Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

Gość Ewunia333
Nadia, trzymam za Ciebie kciuki od dzisaij :) Ja jeszcze nie kupiłam koktailu, nie wiem jaki kupić:( Mam więc pytanie, jaki T masz, oraz jaki piła Twoja koleżanka, ze tak ładnie schudła? Dziękui za odpowiedż i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
ja i moj akolezanka kupilysmy w sklepie kulturystycznym koncentrat bialka serwatkowego-w samku jest jak mleko w proszku rozcienczone. w tej diecie wlasnie najelpiej miec koktajl z serwatki tak wyczytalysmy;) zaluje ze z nia nie zaczelam tej diety juz bym nosila rozmiar mniejsze spodnie-no ale lepiej pozno niz wcale i tanie to bo tylko 35zl 600gr - ta dieta i tak wymaga nakladu finansowego i czasu -ale warto ja juz wypilam koktajl i zupke moc warzyw pomidorowa ale zaraz cos konkretnego musze-bo glodna jestem. Ej dolaczaj do mnie nie czekaj na nic;p hehe bo samej mi tu smutno zamiast koktajlu mozna omleta bialkowego...masz ksiazke lub poradnik z joya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia333
hej, mam poradnik z joy-a, dzisiaj juz kupiłam produkt na cały tydzień.Jutro przejde sie do sklepu dla sportowców i coś tam kupie:) Ciekawa jestem wyników, trzymam kciuki za Ciebie, ja startuje od czwartku. Zapisuje sie na siłownie, trzy razy w ty. aerobik i sauna. Zobaczymy jak to bedzie, pozdrawiam. No i oczywiscie pisz jak Ci idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia333
No i gdzie sa te dziewczyny, ktore sie na nowojorskiej odchudzały....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
hym nie wiem gdzie sie podzialy:) moze schudly i opuscily kafeterie ja na jutro zaplanowalam zupke warzywna na piersi z kurczaka ,z rana koktajl pozniej migdaly w szkole -juz niemoge sie doczekac kiedy dolaczysz i razem zaczniemy walke;) ja na rowerku bede cwiczyla w domu-a ty z ta silownia to super bo w tej diecie tzreba duzo cwiczyc ,powiedz mi ile wazysz i ile masz wzrostu??ja sie jutro zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia87
mam power do odchudzania dowiedzialm sie ze w swieta mam chrzest w rodiznie i musze slicznie wygladac:) chcialbym fajny ciuszek sobie kupic-w mniejszym rozmiarze najlepiej o 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia333
Hej, sorki, ze wczoraj nie pisałam, ale wyjeżdzłam:) Dzisiaj zaczynam. Co do mojej wagi....70 kg i 169 wzrostu, o zgrozo. Ale mam nadzieje, ze za dwa tygodnie bedzie lepiej:) Juz wypiłam koktail, na razie jest ok. Na siłownie ide od poniedziałku, bo mam zajete wiecory w tym tygodniu:( Postaram sie jednak w domu ćwiczyć z płyta. A jak Tobie idzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterolistnakoniczynka
Dziewczyny od jutra przyłaczam sie do was;D 175cm, waga 75. cel: 65kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia333
Jejciu....napisałam błędnie, moja waga wyjściowa to 73 kg, a nie 70, nie wiem ska d ten bład....Dzisiaj rozpoczęłam 5 dzień, a waga z rana wskazała -3,5:-) Piję codziennie koktail, nie ćwiczyłam jeszcze, gdyż nie znalazłam czasu na to...:) Piję za to kawę z mlekiem, wczoraj wypiłam nawet dwie.....do tego kostka cukru....polecam diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia78
zaczelam dzisiaj ta dietke bo jets najlepsza i najszybsza:) a potzrebuje szybko schudnac! i cwiczyc oraz nauczyc sie jesc malo a czesto:) koktajl mam, rower do cwiczen jest thermo speed mam jedzimey ... dzisiaj na sniadanie mialam 10 migdalow obiad piers z kurczaka ado tego salata i odrobina pomidorka:) troche pomylone te posilki ale ,nie moglam inaczej. zaraz planuje trening godiznny i pozniej koktajl waga 76:( 167cm zobaczymy co bedzie za 2 tyg:)w swieta tez zamierzam bycna diecie -bo jzu neichce byc wiecej gruba musze cos z tym zrobic-co chwila musz ekupowac spodnie bo mi sie przecieraja:( od grubych nog buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
