Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arafatka

Związek z Arabem

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej by było gdyby panowie trzymali się z daleka od kobiet które bujaly się z egzotyka a Panie po nieudanych związkach z tą że egzotyka niech szukają następnego partnera w tym samym kręgu.znam jedną dziewczynę którą arab zostawił z dwójką dzieci i ona teraz piszczy za polaczkami cebulaczkami i zmieniła o nich zdanie,wcześniej nimi gardzac .ale jakoś nie widzę żeby miała powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Arabek taki mezczyzna jest idealny w takiej kulturze sie wychowaly. Dla Europejki juz nie. Jest duzo przyczyn dla ktorych bym odradzala malzenstwa z Arabem . Nie mam checi sie rozpisywac na ten temat. Ale jesli kobieta ceni sobie wolnosc i niezaleznosc, nie lubi jak mezczyzna nakazuje mowi co ma robic i jak sie ubierac to odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Arabek taki mezczyzna jest idealny w takiej kulturze sie wychowaly. Dla Europejki juz nie. Jest duzo przyczyn dla ktorych bym odradzala malzenstwa z Arabem . Nie mam checi sie rozpisywac na ten temat. Ale jesli kobieta ceni sobie wolnosc i niezaleznosc, nie lubi jak mezczyzna nakazuje mowi co ma robic i jak sie ubierac to odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety które flirtują z arabami, traktują te flirty podchody czy romans na poważnie - mają bardzo niskie poczucie własnej wartości, to pewne. Zazwyczaj są to kobiety po przejściach, wrażliwe, pogubione, nawet te które uważają siebie za silne tak naprawdę są NIEDOWARTOSCIOWANE! Skoro wybierają facetów najgorszego sortu! Kobieta znająca doskonale swoją wartość, ceniąca siebie, stawiająca siebie na piedestale a nie byle chłopa pierwszego lepszego , nigdy nie spojrzy nawet na araba, nawet nie zareaguje na jego zaczepki, bo dobrze wie że stać ją na kogoś lepszego, a nie byle maślane czarne ślepia co oglądają się za każdą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabski mężczyzna to duże dziecko-mały dyktator,od małego ma wpajane,że jest wspaniały ,cudowny i godny szacunku tylko dlatego,że jest mężczyzną.Nie za swoje umiejętności,inteligencje czy inne cechy które decydują o pozycji zachodniego mężczyzny,tylko za to ,że jest mężczyzna ,swoją pozycję i prawa nie waha się egzekwować siłą w stosunku do kobiet ,które do niego są sługami czy niby niewolnikami(na głębokich prowincjach).Jedyne co większość tych mężczyzn posiada to poczucie urojonej wielkości i honoru,z którymi obnoszą się po całym świecie,W starciu z zachodnią kobietą na każdym polu są praktycznie bez szans, stąd narastające poczucie frustracji i niedowartościowania.Różne ekstremizmy i fundamentalizmy,to obrona przed światem w którym liczy się to co potrafisz i jaki jesteś ,gdzie na pozycję i szacunek innych trzeba zapracować ,a nie dostaje się jej z automatu tak jak w środowisku muzułmanów. Bardzo ciężko jest wyzwolić się z szablonu Pan i Władca(mężczyzna)i usługujący mu sługa(kobieta) Pozorny szacunek dla kobiety jest tylko jednym ze sposobów utrzymujących ją w posłuszeństwie i poddaństwie!! wiadomo,że nie wszyscy arabscy mężczyźni to oszołomy,szczególnie młode pokolenie wychowane na fejsie i necie,ale jeszcze wiele lat musi upłynąć zanim związek człowieka zachodu z człowiekiem z orientu ,będzie bezproblemowy.Oczywiście kto chce niech ryzykuje,tylko zapytaj miłego śniadego chłopca co by zrobił ze swoją siostrą gdyby zauważył,że całuje się z europejczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądre spostrzeżenia. To dka nich trzeba się starać, poświęcać siebie, znianiać wszystko. Dlaczego onnue chcą dostosować się pod nas, poznać i uszanować naszej kultury i religii tylko mają wysokie mniemanie i sobie i są bierni? Glopie baby zakompleksione lecą na nich jak by było na co... Osobiście nigdy nie związałabym się z arabem. Za kogo oni się uważają zadufani, egocentryczni boye? Co taki może dać kobiecie z zachodu? Przyjedzie taki golod***ec ale wielce dumny jak paw, i załatwiaj mu pracę, pobyt, bierz z nim ślub, płódź dzieci muzułmańskie i wyrzekaj się siebie, swojego ja, swoich wartości i zasad po to aby księcia zadowolić. A poszli oni won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najdalej od Arabów i innych tej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój arab jest z Iraku , czuły kochany dobry , nawet nie pozwolił mi robić loda żeby mi nie uwlaczac, dba o mnie i szanuję bardziej niż Polak , żyjemy razem 5 lat , bywa czasem nerwowy ale to taka krew , bardzo kochający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ony wal oblewali codziennie kwasem i ponizali jak to araby potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś dostał w prezencie nowy mózg tępy polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała męża Polaka ale ja zostawił z dzieckiem , wyjechała do Niemiec tam poznała Turka i on zaopiekowal się nią i dzieckiem , dał nawet