Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arafatka

Związek z Arabem

Polecane posty

Gość ja widzialemw filmie
JA tez bylem z arabem i ogladalem film jak wywiozl dziecko!!! i bil kobiete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSCY ARABUSY bija ,wywoza zony a pozniej je zabijaja!! zrozumcie prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem facet polak i NIECIERPIE ARAOW bym ich pozabijal wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 20
jak czytam to wszystko, jak ludzie potrafia byc rasistami to odechciewa mi sie pisac z takimi ludzmi potrzebuje taka osobe ktora juz wie jak zyje sie z Arabem, nie kazdy Arab jest taki ze bije lub zabije ludzie przeczytajcie ich religie a pozniej mowcie o nich zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoi
ja jestem żoną araba i chyba jednak odradzałabym ci taki związek. cholernie dużo nerwów. u mnie nie bylo wcale tak, że on mnie złapał na komplementy. nigdy tez nie wyciagal ode mnie kasy. wydaje mi się, że zaczęło się zupelnie normalnie i w sumie dalej tak jest. niestety są pewne niuanse, które po pewnym czasie zaczynają przeszkadzać. przede wszystkim dla nich najważniejsza jest rodzina a ty zawsze będziesz na dalszym miejscu. poza tym jest dobrze, jak nigdy się nie sprzeciwiasz i akceptujesz zawsze jego zdanie, niezaleznie czy ma rację, czy nie. nie jest tak, przynajmniej w moim przypadku, że on mi cos każe, to zupelnie wykluczone ze względu na mój ostry charakter. ale i ja jemu tez ABSOLUTNIE nic nie mogę narzucić i często się żremy z tego powodu bo ja też jestem bardzo uparta. tak więc na pewno nie jest to typ pantofla. w sumie to nie wiem, czy jakiś łagodniejszy typ kobiety byłby lepszy bo może by sie okazalo, że taki krytykancki facet po prostu zjadlby kobiete mniej egoistyczna niz ja. i jeszcze jedno - do znudzenia będzie akcentowal jaka to wspaniala jest jego religia i raczej nie masz co liczyć, że będzie szanowal twoją, chyba że sama będziesz o to walczyć, jak ja. ogólnie, relacja czasem piękna, często twarda walka o wszystko, myśli o rozwodzie conajmniej raz w miesiącu, absolutnie żadnych planów na odwiedziny jego rodziny, której ja np nigdy nie poznałam. na pewno trzeba miec nerwy i naprawde nie dać się zdominować. tak to wygląda u mnie. ale powiem na pocieszenie, że przynajmniej taka relacja uczy szacunku do wlasnej rodziny, kraju, religii i uświadamia, kim naprawdę się jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toleran_cyjna
Poznałam wielu Arabów. Z niektórymi byłam w związku. Od zawsze coś mnie ciągnęło do Arabów. Wg mnie są najpiękniejsi (zwłaszcza Ci z Arabii Saudyjskiej i Dubaju). No i wiadomo, zawsze to co "egzotyczne" jest atrakcyjne. Jako znajomi są naprawdę w porządku. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że nie nadają się do związku, a już na pewno nie do małżeństwa. Przygoda - tak, związek - nie. Ci, których ja poznałam, (lub moje znajome które były w takich związkach) często mają już rodziny w swoim kraju, a Polki traktują jak d****** Jedyne kobiety, które mogą być realnie ich dziewczynami i żonami, to muzułmanki, bardzo często też z nimi spokrewnione (jakieś dalekie kuzynki). Więc uważajcie na nich, bo są bardzo dobrymi manipulantami. Oczywiście nie mówię, że wszyscy, ale w moim przypadku była to zdecydowana większość (fakty poparte przeze mnie, moje znajome, a nawet samych Arabów). Jestem mega tolerancyjną osobą, która lubi poznawać nowe kultury, jednak Arabów już dawno skreśliłam, nieważne jak ładni i czarujący będą, są skreśleni!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam związki Polek z Arabami i szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wdepnac w psia kupe niz dotknac Araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe przejrzały na oczy . Arab może dobry ale dla mocnej psychicznie samodzielnej dziewczyny. I tylko w roli sexzabawki . Żadnych wspólnot związków na poważnie i pod żadnym pozorem dzieci . Już tu pisały że wielu z nich pochodzi ze związków kazirodczych -nic to dobrego . W dodatku są nieszczerzy i posuwają wszystko co sie rusza- dla własnego bezpieczeństwa uważajcie na choroby . Arab w Europie to na bank multum przypadkowych partnerek seksualnych . No i perfekcyjnie kłamią . Tu jest mistrzostwo. Pamiętajcie że islam dozwala na oszukiwanie "niewiernych" w ich moralności to nic złego . Ostania przykra rzecz. Wielu jest za obrzezaniem kobiet -wam tego nie zrobią ale swoim córkom już tak. No i dziwne zamiłowanie do nieletnich w Zach Europie imigranci stamtąd robią to masowo. Choćby ostatnie afery w UK. Zupełnie inna mentalność i moralność . Oni nie różnią się t ylko egzotycznym wyglądem gorzej że środkiem też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej nie przetłumaczysz to są specyficzne kobiety, które lubią się szmacić z arabami, murzynami itd...One mają obniżone poczucie własnej wartości lubią być poniżane bite i źle traktowane i dobrze wiedzą co znaczy związek z arabem więc tłumaczenie im czegokolwiek nie ma sensu. Płaczą dopiero wtedy jak arab ucieknie porwie dzieci lub obleje ryja kwasem czy zatłucze prawie na śmierć czyli wtedy jak już się zrobi naprawdę niezły hardcore. Dlatego niech robią co chcą je to kręci od po prostu urodziły się ludzkimi szmatami i jak szmaty chcą być traktowane. Szkoda mi tylko ich rodziców i innych członków rodziny, że muszą się martwić i cierpieć oraz wstydzić przez takie zepsute bezwartościowe córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćViktoria
