Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Jeśli chodzi o zespół godny uwagi to polecam Quest z Pszowa, są niedrodzy w porównaniu do innych (120zł/godzinę!) i grają fajne kawałki, dla młodszych i starszych, byłam na weselu, na którym grali, świetne konkursy i podejście do gości. Mają swoją stronkę http://zespolquest.pl/index.html tam jest tylko kilka utworów, ale zawsze można podjechać na imprezę, gdzie grają i posłuchać na żywo. Rozmawiałam z nimi i można się dogadać, mają jeszcze wolne letnie terminy Tel.do zespołu 600-369-536 Foto+kamera moim zdaniem ciekawa jest FOTOPERŁA z Krzanowic. Może polecacie jakiś ciekawy plener na zdjęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relisys
Martka ma może ten zespół jakąś stronkę? ja szukałam ale nie znalazłam. A ta cena to rozumiem na jeden dzień wesela, my mamy dwa więc będzie więcej, ale jak fajnie grają to warto będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralf_pogromca
Zna ktoś dobry zespół na wesele z okolic rybnika,żor,wodzisławia czy jastrzębia? najlepiej z wokalistką. podobno zespół ATLANTIS z rydułtów jest dobry ale nie moge znaleść ich stronki. Piszcie jakie znacie dobre zespoły sprawdzone. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramofon to 3 osoby i bora za jeden dzien 2500(chociaz na necie znalazlam info ze 2200) grają do samego konca a zespół student też miałam go mieć ale neistety nei mają wolnego termnu oni biorą 1400 za jeden dzien (wokal+klawisze) lub 2100(wokal klawisze+ gtara ) i osobiście uważam ze wersja drozsza lepsza ale nie wiem jak dlugo graja za ta cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala0011
Może coś pomyliłam z tym zespołem Student, albo jest kilka pod tą samą nazwą. Jeśli chodzi o Atlantis to my zdecydowaliśmy się na ten zespół, byłam na weselu jak grają, bardzo fajnie potrafią rozkręcić zabawę, mają dobry kontakt z uczestnikami-a to najważniejsze, cena też przystępna. Nie mają strony internetowej-można ich tu posłuchać http://chomikuj.pl/darosdaros , jak się umówicie z nimi na spotkanie to chętnie Wam puszczą płytkę z wesela, bo to nie to samo co odsłuchanie z tej stronki. W ogóle to bardzo fajni ludzie, idzie się z nimi dogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos slyszal o zespole 'X-trim' z J-bie? Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relisys jednak maja stronkę i znalazłam :) www.twings.pl . posłuchaj może akurat spodobają Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relisys
Martka dzięki wielkie za adres stronki, napewno się przyda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonkretnyZespół
Witam:) Szukam dobrego, wesołego umiejącego bardzo dobrze rozbawić gości zespołu. Zależy mi na dobrym śpiewaniu jak i zabawie. Ktoś może polecić taki zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonkretnyZespół
Co sądzicie o zespole Atlantis? Znacie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritasz
szukam zespolu na wesele 23 lipca 2011 może zdarzy się cud i ktoś sie zgłosi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritasz odp.
zadzwoń na 608 431 956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritasz
A ten numer to do kogo??jaki zespól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maritasz byłam teraz na zabawie karnawałowej gdzie grał Quest, wcześniej słyszałam ich na weselu u znajomej - wszystkim się podobało, na prawdę potrafią rozruszać towarzystwo:) Oni mogą mieć wolne, spróbuj zapytać tel.600-369-536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritasz odp.
