Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość panna_do_2012
do studiopixel :) no ja to niczego nie mam jeszcze :( mam narzeczonego i tyle hehe zbieram dane :) Yata, Impuls, Macario... co tam jeszcze? i ile to będzie kosztować... Ale masz rację - zespół jest robi zabawę. Pewnie wiele wesel już zaliczyłeś więc masz swoje ulubione zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panna_do_2012 hej jak myślisz o impuls to jak najbardziej - pewniaki - zdecydowanie na marginesie obecnej wokalistce impuls robiłem kilka lat temu wesele(oczywiście foto vid.) inne zespoły - sami swoi2 złote struny jack bend caro atlantis kolejność przypadkowa ps jak szukacie foto video zapraszam na spotkanie pozdrawiam Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_do_2012
do nikita_07 będę wdzięczna za wszelkie informacje. Dopiero byliśmy w trzech lokalach. Coś czuję, ze długa droga jeszcze przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna_do_2012 Dworek nad stawem fajny oryginalny drewniany wystrój no ale kto co lubi obejście duże i ładne jest wielkim plusem ale sala ogromna ja będę miała ok 100 i nawet stwierdziłam ze za duża sala. ale kochani proponuję wam nowo otwarty lokal nazywa się Magnolia na Głożynach obok Radlina. lokal jest otwarty od tego roku cicha okolica sala duża wystrój nowoczesny ale bardzo elegancki i jedzenie bardzo dobre właścicielka przemiła ze wszystkim można się dogadać. jak bym teraz była na etapie szukania sali pewnie bym się zdecydowała na Magnolie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
Tak jak ktoś już tu pisał to polecam tego Pana niemczyka jeśli chodzi o fotografa, bardzo fajny człowiek bo choć nie robił mi osobiście zdjęć to widziałam jego pracę podczas wesela i jej efekty po nim, no była mile zaskoczona on Jest chyba z Jastrzębia. A co do sali to ja tez polecam Magnolię naprawdę jedzenia to nie można przejeść i wszystko pięknie urządzone, właścicielki w sumie nie poznałam ale obsługa na wysokim poziomie. Nie znam adresu strony w sumie nie wiem czy mają ale strona tego fotografa to www.mniemczyk.pl Marzena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
do studiopixel: Nie chodzi o to że źle trafiłem czy coś - bo w ciągu 2 lat byłem tam 4 razy na weselach i tylko na pierwszym z nich było wszystko jak Ty piszesz. Później już z górki i niestety ostatnie wesele utwierdziło mnie w przekonaniu że to nie jest właściwe miejsce na najważniejszy dzień w życiu (zarówno kwestia jedzenia, jak i aspekty związane z klimą itd.) Więc wesele można tam robić - byle nie latem... Swoją drogą ciekawe jak z ogrzewaniem w chłodniejsze dni- bo tego jeszcze nie zaznałem... Ja miałem wesele w Gościńcu Wodzisławskim i wszystko było na tip top. Teraz zacytuję moją wypowiedź z 23 strony tego wątku: "Contra... Można napisać wiele... a bywam tam niestety często, bo jakoś wszyscy którzy decydują się na swój najważniejszy krok w życiu, nieopatrznie wybierają ten lokal. - Przede wszystkim ścisk - jedząc każdy ma okazję przyłożyć z łokcia sąsiadom. Byłem tam i na weselu na 50 osób, i na 80 osób. Za każdym razem siedziało się ciasno, mimo iż były niektóre stoły wolne, i można było rozsadzić gości bardziej (pewnie chodzi o to żeby nie trzeba było dawać 1 patery z jedzeniem więcej). - Poza tym sporo szklanek i talerzy uszczerbionych i tylko patrzeć aż będzie krwawa jatka. - Właścicielka jest ostro pokręcona - w sierpniu upał a ona lata jak wariatka i wyłącza klimę... a jak włączy to 1 z 3 i to tylko na 5 minut. Sauna ogólnie. - Jedzenie od kilku lat to samo, a na weselach 