Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

ja o Cyganku tylko słyszałam że fajnie sala duża ładna sama niestety tam nie byłam jeszcze. choć dla mnie minusem jest to już że jest to na drodze głównej nie na uboczu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co sadzicie o Megalit w Godowie? Zastanawiam sie czy tam zorganizowac sobie wesele na przyszly rok. Są rowniez jeszcze wolne miejsce w Contra ale cena i wystroj sali bardziej przyciga mnie do Megalitu. Chociaz nie jestem pewna bo nie znam opini innych ludzi. Czy menu jest smaczne i duze . Z gory dzieki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że praktycznie co roku jestem na imprezach rodzinnych organizowanych w zajeździe cyganek. Z mojej strony opinia tego lokalu wygląda tak, że na organizację imprez rodzinnych, typu: złote wesele, czy inny jubileusz to lokal jest w sam raz natomiast wesela nie chciałabym tam urządzać. Jak dla mnie lokal nie ma zachęcającego wyglądu z zewnątrz ale przecież głównie nie o to chodzi:) wystrój jest skromny, jasne kolory (ostatnio podczas imprezy zauważyłam ogromny zaciek na jednej ze ścian i był on tam już kilka dobrych miesięcy). Co do jedzenia to bardzo dobre (pomijając jedną uroczystość, kiedy rosół podali zbyt zimny a na wyraźną naszą wcześniejszą prośbę o podaniu większej ilości szpajzy bo dużo osób u nas ją uwielbia, oni podali ją w 4 malutkich miseczkach na 30 osób). Co do obejścia to nic ciekawego tam nie ma, maleńkie oczko z mostkiem, huśtawka dla dzieci i 2 ławeczki. To moja własna ocena lokalu więc proszę się nią wyłącznie nie kierować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, planujemy wesele w sierpniu 2012r. ale oczywiście największy dylemat jest z salą ..proszę osoby ktore bawiły się bądż organizował wesele w którejś z tych restauracji o wypowiedź : - Bravo ( Tworków) - Finezja (Szczerbice) - Arkadia( Radlin) - U Dziwokich ( Godów) - Artor ( Rydułtowy) - Korona ( k. Ochojca) Wiem że wypowiedzi na ten temat jest dużo dość dużo.. czasem całkiem sprzecznych i często przedawnionych, najbardziej interesuje nas czy obejście faktycznie jest ładne.. czy jedzenie jest dobre ( czy dużo czy często też ważne) i czy wymieniana jest dość często zastawa to dla mnie też ważne. Co do toalet i humoru właścicieli ..(mało ważne) Liczę na szybki odzew w tej sprawie może Wy mi pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sal weselnych na których byłam mogę się trochę wypowiedzieć Dworek Śląski ( k. Raciborza) - sala z zwenątrz i wewnątrz bardzo przyjemna, jedzienie dobre co do obsługi bez zarzutu, jedyne co mnie nie urzekło to te filary na środku sali do tańca i zabawy , przy weselu pow. 70 osób zaczyna się to robić nie przyjemne. Złota Iglica ( Pogrzebień) - sala piękna( chodź nie znoszę czerwonych i bordowych odcieni) goście mają gdzie posiedzieć na zewnątrz dość duże obejście i plac zabaw dla dzieci, co do obsługi bez zarzutów talerze zmieniane często , jedzenie z dużą częstotliwością dobre gatunkowo ( chodź rolady się rozpadały hihi ) kelnerzy nawet rosół lali. Dużo innowacji, dopicowane pod każdym względem, barek z możliwością zamówienia drinka jakiego tylko chcemy ( oczywiście na koszt pary młodej) Parkiet duży i przestronny. Krystyna i córki ( Czyżowice) sala ładna chodz max na 70 osób. jedzenie bez zarzutu talerze tak czesto zmieniane że nie nadarzałam zjadać ..ciagle coś nowego przynosili byłam tam 2 razy i naprawdę mogę polecić, dodatkowo otwarty ogród zimowy wiec jest gdzie posiedziec jak jest brzydka pogoda, odjeście ładne zadbane. Zielone Wzgórza ( na Pochwacie J. Zdrój) -sala nowa obejśćie przepiękbe wszystko b. zadbane sala piękna ale jedzenie..leży przesuszone ..nie było rewelacji talerze przez cały dzień takie same .. ( po rybie nawet z tymi ościami zostawały do 3 kolacji) kolnerzy mało doświadczeni nie wiedzieli za bardzo co robić . Liczę że się rozkręcą. Co do zespołów Twings - bardzo fajny zespół dużo zabaw śmiesznych .. wokalistka fajna barwa głosu.. prowadzący prawdziwy kawalarz i wodzirej i śpiewają ciągle .przerwa moze max 5 min.. chyba że jest posiłek. Naprawdę