Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arafatka

Związek z Arabem

Polecane posty

Gość Łazienki

Obejrzyj sobie materiał:

Polowanie na dzieci (Pólśat Nius)

Matka, uciekła z Norwegii, bo urząd do spraw dzieci odebrał jej 12latkę z powodu telefonu sąsiada do tej organizacji. Już nigdy jej nie zobaczyła (umieścili w rodzinie zastępczej na drugi dzień). W grudniu2018 wystąpiła o azyl wPolsce. Dostała i wraz z drugim dzieckiem 1,5rocznym przyjechała i żyje tutaj. To Norweżka. Z tego powodu Rząd norweski odwołał polskiego konsula w Norwegii. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoa

Coz to sie tam robi?

youtube. com/watch?v=oKY600o3CXw

Faceci się o feminizmie uczą w laweczkach?

Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
Dnia 5.05.2018 o 18:39, Gość gość napisał:

Mój arab jest z Iraku , czuły kochany dobry , nawet nie pozwolił mi robić loda żeby mi nie uwlaczac, dba o mnie i szanuję bardziej niż Polak , żyjemy razem 5 lat , bywa czasem nerwowy ale to taka krew , bardzo kochający

nie pozwolił zrobić loda żeby Ci nie uwłaczać 😮😮😮 o lool 😄😄😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem starzejaca sie kobieta mieszkajaca w Niemczech ponad 30 lat. Daje wam jako doswiadczona kobieta dobra rade mlode kobiety. Uciekajcie od Arabow dopoki nie jest za pozno. Ja bylam w malzenstwie 8 lat i mam 2 doroslych dzieci.Corka mezatka z Niemcem, ma 2 dziec i syn 29 letnii. Z Arabami jest tak zanim zdobeda kobiete daja z siebie wszystko, sa prezenty, szacunek,wiernosc i zgadzanie sie na warunki kobiety. Moj przed slubem pil alkohol,jadl swinskie mieso,moglam chodzic w mini spodniczkach i bluzkach z odkrytymi plecami, wyrazal zgode na chrzciny naszych nienarodzonych dzieci itd.itp. Po slubie radykalnie sie zmienil i pokazal swoje prawdziwe oblicze ,druga twarz. Szynka ladowala w smietniku , o chrzcinach mowy nie bylo.Pozniej byly zdrady, mial dziecko pozamalzenskie,  bijatyki,znikanie z domu na cale noce i caly repertuar. Gdy rodzilam 2 dziecko naszego  syna on romansowal z zdradzal z kochanka.Na moja decyzje rozwodu stwierdzil, ze mi cos odbilo, ze on chce miec ze mna 3 dziecko bo mnie kocha.Paranoja.Moja decyzja byla jednak radykalna i nieodwracalna.Rozwiodlam sie.  Dzisiaj jestem bardzo szczesliwa kobieta w nowym zwiazku. Zaplacilam za blad mlodosci sporo,ale sie nauczylam i w pore zakonczylam ten koszmar,ktory byl jakas iluzja.Bylam mlodziutka,glupia,niedoswiadczona i naiwna (wtedy mialam 21 lat).Corka kiedys mi powiedziala, mamus ja nigdy sie z Arabem nie zwiaze,bo wiem jaki byl ojciec. Znam ich od podszewki i widzialam jak Ty cierpialas i jak postepowal moj ojciec.Tak tez zrobila.

 Podobnie rozwodami skonczyly sie malzenstwa 5 kolezanek Niemek i 3 Polek w Niemczech z Arabami: Syria,Maroko,Tunezja,Liban.My wszystkie 9 jestesmy w nowych szczesliwych zwiazkach z mezczyznami tej samej kultury,mentalnosci i religii.Pozdrawiam wszystkie mlode rodaczki bardzo serdecznie.Radze Arabow omijac szerokim lukiem, bo z nimi tak naprawde szczesliwe w pelni nigdy nie bedziecie.To przepasc 2 kultur,mentalnosci i wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka piekło

Właśnie miałam takiego , też faceta z arabi marokka . Był to człowiek z ogromnym zainteresowaniem na początku romansidło bajka . Przynosił by zachwycić rodzinę po miesiącu znajomości nadszedł czas by zobaczyć jego prawdziwe oblicze brutalne ledwo co z domu jego wyszłam nie polecam . Oboje w Polsce mieszkamy ale dał mi przykład Koranu na własnej skórze jak możesz to uciekaj . To nie rasizm tylko ja akurat trafiłam źle bo sądzę że są obcokrajowcy którzy nie posługują się w życiu agresją i Koranem . Nie każdy jest fanatykiem Koranu ale bądź ostrożna ! Co cię nie zabije to cię wzmocni . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49rikf

Cos mnie natchnelo, moze zal nad glupota kolejnej zaslepionej kolezanki, napisze Wam jak jest naprawde, moze zaczniecie w koncu myslec głową,a nie cipą.

