Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Gość Paula188
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jej..ja sie na tym nie znam! Nie wiem jak to jest z chrzanem i ogorkiem kiszonym przy odchudzaniu! Ale uważam, że jezeli zjadlas tylko jajka na sniadnaie, pozniej znowu jajka z chrzanem i kisoznymi ogorkami to stanowczo za malo...i na zdrowe to tez nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) no wkońcu słoneczko się pojawiło ja mam fajny nastój hi hi - na wadze w końcu 56,5 :) tralala- widocznie organizm czasu potrzebował-żeby to zrozumiec;) Aha ja poprostu jestem bardzo zdeterminowana,żeby w tym roku założyć spódniczke krótką:P i spodenki bez obaw:P dlatego siedze i się masuje,właśnie jak ktoś napisał w czasie ogladania TV :) wstałam dziś sama z siebie o 6.55 sama z siebie. poszłam spać przed 24 a zjadłam kolacje przed 18:P oj cięzko było bo zaczynało w brzuszku bulgotać ale powiedziałałam sobie w myślach,nie bądź leszczem bo nigdy nie schudniesz:) teraz pije kawe a po kawie bedzie herbatka jakaś owocowa-ziołowa,,stabilizator'' zawsze coś wynajde w tej szafce herbatowej;) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam,później się odezwę. Na 11 jade na rozmowe o prace mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze... Pilnujcie się ładnie, ja na śniadanie bede dziś jeść dwie kromeczki wasy z jakimś serkiem a'la feta + warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam byłam na innym topiku, ale jak to prawie kazdy ma chwile załamania i umiera.......Na poczatku pomagała mi motywacja innych dziewczyn, porównywałam nasze jadłospisy....moim błędem, że wróciły moje 2-3 kg był brak ćwiczeń...Nie miałam rygorystycznej diety i dalej nie chcę takiej stosowac, raczej ograniczenia, zdrowe jedzenie....No i muszę ćwiczyć, a nie umiem tak się zawziąć...no i nie wiem jakie ćwiczenia wybrać.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane.. no ja jestem jakies 2 dni przed @ to jak wczoraj po 19 zabralam sie na jedzenie to masakra..:( ale nie ma co gadac.. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajrzałam na chwilke. moim skromnym zdaniem jak bym mogła cos polecić to zapisać się chociaż dwa razy w tyg. od razu karnet kupić! na aerobik bądź na aqua fitness! co jak co ale nie każdy ma mobilizacje do ćwiczeń a z trenerem nie ma ,że boli. ja chodze dwa razy w tyg. na aqua aerobik ale niedługo zapiszę dodatkowo 1 albo dwa razy do klubu fitness na jakies ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo szczupla byc:) sluchajcie laski.. ja to zmieniam.. a dokladnie moje jedzenie.. bede jadla to na co mam ochote.. nie bede sobie zabraniac, bo jak mysle o tym, ze ja jestem na diecie, ze nie moge to tym bardziej mi sie chce i w ogole.. a jak zjem to troszke i koniec:) nie bede tylko jesc po 18. nie bede jesc tlustego, slodycze od czasu do czasu, ale tez z minimalnych ilosciach i nie bede jesc białego pieczywa.. a cwiczen nie zmieniam, dalj bede biegac, dzisiaj i jutro na basen smigam, jak bede u rodziny na swieta na rowerku bede pomykac i a6w.. bede dbac bardziej o cialo a nie o wyglad..dzisiaj stanelan przed lustrem i mowie: Ty wcale nie jestes zla, a tak sie katujesz..popracuje troche nad wygladem wlasnego ciala, a jak przy okazji spadnie to bedzie super.. ja jak powiem sobie, ze sie odchudzam to nigdy nie zejde do 69.. nie wierze tez ze w ogole kiedykolwiek dojde, bo moj organizm sie bardzo skutecnie przed tym broni:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane ;) mój jadłospis na dziś 10:00- płatki z mlekiem ( płatki fitness ) 12.30 -kilka owoców 15:00- jakaś zupka ;) 18:00 jedna kromka chleba wasa myślicie,że może być? w sumie to