dziecku swoje nazwisko ale polaczyska swojego paskudnego charakteru nie widzą tylko obsmarowuja Arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jak widzę ten skowyt Polaków na tym temacie i obsmarpwywanie Arabów to aż mi się słabo robi , Polacy są nawet gorsi od Arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wspólnego Turek z Arabem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak irakijczyk niczego mi nie zabrania , wręcz przeciwnie , sam nieraz kaze mi wyjść z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie są romantyczni i boscy w lozku , jak oni się potrafią pieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zakochałam w czarnych oczach mojego irakijczyka , jakie oni mają rzęsy mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie są tacy piękni , te oczy mają jak ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdecydowanie odradzam związki z Arabami. Ja byłam w związku z jednym, obrzydził mi całe życie i zniszczył poczucie wartości. A najlepsze jest to, że byliśmy dla siebie pierwszymi partnerami, dla nas obu to była pierwsza miłość. Dla nich słowo nic nie znaczy, kłamią w żywe oczy i nie potrafią wybaczać. Ja na początku związku trochę nie miałam dla niego czasu, on przez to ponoć bardzo cierpiał, jak twierdzi znienawidził mnie i potem przez kilka lat się mścił. Zapytałam się dlaczego mnie nie zostawił (nie mieliśmy ani ślubu ani dziecka) to powiedział, że wtedy musiał zadać mi ból nie mógł tego tak zostawić bez zemsty. Ja zaszłam w ciążę, wzięliśmy ślub, a on tylko wykorzystywał moją miłość do niego, zaufanie i naiwność żeby wyciągnąć ode mnie kasę, którą miałam od rodziny. Do tego kazał mi się całować po nogach(!) pod groźbą rozstania, a ja byłam wtedy w ciąży. Potem przez kolejne lata mnie oszukiwał i zdradzał, na początku wirtualnie, potem fizycznie. Poznałam też kilka małżeństw mieszanych takich jak moje i żadne nie było udane. Nawet nie było przemocy, ale kłamstwa i zdrady zawsze. Oni wiążą się z nami tylko dla kasy, nie traktują nas jak żony i partnerki. Jedyną kobietą "godną" ich jest muzułmanka, dziewica, co łazi w tych bezkształtnych szmatach, co tylko siedzi w domu i oczywiście wybacza zdrady, zgadza się na wybryki męża za które ona (gdyby to robiła) zostałaby zabita. Ja byłam dziewicą, nie byłam jakaś wredna, roszczeniowa, a i tak traktował mnie jak g****o. Więc wszystkie kobiety, które nie są dziewicami albo co gorsza mają dzieci to mogą mieć pewność, że są tylko bankomatami i gwarantem karty pobytu. Teraz on wyjechał do siebie, mam w domu spokój, ale jednak nadal się boję, żyję w strachu czy mój syn nie zostanie porwany. Kiedy inne dziewczyny zaczynają dopiero swoje życie to ja mam je zniszczone. Pretensje mam do siebie i do mojej matki, która wspierała mnie w tej głupocie i nie ochroniła nieletniej dziewczynki przed zj****iem sobie życia. Pozdrawiam i naprawdę dajcie sobie spokój z arabusami, bo to zwykłe odpady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie bija swoje zony polecam kazdej, ktora chce miec przwdziwego mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój arab mnie nie bije polski buraku, pomaga mi gotować i często kupuję prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są Arabowie i " Arabowie " irakijczycy mają pieniądze na iPhone i ubrania chanel gdzie nawet Polaków na to nie stać , jak sobie wzięłaś z dzikiego kraju to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawa ile zmysłowych przez polskich facetów historyjek jeszcze powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.19 a wyjechalas już z nim do jego kraju czy nadal jesteście w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy u niego , on po prostu jest dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawde istnieja jeszcze as tak naiwne kobietki???naprawde??misiu mowi ze kocha po tygodniu,ze szaleje ze zrobi wszystko a slepe lejle na to leca.bylam w 15 letnim zwiazku z muzulmaninem,tylko ze z turkiem,a to jednak jest ogromna roznica.Algierczyk,Syria,Inne emiraty??po moim trupie. A tez uwazalam sie za tolerancyjna....mam wrazenie ze te durne posty pisza jakies licealistki ktore mysla ze wszystkim zrobia na zlosc I milosc wszystko pokona blah blah blah...obudzcie sie.to co doswiadczone dziewczyny pisza powinno byc przemyslane,a nie "no moj misio taki nie jest".jest.albo bedzie za rok,dwa Nasze historie nie sa wyssane z palca.my tam juz bylysmy I przezyly.zeby nie bylo plakania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze będziesz w czarnej d***e już w czasie związku z arabem ! dowiedzione to jest przez mądrzejszych od was razem wziętych na forum kjafjetjerja. związek z arabem zawsze kończy się rozy*****m życiem, dlatego Chuck Norris nie był arabem, zeby powyższe "zawsze" nie kolidowało z "zawsze Chuck Norris" :P K - słynny adorator najsłynniejszej A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
Dnia 22.10.2018 o 14:23, Gość gość napisał:

Czy naprawde istnieja jeszcze as tak naiwne kobietki???naprawde??misiu mowi ze kocha po tygodniu,ze szaleje ze zrobi wszystko a slepe lejle na to leca.bylam w 15 letnim zwiazku z muzulmaninem,tylko ze z turkiem,a to jednak jest ogromna roznica.Algierczyk,Syria,Inne emiraty??po moim trupie. A tez uwazalam sie za tolerancyjna....mam wrazenie ze te durne posty pisza jakies licealistki ktore mysla ze wszystkim zrobia na zlosc I milosc wszystko pokona blah blah blah...obudzcie sie.to co doswiadczone dziewczyny pisza powinno byc przemyslane,a nie "no moj misio taki nie jest".jest.albo bedzie za rok,dwa Nasze historie nie sa wyssane z palca.my tam juz bylysmy I przezyly.zeby nie bylo plakania!!!

A kto ci kazał być aż 15 lat w związku z muzułmaninem? Widocznie nie było tak źle skoro tyle lat wytrzymałas. Nie jedno polskie małżeństwo tyle nie wytrzymuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru Loff

W UK teraz w newsach podają historię Australijki która poznała w internecie czarującego i romantycznego mężczyznę z Pakistanu. Pojechała do niego na wakacje zakochana i cała w stokrotkach... skończyła jako seksualna niewolnica przetrzymywana 4 miesiące siłą i gwałcona zbiorowo przez swojego romantycznego ukochanego i jego sześciu kolegów ❤️ Piękne są te miłosne historie... nie dziwię się Polkom, że chcą być tak traktowane, w końcu lubią to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny Polak

 Nie słyszałaś nigdy piosenki: Araba Araba ach nie, bo Arab to pedał jak nic by cię sprzedał? A może u siebie cię na  2-3 kozy wymieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zauważyłem,że za arabami szaleją głównie kalekie umysłowo polki od licealistek do 25 lat.Takie antyrasistki,a po latach traktowania jak ścierwo,którym de facto są skoro pozwalają na takie traktowanie,nagle dostają namiastkę myślenia i przestają ich lubić.A te historyjki o tym,jaki to ich arabek czy inny brudek jest super,miły itp. i nawet będąc w jego kraju nie traktuje jej jhak szmaty to piszą jakieś tępe polskie ...ki nie znające realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×