godny polecenia. Top Secret - Wokal ładny, idzie sie zabawic , duży repertuar .. ale wokalistka nadrabia całość ..bez niej to chyba ci dwaj panowie by sobie nie poradzili. Dużo zabaw, ale bez wiekszych rewelacji. DJ Radiowy Tomasz Kargol - super facet , repertuar bez zarzutu oczywiście jest w stanie puścić każdy kawałek... ma cały sprzęt świecąco - grający z sobą dużo gadżetów do zabaw .. piękny głos radiowca.. i naprawdę umie wyrwać z stołka mimo tego że nie śpiewa ( a szkoda) Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Iwonka Rybnik Bravo Tworków - extra - stosunkowo nowa sala - wystrój ok-jedzonko znakomite Finezja - jak wyżej Złota Iglica - klasa sama w sobie - ładne otoczenie Dworek Śląski - jedzonko super wygląd z zewnątrz ładniejszy niż w środku aczkolwiek raczej tam też niczego nie brakuje te sale na pewno nie zawiodą w Koronie dopiero w tym roku będę więc nie wiem jeszcze Artor jest też pewniakiem co do zespołów to proszę napiszę raz jeszcze - kolejność przypadkowa Złote Struny Impuls Jack Band Sami Swoi 2 Atlantis Caro Duo Vocal & Sax Coral Grand fakt - DJ Tomasz - pełna profeska - no i te oświetlenie do wyboru - the best hmm na razie reszta mi z głowy wypadła pozdrawiam - życzę wspaniałej zabawy Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zorientowany mógłby się wypowiedzieć ile kosztuje obecnie film z wesela jednodniowego?? Studiopixel chętnie dowiem się co sądzisz o restauracji Wenecja w Żorach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaska22 zapraszam na rozmowe meilową - podam więcej szczegółów co do oferty i cen na film i foto. Wenecja - hmm już tu była polemika - jeżeli chodzi o moje skromne zdanie - lokal z klasą oraz smacznym jedzonkiem - i stosunkowo ładnym obejściem pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada18
Artor ( Rydułtowy) Bardzo ładna zadbana sala na max 80 osób ;) Jedzenia dużo i smaczne ;) Miła obsługa i szefowa ;) Niestety brak obejścia ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałam kamerzystę w styczniu u Foto Kieca i załapałam się na promocję :) Za kamerzystę płacę 1100 zł natomiast za fotografa 1500 zł :) wesele jednodniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszekrybnik
Interesowałby mnie kamerzysta tylko na czas ślubu. Proszę o informację gdzie i w jakiej cenie " wynajmę " kamerzystę na godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tomaszekrybnik witam a jaki termin ślubu? pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie za rok mam wesele na sali U Kaczyny może ktos cos słyszał ktoś coś wie:) Z Góry Serdecznie Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Akasha_21 witaj pytanie czy na tej sali drewnianej mniejszej czy na tej nowszej dużej ? jedzonko ogólnie bardzo dobre-jak pewnie zauważyłaś obejście extra (choć to może taki mały minusik bo się mogą goście rozchodzić). minusem dużej sali i jej kafelek i marmurów to akustyka- straszny pogłos takie echo - z reguły na to każdy zespół narzeka -niestety na to nie mamy wpływu - i generalnie to chyba jedyny minus pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studiopixel rybnik
Ślub jest w lipcu. Mamy fotografa na cały dzień, interesuje mnie tylko poznanie orientacyjnych cen za film ze ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tomaszekrybnik witam jeżeli ten film jeszcze aktualny to reszta info na meila lub tel aby forum nie zaśmiecać pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studiopixel i innych fotog
Napiszcie mi proszę, czy kamerujecie na życzenie młodych tylko na czas ślubu. ? Nie mamy z narzeczoną czasu jeździć po studiach foto, dlatego pytam tutaj, czy macie również taką opcję - kamerowania na samym ślubie - czyli około godziny. Interesuje mnie cena za taką usługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na pewno można uwiecznić tylko samą uroczystość w kościele - lecz brakuje tu najważniejszej informacji - terminu. - bowiem to nie jest godzina dla kamerzysty jest to już zajęty dzień - innego wesela nie uwieczni- jeżeli jesteście Państwo zainteresowani to zapraszam na meila z info o terminie- jeżeli będzie wolny wtedy omówimy Wasze oczekiwania i szczegóły. pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_Jastrzebie
Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat sali w Miejskim Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach ?? oraz szukam jakiegos zespolu kucharke pomoc i kelnerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_Jastrzebie
Oraz Szukam dobrego Zespołu ponieważ Tomasz Kargol ma zajety termin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa -para
Co do zespołów naprawdę godne polecenia z tych które przychodzą mi do głowy to Złote Struny, YATA , Sami Swoi 2 oraz Grand. U nas osobiście grał zespół YATA , i powiem szczerze było zaje....ście , a w zeszłym roku byliśmy na kilku weselach u znajomych więc mam porównanie... Radze zadzwonić i zapyta bo nie wiem jak z terminami maja , może sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1985
Witam Odstąpie rezerwację sali weselnej: Data: 19-05-2012 r. Sala: LEŚNA PAERŁA Miejsce: Radlin, ul. Wiosny Ludów 259 Zaliczka: 1000 zł Powód: rozstanie Gorąco polecam to miejsce. Sala jest śliczna. Manager bardzo przyjemny i ugodowy. Kiedyś tam wróce, gdy znajdę tą drugą połówkę na całe życie... :) Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 514 883. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1985
Witam Odstąpie rezerwację sali weselnej: Data: 19-05-2012 r. Sala: LEŚNA PERŁA (http://lesna-perla.pl/o_nas.htm) Miejsce: Radlin, ul. Wiosny Ludów 259 Zaliczka: 1000 zł Powód: rozstanie Gorąco polecam to miejsce. Sala jest śliczna. Manager bardzo przyjemny i ugodowy. Kiedyś tam wróce, gdy znajdę tą drugą połówkę na całe życie... :) Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 514 883. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka88
DWOREK ZIELONE WZGÓRZE W JASTRZĘBIU ZDROJU Miałam wesele w Dworku Zielone Wzgórze w J-biu Zdroju w zimie, i jestem zachwycona. Sala była, i jest przepiękna, czysta i zadbana. Łazienki ładne, duże, czyste i pachnące. Ogólny klimat w tej sali, był dla mnie osobiście zaskakujący, nasi goście jak i my sami z mężem czuliśmy się prawdziwie wyjątkowi. Obejście Dworku jest także zadbane i czyste, ja miałam wesele w zimie więc mało kto wychodził na podwórko, ale i tak wszyscy byli zachwyceni. Bardzo miła, i życzliwa obsługa, uśmiechnięta, skora do pomocy, i o co by się nie poprosiło to było przyniesione. Właściciele są przemili, i otwarci. Co mnie mile zaskoczyło, bo w nie każdej sali to jest, dostałam rachunki na wszystkie płatności które tam wpłacałam. Dla mnie to PLUS. Jedzenie jest wyśmienite, przepyszne, nie da się przejeść. Napoje wliczone w cenę. Jestem osobą wymagającą, i perfekcjonistką. Zaufałam właścicielce, i wszystko powierzyłam jej. Zaufałam i moje zaufanie nie zostało nadwyrężone, wszystko było idealne, tak jak sobie życzyłam, i jak sobie wymarzyłam. A po naszym weselu, nie spotkałam się z ani jedną negatywną opinią w naszych rodzinach, wszyscy byli zauroczeni pięknem sali, dużą ilością, i przepysznego jedzenia, oraz miłą obsługą. Szczerze polecam Dworek Zielone Wzgórze jeżeli chcecie mieć piękne wesele. A właścicielom jeszcze raz dziękuję za wspaniałe wesele, i szczere serducho które w nie włożyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_Jastrzebie
kochani znalazlam super zepol naprawde ,bylam na dansingu i miedzy innymi grali oni nazywaja sie angel dwie kobiety i mezczyzna przesliczna barwa glosu ludzie tak sie bawili ze bylam w szoku zepol godny polecenia ja go wzielam juz mam umowe .... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś był w Sawanie w Świerklanach ?? .. dopiero teraz znalazłam ten lokal.. obejście i wnętrze mi się podoba ... a jak z resztą był ktoś ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iwonkirybnik
Nie byłam tam, ale słyszałam same pozytywne opinie, głównie jeśli chodzi o jakość i ilość jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sawana świerklany jak najbardziej ok - jedzonko - klimat w środku - jedyne czego może brak to troszkę większego ogródka pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×