Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witaj ELF, zapraszamy!!! Dobrze ze jest nas coraz wiecej. Wpiszcie kg w stopki, to motywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!! Ja jeszcze nie stosuje diety garsciowej. Zaczynam od poniedzialku. Nigdy nie zaczynalam niczego od konca tygodnia bo nigdy nie wychodzi. :( Ja tez schudlam kilogram od wczoraj nawet niewiem jak to sie stalo :) Ale oczywiscie ograniczylam moje jedzenie do minimum ale nie jem samych jajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniko zapraszam ! elfi pamietaj pij duzo wody bedziesz miala pokarm i bedziesz chudla ja na poczatku tam robilam a potem jak rzucilam sie na slodycze to teraz walcze z kg poprzez diete:P galileoooczy wiscie mozesz tylko pamiestej nie pozniej niz o18 :) proponuje 17.30 ja bede jadla o 15.30 mnie do wieczora pomaga przetrwac ta zielona herbatka :) no jakas zapychajaca a dzisiaj to kupie sobie z czarnej pozeczki sage bo bardzo ja lubie pilam ja w ciazy bo normalnej czarnej nie bylam wstanie pic bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam bede pozniej bo teraz moje sniadanko bede jesc a potem mezusiowi musze podac obiad:) pojawie sie ja sie obrobie ...no kto ma was wspierac jak nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po obiadku wlasnie zjadlam gotowana wolowine bez przypraw jednak i powiem ze byla smaczna a balam sie ze bedzie bezplciowa :) do tego zjadlam pomidorki z pieprzem i ogorka z pieprzem :P herbatka oczywiscie zielona:) galileoo zekam na twoje wrazenia wiem wiem ze pozniej jesz dziewczyny co tak zamilklyscie ??????? a jeszcze jedno maz sie tak ze mna drazni ze jestem pelna podziwu ze mnie to nie rusza :) czekam na wiesci co u was piszcie jak dietki koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas na spacerku bo ladna pogoda :) jeszcze nie zdazylam nagrzeszyc i oby tak dalej. BIGbabon niewiem czy to dobrze ze pieprzysz warzywa.... co prawda wiem ze nie ktorych rzeczy nie da sie zjesc \"samych\" ale w tych dietach nie mozna nawet zuc gumy to zucia i przeczytalam gdzies na temat tego pieprzu...jak sobie przypomne to wysle link.... zreszta pieprz chyba nie ma takich wlasciwosci jak sol i cukier.... mniejsza z tym... Trzymam za was kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu dzieki za rade ale ja nie przelkne samego pomidora a w niektorych dietach pisza zeby ostrych przypraw uzywac bo przyspieszaja metaboliz ja wlasnie wrocilam ze spacerku troche clodno sie zrobilo malutka na sam koniec usnela i musialam ja wniesc do domu w wozku bo szkoda mi jej budzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czy jeszcze tu jesteście. Wczoraj miałam fatalny dzień urodziny cioci pyszności do jedzenia i to po godz 20. Jadłam makaron i tort mam nadzieję że to się nie odbije na mojej wadze, na dodatek dziś w domu na kolację zapiekanki które bardzo lubię i zjadłam aż 3 w dodatku z bułką. Chyba już mi brak silnej woli. A chciałabym jeszcze wytrzymać z miesiąc. Może by mi się udało schudnąć jeszcze te 5 kg. w dodatku siedzę piszę i piję piwo. przy odchudzaniu zakazane. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj madzia lanie sie nalezy jak nic te wszystkie pysznosci wybaczam ale piwo to ma tyle kal. i w dodatku wszystko idzie w oponke nie ladnie nie ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzisiaj z rana lepiej sie czuje niz wczoraj i niechce mi sie jesc ale musze jakos wcisnac w siebie to jajo na sniadanie :) teraz zabardzo nie mam czasu ale odezwe sie za godzinke i napisze wam wszystko :P galileoo jak idzie tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na szczęście nie przytyłam. Więc chy ba mogę sobie czasem pozwolić na odrobinę szaleństwa. Ale dziś zjem tylko obiad i ta mało. Widzę że ta dieta norweska jest nawet skuteczna. codziennie około kilograma mniej. 05,02,2008 ważyłam 78kg 06,04,2008 obecnie 63,5kg cel 59-60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anicia