byłam na zabawie karnawałowej gdzie oni grali ale do tel. nie wpisałam nazwy zespołu tylko jego nr.zachwycił nie tylko nas ich repertuar i wokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonkretnyZespół
Nikt nie może polecić dobrego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_33
DUZO OSÓB PYTA O ZESPÓŁ JA BYŁAM NA WESELU GDZIE GRALI"BRYGADA PRACUJACA " Z BOGUSZOWIC MOZE MAŁO ZNANY Z TEGO CO TU CZYTAM ALE UWIEŻCIE MI ,ZE ZA STOŁAMI MAŁO KTO SIEDZIAŁ TERAZ JA ORGANIZUJĘ WQESELE MOJEJ CÓRKI I WSZYSCY ZGODNIE ZDECYDOWALIŚMY ,ZE MUSI GRAĆ WŁAŚNIE TEN ZESPÓŁ JEZELI CHCECIE TO DZWOŃCIE POD TEN NR.501585989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dotyczące wynajmu samochodu. Wesele mamy 28 sierpnia 2012 (wtorek), wstępnie zdecydowaliśmy skąd chcemy wynająć samochód (sala, którą rezerwowaliśmy ma taką możliwość) więc pytam ile wcześniej trzeba to auto rezerwować. Pewnie trzeba spisać umowę i wpłacić zaliczkę. Kiedy byśmy musieli się udać to załatwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka86 ja mam w tym roku wesele we wrześniu a dopiero jestem w trakcie załatwiania auta :) ja to mam zawsze czas hehe choć wiem ze nie warto czekać na ostatnio moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trzeba wpłacić najpierw zaliczkę a resztę kwoty po weselu czy od razu cała kwotę przy spisaniu umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktoś
Czy słyszał ktoś może jakieś opinie na temat zespoły DAYANA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynieńka
A ja szukam DOBREJ makijażystki, czy ktoś może jakąś polecić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka86 zaliczka przy spisaniu umowy a reszta kwoty po weselu :) tak chyba raczej wszyscy robią przynajmniej nie spotkałam się żeby cała kwotę chcieli jak dzwoniłam i pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Oj dziewczyny poratujcie, bo mam problem z DJ. Niestety DjKargol ma juz moj termin zajety, wyczytalam gdzies, ze podobnie gra Tomasz świątek, ale nigdzie nie moge znalezc informacji na jego temat. Czy ktos widzial jak prowadzi wesele? A moze jestescie w stanie polecic jakiegos innego DJa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwizak ja znalazłam tylko nr Dj. Tomasz Świątek tel. 888382392. na innych stronkach piszą że fajnie też prowadzi wesela no ale to już byś chyba musiała posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Piotr
Ktoś pytał o zespół gramofon :) Powiem tyle :) PROFESJONALIZM, JAKOŚĆ, MŁODOŚĆ. Grali u nas i są warci każdych pieniędzy. Nie marudzą o 3 w nocy że już powoli kończymy,grają do końca. U nas grali do 4 :) na luzie. Przedewszystkim są to zawodowi muzycy a to słychać. Gramofon polecamy jak najbardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dawno nie odwiedzałam tego forum, ale zauważyłam że jest mnóstwo pytań o zespoły polecam dwa: http://www.zespolsonata.pl/ ( ten sama bedę miała na swoim weselu) i drugi to Złote struny byłam na weselu gdzie grali naprawdę super:) Jeśli chodzi o sale to: - Contra fakt faktem ścisk jeśli jest więcej osób , u osób które pracuja nie ma takiego usmiechu ale nie były też nie miłe. - Arka w jankowicach bardzo ładna sala tylko niepokojąca była dla mnie niska cena od nich, a niestety nie znałam nikogo kto by tam miał wesele, - Park Leśny u Kaczyny- ogromna sala piękna taka stylowa, właściciele bardzo mili możliwość noclegów jakoś 40 miejsc noclegowych jest . Jest mini zoo naprawdę ślicznie jedzenie ponoć przepyszne i żadnych problemów jesli chodzi o cokolwiek. Kamerzyste mamy z RADLINA osobiście kręcił moja studniówke i ślub kuzynki więc jestem zadowolona. Ten Pan się nazywa Krzysztof Klecha. Jeśli chodzi o fotografie ślubną jest mnóstwo fotografów którzy robią przepiekne zdjęcia natomiast niektórzy się cenia prawie jak zespół, ale uważam że wybraliśmy super fotografa z którym przede wszystkim da sie dogadać pośmiać. Więc co prawda jeszcze 1,5 roku do slubu ale jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy ponieważ już się wymieniamy meilami odnośnie pleneru:) Więc polecam Pana Marcina Niemczyka z Jastrzębia:) ale za to nie mam jeszcze makijażystki i fryzjera:/ może ktos zna kogoś kto jest nie drogi a zdumiewajace efekty ( typu makijaż trwały oraz fryzura która nie rozwali mi sie po godzinie zabawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×