Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Monikam88
do Reaalia...... Ja mam wesele w Cyganku w Wodzisławiu w 2011 r, wybrałam ją ponieważ sala jest elegancka, właścicielka bardzo miła i jedzenie przepyszne i dużo. Może z zewnątrz szału nie ma, ale chyba nie to się tak naprawdę liczy... Trzeba też przyznać, że obsługa na najwyższym poziomie! Znajomi byli tam na niejednej imprezie i jeszcze od nikogo nie słyszałam złego słowa!!! Poczytaj to forum na początku dziewczyny pisały o tym lokalu :) Aha a ważną sprawą też jest cena: 140 zł od osoby i tylko alkohol we własnym zakresie... I za wszelkie udogodnienia właścicielka nie każe dopłacać jak to w niektórych miejscach bywa.... Polecam zespół sweetsong z Wodzisławia... ale jeśli chodzi o tą sprawę to każdy ma swój gust. Wg mnie grają na poziomie i repertuar dla każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na Cyganek się nie zdecydowałam głównie z 2 powodów: 1. sala jest na piętrze, na dole jest lokal, który jest zawsze otwarty, do sali nie ma drzwi zamykanych - do góry więc mogą wejść ludzie postronni... 2. usłyszałam, że sala nadaje się na wesele na ok. 100 osób - z mojego rozeznania wychodzi, że 100 osób owszem się zmieści, ale nie będzie miejsca dla orkiestry i do tańczenia... Cena - atrakcyjna, właścicielka - sympatyczna - to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klalaa
Witam ;) z Narzeczonym mamy dylemat co do zespołu na wesele.. Zastanawiamy się nad Duet Dance na 2 dni lub Vizard na 1 dzień, na 2 w takim przypadku byłby DJ. Chyba że ma ktoś jakieś lepsze propozycje? Prosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni77
witam planuję wesele w przyszłym roku w TWINS STARS w wodzisławiu śl czy ktoś może miał tam wesele chciałabym się dowiedzieć jakie jedzenie obsługo bo ogólnie obejście i sala bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
Ja miałam Duet Dance na weselu i wszyscy byli zachwyceni.Nie przepadam za kobiecymi głosami na weselach,ale ta dziewczyna jest rewelacyjna,świetny mocny głos,do tego śliczna i bardzo sympatyczna.Facet gra na saksofonie którego ja osobiście kocham,wiec dla mnie było cud malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Saksofon też uwielbiam, ale nie wiem jak by to wyglądało u moich gości. Po za tym zależałoby mi na sporej dawce muzyki biesiadnej, tzn śląskie szlagiery oraz disco polo. Do weselicha jeszcze 2 lata, ale chcielibyśmy mieć już zespół z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyktoswie
Czy ktoś ostano był może na weselu w Astorii ?? Czy na coś szczególnego trzeba zwrócić uwagę, czy coś było nie tak, czy są z czymś problemy ?? Oraz proszęo opinię na tematr zespołu zuzycznego Dayana. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandro
Astoria to juz przerzytek nic tam sie nie zmienilo od 10 lat. czytalem na forum ze podobno w wodzisławiu jest jakiś dom przyjęć contra wszyscy się zachwycają. wybieram sie tam na rozmowe z wlascicielka. ciekawe jak tam będzie ale jak oglądam strone internetowa z contry to jest naprawde super sal stylowa ladny ogrod...bardzo bogata oferta i nawet dają limuzyne do slubu... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo podoba się sala w Gościncu Wodzisławskim. Teraz po powiększeniu jest fantastyczna. Idealna na wesela z większą ilością osób. Jeżeli chodzi o cenę to jest zadziwiająco mała w stosunku do podawanych potraw, bo jedzenia jest naprawdę dużo, bardzo dobre i wykwintnie podane. Napoje nie są wliczane w menu, więc nie zabraknie, w przeciwieństwie do do innych lokali, gdzie ma się ograniczoną ilość do wykorzystania na 1 osobę. A byłam już na 2 weselach, gdzie zabrakło napoi gazowanych i jest to naprawdę wkurzające dla gości. Podoba mi się też Leśniczówka, tylko że drogo i goście są podzieleni na 2 sale. Wiktoria w skrzyszowie też nie jest zła, tak jak zresztą Złota Iglica. W dworku na stawem nie podoba mi sie hmmm.... ZAPACH!!!! Tak jak zresztą w lesie u kaczyny. Jednym słowem śmierdzi koniami, aż odchodzi smak na jedzenie. Byłam na bardzo dużo weselach więc mogę coś na ten temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta22
