Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

zbieram sie do domku moze dzis powalczę trochę z ciuchami :-) albo jutro dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przeziębiona, i to dopiero poczatek czuję to... Nie wiem nic wogle o mieszkaniach w blokach bo ja mieszkam we własnym domu. Niestety Ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też - ale stałam sie własciecielka mieszkania i chciałam adoptowac strych - nikt ze nzjaoych tego nie robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem, a może pójdziesz do kogoś z zarządu bloku czy jak to się tam nazywa i spytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam to już - to nie jest typowe poddasze - to jest dziwny blok - i takiego przypadku jescze inie znalazłam ale czytam w googlach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już nie wiem, musisz sama coś znaleźć. Albo trzeba było się zalogować tam na tym forum, albo na jakimś forum muratora i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co i jak i za ile - tego nigdy nie przewidzisz :D niestety - chodzi o to czy się da - a remont to ani nie wspomne -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej tak, w trakcie remontu zawsze coś niespodziewanego się pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, remonty nie są tanie. My na jesieni w remont samej łazienki wpakowaliśmy ponad 6 tysięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 6 tys to masz u nas niecałe 2 mkw a gdzie tam kupic 63 metry to masz około 220 000 i tak musisz tam robic remont meble to cie wyjdzie okolo 300 000 w tym opłaty dla biura i notariusza no to niech remont wyniesie 100 000 to masz 3 razy taniej a za 100 000 to masz juz niezły remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nawet po ile są mieszkania... Jakoś mnie to nigdy nie interesowało. Ale skoro remont Ci taniej wyjdzie niz kupno to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiele :p ja sie teraz zaczełam tym interesować porazka - przy takich zarobkach ajkie mam powinnam cała pensję odkładać przez ponad 12 lat :( nieosiagalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żyć będziesz karmiąc się miłością ;) i rachunki też tak opłacisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tak dziś siedzę i dsłownie nic nie robie ale jakoś mi szybko leci dzień :) Dobrze że ten internet jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko rano troszkę, nie można się przemęczać :p a poważnie to szef siedzi nad specyfikacją i sobie włosy z głowy już rwie sam, takze dla mnie to juz całkiem zajęcia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×