2 dniowych to w oba dni to samo menu. Na drugi dzień dodatkowo to co zostało z dnia pierwszego odgrzane jest na stole... - O ile wiem młodzi muszą sobie kupić sami kieliszki które chcą tłuc - nigdzie czegoś takiego nie ma, tylko tam. Ogólnie zbyt przereklamowany lokal i tyle w temacie. - JEDYNE co w Contrze jest dobre - to ciasta. Reszty nie polecam. Co do zespołu polecam zespół yata http://www.yata.pl/. Drugiego tak dobrego zespołu nie spotkałem. Goście wszyscy się dobrze bawili, i zarówno Ci około 20 lat, jak i Ci koło 80. Super zabawy, i genialne podejście do tematu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do err co do siedzenia przy stołach gości-owszem są np wolne stoły a le chyba chodzi o to aby goście byli zintegrowani razem-tak mi się wydaje lecz może się mylę.co do klimy-hmm- jeżeli ktoś ją wyłączy to zawsze PM może poprosić o włączenie-lub zażądać tego.co do tego samego odgrzewanego jedzonka na 2 dzień - nie wiem -może to jest uzgadniane z PM ? Wiesz - przy stoliku gdzie ja siedzę raczej nigdy nie ma tłoku(stolik orkiestry i fotografa jeżeli tak to można nazwać) - może po prostu mamy inne odczucia. - I w żadnym wypadku nie chcę żeby ktoś pomyślał że robię tu reklamę temu lokalowi - po prostu mi się podoba - lecz jak zawsze pisałem jest to moje skromne subiektywne zdanie - znam ileś lokali gorszych (niestety) co do zespołu yata o którym piszesz - nie miałem możliwości poznania ich.Oczywiście Twoje uwagi są cenne - a nawet cenniejsze od moich - bowiem PM przed zamówieniem lokalu już wie na co powinna zwrócić uwagę - i tak właśnie powinno być na forum - powinny być plusy i minusy i wtedy to daje pełny obraz. Pozdwrawiam serdecznie Err (takich konkretnych i rzeczowych wypowiedzi powinno być jak najwięcej ) i myślę że jego post przyda się na pewno wielu osobom Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CONTRA
Hmm, może nie mówimy o tej samej sali Contra... Ja byłam tam dobre kilka lat temu i sala była obrzymia, przedzielona jakby na 2 części, czyli na jednej prostokątnej siedzieli goście ( było ich około 150 ) a prostopadle to niej było miejsce do tańczenia, był tam jeszcze barek z tego co pamiętam. Nie było ciasno, ale skoro weszło tyle osób, to mała ta sala nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studiopixel od magdalenki
Ślub 09.07.2011 - interesuje mnie tylko kamera na ślubie - cała uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magdalenki witam w takim razie proszę o kontakt już nie na forum pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy może ktoś się obiektywnie wypowiedzieć na temat zespołu Saturn z Rogowa?? Zamówiliśmy ich głównie z polecenia znajomej u której grali i była bardzo z nich zadowolona. Teraz chcemy usłyszeć opinie innych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
Właśnie studiopixel - poruszyłeś istotną kwestię, a raczej kilka ważnych kwestii :) 1. Zespół, obsługa foto-video siedzi osobno i są inne odczucia. A ja nie mam ochoty komuś na siłę tego lokalu obrzydzać bo nie o to chodzi. Chodzi o podzielenie sie swoimi odczuciami co robisz bardzo dobrze, bo opinie i negatywne, i pozytywne powinny być zawsze uargumentowane - czego myślę że obaj jesteśmy przykładem. Wiem tylko że o klimę był "bój" z właścicielką bo proszono ją, to włączała... by za chwilę niepostrzeżenie wyłączyć. Mnie osobiście to denerwowało bo pełniłem funkcję starosty a co za tym idzie to do mnie goście zgłaszali uwagi ;) 2. Co do ciasnoty to niestety to nie to samo co integracja. Wiem po moim weselu że może być miejsce na łokcie, a