Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arafatka

Związek z Arabem

Polecane posty

Gość gość
:O wlasnego syna okaleczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowna...
Ludzie! Tego się dosłownie nie da czytać!Wszechwiedzące kobiety ,które opierają swoją'ogromną' wiedzę na artykułach w gazetach ,na podstawie filmu lub książki-żałosne ! Która z Was była w krajach arabskich/muzułmańskich ? Która z Was zna jakiegokolwiek muzułmanina ?! Gówno wiecie za przeproszenie a jeszcze macie czelność się wypowiadać ?! ŻAŁOSNE. Polska jest tak rasistowskim krajem,że aż w głowie się to nie mieści! Stereotypy -to Wasza religia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze. Żadnych Arabów i meczetów w Polsce. Precz stąd! Do siebie i tam się panoszyć. Nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowna...
Tak więc proponuję abyście WY ZASRANI RASIŚCI nie wyjeżdżali z PL skoro jesteście tak nietolerancyjni to nie zasługujecie na jakąkolwiek tolerancje w innych krajach. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest prawdą, że muzułmanie mogą mieć cztery żony? że mogą wybrać z kim mają związać się ich dzieci? że dziewczynki czternastolatnie, a nawet młodsze są wydawane za mąż, same nie mają prawa zdecydować inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżam tam gdzie jestem turystką, a nie, gdzie każe mi się ubierać w jakieś szmaty i nie wolno mi nosić krzyżyka, czy czytać biblii, czyli tam, gdzie jest NORMALNY świat, anie średniowiecze. A oni niech się tu nie pokazują nawet, bo nikt ich tu nie chce. Won do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest prawdą, że za zdradę można kobietę okaleczyć, a nawet zabić? że jeśli się tego nie zrobi, to ma się splamiony honor? nie jest prawdą, że zgwałcona kobieta może oskarżyć swojego g****iciela tylko wtedy, jeśli ma czterech świadków mężczyzn? nie ma takiego prawa w krajach muzułmańskich, gdzie obowiązuje szariat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może się wypowiem. Do arabów nic nie mam, do puki siedzą u siebie. Oraz wiadomym jest, że arabowie, jako semici powinni wiązać się tylko z semitami. Warto zauważyć, że za tym stoją poważne argumenty. Persowie, pierwotnie porządny, aryjski naród został przez semitów zanieczyszczony. I dlatego aryjskie cechy są wśród współczesnych irańczyków relatywnie rzadkie. Dlatego jestem przeciwny wszelkim mieszanym małżeństwą. Niech żyje aryjska Persja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twierdzę, że wszyscy muzułmanie są źli, jednak źli ludzie rodzą się w każdej kulturze i nie można im dać takich możliwości jakie daje islam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Æðelgast, weź się człowieku naucz pisać po polsku, bo aż się niedobrze robi od tych Twoich byków, Jezu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero JEDEN poprawiłeś, niezguło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Jeśli mężczyzna lubiący krzywdzić kobiety urodzi się jako muzułmanin to ma całe spektrum możliwości, żeby to robić całkiem legalnie, w dziennym świetle. Jeśli taki urodzi się u nas to balansuje na skraju prawa, może zostać oskarżony przez ofiarę, żona ma możliwość zabrać dzieci i się rozwieść itd. U nas kobieta ma możliwości, tam nie ma żadnych. Odchodząc traci prawo do dzieci, niejako popełnia przestępstwo, może zostać okaleczona, lub nawet zabita i to całkiem zgodnie z prawem! W naszej kulturze też są tacy okrutni mężczyźni, bo wszędzie są, ale jaka jest różnica w tym, co może kobieta zrobić w tej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Innym przykładem są pedofile, którzy też jako muzułmanie mają prawo brać na żony małe dziewczynki, czyli całkiem legalnie, za zgodą społeczeństwa mogą wykorzystywać dziecko