Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

Gość hjhjhkkgkgkgvkh
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach-
lada dzien zaczynam dietke czekam tylko by mi sie chorubsko skonczylo. zaopatrzylam sie juz w ksiazke pilki i koktail proteinowy. czy ktos zaczyna ze mna? dajmy na to od soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach-
jak tam dietka ksejo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach-
ups przepraszam kesjoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to świetna dieta
sama stosuję lekko zmodyfikowaną dietkę, tzn staram się jeść 4-5 posiłków dziennie i jeść niskotłuszczowe produkty białkowe, jem minimalną ilość węglowodanów, super się na takiej diecie chudnie i nie czuje się głodu, jeśli jeszcze równocześńie się ćwiczy i smaruje balsamami na cellu to efekty są genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia87
hey jutro zaczynam ta diete bylam 2 dnia na kopenhaskiej ale poleglam bo glod i niedobre jedzenie wygralo-to co innego bo i jedzenie wzglednie dobre i co 3 godizny cos trzeba:) zamierzam godzine dziennie cwiczyc a koktajl kupie ten slim z herbapolu albo mleko sojowe -czytalam ze dziewczyna pila sojowe i schudla 9 kg:) wiec widac ze mozna... ktos ze mna?? ksiazeczka jest na stronie 6 topicu podany link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline23
witam polecam ta diete ;) schudlam na niej 8kg w 2 tyg i cwiczylam prawie codziennie po 40 min jadalm 4-5 posilkow i przewaznie 1 raz koktajl to rozsadna z szybkich diet ..teraz dalej chudne -wolniej na sb ciaoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia87
nikt sie nie przylaczy?? ta dieta nie jest trudna.. trzeba tylko troche chciec i sie wysilic :) mleko sojowe waniljowe zakupione a jak spotkam koktajl herbapolu to go kupie,jeszcze zastanawiam sie nad mlekiem sojowym w proszku tez bym jako koktajl traktowala bo bialko zawiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
heyka zaczynam ta diete i koniec;) mam za soba 30 min cwiczen ale wieczorkiem moze powotrze -jak narazie jestem po mleku sojowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
moje dzisiejsze menu: koktajl dzien pierwszy!!!! jajecznica z pomidorem (3bialka) plasterki poledwicy i niewiem co zjem na kolacje moze kapuste -jakos dzisiaj glodna nie jestem:) nie bede sie opychac szkdoa ze sama walcze:( waga dzisiejsza 75kg 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
moje dzisiejsze menu: koktajl dzien pierwszy!!!! jajecznica z pomidorem (3bialka) plasterki poledwicy i niewiem co zjem na kolacje moze kapuste -jakos dzisiaj glodna nie jestem:) nie bede sie opychac szkdoa ze sama walcze:( waga dzisiejsza 75kg 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
ja bym chciała ale nie wiem co z tymi koktajlami.szukalam na allegro ale znalazłam takie co nazywają sie białkowe a bialka maja duzo mniej niż zakazanych węglowodanów,na drogie rzeczy mnie nie stać bo mam akurat dolwk finansowy.moze cos poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
tak poradze:) tez niemam kasy az natto bo kupialam drogie suplementy biocla kawe slim coffe - a koktajle zastapilam milekiej sojowym w proszku nicale 7 zl za nie dlam -wiesz moz eto nie jest idealnie ten koktajl ale zdrowy i z witaminami, ma bialko niskotluszczowe-a pozatym na 3 chyba stronce tego topicu-wyszytalam ze dziewczyna zamiast koktajli tylko pila mleko sojowe i schudla 9,6 kg:) wiec jak widac dziala! albo kuk pktajl herbapolu niecale 30zl koszt lub saszetka 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
o czizas... hej dziewczyny... Ja właśnie zakończyłam dietę z joya...te proteinowe koktajle zamieniłam mlekiem czekoladowym z soi... 5 dni w tygodniu rower 30 min i uwaga schudłam 9,6kg startowałam z wagi 79 kg...jaki szok przeżyłam jak dzis waga wskazała 69,4 !!! :) to wlasnie ta dziewczyna znalazlam jej wypowiedz- to mleko jets drogie ok 8zl litr no ale na 3 razy starczy,albo poszukaj tak jak ja w proszku to tez taniej wyjdzie -bo ok 6z-7zl za 200gr -no i jakies cwiczenia trzeba dolaczyc co ty na to?? nie ukrywam przydaloby sie wsparcie mi i ktos z kim bym dzielila ta diete ja miesiac chce naniej byc-pozniej sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline23
zastanawiam sie nad ta dietka bo w sumie zmobilizowalaby mnie do cwiczen i zdrowej diety i regularnych posilkow ide po zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline23
bylam na zakupach ksiazeczke z joya przeczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach-