 

Mam arabskich przodkow, jestem mieszana...Dziadek byl Arabem babcia Niemką,wiec moj tata jest pol na pol ,matka-Polką.Wychowywalam sie  w Polsce ale temperament i urode mam arabska 🙂  Jakimś cudem mam wszystkie sakramenty chrześcijanskie i ta kultura jest mi blizsza. Bogu dzieki.Polki są w większości miłe ,szczere, mam tu wiele koleżanek ale i strasznie...głupie.

Mam wielu arabow wsrod znajomych z  Arabii Saudyjskiej, Turcji, Maroko,Egiptu ,Omanu.

Arabowie polują na Europejki, głównie na Polki ponieważ są najłatwiejsze,inne ich nie bardzo chcą (choć zdarzaja sie wyjatki).Nie chodzi tutaj o fascynacje inną kulturą czy rzekomą urodą (przejrzyjcie na oczy - nie jesteście takie piękne, tylko po prostu próżne). Arab NIGDY nie powie Wam prawdy w kluczowych kwestiach. Każdy chłopak ktory chce poderwac dziewczyne bedzie próbował sie  przypodobac wymyslając historyjki i szukajac z Wami podobienstwa , ale Arabowie robią to z wyrachowania.Mówią tylko to,co chcecie usłyszeć.Mogą udawać takich jakimi chcecie ich widzieć - mogą być czuli i kochający,"europejscy", mogą byc ateistami,twardzielami itd. I to nie tylko przez pierwsze miesiace związku ale i całe zycie.Wazny jest CEL. Wszyscy, bez wyjątku dąża do tego by chrześcijanstwo upadło, a najprostsza droga prowadzi przez dziewczyny - omotac, zrobic dziecko, sprawic by w ten sposob rozprzestrzenila sie religia, bo dziecko zazwyczaj musi byc wychowane w tej wierze...Nie znam bardziej fanatycznych i przebiegłych ludzi od Arabow- bez bicia przyznaje ,ze sama taka jestem i sama nie lubilam chrzescijanstwa,ale doszlam do wniosku ze jest dla mnie bardziej bezpieczne-islam jest tak zakorzeniony w umyslach,ze zadna religia ani sekta tak nie pierze ludziom mozgow.Oni zyja dla religii i wymysla wszystko zeby tylko  inni przeszli na islam, innych wyznan nienawidzą, arab to arab-on NIGDY w sercu nie poczuje milosci ani rownosci z partnerka inna niz Arabka-zdziwilibyscie sie, jacy sa dla ARABEK. Ona moze byc "rowna" bo wychowala sie w tej kulturze ale i tak zwykle nie ma tam zadnej milosci czy faktycznego dobrego traktowania.Czulych udają przed EUROPEJKAMI, dostosowuja sie tam gdzie są jak kameleony, ale tylko Arabke uznają za zone choc i tak nawet Arabka jest pomiotem, kurą domową, zaspokajaczem seksualnym, oni nigdy o kobietach nie mysla ani nie mowia dobrze, skalecza, odbiora zycie? Pff, nawet sie tym nie przejmą.Ci ludzie NIE SĄ kochającymi, wspaniałymi  ludźmi,  uwodzenie faktycznie mamy we krwi ale tego nie da sie opisac-to jak film ;  intuicyjnie sie wie, co powinno byc zrobione, jak omotac kogos, niektorzy sa tego uczeni,ale z drugiej strony pogardzamy naszym obiektem ktory zwykle jest wpatrzony jak w obrazek... oczywiscie zgadnijcie, to za mna szaleja chlopcy i ci ''zimni'' Polacy przy mnie zmieniaja sie w  czulych romantykow na ktorych tak narzekacie.WSZYSCY arabowie ktorych znam, mowia o Polkach do mnie czy znajomych Polakow (moich adoratorow ktorzy leza plackiem przede mną) że Polki są łatwe, głupie, worki na sperme, nudne i nie dziwia sie ze POLACY ich nie chca a z Polakow sie śmieją że nie są tak przebiegli i nie znają sztuczek uwodzenia; dla nas to takie proste, jak bulka z maslem;  Arabowie tez Polek nie chca,ale musza udawac i zrobia wszystko, zeby dostac sie do Europy bo tak glosi  religia. Czuja sie za nią odpowiedzialni i wypelniaja proroctwa.W zadnej innej religi ludzie nie sa tak zmobilizowani i fanatycznie wierzacy jak tam.

