Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Monika2907
z* narzeczonym oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszkowa
Niestety ale ich strona internetowa nie działa i nie można nic się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, trzeba pojechać i zobaczyć jak wygląda. Gdybym się czegoś dowiedziała to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne pilne
Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Ma ktoś może jakieś info na tema Domu Przyjęć " U DZIWOKICH"? W przyszłym roku wychodzę za mąż, a że gości będziemy mieć około 55 pomyśleliśmy wraz z moim przyszłym o jakiejś nie za dużej sali... i wpadła nam w oko U Dziwokich.. ale wie ktoś może jak wygląda tam sprawa z jedzeniem, obsługą (byłam kiedyś kelnerką i bardzo zwracam na to uwagę;p) i szefostwem? Bo widzieliśmy salę i ogród.. podoba nam się, ale chcielibyśmy, żeby prócz wyglądu było też co zjeść i oczywiście, żeby obsługa była miła i uśmiechnięta... Aaa i jak wypada ten lokal w porównianiu z Primą? Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Polecam na wesele restaurację Platinum w Rydułtowach:)Nowa,elegancka sala z pysznym i bogatym menu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki z zespołu Desperados to Adam i Krzysiek fajni i super grają byłam na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejcherówka
Wiktoria w Skrzyszowie oferuje gratis miejsca noclegowe,jezeli wesele jest na 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy polecacie jakąś kwiaciarnię z Jastrzębia, która wykona ładna wiązankę ślubną? Bede wdzieczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaa1987
hej Dziewczyny! Mam straszną prośbe do was.. nakierujcie mnie na jakąś dobra sale. Planujemy ślub na 2013 , i nie mam pojęcia na co sie zdecydować. Brałam pod uwagę DOm Przyjęć Agata na Bogoczowcu, i uDziwokich , ale nikt tam ze znajomych nie miał wesela. Prosze was o rade. Moze nawet w prawie zespołu. Dzięki POzdraiwam wszystkie przyszłe panne młode i juz żony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewcia dobre sale moim skromnym zdaniem to Jankowice-Danusia oraz Arka wenecja finezja Szczerbice Bravo Tworków bar przystanek oraz Wiktoria Skrzyszów Kaczyna Rogów contra W-w Prima Gołkowice co do zespołów to proszę napiszę raz jeszcze - kolejność przypadkowa Złote Struny Impuls Jack Band Sami Swoi 2 Atlantis Caro Duo Vocal & Sax Coral Grand hmm na razie reszta mi z głowy wypadła pozdrawiam - życzę wspaniałej zabawy Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
też macie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
wszystkie sale są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojda
słyszał ktoś o zespole MAGNUM z Jastrzębia? potrzebuje opinii o tym zespole ;) p.s. chcieliśmy duo vocal & sax ale po rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że w 2013 nie grają już wesel dwudniowych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
lucii... www.oslizlok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiewiora2
Hej! Zarezerwowaliśmy nową (budującą się) salę w Astorii w Mszanie, sala jest duża i pomieści 140 osób, dodatkowo będą pokoje które będzie można wynająć dla gości. Właściciel jest bardzo miły i oprowadził nas po budowie, otwarcie ma być w przyszłym roku więc jesteśmy pełni nadziei. Może ktoś był już tam na weselu i może podzielić się opiniami na temat jedzenia i obsługi? Szukamy zespołu z okolicy? co sądzicie o chłopakach z Black Dance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ostatnio nie zaglądam tu, bo temat już mnie nie dotyczy ;) Odnośnie Vivy - cena za 2 dni - 200 zł/os. Nocleg - o ile dobrze pamiętam to 30 zł/os. Miejsc noclegowych jest ok. 20, ale istnieje możliwość położenia własnych materacy (za zgodą właścicielki) i wtedy cena za te dodatkowe miejsca jest niższa. Śniadanie wyniosło nas ok. 12 zł/os. Ogólnie Właścicielka jest bardzo komunikatywna i sympatyczna (jak cała obsługa w tym miejscu). Do osoby poszukującej dobrej kwiaciarki - w 100% polecam kwiaciarnię u Madleny - koło Biedronki na Arki Bożka. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań i przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wojda MAGNUM to jeden z tych zespołów które zapewniają muzykę na żywo i na bardzo dobrym poziomie. www.foto-video-arek.pl cześć Krzysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że w realu, bo wirtualne życie to fikcja, a co najwyżej jego substytut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwokrupa
moje wesele było w Arce Jankowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaa1987
Dziewczyny wybrałam sale Viva w połomi. Bardzo bogate menu za kwote 140zł!!! A sala piękna , i te Aniołki. Ma ktoś moze informacje na temat jedzenia? smacznie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zarezerwowaną salę "conra" w wodzisławiu i ostatnio usłyszałam opinię, że popsuli się z jedzeniem. Czy był ktoś może tam w tym czasie na imprezie i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zarezerwowaliśmy z narzeczonym salę kryształową w Rege w Bieńkowicach (sierpień 2013). Słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat jedzenia i obsługi, podobał nam się bardzo wystrój, no i przestrzeń, ponieważ mamy ponad 100 gości. Cena to 165 zł odo osoby za 1 dzień, niewydzielone porcje na osobę, każdy je ile chce, w cenie ciasta i tort. Bardzo bogate menu. Piękna sala, jasna, no i możliwość ustawienia okrągłych stołów po 12 osób. Niestety, nadal nie mamy zespołu. Bardzo chcieliśmy Gramofon, ale niestety mają już zajęty nasz termin. Szukamy, słuchamy, ale nic nam się nie podoba. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina787
cześć wszystkim! my z narzeczonym zarezerwowalismy sale w Połomi "VIVA" macie moze cos do powiedzenia na ten temat ? plusy minusy ? a jedzenie dobre? bardzo proszę o odpowiedzi :* pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o "Vivę" nie byłam tam, ale przejrzałam wcześniej cały ten wątek na forum i jest wiele opinii na temat tego domu weselnego. Zdecydowana większość to oceny pozytywne :) Forumowiczki chwalą jedzenie, wystrój, obsługę, wszystko. Natomiast na temat "mojego" lokalu - Rege - znalazłam jedną i to negatywną: "nie polecam!". Czy ktoś ma jakieś zdanie na temat Rege w Bieńkowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo-ka
W Rege byłam niedawno jako gość - jedzenia na prawdę pod dostatkiem, szybka obsługa, piękna nowoczesna sala kryształowa, okrągłe, 12-osobowe stoliki (życzenie młodych) robią piękne wrażenie. Mnie interesuje pobliska PERŁA w Krzanowicach... czy mogę liczyć na opinie od forumowiczów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×