :P Ja nie chodzę na imprezy, więc raczej spokojna ze mnie duszyczka :D Niektóre opowieści o akademikach są grubo przesadzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu zrobiłaś sobie stały nick :D No mi wystarczy to co słyszałam o akademikach... Ba, tak się złożyło, że widziałam telewizor wylatujący z okna pewnego akademika. Próba lotnicza-oczywiście nieudana... :P Oki, ja muszę uciekać na dłuższy czas. Mam nadzieję, że dłuższa rozmowa w szerszym gronie nie ominie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... :) Oj temacik sie baardzo rozwnioł :) Doczytam później bo teraz na rowerek śmigam :) miłego popołudnia życze :) PaPa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też często po nocach siedze, chociaż mieszkam z rodzicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grafie :D Oj zazdroszczę tego rowerka :) tez bym sobie chętnie pojeździła ale nie mam z kim :O Dzisiaj taka piękna pogoda, więc może się wybiorę na ogródek :D A ja mieszkam już jakiś czas w akademiku i jeszcze latających telewizorów nie widziałam :P Mam nadzieję, że dzisiaj temacik się tez wieczorkiem jeszcze bardziej rozwinie ;) :D A tak w ogóle gdzie jest autorka tego topiku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 🖐️ autorka pewnie szlaja sie teraz po jakichś knajpach i ciacha wyrywa :P starsza24---> napewno znajdziesz odpowiedniego faceta dla siebie, taki który będzie cie kochał całą jaką jesteś, a to że jesteś dziewicą napewnoe zmotywuje go aby jeszcze bardziej zaufać Ci i jeszcze bardziej zaangażować się uczuciowo w związek z Tobą. Trzeba być tylko, a może i aż , cierpliwym... Nie chce mi sie odpisywać każdemu z osobna ale z tego co przeczytałem to widać, że dla niektórych z was, kobiet dziewictwo jest ciężarem. Ale uświadomcie sobie to, że jeżeli poznacie naprawde wartościowego faceta, cnota będzie ylko i wyłącznie wielkim atutem, a możliwość przeżycia tego pierwszego razu z osobą która was naprawde pokochała, będzie nagrodą za te wszystkie lata oczekiwania i nieustannego trwania w czystości. Jarooo----> większość facetów szuka "szmat" (przepraszam jeżli kogoś tym uraziłem) żeby sie pobawić w młodości, a dziewic żeby być z nimi do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
ja nie szukam kobiet do zabawy, nie szukam przygod, szukam milosci i stalego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja tu dotarłam, witam zabijaczko. Chyba tu zostanę, nie potrafie pisać na 2 fronty.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy, ale jak siedzę na komputerze robię jeszcze inne rzeczy. Trzeba zrobić porządek, zorganizować się. Za chwilę to ułożę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli wygraliśmy z gwiazdkami :P A ja jednak nie dotarłam na ogródek :( a taka ładna pogoda dzisiaj była. A może ktoś chętny do opisania swojej historii ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko siedzę przy komputerze :P Oczywiście jak od niego odchodzę, a jak mam wolny dzień to robię to rzadko, to zabieram się za inne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×