na diecie trzymam sie dobrze..przed chwila doznalam szoku jak ajetsem zapasiona jak uda mi sie schudnac to wam przesle fotki przed i po diecie;) obiecalam sobie wytrwac i jecha cna zakupy wiosenne po skonczonej diecie -wiadomo bede jeszcze sie odchudzala bo mam duzo do zrzucenia -ale to bedzie nagroda - teraz obejrzalam swoje fotki w ubraniach siostry i starych zamalych-tragedia!!!!!!!! mam juza soba godzine treningu teraz koktajl i wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
bylam dzisiaj na wielkich zakupach i naprawde az mailam lzy w oczaszch- jak chodizlam po stoiskach z ubraniami mialam kase-ale nic sobie nie kupilam bo wszytsko co fajne to male -a moj rozmiar to rzeczy dla starych bab:( zreszta niemailam ochoty nic sobie kupic i przymierzac;( a pozniej jeszcze patzrylam jak inni zajadaja sie hod-dogiem a ja biedna kawe pilam:( buuu to straszne taka wieczna meczarnia;( no ale wole byc na diecie i cos w sobie zmienic niz zycia taka gruba i beznadziejna:( dzisiaj jako trening uznam wielogodiznne zakupy i chodzenie -bo ledwo zyje sniadanie-koktajl 15 migdalow kurczak z salata i pomidorem tunczyk,zupka pomidorowa moc warzyw (zdrowsza z torebki) koktajl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
dzien 3:) ale czad w dwa dni ubylo mi prawie 2 kg -dzisiaj na sniadanie nie chcialo mi sie pic koktajlu tylko jem salatke z lososia ,salaty i pomidorka;) mam dzisiaj duzo nauki ale postarm zlanesc sobie choc 30 min na cwiczonka - zalozylam sobie cel-8kg w 2 tyg;) i zamierzam tego dokonac w tym tyg wystarczy ze bede na dizen tracila po 0.5 kg i bedzie spoko ja schudne te 8 kilo to w nagrode jade na zakupy i moz ekupie sobieksiazke abym wiedizla jak pozniej wyjsc z diety i wogole ..jak dalej chudnac na niej-ale jak widac dodatek joy i tak pozwala odnosic sukcesy-szkdoa ze sama tu jestem - a ta dieta naprawde jest super nie jest taka trudna jak sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
ehh mam maly kryzys mysle o zakazanych rzeczach:( ale dam rad emusze te wkacje naleza do mnie;) wkoncu chce isc nad wode poplywac i poopalac sie;) wypije soczek marchwiowy teraz bo glodna jestem:"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
zaraz wykituje;( kupilam sobie serum eveline rozgrzewajacy i po kapieli wsmaroalam- to tak piecze ,parzy i swedzi ze nieidze wyrobic aaaaa troche sobie zmylam wacikiem z miejsc najgorszych ale nic nie dalo-juz nigdy odrazu po kapieli tego nie wsmaruje -wtedy efekt jest najgorszy bo najbardziej odczowalny czekam az mi przejdzie i ide spac ehh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
dzien 4:) pije zielona herbate i zastanawiam sie co zjesc chyba na sniadano jakas ryba pojdzie bo duzo kupilam:) na kolacje napewno koktajl bo wczoraj wogole nie pilam i musze dzisiaj trening godzinny wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna.016
Jeśli ktoś ma książkę Dawida Kirscha to proszę o pomoc!!! Czy te wymyślne ryby można zastąpić jakimś tańszym mięskiem??Bo po prostu mnie na to nie stać, a tak się napaliłam na tą dietę, że płakać mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardisza
witam ktos chetny od jutra zaczac ta dietke?? ja zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesja87
na rano kupilam sobie mleko sojowe ale tez bede pila odzywki bialkowe:) i jadla wedlug zalecen - mysle nad kupnem ksiazki..choc to nie jest konieczne bo mam dodatek z joya i tam opisali ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili21
