Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

cos tu cichutko...ja ide za jakas godzinke na spacer a potem do sklepu zaopatrzec sie w jogurty i warzywka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze jak narazie zostalam sama..wiec uciekam. pojawie miedzy 19-20... aha i proponuje sie wazyc w pt rano co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na przejażdzce rowerowej ponad godzinkę.Kupilam sobie takie spodenki neocośtampropylenowe.Wróciłam to byłam mokra jakbym wylazla spod prysznica.Wczoraj jeżdziłam bez i nie było takiego efektu.Spodobało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słonka :) NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19..........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg.......60kg A gdzie mozna kupic te spodenki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg...............81kg.......70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak wlasnie zrobilam sałatke z kapusty pekinskiej pomidora i fety lecz za duzo fety dalam i jest jak szlak slona:( wiec musze dodac jeszcze cos do niej a mam tylko jajko wiec bedzie wiecej kalorii niz myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł dziewczynki. Ważę 95,5 przy wzroście 165 :-O Nigdy nie stosowałam diety. Nie jestem wytrwała a moja silna wola chyba w ogóle nie istnieje. Nie jem dużo ale jem nie regularnie. Uwielbiam pizze. Nie jadłam jej od kilku miesięcy ale ostatnio znowu zjadłam trzy kawały. Mam 30 lat. Nie wiem czy nie jest za późno na odchudzanie. Nie wiem czy dam radę. Moze po kilku dniach zniknę z topiku. Potrzebuję wsparcia tak jak wy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaska77 witaj serdecznie trzymaj sie z nami a uda sie zobaczysz tylko jak nie bedzie ci szlo zbyt dobrze nie zalamuj sie tylko walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja wlasnie dzisiaj zgrzeszylam i zjadlam o 17,30 gołąbka :( zaraz po tym pobiegalam 10 min oraz pogimnastykowalam sie ale mam wyrzuty sumienia bo przeicez jestem na diecie nielaczenia a gołabki sa zakazane :( kurcze mam nadzieje ze jakos nie zakłoci to mojej przemiany materii.... i nie wyplynie na moją wage.... hmm cytrynko ja sie waze codziennie rano po zrobieniu siku :) tak dla siebie zeby sie pocieszac ze spada ( a codziennie mam coraz mniej) :) jak stoi lub wzrosla to sie bardziej mobilizuje ale fakt faktem ze gdybym sie wazyla co tydzien to bylby lepszy efekt :) witaj grubasko :) poddawac sie nigdy nie wolno nawet jak nei wychpdzi albo jak sie zgrzyszylo pizzą lub slodyczami!!!!!!! przylacz sie i staraj sie wytrwac a jesli osiągnesz efekty, stwierdzisz BYLO WARTO!!!!!! i przeicez o to nam wszystkim chodzi o efekty :) a wiadomo ze od razu ich nie ma takze cierpliwosc to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie:). Właśnie wróciłam od teściowej, która miała przepyszny placek drożdżowy i niestety musiałam go spróbować. Wg moich teściów \"trochę\" sadełka dodaje mi uroku, więc nawet nie wspomniałam, że od dziś się odchudzam. TYm oto sposobem będę stosować diety od jutra:) i mam nadzieję, że wreszcie moja \"słaba\" silna wola będzie mogła pokazać na co ją stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko z tym ważeniem to ok:) ....ale mi się chce jeść!!!!!!!!!!!! a mój mąż to sobie spokojnie siedzi i meczyk ogląda i nie wie, że żona cierpi katusze:( nic mu na razie nie mówię, bo on już zna te moje odchudzania... muszę z wami się trzymać to może tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogolnie codziennie rano sie waze ale chodzi o zapisywanie ile przez tydz sie zrzucilo taki cel mam w tej tabelce....nawet dzis mi mama powiedziala rob z soba cos dziewczyno przytylas....bardzo przykro mi sie zrobilo...ale coz taka prawda musze sie wziasc za siebie i przestac sie rozczulac ze nie dam rady tylko mowic DAMY WSZYTKIE RADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis sie przyznaje zjadlam 8pierniczkow ale od jutra nie jadam slodyczy nie nie nie nie i koniec za tydz w pt moge cos malego zjesc ale to tylko w pt takie moje postanowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najwazniejsze zebys sie nie poddawac!!!! novka moja babcia non stop po porodzie mi mowila ze sie spaslam :( ze sie zapuscilam :( i takie tam przykre rzeczy... ale wiadomo karmilam piersia i nei moglam stosowac zadnej diety tym bardziej cwiczyc bo mialam cesarke... ale gdy minelo 3,5 mies po pordzie powiedizalam sobie dosc!!!!!!!!!!! niegdy wiecej nie bedzie mi ktos mowil takich rzeczy!!!!!!!!!!!!! babka mnie dolowala i robilo mi sie przykro ale to wlasnie to najbardziej mnie zmobilizowalo ;) wiec zaczelam cwiczyc a gdy przestalam karmic zaczelam diete :) a propo silnej woli to polecam cwiczenia na brzuch aerobiczna 6 weidera, cwiczenia nei sa latwe ale sa super efekty i wyrabia sie silna wola bo trzeba cwiczyc codziennie, jak