Witam dziewczyny! Przyłączam się do Was , ja jestem na diecie 1000kcal,schudłam już11kg z wagi 80kg na 69,jest ciężko ale daje rady. Widze ze Wy stosujecie Norweską.Czemu nasze zycie jest skazane po ciazy na odchudzanie powinnysmy urodzic i zaraz byc filigramowe no nie? Pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anicia ja dużo przytyłam w ciąży jednej i drugiej po 23 kg ale dużo jadłam. czasami widzi się ciężarne tylko z małym brzuszkiem. więc chyba nie każda osoba tak przybiera an wadze. Czy po tej diecie nie jesteś za bardzo osłabiona moja koleżanka ją stosowała i nie miała na nic siły. a jesz w niej słodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anicia
witam cie Magdziu muniu, 2 lata temu spadłam na tej diecie 36kg po urodzeniu drugiego dziecka 6 miesiecy temu wróciło mi 22kg.Pytasz czy jestem słaba z poczatku napewno,ale chyba przy każdej diecie tak jest.Odchudzam sie juz 7-my tydzien i spoko,czy jem słodycze apsolutnie nie,a ty jaka dieta sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się mniej jeśc unikam białego pieczyw nie jem po 18 i zero cukru. Czasami mi się nie uda przestrzegać tych zasad ole bardzo rzadko Na razie na takim sposobie przez 2 miesiące schudłam 14,5 kg. a jak skończyłaś tą przestałaś stosować tę dietę to nie wróciły ci kg. Pewnie się już musiałaś pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! madzia anicia ja calkiem fajnie dzisiaj sie czuje zaczelam pasek nosic do spodni bo mi przechodza przez biodra :) jak narazie jestem zadowolona z tej diety sadze ze kluczem do spalania jest to ze juz po obiadku niejesz nic tylko herbatki i woda potem tez tak bede robic jak bede juz po zakonczeniu dietki kolacji nie bede jadla:) w ciazy przytylam 14 kg ale jak zaczelam po urodzeniu malej jesc slodycze to przybralamz 62 na 70 i tak z 6 miesiecy walcze by sie cos ruszylo a teraz podjelam drastyczne kroki i sie udalo zaczyna waga leciec w dol tylko ciekawa jestem czy wytrzymam na niej az dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia w jakim czasie schudlas te 15 kg ? zastanwiam sie czy jak zakoncze diete bede mogla sobie jesc cos slodkiego pomyslalam ze zrobie sobie jeden dzien w tygodniu w ktorym pozwole sobie zjesc kawalek dorego ciasta albo jakis batonik co sadzicie czy lepiej juz nie wracac do slodkiego?? a wogole wiecie jak wyjsc pozniej z diety zeby nie przytyc i zeby nie bylo efektu jojo??? bardzo sie boje jak to bedzie po diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigbabon Mój mąż mówił że czytał gdzieś że facet jadł przez 2 miesiące same jajka i schudł 25 kg. a tej norweskiej jajka to podstawa . nie jedzenie kolacji też robi swoje. musisz wytrzymać dwa tygodnie to nie dużo, a jak jeszcze widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY!!! BIGbabon gratuluje kolejnego zzuconego kilograma :) jak skoncze karmic to rez robie ta diete :) Ja od jutra ostro biore sie za siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skończysz dietę nie możesz się żucić odrazu na jedzenie wszystkiego tylko stopniowo wprowadzać nowe produkty i raczej nie w dużych ilościach. ja po diecie kopenhadzkiej schudłam 5 kg a jak mi się skończyła to się żuciłam na jedzenie i dużo jadłam i słodycze doszło mi 8kg ja schudłam w ciągu 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×