Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki:))) Zaczynamy kolejny dzionek;) Do Madeline1990: kupilam to cudeńko!!! hihihihih....straszna jestem;) Jak przyjdzie i wyprobuje dam znac czy mnie \"rozgrzalo\" czy nie...i jakie efekty przynosi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki ładne;) chociaż nie wiem jak wygladacie no ale napewno jesteście ładne skoro dbacie o siebie;) chodzicie na solarium ;) ja tez czasami chodze;) opalone ciałko wygląda zdrowiej i atrakcyjniej;) Ja wstałam dziś o 10-budzika nawet nie nastawiałam-musiałam się porządnie wykurować-ale i tak chora dalej jestem. Mam nadzieje,że do piątku przejdzie. Madeline ja też jestem blondynką tyle,że na dzień kobiet fundnełam sobie balejaż. ;) potrzebowałam juz odmiany no i gdzie nie gdzie mam refleksy brązu. ale zdecydowanie za mało mi go dała... nastepnym razem jej powiem,żeby mi więcej brąziku nałożyła:) poszukiwana motywacja-masuj się masuj a napewno nie pożałujesz:D Wiecie co stanełam po wypróżnieniu na wagę no i ja tylko jeden kg (57 jest)schudłam-mimo,że ciało wyglada lepiej .Nie wiem o co kaman? Dziś pod wieczór bede musiała sobie zrobić domowy aerobik. Jutro nie mammy zajęć. Bo ten aqua jest prowadzony w szkole a szkoła jutro zamknieta:( kolejne zajęcia dopiero za tydz. w czwarte. Dlatego musze sama się zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby miało być do końca marca minus 5 kg. ale to nie możliwe;) zminiłam stopke,że minusik ma byc do końca kwietnia. Może mój organizm nie chce zmieniać wagi? to nie możliwe przeciez juz kiedyś wazyłam 50/52 kg/// hmm... ciekawe... ale chyba lepiej powoli co? no ale bez przesady jeden kg tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :szczupla byc"..ale nie przejmuj sie waga:-) ja mam ten sam problem...moja waga sie praktycznie nie zmienia...dlatego swoja "szczuplosc" mierze poziomem obcislosci spodni:p gdybym miala "odchudzac sie" z waga to bym zwariowala!!! albo musiala sie zaglodzic na smierc!!! Ja...hmmm...mozecie na mnie nakrzyczec...zjadlamc na sniadanie 2 tosty z serem....ale przynjamniej dobre byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam na zdrowie:) zdążysz je spalić. No w sumie to fakt. Ja w sumie też widze,że spodnie się luźniejsze troche zrobiły także coś w tym musi być. Tylko nie wiem... czemu z ta waga tak jest? u chrzestnego wczoraj stanełam na wage w środku dnia ważyłam 56 a jakis czas temu się u niego ważyłam to było 56,5 hmm. nie wiem czy moja waga źle wazy czy nie ale ponoc trzeba się jedną sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaolsztyn
ja stosuje diete norweska a te grejpfruty mam jesc ze skurką ta biała czy bez bo ona troche gorzka jest ale moze ona własnie odchudza prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaolsztyn
ale chodzi ci o ta co jest odrazu pod skora? czy ta miedzi miaszem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaolsztyn
zjałam 1/4 i juz nie moge bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J i tak podziwiam..przy norweskiej zatrzymalam sie po 3 dniach bo nie wyrabialam...nie bylam wstanie wstac z lozka! Totalny brak sil!!! jakby to tak dizalalo to zjadlabym ta biala czesc za Ciebie..lubie ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo? :( Ja zjadłam sobie do 13 jeszcze 2 wafle ryżowe, małą miseczke spagetti:) Poćwiczyłam troche posladki i łydki. ALe na wieczór mam w planach conajmniej 50-60 minutowy trening. tak ogólnie dziś do końca dnia nie jem nic. Jak mnie najdzie na coś ochota to zjem jabłko i mam też ogórka,pomidora i rzodkiewke białą. do wyboru do koloru Macie profile na naszej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze,że