 

Na charakter nie mam wpływu, ale wiem ze nie zwiazalabym sie z takim czlowiekiem jak ja, Arabem.Seks-tak., bo oni w tym są dobrzy,ale nie ufac jak innym, nie zostawiac namiarow bo roznie bywa, najwiecej burdeli jest prowadzonych wlasnie przez Arabow. Sprzedadza Was za kilka dolarow a beda udawac ze was szukają. DYSTANS, a juz na pewno nie zwiazek. Niestety jestescie tak puste, ze wystarczy Wam pomachac marchewką przed nosem, udac romantyka a juz sie na to lapiecie bo nikt was tak nie traktuje (dlatego,ze nie jestescie piekne ani ciekawe) tutaj w POLSCE, Arabowie na tym korzystaja, oni wiedza z góry ze ŻADNA im nie odmówi, Polki cyckają z kasy, a kase odkładaja na dom dla zony Arabki bo tam jest tak, ze to mezczyzna musi zadbac o wszystko, zanim sie ozeni.Musi uzbierac duze pieniadze,aby kupic dom i dac prezent slubny Arabce w postaci duzych pieniedzy.Z tego powodu wielu Arabow zeni sie z Polkami, bo są darmowe a poza Polka mało która Europejka ich zechce bo stety lub nie-sa bardziej rozgarniete i orientuja sie co nieco; A WY? Kłamiecie, rozpowiadacie ze islam nie jest zly,nie znacie kultury, dla nowopoznanego faceta nigdy nie bedziecie wartosciowe jesli nie znajac czlowieka i kultury jestescie gotowe na wszystko.Przejrzyjcie na oczy, bo dzieki WAM za 100 lat chrzescijanstwa nie bedzie a na swiecie bedzie rezim zamiast wolnosci!!! ISLAM nie jest religia pokoju, tylko PODPORZADKOWANIEM, krwawa religia. Sam koran niewiele wam powie, trzeba tam zyc na co dzien i wiedziec, ale nikomu z zewnatrz sie o tym nie powie, dopiero na wlasnej skorze widac jacy to sa zacofani ludzie ale potem jest za pozno..Przez wasza glupote tracicie wolnosc, honor, nie jestescie tak naprawdę kochane, zyjecie po prostu w iluzji.Nie lepiej wziac sie za siebie? Wtedy pojawia sie adoratorzy z prawdziwego zdarzenia.Moze nawet Amerykanie 🙂

I powtarzam - Arabowie powiedza wszystko, podstepem wygraja z chrzescijanami, ale dla nich liczy sie tylko islam, jestescie srodkiem do celu-oni nie sa uczuciowi i nigdy was nie pokochaja.Oni wami pogardzaja, ale sa dobrymi aktorami to moze i sie nie zorientujecie jaka jest prawda.Moj ojciec jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49rikf

Jeszcze jedna rzecz- oni zyja jak wielka rodzina; to co u nas jest spotykane na wsi u nich ma natezenie 100x wieksze.Liczą się z opinią innych ludzi bardziej niż wiejska polska rodzina; moralnosci nie maja zadnej! Sa jak jeden umysl wiec oni nigdy sie nie wyłamią z tej religii.Odejscie od religii = utracenie wszelkich swiadczen, majatku, rodziny.Grozi im za to smierc. Wiec nawet jesli zdarzy sie ktos normalny to i tak pojdzie za tłumem.Dzieci Araba należą do ojca; moj na szczescie nie zyje.Ale to co robil mamie przechodzi pojecie ludzkie.Przed ludzmi kreowal sie na zabawnego,opiekunczego i madrego faceta-te wszystkie kochanki zyja pewnie w nieswiadomosci,z mojej matki zrobil chora psychicznie tylko po to zeby nie wydala sie prawda na jego temat.Romansow mial wiele,ale do slubu mialo dojsc tylko z 3 dziewczynami.Czuly cos chyba,bo kazda go zostawiala przed slubem.Maja szczescie

Oni zdradzaja nawet z przyjaciolkami czy kuzynkami dziewczyny, na poczatku sie staraja, wiadomo - najpierw dowiedza sie o dziewczynie a potem"Robią wszystko pod nia" jesli chcesz miec badboya to i Arab taki bedzie, chcesz grzecznego?tez sie zmieni 🙂 jak kameleon.Lubisz jakis film?Tez go polubi.Uprzedzi Twoje zyczenia itd Czesto Polki chca by facet je sluchal i szukaja sztuczek by omotac-Arab bedzie posluszny i bedzie udawal ze to  z milosci,a wy-rozanielone uwierzycie w ta gre.

