Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Eh no ja jush najedzona;-D mniam mniam maminy obiadek;-D Cycki kurczakowe w porach i ananasie:) siuper;-D Brzusio zadowolony jush....;-D hihi eh dlaczego jedzenie jest takie smaczniutkie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka jak masz gg to podskocz do mnie , to mój numer 3049449. W ogóle jak któraś z was będzie miała jakiś problem czy pytanie to walcie śmiało;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem najedzona ze szok boze:P ryba duszna jest pyszna i malo kcal ma i zdrowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hehe :) Ja ogólnie nosiłam rozmiar uwaga- masakra 48:) kurwa ja pierdole;-D eh:) Słoń jak nic:P Teraz nosze 44:) a mam zamiar 40:) Ogólnie to w spodniach które nosiłam wcześniej teraz się topię- spodnie które kupiłam jak byłam u mojego lubego w odwiedzinach ( bo on za granicą zarabia na slub :P ) to kupiłam mase ciuchów za ciasnych, a teraz sa na mnie jush luźne- te spodnie 44 to mi spadają- musze w pasek się zaopatrzyć :) Eh super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 :D u mnie podobnie z zakupami :P jak na razie oszczedzam kase ;) i wybiore sie jak mi kilka kilo zleci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, teraz zbieram kasę i potem ją wydam ojjj ;) jutro pójdę do sklepu po tą rękawice na celulit, oliwkę dla dzieci i balsam nawilżający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co tak cicho, ja to się czuję jak balon po tym dzisiejszym zjedzeniu, mało się nie zwymiotowałam ;|| idę ćwiczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to straszne, ja ide zaraz zaparzyc 6 torebke senesu! bo nie wytrzymam!! czuje się jakbym balon połknęła :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus najczęściej piję zieloną herbatkę albo jakieś takie pu ehr slim figura itp mi pomagają przy głodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ja pije duzo zielonej w sumie mniej sie chce jesc.. ale to slabo mnie powstrzymuje kurcze:d ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba forum cos nie dzialalo:) jutro zwaze sie rano lecz dopiero napisze popudniu poniewaz jade jutro na wyklady z bilogii na ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×