mi sie nie chce bawić w żadne jakies wymyśle diety. w których to można a tego nie można. Ja jem to co uważam i wtedy kiedy wiem,ze moge sobie pozwolić. a takie kopenhaskie itp w moim przypadku skonczyły by się zapewne klapą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie średnio z tym dietowaniem. Od soboty podjadam, nic nie czuje żebym chudła, mam nadzieje że dzisiaj sie uda zmieścić w 1000 kal. Ja mam konto na naszej-klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupłą być ;) ja mam profil :P ale rzadko tam wchodzę znudziło mi się to :P hehehe ja dzisiaj zjadłam znów płatki z mlekiem .. gruszkę i takie wafle ryżowe, 3.. i dzisiaj dwa małe pulpeciki i koniec ...... o 18 idę na prawko a tam mi sie nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
Czesc mam na imie Paula mam 18 lat 158cm 79kg;( zaczełam diete norweska :D dzis jst moja pierwszy dzien:P dziewczyny jak schudne 10 kg to bedzie cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alawroclaw22
CZESC MAM PYTANIE JAK ZACZNE DIETE NORWESKA PO NIEJ KOPENHASKĄ TO MOGŁA BYM SCHUDNAC Z 25 KG? NO I CWICZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
Dziewczyny kupiłam sobie apptrim moge go stosowac z dieta norweska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi niektóre to dziwne pytania nam zadają jak byśmy były jakimiś ekspertkami. No ja już na szczęście prawko zdałam ponad rok temu w październiku-łatwo nie było ale w końcu dałam rade:) Ja zjadłam jeszcze jabłko takie dobre zielone.. zaraz zrobie sobie jakąś sałatke chyba.... Ostatnio byłam gadać o pracy na produkcje mnie ciągneło ale babka mi odradziła. uznała ,że nie dam rady i widzi po mnie,że się nie nadaje... hehe ale za to niedawno dzwonił do mnie facet i jutro ide na rozmowę. praca biurowa... zarobek fajny no ale zobaczymy jak jutro to wszystko bedzie wyglądać. apptrim co to jest? CZESC MAM PYTANIE JAK ZACZNE DIETE NORWESKA PO NIEJ KOPENHASKĄ TO MOGŁA BYM SCHUDNAC Z 25 KG? NO I CWICZYC - jak to prwda to powodzenia. tyło się 25 kg latami a schudnąc by się chciało... w miesiąc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,ja po swiętach we wtorek chyba przejde na Soutch Beach. Musze tylko troche kasy skołować na piersi,tuńczyki, rybki wędzone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka pucha? ja zjadłam przed 18 kolacje-sałatke z jajka. potem od 19.10 do 20 masowałam same uda. bo wczesniej jak ćwiczyłam doszłam do wniosku,ze to one mi najbardziej wkurzają-ten tłuszcz na nich! musze je porządnie zaatakować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brzuch dobija uda mam takie sobie tzn tłuszcz jest ale nie zależy mi na schudnięciu tam, ale brzuszek chciałabym mieć ładny do lata 😍 To już 3ci dzień, ciekawe czy waga coś spada jutro chyba zrobię pomiary mojego tłuszczu w cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:-) ja dzisiaj sniadanko 2 tosty z serem, kolo 13 miseczka musli z jogurtem i wieczorkiem o 18-tej znowu musli:p Nic cieplego...nie mialam czasu....:P Ale chyba nienajgorzej jest, prawda? mialam dzisiaj pocwiczyc, ale nie mam mobilizacji...kiepski dzien z kiepskimi wiadomosciami wiec robie dyspenze:-( A jak u Was? \"Szczupla byc\" zazdroszcze twojej mobilizacji...50 minut masowac same uda!!! jej...moze keidys tez dojde do takiego czasu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
czesc dzis nie jadlam obiadu bo zle mi bylo jeszcze po sniadaniu po tych jajach ;/ kolacje zjadlam o 20.00;/ wiem wiem ze za puzno... ale chce sie zapytac czy dobrze zrobilam bo zjadłam z chrzanem te jajka na kolacje i ogorek byl kiszony dobrze czy zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×