co za tym idzie - nie dochodzi do sytuacji trącania się nawzajem gości, a zarazem nie ma mowy o odległościach pomiędzy gośćmi które uniemożliwiałyby swobodną rozmowę 6-8 osób (bo np. trzeba do siebie krzyczeć z powodu odległości). Contra przy ustawianiu nakryć nie jest w stanie znaleźć tego "z łotego środka" niestety :( 3. Co do jedzenia wiem że było ustalone inaczej, niż miało to miejsce w rzeczywistości... W tym roku będę tam 2 razy, więc zobaczę czy coś się zmieniło od ostatniego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Err no to życzę Ci dobrej zabawy - oby te niedogodności o których pisałeś nie pogorszyły Ci humoru - szkoda że jeszcze ktoś się nie wypowiedział o swoich odczuciach - ale może kiedyś poznamy opinie innych. dzięki za rozmowę - pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAYANAZESPÓŁWODZ
Czy bawił się może ktoś przy graniu zespołu DAYANA ?? Jakieś opinie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w zeszłym roku na weselu u znajomych w domu przyjęć Contra i to właśnie przekonało mnie, żeby wybrać ten lokal do organizacji własnego wesela :) Sala bardzo ładna, zarówno w środku jak i na zewnątrz bardzo przyzwoicie się prezentuje. Wystrój też jak najbardziej w porządku, nie było ani minimalizmu ani przepychu. Jedzonko wyśmienite i to nie tylko ciasta ale i cała reszta. Państwo młodzi zadowoleni z przebiegu przyjęcia jak i z kontaktu z właścicielką. A tutaj, pan młody jest osobą, która u wszystkich znajdzie jakieś wady i skrytykuje w tym przypadku akurat jeśli stwierdził, że właścicielka super to coś w tym musi być:) Pozatym jesteśmy, jak już wspomniałam, po dokonaniu rezerwacji na ten lokal więc mieliśmy okazję poznać właścicielkę i dowiedzieć się paru istotnych rzeczy dotyczących organizacji. Pierwsze wrażenie jakie na nas zrobiła było bardzo dobre. Co do wypowiedzi, typu: "młodzi, jeśli chcą tłuc kieliszki muszą sobie je sami kupić" są bzdurą. Pod wpływem tej wypowiedzi zapytałam wprost właścicielkę lokalu czy tak rzeczywiście jest i tylko się uśmiechnęła i powiedziała że wiekszej bzdury nie słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sylweczka86 gratuluję wyboru-nie będziesz na pewno żałowała - a co do tych kieliszków- czasem są lokale które każą Parze Młodej przywieźć swoje do stłuczenia-akurat teraz nie wiem co to za lokale ale tak słyszałem. natomiast jest jeden paskudny lokal który np po weselu doliczył młodym do rachunku zapłatę za 90 sztuk teoretycznie stłuczonych kieliszków do wódki - no i cały czas gaszą żyrandole i sala jest ponura-pseudo oszczędności na prądzie. - na szczęście to nie w naszej rybnicko żorsko - wodzisławskiej okolicy pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też nie mam dobrej opinii na temat sali CONTRA. Co prawda byłam tam na weselu już jakieś 5 lat temu i wtedy wszystko z salą było OK ale pamiętam że właścicielka najpierw mówiła ze dzieci ( do pewnego wieku ) będą liczone za pół ceny a na koniec policzyła po całości jak za dorosłego, a w zeszłym roku ( kwiecień i lipiec 2010 ) na tej sali bawili się moi znajomi którzy również skarżyli się na niedziałającą klimatyzację i mało miejsca przy stole , ponoć miała miejsce nieprzyjemna sytuacja kiedy matka z małym dzieckiem ( w wózku) poszła do tej oszklonej części aby tam z nim posiedzieć ( dziecko spało ) i właścicielka wparowała i zaczęła krzyczeć że to nie żadna przechowalnia dzieci czy coś takiego. Sporadycznie słyszałam o tym że kelnerki miały nakaz zbierania butelek po wódce ze stołu ( niekoniecznie cakiem pustych) i zlewania resztek do jednej, która oczywiscie trafiała w ręce właścicielki. Ale prawda jest taka że ile ludzi tyle opinii, wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś komu coś się nie spodoba. Szczerze mówiąc ja będe miała wesele w ARCE ale tam też jest kilka rzeczy które mi nie odpowiadają ( np ubikacje ;p ) A przecież chodzi o dobrą zabawę!! Jeśli ktoś chce się dobrze bawic to nie będzie mu przeszkadzała kolumna na środku sali czy za ciasno ustawione krzesła. Pozdrawiam wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isis85