i ono nic nie ma prawa z tym zrobić. Tam takie dziecko nie jest chronione. Pedofil może czynić zło w dziennym świetle. U nas jest robakiem, który musi kryć się w mroku, a jeśli ludzie wokół dowiedzą się co robi i kim jest, to nie spotka się z żadną tolerancją. I w naszej kulturze i w ich rodzą się pedofile, tam mogą się rozwinąć i mieć legalnie dziewczynkę za żonę, u nas nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmLena07 słuszne spostrzeżenia. Takie są skutki faryzejskich religii. Bo islam, podobnie jak talmudyczny judaizm, to religie faryzejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Kolejny przykład - rodzice, którzy chcą decydować o losach dziecka i mieć pełną kontrolę. Tam, mają całe spektrum możliwości, mogą wydać swoją córeczkę za mąż i nie interesuje ich jej zdanie na ten temat itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Generalnie wierzę, że większość ludzi jest dobra i nie ważne, czy jest muzułmaninem, czy chrześcijaninem, czy ateistą itd to ma szacunek do drugiego człowieka i postępuje dobrze. Problem właśnie w tym, że jeśli ktoś chce krzywdzić ludzi, wykorzystywać ich, i to zarówno kobiety, jak i mężczyzn, bo kwestia "niewiernych" pozwala na agresje też do mężczyzn - chrześcijan, ateistów, to w kulturze islamu ma ogromne możliwości robić to legalnie. Najgorsze jest jednak to, że ludzie z pewnym potencjałem do okrucieństwa (więc mogą, ale nie muszą być źli), mogą tą złą stronę natury w tamtej kulturze rozwinąć, gdy w naszej kulturze zostanie ten potencjał stłumiony. Ostatnio muzułmanin zg****ił trzynastoletnią dziewczynkę w Londynie i został uniewinniony, bo on nie wiedział, że źle robi, bo jego religia pozwala wykorzystywać "niewierne". Ale przecież zg****ił ją bo chciał, a nie bo religia tak mu kazała, Allach się mu ukazał i kazał g*****ć, choć on bardzo nie chciał.... Religia jest tutaj usprawiedliwieniem czynu wynikającego z natury tego człowieka. Dlatego islam jest tak bardzo niebezpieczny i trzeba zapobiec jego ekspansji. Źli ludzie są wszędzie, a jeszcze więcej jest tych, którzy zaczną krzywdzić dopiero mając takie legalne możliwości jakie daje prawo szariatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku małżeńskim z arabem i mieszkam w jego kraju i jak czytam niekture wypowiedzi typu "nie widziałaś rutkowskiego" to mi się żygać chce co za idiotki nic niewiedzące żeby sie wypowiadac na jis temat to trzeba sie w nim odnalesc i wiedzieć o czym sie pisze. mieszkam w Libi z moim mężem i nie mam zamiaru nigdy stąd wyjechac jest mi tu cudownie a mój mąż to aniol jaki był na początku po ślubie zrobił sie jeszcze lepszy nigdy nikt mnie tak nie traktował jak on mam wszystko co chce a nawet więcej jego rodzina jes teszcze lepsza wszyscy traktują nie tu jak księżniczkę i zdaje sobie sprawę że są i tacy faceci co krzywdzą swoje kobiety ale niech się wypowiadaja osoby co to przeżyły a nie te co ni mają na ten temat pojecia. pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIKTORIA11
a ja słyszałam że tyłek ręką podcierają.Więc jak można z takim być.Wali gównem w całym mieszkaniu ale widać niektórym gwiazdom to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 20
Cześć mam na imię Sandra mam problem jestem w związku z arabem poznałam go w internecie, rozmawiamy z sobą około 5 miesięcy tydzień tematu przyleciałam z spotkania z nim spotkaliśmy się w tunezji pierwszy raz od kilku miesięcy , zastanawia mnie jedno kiedy wróciłam do Polski on zaproponował mi ślub, po pierwszym spotkaniu, mówiąc szczerze chcę tego ślubu ,ale chcę wiedzieć opinie ludzi lub kobiet które przeszły przez to samo, Zastanawiam się czy robię dobrze czy moje myśleć co do tego jest dobre, każdy mi mówi ze mam teraz tego nie robić ze mam się zastanowić i poczekać, boję się ze przeczucia moich rodziców się sprawdzą ze chodzi mu tylko o papiery aby mógł się dostać do Europy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandra puknij się w główkę ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra a spytaj się co sądzi o małżeństwach z małoletnimi -islam to dopuszcza. P.S jak lubisz śniadych to bierz Hiszpana Włocha - na kiego ci Arab? Co on tu będzie robił co ty będziesz robiła w Tunezji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 20