Naprawde przejrzyjcie na oczy i nie robcie sobie takiej opinii,jakbyscie slyszaly co oni o WAS mowia niezaleznie czy jestescie zonami czy kolezankami -to by wam oczy z orbit wyszly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49rikf

To co napisalam jest 100%prawda-wiem jacy oni sa, ja niestety tez nigdy nie przywiazywalam sie do moich kochankow, ograbialam ich z kasy itd..to jest we krwi. Nie wiem co mnie natchnelo,moze zal nad ta kolezanka (oh,czasem mam uczucia! 😄 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49rikf

I nie ważne, czy facet jest Arabem,Polakiem czy Brazylijczykiem - facet to facet, po to mają ...a, żeby ich coś odróżniało;

Miłość, taką prawdziwą, mogą mieć tylko z kobietą która jest piękna, zadbana, wesoła, namiętna

Inne są na przeczekanie, NIGDY nie bedziecie dla faceta miłoscią, tylko czymś z braku laku,niezależnie od tego jak beda was traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiectak

wlasnie,jestescie nudne i łatwe dlatego arab nigdy sie w was nie zakocha tylko potraktuje jak bankomat-taniej wam wyjdą ... w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aivederci
Dnia 3.09.2009 o 21:04, kamila2009 napisał:

Witam Wszystkich.Czytałam wasze opinie na temat związków z Arabami i chce mi się śmiać.Nic nie znacie na temat ich kultury,obyczajów i religii.Arabi dbają o rodzinę,szanują swoje żony i dzieci.Wszyscy piszecie: "...oglądałam w Tv...koleżanka miała..."To prawda .że Arab może mieć cztery żony ,ale każdej z nich musi zapewnić dobrobyt.Teraz rzadko który ma cztery żony(chyba że szejk lub król)Polacy wydają opinię po jednej wycieczce do Egiptu czy Tunezji.Ilu facetów miała każda z Was...?!!?bo Arabka śpi tylko ze swoim mężem.Każdy kraj ma swoje dobre i złe strony.Ilu jest w Polsce alkoholików,którzy biją,zdradzają swoje żony i zostawiają swoje dzieci na pastwę losu??!!!Ale o tym się nie mówi.Tylko jak ktoś trafi na jednego złego Araba to od razu oczernia wszystkich!Żadna z moich koleżanek nie jest wierna swojemu facetowi albo odwrotnie...Także radzę WAM poczytać trochę książek o islamie oraz kulturze arabskiej..pozdrawiam

taak...jasne,szanują. chyba pod publikę,a nie wiecie co sie dzieje w domach!oni sa  bardzo wierzacy ale niewyksztalceni i zle interpretuja koran,co sie dzieje w tych krajach chyba nie wiesz,seks ze zmarlymi, ze zwierzetami,z dziecmi (to czesta praktyka ,dozwolona bo nawet tv pokazuje jakie praktyki na dzieciach sa dozwolone) morderstwa dziewczyn przez rodziny ktore zostaly zgwalcone itd. zona musi sie godzic na wszystko na każdą zachcianke męża i rodziny niezaleznie od upodoban czy nawet samopoczucia ,nie ma prawa kompletnie nic sama zrobic, arabki i  inne kobiety bedace w zwiazkach z muzulmaninami dostaja chorob psychicznych od takiego traktowania!! ISLAM TO NIE CHRZESCIJANSTWO ze wybiorczo wybieraja wersety i zyja wedlug wlasnej wygody-islam przyjmujesz w calosci albo wcale, nie da sie inaczej tam ludzie sa kontrolowani.

To oczywiste ze arabowie nie chca mowic zbyt wiele nt swojej kultury europejczykom,a mezczyzni sa szarmanccy w stosunku do kobiet i to was zaslepia-potem zaczyna sie pieklo.Nie wiem jakie ksiazki czytalas,ja mam bezposredni dostep do tej kultury i nikt nie wmowi ze jest inaczej!dalej wiazcie sie z arabami to za 100 lat bedzie niewolnictwo na ziemi dzieki takim pustym lbom jak POLKI!Bo zadna szanujaca sie atrakcyjna kobieta nie wezmie ARABA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×