Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

ale i tak ci gratuluje.....tez bym chciala tyle przez miesiac schudnac....powiem wam jedno kobitki jutro robie sobie głodówke...musze troche oproznic zołądek i jelita...moze ktoras sie przyłączy do głodówki jedno dniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcia sie przyłącze ale poniedziałek bardziej mi pasuje, jutro jade na obiad to teśćiowej wiec marne widze szanse na glodówke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy głodówce wymiekam, i tak piję około 3 l dziennie, więc chyba to już powinno być oczyszczenie? Choć z kibelkeim problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelka24
Juz jestem:) Ja tez bylam na Cambridge(w wakacje)ale potem za szybko z niej wyszlam,wydawalo mi sie ze jak schudne o juz tak zostanie,ale ja bylam glupia...Pozostalo mi jeszcze tych saszetek na 1,5 tygodnia i od poniedzilaku zaczne je jesc a potem zaczne stopniowo z niej wychodzich przechodzac w kolejna,niskokaloryczna diete.Ja bardzo dobrze czulam sie po tej diecie,ale w czasie diety mialam wesele w rodzinie i tak sie skonczyla moja dieta,tym razem bedzie inaczej.W kwietniu mam 2 wesela i chce w miare ladnie wygladac,widzialam super sukienke na allegro ale ciagle sie zastanawiam...Co Wy sadzicie o tej sukience,oczywiscie doszyje szeleczki,bo bez nich bede zle sie czula.Jeszcze po sklepach popatrze moze tez cos znajde. http://www.allegro.pl/item323811057_empire_waist_suknia_wieczorowa_sukienka_48.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelka24
Cytrynówka- ja tez jutro zrobie glodowke,w sobote i w niedziele bede na samych kanapkach bo mam szkole,a od poniedzialku zaczynam.Maz wyjezdza na tydzien w delegacje wiec nie bede musiala gotowac jedynie synkowi ale juz nie bedzie mnie tak kusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka ładna a który kolor?? Ja jestem mniej odważna oczywiście przy aktualnej wadze, ubieram się raczej luźno, ale to impra więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja. też mam 2 wesela w kwietniu, ale ja sobie sama szyję ciuszki. idę mężowi szykować obiad bo niedługo wróci z pracy. będę cierpieć katusze gdy on się będzie objadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie zdecyduje to na czarny,Ja juz przestalam nosic luznie ciuchy,nienosze opietych ale takie w sam raz,ktos mi kiedys powiedzial ze jak nosilam luzniejsze to wygladalam na znacznie wieksza.I to prawda ostanio przegladalam zdjecia to w tych luznych bluzach wygladalam strasznie teraz tez niewygladam najlepiej ale jak zaczelam sie tak ubierac jak teraz to od razu mi mowili ze schudlam a ja ani deko nie spadlam,wiec cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz bede zmykac bo synus sie obudzi,obiadek dla meza mam wiec jest ok. Mi strasznie brakuje silnej woli,to jest moj dramat.Bo w dietach to jestem obcykana ale co z tego jak mi zapalu niestarcza.Nadzieje widze tu na tym watku i WAs kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzelka ok to jutro glodowka....sama woda:) ja w weeknd tez na kanapkach pojade bo jezdze na kazdy weekend teraz na kurs przygotowawczy do matury z biologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide na wesele, tylko w maju i musze jako tako wygladac :) sukienka bardzo fajna, tez bym doszyla szeleczki :D bez nich nie czułabym sie swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak w głodówkę nie wchodzę, ale Wam życze powodzenia, ja dziś na masaże, cos robić trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy wszytkie o weselach mowicie a u mnie cisza:( kolega zaprosil mnie ktory wrocil z kanady tydz temu ale nie wiedzial ze mam faceta od 2 lat prawie... ale kto wie moze za 2 lata bede pisac o swoim slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrąglika pewno ze mosze obie nowe kolezanki przyjmujemy z chęcia :D im nas iwecej tym lepiej :) a co do tych masaży to jest to takie urzadzenie które masuje odpowiednie czesci ciala, i mozna albo pozbyc sie samego cellulitu jesli ktos jest szczuply i go ma , albo zlogi tluczszczu sa rozmasowywane - to dla tych ktorzy je mają i chca sie ich pozbyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupio wyszlo taki moj post opozniony heheheh bo pisalam go kolo 15 ,00 ale przyszedl listonosz i jakos oim zapomnialam :) ale najwazniejsze ze kolezanki dolączyly :) ja pisalam o rollmasazach a ty okrągilka na jakie masaze chodzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej mojej głodówki postaram sie nic nie jesc jutro i np w sobote do 14 a jak wyjdie zobaczymy.....wiem ze jak chce bardzo to wytrzymam kiedys wytrzymalam na glodowce 4dni i schudlam 3,5kg...na wadze bo po ciele nie widac zbyt takich rzeczybo wchodzi w to woda tez bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , nie mam czasu nadrobić zaległości w czytaniu , ale postanowiłam przynajmniej zostawić dla was wiadomość:) Właśnie sie zakończył trzeci dzień mojej diety :) bo po 18 już nic nie jem. Jak na razie 3 fajne dni 1100 kal. Tylko do ćwiczeń coś się nie potrafię zmobilizować! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , nie mam czasu nadrobić zaległości w czytaniu , ale postanowiłam przynajmniej zostawić dla was wiadomość:) Właśnie sie zakończył trzeci dzień mojej diety :) bo po 18 już nic nie jem. Jak na razie 3 fajne dni 1100 kal. Tylko do ćwiczeń coś się nie potrafię zmobilizować! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No super że sięrozrasta nasza grupa. Mój 4 dzień kopenhaskiej minął bez problemow.Nawet się nie spodziewałam że może tak być(myślałam ,że będę cały czas glodna) Czytam ciągle o diecie (a może stylu żywienia) MM i coraz bardziej się do niej przekonuję i co ciekawe mój mąż tez jest za tym żebyśmy coś zmienili w naszej kuchni.Będzie to prawdziwa rewolucja ale trzeba spróbować . Jak chcecie o tym poczytać to jest link http://dietamm.com/ Czytam forum profesjonalne podpowiedzi,rady. Chyba po skończeniu kopenhaskiej zmieniamy . Ze świętami nie ma klopotu bo uciekamy już od roku w góry.Jest bardzo wygodnie bo nie trzeba stać w garach 3 dni a potem wszystko zjadać bo szkoda wyrzucić .No i po powrocie czyściutko w domu,żadnych gośći.Podane do stolu,posprzątane no i kilka dni na powietrzu.Synuś z mężusiem pojeżdzą na nartach ,ja się powspinam po górkach.Same plusy.A kasa taka sama (bo zakupy,prezenty,też kosztują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam minął dzionek jak dietkowanie,u mnie całkiem dobrze, jutro się troszkę oczyszcze,czasem robię sobie taka jedno dniowa glodoweczke i czuje się po niej super. Dobranoc kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsyś25
ja jestem, wlasnie skonczylam cwiczenia ae6 weidera... kurcze jak policzylam ile robie brzuszków to wychodzi 486 brzuszkow!!!!!!! masakra jakbym miala zrobic normalnei tyle w zyciu bym nie zrobila :) probowalam tez dzisiaj 8minut abs na brzuch tez fajne ale krótkie bo jak sama nazwa wskazuje 8 minut.. cytrynko pamietam , pamietam waze sie i wspisujemy do tabelki :) tak sie zastanawiam czy ja waszym zdaniem jem malo czy duzo??? prawie codziennie jem tak samo, a wiec: sniadanie: 2 kromki chleba z czyms :) do kawy parę ciasteczek tak kolo 4 sztuk (raczej bez czekolady) obiad kotlet np piers kurczaka z surówką :) podiweczorek: jogurt aktivia co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem pierwsza dzis....dobra zwazylam sie i wpisuje sie.....a na 8 maNICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg............. 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93............. .....93.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 m do szkoly wiec pisac nie bede odezwe sie po 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh widzę ze seria wesel się zaczeła - ja mam w kwietniu jedne i w czerwcu dwa. W kwietniu jedziemy z mężem w podróż poślubną i chciałabym jak najwiecej do tego czasu wazyć mniej - ale same wiecie jak jest. Dziś na śniadanko platki fitness na mleku 0,5 % i trochę platków czekoladowych 4 lyzki - wiec niewiele :-) Byłam wczoraj na aerobiku - brzuch mnie bolał straszliwie :-) Wczoraj na obiad miałam łyzke ziemniaków 1 jajko i troche sosu koperkowego (ale to dlatego ze nie gotowałam ja) bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)ja juz na nogach.Dzis tez sie zwazylam i waga pokazala 92,6 to jest dopiero poczatek diety wiec woda leci.maNICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg...........................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 Ja zaczelam dzien od szklanki wody:)mam nadzieje ze dzis mnie nic nie kusi.Moze dzis pojedziemy z mezem na basen,zawsze w piatki przychodzi tesciowa do synka a nas wygania z domu i zazwyczaj jezdzimy na basen:) Jutro jade na uczelnie i strasznie mi sie niechce,jeszcze zebym konczyla o normaknej godzinie to bylo by ok a tak zaczynam o 8 a koncze o 21 w domu jestem po 22 w niedziele podobnie. A Wy co planujecie w ten weekend robic? Pozdrawiam i zycze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×