Alehandro, ja byłam na dwóch weselach w Contrze: 4 lata temu i w tym roku w sierpniu. Jedzenie pyszne i dużo, sala ładna, elegancka, obejście nie za duze, ale wystarczające. I chyba ceny nie są powalające. Ja też się nad nią zastanawiam, ale w rodzinie to już byłoby trzecie wesele tam robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł3k88
Jeśli chodzi o gosciniec wodzisławski to cena jest niska dlatego, że jedzenia jest b. mało byłem tam niedawno na weselu i z każdym osobą którą rozmawiałem marudziła na ilość jedzenia. Owszem sala jest b. ładna ale co do jedzenia to bardzo bardzo negatywne mam wspominienia. Teraz ja proszę was o opinie MAXIM w zofiówce , czy ktoś był/robił tam wesele? Sala ładna, ale nie wiem czy miejsca do tańczenia jest wystarczająco dużo. Mamy mieć wesele na około 80osób czy ktoś może potwierdzić , że się pomiescimy bez problemu. Włąścicielka uważa , że odbywały się tam wesela nawet na 110osób. Jeszcze możecie powiedzieć coś o ogólnych wrażeniach dotyczących tego lokalu, dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na temat Contry tez się mogę wypowiedzieć. jedzenie przepyszne wszyscy chwalą i są bardzo zadowoleni. ładnie elegancko obejście tylko że wydaje mi się że tak na 80 gości. później mogło by być troszkę ciasno na parkiecie a ja będę miała stówkę nawet troszkę więcej wiec dlatego z niej zrezygnowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni77
witam ponownie czy ktoś posiada informacje o lokalu TWINS STARS w Wodzisławiu ŚL proszę o pomoc jakie tam jest jedzenie , personel itd . czy nikt nic nie słyszał o tym lokalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie polecić jakiegoś kamerzystę, który zrobi czysty i ciekawy film? Szukam też fotografa, który wykonuje nowoczesne ciekawe ujęcia w plenerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat filmów i zdjęć "Foto Perła" z Krzanowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej nie wiem
A co z zespołem DAYANA ?? :( Nikt nic nie wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
zespół fire? zespół duet dance? co sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska22 my tez jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty i fotografa i jak narazie nie mam bladego pojęcia w ogóle nie wiem gdzie szukać. a czas ucieka .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
Ja miałam zespół duet-dance na weselu.Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni77
witam ponownie czy naprawdę nikt nie słyszał o lokalu twins stars w wodzisławiu śl proszę o jakieś opinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejnicniewiem
Słuchałam demo Dayany na internecie, podoba mi się... ale na żywo napewno jest inaczej... Czemu Astoria to przeżytek ?? Bardzo dobre jedzenie, dużo jedzenia, ładne obejście i ładna sala, czy nie ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boni77 wiem który to lokal mieszkam bardzo blisko tego lokalu ale powiem szczerze nie wiedziałam że się tak nazywa. byłam tam kiedyś na imprezie ale chyba jeszcze nie miał takiej nazwy bo było to kilka lat temu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09.10.2010 Mieliśmy wesele w Hotelu AMADEUS i jesteśmy bardzo szczęśliwi że właśnie tam. wszystko dopięte na ostatni guzik świetna organizacja przepyszne jedzenie no i zadowolenie gości BEZCENNE. Dziękujemy Karolina & Sebastia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiput
