Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

ja jestem sama - mąż baluje w zakopcu... dziś u rodziców jutro zabiorę się za porządki i tyle. zadna rewelacja ten weekend :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,ja to bym chciala poleniuchowac ale ciagle nie ma kiedy,niebawem swieta wiec tez nici z odpoczynku tym bardziej ze my robimy swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej towarzyszki niedoli, nie ważyłam się dziś bo zrobiłam to wczoraj, więc nic sie nie zmieniło, teraz będę się ważyła z Wami w piątki, tylko czy w tabelce nie brak pozycji ostatniego ważenia, żeby było widać postepy ? Ja jestem jeszcze na saszetkach więc z ćwiczeń nici, podobno nie można, co do masażu faktycznie korzystam z takiej maszyny, masakra boli jak cholera, jakby mnie jakimś pejczem bili a ja nie jestem sado-maso, ale trochę jęczę trochę zaciskam zęby i leci. Jak tam głodówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety poległam , na wadze pełne 90 kg więc niczego w tabelce nie zmieniam dziewczyny ja już dłużej nie mogę muszę sobie kupić jakiś wspomagacz, wypełniacz żołądka czy coś tam innego, o ile w ciągu dnia jem co 3 godz małe porcje i w zupełności mi to wystarcza o tyle wieczorem masakra najlepiej oczyściłabym lodówkę z wszystkiego, przegryzając słone słodkim i na odwrót byle jeść jeść jeść!!! wczoraj wieczorem zrobiłam wyżerkę mimo że wcale nie byłam głodna! jadłam już błonnik ale on wcale nie pomaga, muszę wypróbować chrom albo jakieś tam bio cla, a może polecicie jakiś fajny preparat żeby wieczorem nie rzucać się na jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielorybku ja miałam to samo, wieczorami a zwłaszcza późnymi, gdy położyłam dzieci, żarłam całymi garściami, moim zdaniem jest tak z powodu stresu, który cały dzień trzyma a wieczorem jak się rozluźniamy czujemy głód. Ja duzo piję, kupiłam wszystkie herbatki jakie istnieją Slimy, Pu-erh, i inne Klimuszka i piję na okragło, jedną skończę to następna i szybko idę spać, po kilku dniach idzie przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrąglinku-dziękuję muszę wypróbować bo inaczej zwariuję , poza tym ładnie schudłaś , pieknie aż zazdroszczę i tak szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............85,5kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 Na począdku zawsze chudne troszke wiecej, później jest juz problem, ale ciesze sie ze udało mi sie zrzucić te 1,5 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielorybku ja mam to samo,najgorsze są wieczory ja to nakupowałam herbatek owocowych i pije je bez cukru nic mnie tak niedoluje jak te napady głodu wieczorami można zwariować wiem doskonale ze nie mogę jeść a jednak jem:(co do wspomagaczy to ja kupiłam bio cla z zielona herbata kiedyś już to brałam i pomagało nie czułam tak glodu,wiec mam nadzieje ze i tym razem pomoże. Okrąglinko- Tobie gratuluje ubytku wagi,jestes dla nas wzorem i natchnieniem ze jednak można. Power of love- Tobie tez gratuluje tych kilogramów,jak na początek to ladnie i napewno motywuje,mam nadzieje ze w następnym tygodniu tez będę mogła napisać ze schudłam 1,5kg. GRATULUJE wszytskim,ciesze się z Waszych sukseców,malymi krokami i dojdziemy do celu. Bardzo mi się podoba na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabong-spokojnie ja tez jesm chleb z wędlinko, podobo w odchudzaniu najlepszy jest indyk :) tak czytałam :D karuzelka24-ślicznie dziekuje :D Tobie napewno tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę dziewczyny załamałam się! tak przypadkiem weszłam na stronę jakiegoś licznika kalorii i od niechcenia powpisywałam to co dziś zjadłam i co mam zamiar jeszcze pożreć no i załamka totalna, wyszło mi że bez kolacji/w założeniu żarcie kończę o 16ej/ a przecież zawsze ok18-18,30 mam w założeniu małą przekąskę , no to niby do 16ej wychodzi mi 1500 kcal nie wpisując takich ukrytych że niby słodzik albo coś tam drobniutkiego, a gdzie jeszcze ta kolacja ?! wyjdzie bite 2000 kcal albo i wiecej, i jak ja mam schudnąć, odechciało mi się tego wszystkiego i tak naprawdę to tylko usiąść i płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wazylam sie dzisiaj i juz tak nieduzo brakuje zeby z przodu bylo 7.... ale cirpliwosc poplaca, wiec moze