Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

Gość nowka
dobrze mogę zaczernić i się wpisać w tabelkę tylko, że mam do czynienia z kompem i netem dopiero od m-ca i nie wiem jak. No cóż trochę techniki i się gubię:). Ale jestem "wiekowa" i mogę takich rzeczy nie wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na głównej stronie forum tam gdzie sa wyswietlane ostatnie wpisy do danych tematow na gorze pisze czerwonym kolorem"internautko zarezerwuj swoj nick" chyba cos takiego wejdz w to i bedziesz miala wszystko co po kolei robic:) aha i pamietaj wiek nie ma roznicy tylko wspolny nasz cel...chyba ze chcesz bede mowila do ciebie prosze pani w koncu mam tylko 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowka - tabelkę zaznaczysz klikniesz kopiuj i potem wklej i się dopiszesz a do zaczernienia - musisz się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moje obowiazki czekaja musze was opuscic:( pojawie sie okolo 15....powodzenia zycze w zmaganiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy jestem :-) do 15 :-) i nie mam za wiele obowiazków miedzy czasie cosik robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19..........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg.........75kg nowka....158......37......88kg........68kg ufff udało się:) dzięki:) i nie musicie mówić do mnie \"pani\" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19..........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg..............95kg.........75kg nowka............158.........37..........88kg.............................68kg dziabong 175.........25..........91kg..............86,2.........70kg nowka - poprawiłam troszkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19..........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... .................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2.........70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19..........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... .................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ...70kg lemonka7.........176.........23..........90.6..............90.6..........60kg Nikt juz tu nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata2902
Witam Dołączam się do was.Mam 40 lat 161 cm wzrostu i wagi 92(3 tygodnie temu bylo 97)Byłam przez 2 tygodnie na owocowo-warzywnej potem 1 tydz.bez chleba i ziemniaków a od poniedzialku jestem na kopenhaskiej. Wcześniej nigdy się nie odchudzałam no i skutki widoczne. Chcę do lata zgubić jeszcze chociaż do 75 kilogramów a celem jest 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię serdecznie :-) jejku ja piję wlasnie GREEN TEA LEMON liptona rewelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19..........90kg.............90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0...............92.0 .......75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nałęczowiankę b/g już kończę 1,5l.Coraz bardziej już mi smakuje nawet mój 7 letni syn polubil. A jeszcze jedno na diecie jestem razem z męzem.Jest calkiem fajnie(narazie)Za chwilkę jadę rowerkiem (moja trasa to ok.10km)Jak nie ma pogody to ćwiczę w domu z kasetą 1 godzinkę.Staram się przynajmniej 5-6 razy w tygodniu poruszać się po godzinie dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też próbuję męża nie tyle odchudzic co wprowadzić zdrowszą kuchnie - już ma bardzo wysoki cholesterol i do taletek musi być dieta :-) ale on uparty jak osioł i ja mu gotowane a w aucie torebki po MC DOnald wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sie odtruwam i jem same owoce i soki warzywne. Jestem przerazona, bo robi sie coraz cieplej, a ja mam 90 na liczniku:O Skad jestescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też taki dzień sobie zrobię - ale jak bedzie więcej owoców :-) takiego aruza albo brzoskwinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam świata..
Ja trocę mniej (ale też dużo) muszę schudnąć. Nie mam czasu na częste pisznie, ale zaglądam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam świata..
:-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam dziewczny :) witam szczególnie cytrynówke bo bylam na wczesniejszym topicu : odchudzanie czas na zmiany\" ale jakos sie urwal i widze ze zalozylas nowy :) wiem mnie tez denerwują dziewczyny kóre wazą 50 pare kilo i chca schudąc 5 kg .... moge sie dołączyc obecnie waze 81 kg a bylo 90 kg (w dwa miesiące to zgubilam) chcialabym wazyc 60 kg ale jak bedzie 70 tez bede zadowolona :) wiadomo ze potrzeba czasu i cierpliwosci zeby tak duzo schudnąc ale moe razem nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pomysl. Zrobmy sobie dzisiaj zdjecia i o nich na razie zapomnijmy. Kiedy osiagniemy wreszcie nasz wymarzona wage 60kg, zrobimy ponownie zdjecia i powysylamy sobie nawzajem. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrynówka
no mam nadzieje ze tak bedzie zawsze ze bedzie o tak sobie gadaly i wspieraly...zalezy mi aby pisac szczera prawde i np dostac od was reprymende ze zle zrobilam niz uciec od topicku...bo sie poddalam...ide zobaczy do lodowki co moge zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę do domku - tam lodówka zamknięta na kłodkę :-) pozdrowioka i wynocha z kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wymyslilam obiad :) 2jogurty light jogobelli w jednej misce z platkami fitness +czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zorbie sobie kotlecika, bez panierki oczywiscie i do tego surówka z pekinskiej z pomidorkiem :) kurcze moja babcia mnie dzisiaj szczuje :( zrobila uwilbiane przeze mnie gołąbki....a to przeciez weglowodany z białkiem :( zjadalm sobei listek kapusty, a sama zaraz zrobie sobie po swojemu jedzonko i tez bedzie pyszne :) cytrynówko mam ndzieje ze tak wlasnie bedzie :) ze bedziemy sie wspierac i wzajmeni karcic :) ja tez dlatego szukam wspolniczek w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×