zaczelam dzisiaj ta diete- bede korzystala z starego tematu -bo na nowym komus sie nudzilo:) jestem juz po sniadaniu czyli koktajlu bialkowym waga 76kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymila
hey zaczelam dzisiaj diete nowojorska, szkoda ze nikogo tu niema kto moglby mi potowarzyszyc mam ksiazke i jestem w trakcie czytania chetnieodpowiem na pytania.zreszta duzo informacji jets w poczatkowej czesci topica menu koktajl,kawalek makreli,piers z kurczaka w warzywach,7 migdalow.koktajl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusiamini
witam wlasnie przeczytalam wszystkie posty zwiazane z ta dieta i mnie one przekonaly chcialabym zaczac ale musze najpierw zakupic te odzywke proteinowa i rybki i warzywka wiec moja wyjsciowa waga to 65 kg a chcialabym uzyskac 55 przy wzroscie 170 cm (wszystko to przez hormony w ciagu 3 lat zazywania) mam nadzieje ze mi sie uda zrzucic pare kilo ale problem jest taki ze ja nie nawidze ryb pod zadna postacia wiec niewiem jak to przezyje ale jestem wytrwala pozdrawiam i zycze powodzenia w osiaganiu suksesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slaying
Hej dziewczyny :) Od jutra zaczynam z nowojorską, choć bardzo się zastanawiam czy jednak nie zastosować kopenhaskiej. Wyjeżdżam 15.07 i zależy żeby maksymalnie schudnąć, a jadę do Włoch(3raz) i będę wcinać owoce więc nie przytyje i taki mam zamiar :) hmmm jak myślicie ?? na kopenhaskiej raczej więcej schudniesz i są tańsze składniki, a i tu macie jadłospis: http://www.dietakopenhaska.westld.com/kopenhaska-jadlopis.php A ten koktajl proteinowy to ten Olimp Whey Protein ?? bo tak zapamiętałam waszych rozmów. Poradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slaying
a i dodam, że mam już nawyk dnia postnego w pt i planuje zrobić taki na tej diecie... co o tym myślicie ?? a i biegam codziennie 5 kółek wokół osiedla. Jedno to 900 m - czyli 4,5 km bo mierzyliśmy :) planuje też robić te ćwiczenia z tej książeczki JOYa i chodzić codziennie na basen bo w wakacje mam za darmo :) jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragma89
hej!!! witam wszystkie dziewczynki!! czy temat ucichł, czy jest nadal aktualny?? własnie zabralam sie dzis za diete nowojorska z książeczką joy\'a. jestescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragma89
heeeeeeeejj. nie chce byc sama. dzis moj dzien drugi. smutnoo up up up ! :) czyzby wszystkie szczupłe? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragma89
ojj smutno tu to ja sie przenosze z dietka na wizaż buzki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klockowa
hejka fragma nie badz smutna ja tez zaczynam bo juz nei dlugo bedzie ze mna bardzo zle jak nie zrobie czegos z soba napisz czy Ty juz po? jak przetrwalas i jakie efekty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyk124
Hej czytałam pierwsze posty i trochę ze środka i na końcu i ciągle ktoś zaczyna dietę, a mam ZASADNCZE PYTANIE czy w ogóle schudłyscie, ile kilogramów i czy nie ma efektu jojo??????????? Też mam "słwaną" książeczkę z joya i jedno mnie martwi jak wyjść stopniowo z diety, żeby nie mieć jojo. Jak sobie z tym poradziłyście??? Piszcie!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanecka
hej laseczki podnosze temat bo swieci pustkami niestety :( ja dzis 1 dzien na tej dietce.. oto moj jadlospis. sniadanie 9: omlet z 2 bialek przekaska 12: salatka z bialek gotowanych jaj na obiad bedzie : pieczony kurczak bez skorki z warzywami noi co dalej to sie pomysli :D a jak u Was, ktos jeszcze stosuje ta diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×