sie jeden dzien opusci trzeba zaczynac od nowa, wiec nawet gdy jestem b. zmeczona ciwcze zeby nie zaprzepascic tylu dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki:) Wiecie co na początek chciałam się troszkę usprawiedliwić bo nie mogę cały czas siedzieć na necie :( Niestety... dlatego zaglądam tu tak często jak się da co w porównaniu z Waszym zaglądaniem wychodzi kiepsko:( Moja recepta na schudnięcie jest taka (stosuję ja od początku roku), że zjadam śniadanie do oporu, czyli najczęściej są to tosty, bo je uwielbiam a później posilam się owocami jogurcikami i ostatnio odkrytą maślanką mmm... pycha:) i o dziwo przez dwa mies. schudłam 9 kg. Chyba trochę jest... Pozdrowionka i proszę o wybaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz spac jutro nowy dzien ....mam nadzieje ze moze na wadze bym zobaczyla te 89,5:) moze moze zobacze rano dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg............. 90kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg...............87kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...81kg.......70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94................90............60 no witam dziewczynki dopisałam się do tabeleczki, ja wczoraj byłam u psiapsiółki na kawce no i słodkim do kawki troszkę podjadłam ale tylko troszkę, stwierdzam że najgorsze dla mnie są wieczory kiedy robię mojej rodzince kolacyjki, a póżniej najchętniej podjadaabym po dzieciach cytrynówka---ci bliscy są okropni czasem , moja mama też zawsze powtarzała, że sadełka mam już dosyć na sobie i tego typu teksty czy oni nie zdają sobie sprawy że to jest przykre! ale teraz mam taki diabelski plan że muszę się porządnie odchudzić żeby zaczęli się martwić czy nie jestem chora, jak byłam nastolatką też zrzuciłam wagę z 75 do 50 , matka włosy rwała że co ja robię itp!!! a teraz mówi że gruba ale już wkrótce znowu będzie się martwiła a co tam! nieporównywalne jest to odchudzanie -kiedy się miało nascie lat wszystko szło łatwiej, teraz po ciążach po trzydziestce, sto razy gorzej, ale trzeba się motywować że można że są kobiety które chudną i w starszym wieku a więc jest to możliwe dziś tak kontrolnie weszłam na tę swoją wagę , to taka troszkę staruszka wskazówkowa zawsze waże sie przynajmniej 3 razy i wyciągam średnią, może nie ma zawrotnego wyniku ale raczej powyżej 90 nie wskazuje a to juz coś! myślę że moja średnia to tak 89,700 , muszę sobie kupić jakąś elektroniczną, czy one są dokładniejsze? czy też są wahania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, witajcie :-) Na obiadek było wczoraj gotowane mielone indycze z pieczarkami i troszkę ryżu ciemnego z przecierem pomidorowym .... u tesciowej ciastko - no cóż....nie komentuję ale mam usprawiedliwienie - @. Przyszłam do domku tak padnięta że zok 21 a ja już spałam. Dzis na śniadanko jajecznica z serem zółtym i herbatka. Teraz popijam kawusię i zostaję dziś sama - do soboty wieczora i mam zamiar się pilnować... Dziś mam aerobik i siłownię jak wrócę o 19,30 do domku wychodzac przed 7 rano z domu to chyba zasnę w przedpokoju... ale przynajmniej nie będę jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po śnadanku, mniam mniam, śniadanie jest najwazniejszym posiłkiem w ciągu dnia wiec zjadłam 3 kromki ciemnego chleba :) Wieloryb-napewno wagi elektroniczne są dokładniejsze :P (ja tez calkiem niedawno zmienialam ze zwyklej na elektroniczną) Juz wkrótce świeta, ciekawe jak je przetrwamy ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajka mozna jeść :-) ja staram się chleb omijać duzym łukiem i ziemniaki, makaron - jak już to na serio łyżka.. za to ryż ciemny lubię :-) ale treż staram się mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytyrnówka
dzien dobry ja walsnie tez sie martwie co to bedzie przed okresem moge wtedy jesc jesc jesc....a co do swiat napewno zgrzeszymy trzeba patrzec na realia no ale w koncu jesli teraz bedziemy sie pilnowac w swieta nam male co nie co sie nalezy...jutro wazenie bedzie mialo malo efektowny wynik pewnie ale za tydz bedzie o wiele wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie juz sie obudzilam:P dzis mam zamiar pocwiczyc wiec zobaczymy jak to wyjdzie no ale nie ma watpilowsc musimy miec wiecej ruchu nawet ze wzgledu na nasze cialo ze stanie sta ta skora straszna jak bedziemy tylko na diecie sie skora modelowac to nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miękie poduszeczki:) Jakie macie pyszne śniadanka mniam mniam.... Mnie mąż zaopatruje w zwykły chleb i kawałek kiełbasy:( jak sama nie pojadę do sklepu to moje biedactwo się gubi w tym co ma kupić. Na szczęście została surówka i jajka dostałam od teściowej:) to coś zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram dlatego ja dziś bedę 2,5 ciężko nad tym pracować - ło matko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×