niedlugo :) zaraz poczytam co tam u was i wpisze sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielorybku ja równez rozumiem co czujesz tez wieczorem czulam straszny głod i mialam wielką ochote cos pozrec :( ale robie tak jak okrąglika :) kupilam pu-erh i pije non stop :) jak sie skonczy ide zrobic nastpeną :) i jeszcze zmienilam podejscie do uczucia glodu, a mianowicie wieczorem gdy czuje głód zaczynam lubi to uczucie, bo wiem ze wtedy organizm zjada mój tłuszcz i wiem ze jesli zjem to on przestanie zjadac tluszcz a bedzie jadl to co mu dam w postaci jedzenia, wiec nei daje hehehehe takie dziwne to moje myslenie ale skutkuje bo nie jem juz od 18 czasem 19 i jak sie klade jestem b. glodna ale zadowolona z siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzelko właściwie powinnam ja pogratulować mojej diecie, a sobie to wytrwałości do tych świństw. A teraz czały czas obawaim się czy nie przytyję po tej diecie, ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczas na tabelke :) NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............85,5kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...80,3kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie ja tez zgubilam 1,5kg tu nikt nie wspomnial o mojej malutkiej istocie:P(zartuje) hmm..klamac nie bede głodówke szlak trafil dzis....wytrzymalam do 13 ..salm po szkole z koleznka i zjadla małego kebaba mam wyrzuty sumienia ale za to nic juz do konca dnia nie zjem za kare... ale liczac kalorie to i tak malo zjadlam bo maly kebab ma 800kcal wiec styka na dzis....jeszcze sobie poćwicze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś trzymam, koło 14 złapał mnie głód miałam nic nie jeść, ale wiedziałam jak czegoś nie przegryzę to potem rzucę się na jedzenie, dlatego zjadłam ciemna bułkę z białym serem i już wszystko przeszło wiec do wieczora wytrzymam,1,5 litra wody już mam za sobą, bardzo lubię wodę wiec się do niej nie zmuszam. Jutro szkoła wiec tylko na bulkach z reguły jadam 3 bulki(ciemne) plus kawa i woda,wiecej w szkole nie jem,wiec mam nadzieje ze do poniedziałku dotrwam.Jeszcze sie wieczorkiem odezwe a potem dopiero w niedziele wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja się dziś nie ważę bo dopiero 2gi dzień jestem na diecie. Powiem wam, że jakieś 12 lat temu po dziecku byłam tak duża jak teraz i mój mąż pilnował mnie z jedzeniem. Schudłam wtedy 30kg ale jadłam chleb wasa z dużą ilością pomidorów, ogórków i sałaty, żadnych ziemniaków, tłustych mięs itp. Na kolacje natomiast mąż kupował mi sok pomidorowy, który nie tuczy a fajnie nasycał. Dużo wody mineralnej a na wieczorny głód sok. Mnie to pomogło. Jedna tylko zasada-utrzymać to później a nie tak jak ja znów po ok roku trochę pofolgowałam sobie i bywało różnie. Teraz po drugim dziecku muszę znów dużo gubić. A do tego im się jest starszym tym gorzej:( Teraz zamówiłam sobie jakiś środek slim cośtam za 89zł z netu. Zobaczymy. No i do tego dietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielorybku gdzie znalazłaś te tabelki z kaloriami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie kupilłam sobie L-karnityne...i chrom(reguluje cukier itd) zobaczymy jak to bedzie skutkowac..oczywiscie bede ćwiczyc tez do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowka ile ma Twoje młodsze dziecko, moje 1,5 roku i jeszcze nie mogę dojśc do siebie?? Diera Cambridge ja jeszcze na niej jestem, no może już szczątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nigdy nei stosowalam diety Cambrige... zaraz ide cwiczyc :) bede pozniej bo i tak chyba nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Ja juz 10 dni na diecie 800-1000 kcal ja się zadomowiłam w wątku Silna wola działa cuda. :) Waze 82 kg i mam 17 lat 165 cm wzrostu. Do zrzucenia minimum 20 kg Będe zagloądac moge ? ja potrzebuje duzo wsparcia :D wiec zagloądam na wiele tematów :)) Ale damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Ja juz 10 dni na diecie 800-1000 kcal ja się zadomowiłam w wątku Silna wola działa cuda. :) Waze 82 kg i mam 17 lat 165 cm wzrostu. Do zrzucenia minimum 20 kg Będe zagloądac moge ? ja potrzebuje duzo wsparcia :D wiec zagloądam na wiele tematów :)) Ale damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×