Jezeli nie przeszkadza Ci poligamia ktora jest wspolczesna w arabi to nie ma przeszkod ,co tam ze bedziesz 4 czy 5 zoba z kolei .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
zgadzam sie z Viktoria. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama bylam z arabem 3 lata i odradzam wszystkim kobietom, poza tym ze moj arab byl mega sexy mega przystojny po prostu jak ken i byl niezly w lozku nic wiecej nie powiem o nich dobrego zniszczyl moja psychike i godnosc , zmieszal mnie z blotemn tera pije piwo jakie sama wylalam bylam glupia jak but ale za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jakas dziewczyna chce pogadac ze mna na priv to chetnie opowiem moja historię i chętnie tez ostrzegę przed popełnieniem błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się tez zakochałam w arabie on obiecuje ze zabierze mie na egzotyczne wakacje do swojego kraju bardzo chcialabym bo nigdy nie byłam tym bardziej ze on jest bardzo troskliwy i opiekunczy :) chyba się zgodzę bo marze o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam pewnego araba na stronce http://www.datezone.com na początku umawialiśmy się tylko na randki jednak po pewnym czasie coś zaiskrzyło i chyba się w nim zakochałam! :) ale on jest inny niz wszyscy nigdy by mnie nie skrzywdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu napisałabym do tarocistki aby rozwiać swoje wątpliwosci. Polecam Ci moją Sofii. Korzystam z jej usług systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Udziela mądrych rad rozświetlając sytuację. Podaje Ci na nia namiary. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są zawsze na początku super mili i cudowni potrafią prawić komplementy jaka to nie jesteś piękna i mądra i zgrabna , jakie to masz cudowne oczy, oni tak mówią do każdej kobiety dlatego kobiety tak na nich lecą, ale prawda jest jedna że jak zostaniesz partnerką araba to bądź pewna że nie będzie cię szanował nigdy, dla nich kobieta to zero pamiętaj!!! arab to nadaje się tylko na kolegę, albo kochanka nic więcej, oczywiście kochanek bez miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Tole_rancyjna, dokładnie tak jest super koledzy, pożartujesz pośmiejesz się z nimi, dobrzy na imprezy itd. ale dziewczyny nic więcej z arabem, pamiętajcie że oni bardzo źle mówią o polkach, moim zdaniem dla nich kobieta to najlepsza z ich kraju znaczy ona wie że ma byc posłuszna mężowi bo tak są wychowywane od dziecka , albo taka która nic sie nie odzywa i jest cichą myszką i szarą , taka kobieta może być dla araba, natomiast kobieta z temperamentem która sobie nie pozwoli na rządzenie to na pewno się pozabijają, araby uwielbiają rządzić rozkazywać jak ma być, co robimy i tak dalej, jeśli nie masz ochoty na sex on bedzie bardzo zły i może cię nawet pobić za to bo musisz chcieć kiedy on chce i nie ma gadania że coś cie boli albo że po prostu nie masz ochoty. To po prostu taki typ ludzi, oni są tak wychowani przez rodziców u nich to normalne a europejska kobieta jest inaczej wychowana. Dziewczyny się w nich zakochują bo są bardzo przystojni na prawdę większość arabów i z porównaniem do polaka arab ma niesamowitą bajerę, potrafi każdą dziewczynę uwieść a jak wiadomo każda kobieta kocha być komplementowana przez faceta a polacy są raczej kiepscy w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnogość
A ja mam kochanka araba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajera kiepskawa wkółko pierdolą, że kobieta jest śliczna każdej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arafatka, ale żeś sobie forum znalazła na takie rozkminy.. Jak jest dobry chłopak, to go bierz, tyle tylko, że zapewne jego rodzina będzie dla niego zawsze ważniejsza, niż ty, mi by to osobiście przeszkadzało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, i dzieci z takiego związku zapewne też będą musiały być muzułmanami, dla mnie byłoby to nie do przejścia, jako że nie wyznaję żadnej religii, i nie pozwoliłabym indoktrynować dzieci w ŻADNEJ z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek odradzam a nie daj boże małżeństwo. Jak się urodzą dzieci to obowiązkowo muszą być muzułmanami. Powiem krótko z własnego doświadczenia : Arabowie to ścierwo najgorsze ze wszystkich. Nie dajcie się zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też po nieudanym związku z arabem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało brakowało ale otrzeźwiałam i przepędziłam śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są fajni przez pierwsze dwa lata potem się im nudzi a ty pogonilas to przed konsumpcją czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, któremu trafi się taki wycieruch po arabie, ma przeje'bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeyebane to mają polki z takimi zakompleksionymi polaczkami cebulaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku wyglądającymi jak pół doopy zza krzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×