Ja polecam Foto Knesz z Jejkowic. Zdjęcia ślubne 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografrybnik
Fotografia ślubna i okolicznościowa, mamy jeszcze kilka wolnych terminów na 2011 i 2012 rok, ceny już od 500 zł - zapraszam www.fotogolik.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius87
Czy ktoś mógłby napisać jakieś obiektywne opinie na temat domu przyjęć ARTOR w Rydułtowach? Na forum są tylko opinie sprzed dwóch lat, a wiadomo że w tym czasie wiele się mogło zmienić. Będe wdzieczna za wszelkie obiektywne opinie( chodzi głównie o jedzenie, bo sama sale bardzo mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal szukam małej sali do 40 osób tak żeby ścisku nie było; a był ktoś na weselu gdzie zabawiał gości DJ Grzegorz Sobik?? Oferta na stronie internetowej bardzo nam się spodobała, ale chciałabym zasięgnąć opinii innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
dziwnym trafem nagle na różnych tematach różne "dziewczyny" polecają tylko jednego sympatycznego miłego fotografa - albo były na weselu gdzie on był - i zamiast się bawić obserwowały jego pracę i oczywiście widziały zdjęcia- albo akurat brały ślub - lub akurat ślub brała ich znajoma itp - oczywiście pamiętają na pamięć jego stronę www - wiedzą jak się nazywa - panie fotograf - zaproponuj normalnie swoje usługi - a nie kryj się za plecami pseudo klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mysza32
A byłaś w Astorii ?? Jest to niewielka sala, z ładnym obejściem, myślę, że idealna na wesela do 60 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_do_2012
do studiopixel po kilku ciężkich dniach powracam:) wybraliśmy już lokal - Sawana w Świerklanach, mam nadzieję, że to dobry wybór. Co do video rejestracji to nie szukamy nikogo, bo mam kamerzystę w rodzinie, który prawdopodobnie się tym zajmie. Teraz jednak przed nami inne poszukiwania... zespołu. Skorzystam z Twojej rady i sprawdzę zespoły o których pisałeś. Poza tym może słyszałeś coś o zespole Allegro?? A może ktoś inny coś wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panna 2012 witam Sawanę wspominam dość dobrze - nie jest za duża ale mają świetny patent na klimę aby nie wiało ludziom na plecy- pod klimą mają podwieszone płyty z pleksy - ktoś pomyślał.sala ma super światełko-to akurat do filmowania - delikatne rozproszone.nie wiem jak teraz tam z jedzonkiem bo już dość długo nie byłem -z rok temu było smaczne.co do zespołów to proszę napiszę raz jeszcze - kolejność przypadkowa Złote Struny Impuls Jack Bend Sami Swoi 2 Atlantis Caro Duo Vocal & Sax Coral Grand hmm na razie reszta mi z głowy wypadła pozdrawiam - życzę wspaniałej zabawy Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam również zespół Sonata , słyszalam jak graja bawiłam sie na weselu gdzie bawili gości, sama wraz z narzeczonym ich będę miała:) Złote Struny też świetni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dayana ??
Nikt nic nie wspomina o zespole muzycznym DAYANA :) Słyszał ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×