witam, w związku z tym, że do niedawna sami szukaliśmy informacji o lokalu teraz chętnie podzielę się naszą opinią. mieliśmy wesele w restauracji Perła (Krzanowice) i jesteśmy bardzo zadowoleni. weselicho było w małej sali (76 osób - było bardzo wygodnie, na parkiecie wystarczająco miejsca - a dużo osób tańczyło, nagłośnienie ok) jedzenie - goście bardzo chwalili (my mieliśmy mało czasu na kosztowanie :) jedzenia dużo, podane gorące, sporo zostało i było przygotowane do zabrania do domu, alkohol (i nasze rzeczy) mogliśmy przywieźć wcześniej i schłodzić. sala przygotowana według naszych życzeń, obsługa - byliśmy pod wrażeniem obsługi (tu pozdrawiamy kelnerki z małej sali). Kelnerki reagowały na każde skinienie, wystarczyło się bezradnie rozejrzeć a zaraz któraś się pytała czego potrzeba, pomimo iż nie ustalaliśmy tego wcześniej przygotowały nam miejsce na barek do robienia drinków i dbały o dostarczenie lodu, cytryny itd, dawno nie widziałam tak sprawnej obsługi Nie mamy zastrzeżeń, gorąco polecamy, szczególnie małą salę - jest bardzo klimatyczna (starszym gościom bardzo odpowiadało, że można się oprzeć o barierki i z góry poobserwować jak się młodzi bawią). Jeśli bralibyśmy ślub jeszcze raz to wybralibyśmy tą samą salę. jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej to póki jesteśmy na świeżo służymy infomacjami gg 4823905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek25
Witam serdecznie! Mogę podzielić się z Wami moją osobistą opinią na temat Wiktorii w Skrzyszowie, może komuś pomoże w wyborze... We wrześniu mieliśmy tam wesele więc opinia bardzo świeża :D Przyznam, że początkowo nie byłam przekonana do tej sali (różne czytałam opinie), ale po weselu mogę zdecydowanie polecić każdemu! Właścicielka, najmilsza osoba na świecie i wcale nie lecąca na kasę, jak to gdzieś kiedyś przeczyłam... Jeżeli chodzi o jedzenie, goście byli niesamowicie zadowoleni, dużo wszystkiego, nikomu niczego nie brakowało, duży wybór mięs, galaretek, sałatek, pieczywko czosnkowe na ciepło, barszcz czerwony podawany przez całe wesele, lody, ciasta, torty- przepyszne! Wszystkiego jeszcze zostało, więc obdzieliliśmy rodzinkę :) Na miejscu noclegi, dla Nas nowożeńców apartament był Gratis! Płatność za imprezę regulowaliśmy parę dni po weselu, zaliczki nie wpłacaliśmy (mimo, że sala rezerwowana była 2 lata wcześniej) można płatność przelać na konto, cena to 130 zł za osobę z ciastami i tortem, za owoce i napoje dopłacaliśmy grosze. Nam i rodzinie bardzo się podobało i zdecydowanie POLECAMY na pewno zrobimy tam jeszcze nie jedną rodziną imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandro
Zdecydowaliśmy sie wkoncu na Contre. Uważam że cena bardzo dobra na taką ilość jedzenia napoje wszystko w cenie musimy tylko zakupić alkohol. Sala bardzo ładna i ten zimowy ogród. Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandro
Sonia1988, nie wiem jak w innych lokalach ale w Contrze jest określony przydział napoi- 1,5l na osobe cocacola sprite fanta + 0,5l soku na osobe. Jeżeli ten przydział sie skończy to dodatkowo napoje można dobrać z lokalu i rozliczyć się potem co do sztuki. Uważam że jest to uczciwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagusia55
Niedawno miałam wesele w Koniczynce w Pawłowicach,szczerze polecam dużo jedzenia pięknie udekorowane,kelnerki miłe dbały o czystość.Gorąco polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×