Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

zastanawiam sie troche nag jakims balsamem ujedrajajacym czy moze jakimis tabletkami wspomagajacymi co wy na to dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzidzi dostarcza mi tyle treningów ale chyba nie na te partie ciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wnecie znalazłam jakieś środki odchudzając na bazie ziół, że niby bierze się zamiast śniadania i kolacji jakiś koktail, który puchnie w żołądku ado tego popija sę ziółka oczyszczające organizm. Tylko cena mnie trochę przeraziła. prawie 600zł na m-c. Sam koktail 180. Zioła nie są chyba aż tak drogie? Ja sprubuję bio-cla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wlasnie niewiem co o tym sadzic...moze narazie naturalnie bede sie odchudzac zobaczymy efekty.....tak sobie policzyalam ze jesli dobrze pojdzie na matury powinnam wazyc 80kg wiec to bylby juz jakis sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie zazywam Bio CLA, zaczelam w tym tygodniu, troche jeść mi sie mniej chce :) Na opakowaniu jest napisane by w ciągu dnia zazyć od 2 do 6, nie bede sie az tak szprycować :P i zażywam minimum czyli 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz uciekam na zakupy pobuszowac po sklepach spalic sniadanko ....ide kupic sobie jakies buciki eleganckie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty Cytrynówka przed maturą jesteś? Z czego zdajesz? jakie studia? i nie kupuj ciuchów bo niedługo będą za duże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak za 2 miesiace pisze mature wiem gowniara ze mnie:) pisze z polskie podstawowy ang tez bilogie rozszerzona i wos rozszerzony a na studia ide do wroclawia mam tam faceta swojego od lipca bedziemy mieszkac razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne masz czasy🌼 jak ja zdawałam maturę to Ty się rodziłaś :D. a z mycia okien u mnie nici bo "emma" zaczęła wiać. Trochę spóźniona;). Nie chcę żeby mi meble wywiało:) więc zostają inne ćwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam z rana :) ja z moi synkiem lezymy na podlodze i cwiczymy ale nei jakies cwiczenia dla mnie tylko samodzielne siadanie :) mój synek uwilebia przewracac sie z pleców na brzuch i tak moglby caly dzien wiec troche msze go zając nowym zadaniem :) co do tabletrk tez biore BIO CLA od dwóh tyg i 2 dni :) i faktycznie tez mi sie chce mniej jesc :) a co do efetków to nie wiem czy to one cos pomagaja czy wszystko razem ale waga powoli spada :) co do świat to najbardzije boje sie ciast :( swieta jednak nei są przeze mnei mocno wyczekiwane bo zaraz po swietach wracam do pracy po 10 miesiacach przerwy :( najpierw zwolneinei w ciazy, potem macierzynski i czas wracac i tak i smutno, ze musze zostawiac synka z tesciowa a samemu do pracy :( ale kiedys trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowka - okna? u mnie -2 stopnie ale słoneczko świeci ale zimno jest Wroclaw piękny :-) fajne imprezy tam są :-) ehh były czasyy na impreze do Wrocławia i powroty do domu... w nocy następnego dnia :-) a teraz.. ciesz się młodością póki ją masz - to były najlepsze czasy dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyś gratulluję synka :-) ja powoli myslę o dziecku - też bym chciała patrzec jak się przewraca :-) ale dużo jeszcze przede mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong dizekuje :) cod o pogody to u mnie tez na okna sie nei nadaje ... jakos cos kolo ) stopni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dziś zjadłam 2 kajzerki z pasztetem. Wczoraj ćwiczyłam na orbiterku przez całe 10 min :-o Nie miałam siły na więcej. Dziś poćwiczę 15 i może wolniutko dojdę do godziny. W tamtym miesiącu schudłam 3 kg ale wróciło jak bumerang. Chciałabym zapisać się gdzieś na aerobik ale samej jest ciężko. Jestem z tarnowskich gór, czy jest tu jakaś babeczka z okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrze :-) oj ja na orbitreku jestem 30 min i potem nie mam sil na wiecej chwila odpoczynku i dalej ćwiczenia - 10 min mało ale stopniowo pójdzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kajzerki z pasztetem dobre ale hmmm za dużo kaloryczne :-) chociaż jeżeli teraz będzie lekko to ni tak źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki plan, ze jak bede juz chodzic do pracy to raz moze dwa razy w tyg bede chodzic albo na aerobik albo do sauny :) myslalam tez ze zapisze sie na rollmasaże hmm ale miesiac kosztuje 160 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelka24
hej moge do Was dołączyć?ja obecnie waze 93kg w wakacje wazylam juz 84,bardzo szybko przybieram i niezdazylam sie obejrzec a juz mialam na liczniku 90.Brak mi wsparcia,niby maz mnie wspiera ale ciagle mowi ze kocha kazdy centymetr mojego ciala ja wiem ze tak jest naprawde ale zle sie czuje z tymi kilogramami.Kiedys wazylam kolo 75 i czulam sie dobrze- zreszta nigdy nie bylam szczuplejsza. Ja jestem z okolic Warszawy. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozesz sie przyłaczyc.....dopisz sie do tabelki i walcz razem znami nam sie uda uda uda napenwoe sie uda zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelka24
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93..................93.........75. Dzieki za przyjecie mnie,mam nadzieje za nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelka24
zaraz kochane z Wami pogadam ale najpierw lece naczynia umyc,synej spi wiec bede miala chwile czasu. Mam nadziej ze tym razem schudniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok najpierw się dopiszę, a potem powiem coś o swoich bojach. NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93............. .....93.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92..................85...........69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw była ciaża i poród 1,5 roku temu, a potem karmienie dziecka i na koniec obżarstwo bo apetyt dopisywał i nagle patrzę nie wiedzieć czemu?? 92 kg. Zaczęłam 04.02 od odstwienia slodyczy i późnego jedzenia w tydzień 1 kg. Ale potrzebowałam czegoś radykalnego więc zdecydowałam się na Cambridge czyli takie okropne zupki całe dnie (widzialam tu jakiś post na ten temat), faktycznie czy to zupki czy te napoje wszystko ochydne, wytrzymałam połowę czyli 1,5 tygodnia ale mialam 6 kg mniej, tylko że jadłam coraz mniej saszetek i byłam słaba, z palpitacjami serca. Potem w tej diecie jest takie wychodzenie więc postanowiłam zacząć wychodzić, i tak juz tydzień czyli jeden posiłek i 3 saszetki ale waga stoi w miejscu. Do tego mam serię masaży, więc mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×