Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Czuje jak mnie rozsadza od środka, jakbym miała kamienie albo piasek w żołądku,piłam herbate,próbowałam spać wziełam tabse i nic:/ Rano pewnie już przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno nie spie :D i nawet juz sie wykapalam i wlasnie susze wlosy :D Milego dnia :-*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego :D :P kolejny dzień dietowania, zjadłam już 2 papryki z cebulą, sałatę zieloną z rzeżuchą a przede mną jeszcze sałatka owocowa - banany, kiwi, mandarynki i ananas :P waga ani drgnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo!! :* ja na szczęście nie mam wagi w domu więc rzadko się ważę :DD teraz się zważę może 14 kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakąś obsesję na punkcie ważenia-co zrobić żeby mnie nie kusiło-chyba schowal tą wagę bo nie ma dnia żebym na niej nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się musiałam zważyć i zobaczyć,czy przez święta nie przytyłam coś przez ciasto ;) ale jak widać nie :) hehe jestem mega szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi,mam taką fajną elektroniczną z mozliwością pomiaru wody i tłuszczu w organiźmie!Chyba ją schowam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zaraz na spacer z synkiem to też bedzie troche ruchu...już nie moge doczekać się lata-słońca,a przede wszystkim efektów-tych spojrzeń,podziwów...wiecie najlepszą motywacją jest chyba zobaczyć zdziwienie i zazdrosc u osoby, której się nie dazy sympatia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak lato najlepsze jest na odchudzanie, dużo się chodzi i w ogóle. Zima jest straszna ja ogólnie zawsze ważyłam 66 kg jakoś ale w zimę przytyło mi się do 73 :| brzuch miałam jak poduszkę powietrzną :D i się za siebie wzięłam. i teraz jest 58kg a musi być jeszcze mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana...jak ja bym ważyła 58 kg to nie wiem czy by mnie bylo widać!!!Najgorsza ta zima,brak ruchu,podjadanie przy telewiz. a latem wiecej spacerów,mniej się je a więcej pije...czekam na lato z utesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też muszę iść na solarium, ale to jutro może. Bo dziś niedługo mój chcę mnie zabrać po pierścionek, na 20 mam trening to tak trochę już zawalony dzień. w tym roku wierzę że moje lato bd wspaniałe ponieważ będę nosić już spódniczki, mam nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :P aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa już się nie mogę doczekać :) jutrzejszego dnia :D kiedy to zrobię duże zakupy :P i zaopatrzę lodówkę w wyłącznie zdrowe produkty :) i zaczynam nowe życie :D:D:D hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zjadłam o 11.00 jajko na twardo i herbetke a teraz jem sobie pol pomidorka i kawałeczek ogórka:) i nie czuje sie az tak głodna jak myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na zakupachz koleżankami, ajj ale zimno :D niezle zmarzlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tylko zeszyt do polskiego :DD chciałam takie różowe spodnie, ale sie powstrzymałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ćwiczyłam dzisiaj i dostałam takiego zawrotu ,że ledwo co się nie wywaliłam zjadłam kiwi i jest lepiej .. o różowe spodnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×