jestem na 7 dniu ubytek wagi 3kg. co do koktajli ... mam ksiazke davida a nie tylko lotke i na temat koktajlu napisal naprade duzo. chodzi o czste proteiny najlepiej serwatkowe to stymuluje przemiane tluszczu w miesnie... podkreslal ze to bardzo wazne nie mozna tego zastapic zadnymi koktajlami slim ani mlekiem sojowym ona jako zastepnik podal bialka jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach-
mleko sojowe ma za duzo weglowodanow a za malo protein dobry koktail ma OLIMP PURE WHEY ISOLATE 95 inne firmy tez chodzi o to by proteiny byly serwatkowe - najlatwiej i w pelni przyswajalne. cwicze dziennie 1 h zawartosc tluzczu spadla mi o 5% narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline23
no moze i tak,ale skoro pewna osoba tak duzo schudla to ja sobie zastapie tym, a pozniej moz ekupie ten proteinowy choc narazie juz tyle kasy wydalam na inne rzeczy ze nie moge pozwolic sobie na koktajl. jak mas zjeszcze jakies wskazowki to pisz:) bylam na zakupach i kupialm sobie surimi bo to z ryby i ma duza zawartosc bialka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline23
a mam pytanie czy ksiazka jest wazna? warto kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
witam niestety nie wszylo mi przez weekend i zaczynam on nowa dzisiaj:) narazie pije na czczo wode z cytrynka pozniej koktajl i cwiczenia beda planuje dzisiaj zrobic zupke warzywna i surimi zjem oraz na przekaske migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACH-
WEDKUG MNIE WRTO KUPIC TA KSIAZKE. SA FAJNE CWICZENIA SUPER PRZEPISY I DUZO ORAZ FILOZOFIA DAVIDA. ROZNE WSKAZOWKI JAK POZNIEJ NIE PRZYTYC KROK PO KROKU. GLOWNA ZASADA WYKLUCZENIE WEGLOWODANOW I PRZETWAZANEJ ZYWNOSCI CZYLI SURIMI ODPADA PRZECZYTAJ SKLAD TO TAKI SMIECIUCH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
oj szkoda,ze tego nie mozna:( a moglabys mi kilka prostych i fajnych przepisow wpisac?? obecnie nie moge kupic ksiazki ucze sie- jestem na utrzymaniu rodzicow...i i tak na suplementy ostatnio duzo wydalam:( bo niewiem co mam jesc brak mi pomyslow - jak mozesz to podaj jakis jadlospis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
ja juz raz bylam na tej diecie i schudlam ale nie wiem ile wiem tyle ze widocznie no ale bez koktajli proteinowych. no tylko ze potem wrocilo mi to wszystko z nawiazka. chcialam zaczac teraz jeszcze raz ale przypomnialo mi sie ile tam trzeba ryb itp a ja teraz na wioske sie przeprowadzilam i tu do sklepu bardzo daleko zeby po rybke isc i jeszcze trzeba cudu zeby to nie byla zatruta panga.no wiec nic z tego obecnie jestem na diecie mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
wcale duzo ryb nie trzeba no ale jak chcesz:) ja dzisiaj 35 min n arowerku i dlugi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ach
bede miala chwile to poskanuje te przepisy sa naprawde pyszne w sumie to kurczak, indyk, losos, tunczyk jaja i warzywa ale jakos tak fajnie wychodza i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
hey jutro zaczynam koktajl kupiony. sumplementy tez zamirzam cwiczyc godizne dziennie i jesc zgodnie z zasadami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klememnti
zaczynam od jutra:) ktos sie przylaczy? kupilam sobie bialko serwatkowe -80& boje sie smaku bo naturalny mam nadzieje ze przelkne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia333
Ja startuje 12 marca, wcześniej nie mogę, ktoś się chce dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
witam zaczynam jutro ..to czekam na ciebie 12:) ja juz koktajl mam kupiony i skladniki na dietke , ta dieta przynosi dobre efekty i nie wiem czemu takim malym powodzeniem cieszy sie na kafeteri hymm moze nikomu niechce sie regularnie jadac,cwiczyc i pic koktajli:) Ja zaczynam bo moja kolezanka z klasy schudla na niej uwaga!!! 9kg!! w 2 tyg- czyli czadowo i ja tez tak jak ona zaczynam niema na co czekac idze wiosna,a on przedluzyla sobie diete o kolejne 2 tyg bo chce jeszcze wiecej zjechac. Ja chyba tez tak zrobie bo mam duzo do stracenia -co do cwiczen to zamierzam na rowerze stacjonarnym -czeasem z plytka cos pocwicze i brzuszki. Posilki czasem sa pracochlonneale warto...trzeba przemyslec dietke i bedzie ok na pierwszych stronach widac ile laski pochudly i ta dieta jest madra i szybka,uczy zdrowego jedzenia i cwiczen -a pozniej zeby nie przytyc tzreba cwiczyc i jesc zdrowo tylko bogate w blonnik weglowodany i ostroznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×