Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

Gość meduza89
OPIS DIETKI podaj mi swój meil to przesle ci zdjęcja zrobione tej gazetce < stron gdzie jest napisane o diecie wszystko > ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis dietki
Dzieki bardzo, to moj e-mail: wojtyszka@interia.pl Pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie "laseczki", wkrotce do was dolacze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza89
czy napój proteinowy mo żna zastpić napojem tkim jak np.: TIGER, REDBULL ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabidełko
koktajl proteinowy nie może być zastapiony przed tigera i inne podobne. koktajl proteinowy zawiera (a przynajmniej trza kupić taki, który zawiera od 75% wzwyż) białka a taki napój energetyzujący to głównie kofeina, która jest na tej diecie niewskazana, koktajl może być ewentualnie zastąpiony przez omlet, potem wkleję Wam linka do książeczki z przepisami. jest tam m.in przepis na ten omlet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis dietki
Meduzo 89, nie dostalam jeszcze Twojego maila, czekan z niecierpliwoscia na opis dietki, chce ja zaczac ale nic o niej nie wiem . Pozdrawiam. wojtyszka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczęta - GRATULUJE SUKCESÓW!!!!! Zmotywowałyście mnie:) 2 dzień już stosuje tą diete. śń- jajka lub serek 3 % z pomidorem i cebulka potem migdały obiad , kolacja - pierś kuraka z warzywami Jelinko - schódłaś 6 kilo w 2 tyg??? niesamowita jesteś:)))))) Napisz mi błagam co dokładnie jadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam dokladnie to co jest w jadlospisie w dodatku do joya, nic specjalnie nie podzeralam :) No i cwiczylam oczywiscie troszke, tj srednio 30min dziennie wychodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evcia123
mila55 i jak dietka? widać efekty? a jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jersey
a kiedy wychodzi nowy joy? dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek to ja
szukam kogos kto od jutra zacznie ze mna ta dietke :) bo samej mi bedzie trudno gdyz jest bardzo ciezka :( ja chudne ladnie na proteinkach ale od 3 dni caly czas wpier***** slodyczei nie moge sobie z tym poradzic :* okropnei sie czuje.. kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek to ja
zgadzam sie z Toba w 100% ... w zeszlym tygodniu jadlam tylko bialkowe rzeczy, bez warzyw i bylo swietnie , naprawde dorbze mi szlo . Teraz jak wprowadzilam rozne produkty typu South Beach, serek zolty, rowne warzywka.. to juz gorzej... niewiem co ze mna bedzie. Biore sie narazie za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oib
hej :) mam takie pytanko co jecie po 14 dniach tej diety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avela
hej dziewczynki, mam mega prośbę: potrzebuję dokładnego opisu tej diety...nie mam joy\'a:( ale super motywację... kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleencja
Siemkka dziewczyny!!!!! Wlasnie koncze 3dzien i juz myslalam ze dzisiaj splajtujeee taaaaaak ogromnie mi sie chcialo czekolady.... no juz myslalam ze nie dam rady...no ale zrobilam sobie herbaty malinowej i jakos przetrzymalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleencja
Mam male pytankoo: czy po tych dwoch tyg. schudnee itd to np bede mogla zjesc jeden kawalek pizzy czy np. lody, czekolade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaa z warszawy
cześć Kobietki, ja startuję jutro :)) ktoś jeszcze od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłeczka kluseczka
cześć laski ja zaczynam od jutra,to mój drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzennkaa
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcherry99
Witam Wszystkie Damy! :) Widzę, że zrobiło się tu cicho i za pewne szybko nie uzyskam odpowiedzi na moje pytanie. Zastanawiam się nad rozpoczęciem tej diety, ale moim problemem jest przestrzeganie godzin posiłków ;/ Jestem uczennicą i kończe zajęcia różnie .. o 13 nie dam rady zjeść obiadu, z drugie strony śniadania później niż o 7 też nie. Dlatego wydaję mi się, że poczekam na jakiś moment kiedy będę mogła spokojnie zająć się dietą i dopilnować godziny spożywania pokarmów. Więc moje pytanie jest takie: Czy po skończonej diecie dalej trzeba przestrzegać określonych godzin? Serdecznie pozdrawiam. I GRATULUJĘ Wszystkim straconej wagi :) To bardzo motywuje i zachęca do rozpoczęcia diety ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze ta dieta daje najwieksze efekty własnie wtedy kiedy przestrzega sie godzin posilkow, jednak wydaje mi sie ze jesli bedziesz jadla je o roznych porach to tez nie bedzie problemu i spokojnie zrzucic z 4kg. Ja po skonczeniu diety nie przestrzegalam godzin posilku i nic sie nie stalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
hey jutro zaczynam ta dietke:)..ktos chetny?? ona naprawde dziala! dzuo pozytywnych opini o niej slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
widze ze nikogo chetnego niema..trudno sama bede;) waga 72 kg 167cm dzisiaj na obiad zrobilam sobie kurczaka w warzywach:) pije zielona herbatke..i wode z limonka na kolacje omlet i moze koktajl proteinowy wiem ze ta dieta dziala bo mojakolezanka schudla na niej w 2 tygodnie 7kg...wow i teraz czas na mnie aby schudac, ale ja zamierzam byc na niej dluzej niz 2 tyg i troche cwiczyc do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcherry99
hej ;)) życzę powodzenia w diecie i oczywiście czekam na wyniki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
nie wyszlo mi ostatnio ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
dzisaj ruszylam z nowymi silami -jak ktos jest zainteresowany dietka..to na stronce 7 jest link do tej diety:) juz wypilam zupke moc warzwy i zjadlam niskokaloryczna salatke w planach jeszcze warzywa na patelnie moze z mieskiem.. teraz z nowymi silami wierze ze mi sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcherry99
i świetnie :D oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
no to zjadlam na kolacje jednak tunczyka z salata i teraz zjem troszke fasoli zoltej ..dzien zaliczony, tylko szkoda ze sama tu na tej diecie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcherry99
no ja niestety zaczne chyba w lutym ... bo teraz nie dam rady ;/ ale wierzę w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
hallo>? podbijam dietke jestem na niej juz 2 dni i zapraszam innych do stosowania ze mna:) ktos chetny???? waga 72kg 167cm :) jak ktos sie zaopatzry w koktajl i blonnik to da sie wytrwac.. jakos ja daje rade..zobaczymy co z wynikami, ale jak czytalam o tej diecie to jest warta zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×