Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona dajka

Zawsze byłam dajką

Polecane posty

Gość ona dajka

Uwielbiam seks. Kiedy miałam 15 lat i kiedy moje koleżanki tańczyły na szkolnej dyskotece ja uprawiałam sex w toalecie z chłopakami z liceum. Oralny i klasyczny... Wieść że taka jestem szybko się rozeszła więc na brak powodzenia nie narzekalam nigdy. Teraz mam 25 lat i niczego nie żałuję. Mało tego często zdarza mi się budzić obok faceta poznanego na jakiejś imprezie. Czasem nawet nie znam jego imienia :P Życie jest krótkie a kiedy się zestarzeję nikt juz mnie nie będzie chciał. Dlatego uważam że należy korzystać póki jeszcze się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co sie zna
10 lat ostrego dawania to jesteś już rozjechana jak poldek na gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrzesz na kiłe
albo inne paskuctwo wiec racja masz malo czasu na szalenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIEgrzybowa
A masz grzybice, aids i zoltaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko przypadkiem nie waz sie
brac sobie porzadnego faceta na meza. bo takie jak ty takich potem szukaja. szmaty dla szmaciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona dajka
Szukam chetnegona dzis wieczór. Sa ochotnicy...a rozkracze nózki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co sie zna
Tylko nie za szeroko, bo ci wątroba wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamoczechetnie
ja jestem chetny odpisz szybko to sie4 moze ustawimy:) z przyjemnościa chciałbym Cie zaspokoic dzis wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamoczechetnie
to moj meil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona dajka
A piszcie sobie. Moje życie moja sprawa. Odpowiadam tylko przed sobą. Zdanie reszty społeczeństwa mnie nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona dajka
bede dawac dupy az mi eksploduje z wyruchania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwałcicielka
ja bym chętny był ... na ruchanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziecie się podszywać haha. No tak w końcu to tylko facetowi wypada sie jak to się mówi wyszumieć :D A kobieta to ma być cnotką :D. Nie ta epoka zakompleksione małpki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kiedys, swojej córce wpoisz swój styl, zasady i motto życiowe do nasladowania skoro jestes tak zadwolona ze swojego życia. Ja bym tak zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbie bo mnie wkurza to że KOBIECIE NIE WOLNO. Bo reputacja, opinia sąsiedzi znajomi itp. A facet jak dmucha wszystko co sie rusza to jest maczo. To takie żałosne... Każdy powinien pilnować swojego łóżko. Tylko gdy we własnym nic się nie dzieje to zaczyna sie zaglądanie do cudzego. Córce - jeśli będę ją mieć bo na razie dzieci nie planuję - do łóżka też zaglądać nie zamierzam. Zadbam na pewno by wiedziała co to bezpieczny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ty żyjesz w pustyni i w puszczy chyba :]]] ... Poza tym nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :> BUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona_dajka
tylko wiesz, wiaz sie z facetami macho, babiarzami. i won od porzadnych facetow co nie maja takiego przebiegu jak ty. oni zasluguja na cnotliwa dziewczyne, jak to ty to tam nazywasz. bo czesto jest tak, ze takie jak ty biora sobie na mezow porzadnych facetow, co nie maja takiej przeszlosci jak ty. znam przyklad prawiczka co ozenil sie z tzw. dajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ze faceta jakby bardziej wolno.. ale to nie znaczy, ze dlatego dziewczyny musza im \'dawac\'. zero szacunku dla takich ludzi. Rob co chcesz, ale.. takie myslenie: \'uzywam puki moge\', no sorry.. Trzeba bylo pomyslec aby znalezc sobie kogos na stale i moglabys dawac ile wlezie. Pomysl, znajdziesz kiedys meza? Nawet jak znajdziesz to sie nie poswiecisz.. Zostaniesz sama.. Mozesz po mnie jezdzic i mowic co chcesz, takie moje zdanie, ktore mam prawo wyglosic. Bo chyba liczylas sie z krytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko Myślałam ze mi wszyscy będą klaskać i przytakiwać :D. Stały związek mnie nie interesuje bo wiąże się z obowiązkami i ograniczeniami mojej wolności. Męża? A po co mi mąż? Bez męża sobie świetnie radzą. Jeżeli będę w związku to na pewno w niezalegalizowanym. A sama nie zostanę o to się już nie martw :D do ona_dajka Ja się nie wiążę. Ja szczytuję i znikam :> A won to sobie możesz mówić do lustra. Wybieram kogo mi się podoba. Oczywiście stanu wolnego. Związków żadnych nie rozbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie rodzina jest z Ciebie dumna ;- tak samo jak TY kiedys bedziesz ze swoich dzieci, ktore pojda w Twoje slady no i zestarzejesz sie sama (jesli Cie wczesniej choroby, ktore teraz zlapiesz - nie zabija) zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj.. juz mowilam, rob co chcesz. ale kiedys bedziesz stara, brzydka i nie bedziesz miala sily na 'igraszki'.. i co wtedy? pomysl o przyszlosci, bo jak na razie zyjesz chwila, a to moze sie na Tobie odbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona_dajka
tylko pewnie jak kazda zapragniesz potem meza i pewnie bedzie chciala jakiegos porzadnego faceta, nie babiarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona_dajka
uwazam, ze takie szmaty na meza nie zasluguja i dobrze, ze nie szukaja sobie nikogo na stale. malzenstwo to powinna byc dla kobiety nagroda za dobre prowadzenie sie za mlodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m a d z A co mnie obchodzi zdanie rodziny? Jestem dorosła sama decyduje o swoim życiu. Z rodziną mnie niewiele łączy. Jestem niezależna finansowo nawet hm... bardzo niezależna. I nie bój się nie zestarzeję się sama;). Przybywam z daleka Będę jeździć po świecie, zwiedzać :) Każdy wiek ma swoje namiętności :) biedronka00 Znajde sobie jakiegoś "utrzymanka" hie hie hie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona_dajka widzisz nie możesz tego znieść że mam w dupie co o mnie myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tolerancyjna itd ale mimo to uważam, że tyle fiutów mieć w sobie to z deczka obrzydliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bedziesz zwiedzac ??? Hmnnn to bardzo ciekawe a powiedz mi kto sie tobą zaopiekuje jak juz be3dziesz potrzebowala pomocy? kto poda ci basen i zrobi herbatke. Jak braknie ci sil i funduszy to co wtedy? Albo jeszcze inaczej - predzej czy pozniej bedziesz chciala kogos pocałowac rano w czolko i przynies sniadanie do łożka i komu to przyniesiesz - psu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'utrzymanka', masz dziwne podejscie, jak dla mnie :) na pewno zapragniesz milosci, a 'utrzymanek' to nie obiekt uczucia tylko zycia materialnego. bo twoje takie jest. nie uczuciowe tylko takie .. rzeczowe.. przyjemnosc za przyjemnoscia, udawane, kiepskie, spontaniczne zycie. ehh, myslalam ze dla kobiety wazny jest szacunek i uczucia. no, dla kobiety tak. statecznej, myslacej trzezwo o przyszlosci. jestam mloda, mlodsza od ciebie, a twoje myslenie jest nizsze od poziomu, w ktorym powinnam byc ja. na szczesnie ja sie wyrozniam tym, ze smakuje zycia nie tak jak norma w moim wieku. potrafie kochac i wiem co jest najwazniejsze. zasmakowalam pewnie wiecej przyjemnosci od ciebie. uczuciowych. z kims, kto mnie kocha.. powodzenia ci zycze. i zmiany podejscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×