Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Madeleina1990 może masz za niski poziom cukru ? albo zmierz sobie ciśnienie bo :( ze zdrowiem nie ma żartów naprawdę żebyś sobie czegoś nie narobiła 😭 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reahel nie zdziwiłabym się ,przecież całkiem niedawno jadłam pełno słodkości,czekolady ciasta ,lody ;/ a teraz nie jem nic słodkiego więc mozliwe ,że organizm tak zareagował ale zjadłam kiwi, teraz gerbera- jabłko morela dla dzieci powyżej 6 msc ;) heheh i jest lepiej,tylko głowa boli, ale zaraz pewnie minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 ;) dla bezpieczeństwa to już na dzisiaj daruj sobie ćwiczenia i odpocznij , a bierzesz jakieś witaminy ? bo jak nie to dobrze by było gdybyś zaczęła łykać magnez z wit B6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie biore żadnych witaminek i zastanawiałam sie co zacząć brać więc polecasz magnez? Jutro kupię a błonnik brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez poprawia koncentracje i dodaje energii ;) hmm nie sądzę , żeby magnez jakoś kolidował z błonnikiem więc spokojnie możesz to i to przyjmować ale na wszelki wypadek sprawdź w ulotkach czy nie ma żadnych przeciwwskazań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie umiem obliczyć ile kcal ma mała miseczka z mlekiem 3,2% + płatki fitness :/ wiesz może? No musze kupić ten magnez bo mam te skurcze ostatnio w łydce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio różowe spodnie :D takie fajne :D ja właśnie zrobiłąm 200 brzuzków, a6w i 20 przysiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się muszę uczyć 😭 czytam , czytam i co chwile na kafe zaglądam :P :P :P ajajaj . Całkiem sporo juz wody wypiłam :D:D:D jupi zaczyna mi nawet smakować i łatwiej mi odróżnić "smaka" od głodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi ** ale masz powera do ćwiczeń :D:D:D ja już chyba jestem za stara :P tylko bym spała i jadła hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi ** a znasz swoje wymiary bo widzę że mamy podobny wzrost i jestem ciekawa jak te 58kg u Ciebie sie rozkłada :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny :D ale ja spadam meble oglądać na maisto bo niedługo mam remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reahel, niestety nie ale obiecuję że specjalnie dla Ciebie się zmierze :d jakie miejsca Cię interesują?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak widac zmienilam stopke:D dopiero wroialam z zajec o szok........jade na samych jogurcikach narazie:) zaraz zjem rybke a jak wam dzis idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja niedawno wróciłam z pracy :) Trochę jestem zmęczona :/ Zaraz sobie zjem serek wiejski z wasa a później jakąś marcheweczkę bo dziś mało warzyw zjadłam (tylko parę plasterków pomidora)... Oglądam właśnie rozmowy w toku, temat w sam raz dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się skończyło...było o ludziach z nadwagą, a na koniec była laska co schudła 50kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam ;) hmm co myslicie o tej \"garściowej\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja pierwsze słyszałam w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee taka dietka to nie dla mnie, mnie boli głowa w ogole mam dzisiaj okropny dzień ciągle jakieś zawroty itp :| ale dam radę dzisiaj płatki fitness z mlekiem mała miseczka zupki pomidorowej 2 kiwi + słoiczek gerbera (120 kcal ) a na kolacje zjem activie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie 1x z tym spotkałam hmm ale wydaje mi sie calkiem rozsadna o ile je sie zdrowe produkty , a nie same słodycze itp :P bo np . max mały jogurt sie zmieści albo max 2małe kromki chleba a jezeli chodzi o obiad to porcja warzyw i mały kawałek miesa wiec jest całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz rację Reahel, ale śmiesznie byłoby mierzyć garścią każdy posiłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no Madeleina1990 :D:D już lepiej trzymaj się swojej dietki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja nie wiem czy w taki sposób byśmy doszły do czegoś dobrego mierząc placek z bitą śmietaną :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×