dopiero 4 dzień diety a ja się czuję taka lekka ,że szok ;) od razu lepiej hehe choć nie mam odwagi się zważyć, może jutro, ale mimo wszystko boję się,że się załamie i nie będę miałą siły do dalszej walki :( dziś idę na miasto i kupię ten olejek to z ziaji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę tu do was zaglądać?? Zawsze mi łatwiej będzie.. A co do jakiegoś trenera to niedawno przeprowadziłam sie do małego miasteczka i raczej nie mam co liczyć na takie luksusy jak aerobik w grupie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że zaglądaj do nas :) z własnego doświadczenia, wiem ,że łatwiej (przynajmniej mi ) jest być na diecie jeżeli mam wsparcie tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
jakie to jest mieso wolowe???;/ nie wiem nawet jak one smakuje czym moge je zastąpic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a ja po powrocie do domku ... rzuciłam się na pizze:( za lekkie sniadanie chyba zjadłam (dwie wasy) no i teraz czekolade pije:( ale już nie moge za słodka. ) Pokuta-dziś tylko płyny do konca dnia... tak to oliwka ziaja -pomaranczowa buteleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczeło padać śniegiem, tak dość;/ więc jutro wybiorę się na zakupy, dzisiaj jeszcze znów mam wykłady ( 😭 ) więc wolę zostać w domku. poćwiczę trochę, ale nie mogę znaleźć na necie fajnych ćwiczeń na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się coś spać chce,,, chyba sobie strzele komara;) tak do 15 bo potem ogladam Marine;) oo i jak bede oglądać Marine zrobie sobie masaż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wy odchudzacie się?? Stosujecie diety?? Jakieś ćwiczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimka - ja nie mam żadnej konkretnej diety,po prostu jem bardzo mało i pije dużo wody ;) muszę znaleźć jakaś stronke z licznikiem kcal bo ciekawa jestem ile ja jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane moje a wy dalej tak ladnie, dzielnie dietkujecie.. ja czuje, ze nie dam rady na swieta tak bardzo sie zawziac.. a zostalo mi tylko 5 kg.. ale nic ja walcze o ladne cialo.. zostal tylko brzuch do przerobienia, reszta jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze na you tube jest abs.... u mnie strasznie pada snieg...myślałam, że na wiosnę rusze na spacery, a tu taka zimowa pogoda... Aha i jestem chyba w podobnym wieku co wy.... 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja 18 :) u mnie pełno śniegu :( tam komuś u góry chyba się święta pomyliły... ja popijam zieloną herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popijam kawke:P hehe kasiulka 20 chyba coś ci się pomyliło:) tak ładnie to nie dietkujemy bo ja dziś pizze zjadłam;) no ale to około 12 i tak do tej pory nie czuje głodu:) Ja jestem rocznik 1985 czekam na jutro bo się wkońcu spotkam z chłopaczkiem no i całe 4 dni razem;) także troche rzadziej moge zaglądać... albo nawet wcale. Potem każdy bedzie się żalił jak to w świeta poszło... wczoraj dzwonił do mnie facet no i zaproponował 2000 brutto,a dziś mi wyskoczył 150 brutto(czyli jakieś 1100 netto)- a ja się zapomniałam odezwać... powiedział też że 200 zł premi daje za niechodzenie na chorobowe.. Mam nadzieje,że te 1500 to na początek < ah Ci pracodawcy teraz..>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dodatkowo zrobiłam sobie herbate zieloną i stabilizacje. Później muszę się zmusić do ćwiczeń. Dziś powinnam iść na aerobik ale zajęć nie ma bo szkoła zamknieta:( szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę sobie kupić herbatki bo wszystkie mi się skończyły wprawdzie została zielona herbata ale bardziej wolę czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×