kazdy ma prawo do swojego zdania, co sadzi o arabach, i kazdy moze myslec co chce o tym wszystkim wiem ze ludzie maja rację co do obco krajowców, ale znam wiele osób co zyja z Arabami po klika lat i są bardzo szczęsliwi ja po prostu chcę wiedziec opinie ludzi którzy juz to przezyli ( takie zwiazki ) moze to Glupie jak sobie pomymsle jak mozna zakochać się przez internet na początku myślałam ze to uczucie minie ze to tylko zwykle zauroczenie ale niestety oczarował mnie i moje uczucie do niego stało się silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie czas. wywiąż rozmowę na temat wizy. daj mu do zrozumienia że nie dasz się naciągnąć na ślub żeby mógł do europy przylecieć, i zobaczysz jego reakcję. kiedyś oglądałam taki film dokumentalny, jak polki jechały do egiptu i się zakochiwały a arabowie wykorzystywali to żeby zdobyć wizę. jedna dziewczyna była tak zakochana że po 3 dniach wzięła ślub i opowiadała o tym jak ten chłopak ją kocha itp, później był wywiad z tym kolesiem który jasno dał do zrozumienia że jemu chodziło tylko o wizę o nic więcej. Ja też jestem w związku z obco krajowcem, już 4 lata. nie chodziło mu o wizę bo ma paszport jednego z krajów europejskich, przez 3 lata była mega sielanka, myślałam że mam już wszystko itp ciągłe rozmowy o tym że chce ślubu i dzieci że jestem jego całym życiem itp. rok temu wyszło że ma żonę i 3 dzieci ( żyją w separacji) jest koszmarnie od tego roku nie mogę się uwolnić od niego ( kocham go naprawdę ) do tego zrobił mi dziecko i wyjechał a ja sama siedzę i ryczę każdego dnia bo nie mogę zrozumieć czemu tak mi zniszczył życie i nadal to robi. dobrze się zastanów bo to decyzja która ciągnie konsekwencje za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 20
tak, wiem ze z jednej strony masz rację co do tego,ale mówisz zrobił ci dziecko i wyjechał ale pomyśl ze on na długo nie zostawi cię z dzieckiem a jesli juz wiesz ze napewno nie bedziesz z nim już to pamietaj ze on dziecka tak nie zostawi po prostu wróc**** dziecko czy za rok czy za 2 jest mi ciebie żal bardzo, ze tak twoje zycie sie zle potoczyło ale musisz wiedziec ze nie kazdy arab taki jest sam kazdy ma swoj charakter, a ja jestem jeszcze młoda i zrobił mi wode z mózgu zakochałam się w nim lecz boję się i nie wiem co mam robić :( Jestem z Arabem z Algieri on proponuje mi przyjazd do niego na miesiac czasu a pózniej ślub czy ta zmiana decyzji jest lepszym wyjsciem abym mogła go poznac lepiej i zdecydować czy tak naprawdę być z Arabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z arabem nigdy nie zylam,ale mieszkam w niemczech i co chwile cos czytam,ze arab zabil zone czy brutalnie pobil.mam arabskich sasiadow,z arabami chodzilam do szkoly...jak to sie mowi FINGER WEG.....,czyli daj sobie spokuj.zaufaj mi,ja ich widuje na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boję się ze przeczucia moich rodziców się sprawdzą ze chodzi mu tylko o papiery aby mógł się dostać do Europy, --- masz madrych rodzicow to nie przeczucie, to pewnosc na 100 % !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna z MMIDD ? (My Mohammed is differnt disease) --- w Niemczech o takich mowi sie AMIGA (Aber mein ist ganz anders) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×