Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

no dzięki ale naprawdę się pilnowałam bo jak w święta sobie pozwoliłam na ciast to odra 2 kg do przodu. Mam tylko problem z brzuchem bo jest taki obwisły taki sflaczały nie wiem czy ćwiczyć brzuszki czy może czymś smarować żeby go ujędrnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda kup sobie balsam ujedrniajacy ja kupilam sobie z lirene w niebieskim opakowaniu na dole na pomaranczowym pasku jest napisane skora wymagajaca ujedrnienia polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę go kupić uciekam bo sie młodszy chłopiec mi obudził muszę śniadanko szykować. zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!BIGbabon prosiłas zebym wiecej napisała o sobie,jestem mamą dwójki dzieci 13lat temu urodziłam chłopca a 6mc temu dziewczynke,to zdradza ze jestem po trzydziestce.a dokładnie mam 32lata.trzy lata temu zaczelam sie odchudzac wazyłam wtedy 87kg przy wzroscie160cm,bylam beka niesamowita a to dlatego ze po ciazy zostalo a potem jeszcze rosło za po 10ciu latach powiedziałam dosc.waga tez byla problemem bo nie moglam zajsc w cąże.Schudłam 36kg w 8m-cy, po roku zaszlam w ciaze.z poczatku uwazałam ale czym bardziej rósł brzuszek to apetyt tez,i na koncu ciazy bylo juz 25 wiecej.Po urodzeniu Maji przy karmieniu waga wzrastala drastycznie wiec sie wzielam za siebie.Dziewczyny ja po odchudzaniu musialam caly czas sie bardzo pilnowac bo tylko sobie pozwolilam to zaraz byly efekty na wadze,wiec mówie wam czym sie szybciej chudnie tym gorzej.Podczas diety na miesiac powinno sie chudnac od 3 do 4kg wtedy jojo nie powraca.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!BIGbabon prosiłas zebym wiecej napisała o sobie,jestem mamą dwójki dzieci 13lat temu urodziłam chłopca a 6mc temu dziewczynke,to zdradza ze jestem po trzydziestce.a dokładnie mam 32lata.trzy lata temu zaczelam sie odchudzac wazyłam wtedy 87kg przy wzroscie160cm,bylam beka niesamowita a to dlatego ze po ciazy zostalo a potem jeszcze rosło za po 10ciu latach powiedziałam dosc.waga tez byla problemem bo nie moglam zajsc w cąże.Schudłam 36kg w 8m-cy, po roku zaszlam w ciaze.z poczatku uwazałam ale czym bardziej rósł brzuszek to apetyt tez,i na koncu ciazy bylo juz 25 wiecej.Po urodzeniu Maji przy karmieniu waga wzrastala drastycznie wiec sie wzielam za siebie.Dziewczyny ja po odchudzaniu musialam caly czas sie bardzo pilnowac bo tylko sobie pozwolilam to zaraz byly efekty na wadze,wiec mówie wam czym sie szybciej chudnie tym gorzej.Podczas diety na miesiac powinno sie chudnac od 3 do 4kg wtedy jojo nie powraca.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancia ja mam jedno dziecko marysie ma 13 miesiecy a juz mysle o drugim bo mlodka ze mnie nie jest a chce jeszcze drugie zawsze bylam szczupla az natto duzo osob mi mowi ze moge po drugi schudnac ale nie che tyle czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo gdzie jestes napisz mi co u ciebie jak kilogramy i samopoczucie ja ledwo wcisnelam w siebie IIsniadanie nie wiem jak zjem obiad:) zamiast szpinaku zjadlam brokuly bo nie moglam nigdzie dostac szpinaku mam nadzieje ze zle nie zronilam czytalam na innym forum ze mozna tak zamienic :) czuje sie swietnie naprawde pierwszy dzien byl okropny a teraz jest super:) oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon wiedz ze najlepiej miec jedno po drugim da Ci to w kosc ale odchowasz je razem a nie tak jak ja po tylu latach wracac do pieluch ale ma to swoje plusy,moj maz jest cały hepi bo przez cale te lata zawracal mi głowe o dziewczynke i sie udalo,a teraz ja musze walczyc z nadwagą a nie on,ale warto dla takiej pociechy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda co piszesz ancia wlasnie moja usnela:) ja bym drugie chciala na 30 trzy lata ruznicy to okurat i wozek nie bede mosiala kupowac nowy :) bo ten mam fajny trojkolowiec :) i ubramka tez mam nikomu nie daje bo chce miec drugie a znowu nie bede kupowac nowych prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od czlowieka jak chudnie po ciazy moja siostra ma 8 miesieczne dziecko i wazy juz 54kg tzn tylke chudla karmiac i juz wyglada jak laska jest szczuplejsza o kilogram niz przed ciaza a jeszcze karmi :) a ja mam starsze dziecko i 20 kg nadwagi no 15 kg :p chcialabym wazyc tyle co ona bo wygladac to nie bardzo sie postarzala po ciazy to u mnie dalej na twarzy wygladam jak dziewczynka czasem pytaja mnie o dowod jak kupuje alkohol:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja juz po spacerku (bylismy w kosciele :) ) Jeszcze nie na grzeszylam i mam nadzieje ze tego nie zrobie :P Od jutra zaczynam diete garsciowa i ro bienie brzuszkow (codziennie 30 - czytalam ze wiecej nie oplaca sie robic bo miesnie juz tak nie pracuja.... ale nie wiem czy to prawda :) ) BIGbabon i galileoo pocieszam was ze jeszcze \"tylko\" 10 dni :) pozdrawiam... Ja mam 23 lata i jak teraz bylabym w ciazy to nawet bym sie cieszyla.... ale uwazamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu to ladna pogoda u was bo u mnie kucha szaro i ponuro:( nawet nie poszlam z mala do tesciowej bo taka spiaca byla i poszla spac :) nie wiem czy uda mi sie wyjsc na spacer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon chociarz masz pretekst by nie isc do tesciow :) ja wlasnie uspilam mala..... obiadu jeszcze nie jadlam ale zjem o 17. 30 :) jade na wodzie caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu ja o 15 moze 15.30 zjem obiad bo teraz jestem bardzo syta po tym sniadanku :) powiem ci ze lubie chodzic do tesciow ma ich fajnych nie narzekam tylko tesciowa caly czas cos karze jesc bo zazwyczj chodzimy na obiady a ona ma kuchnie staropolska wiec wszystko tluste i chyba dlatego nie moge schudnac bo jej obiad to napewno 1000 jak nie wiecej a i jeszcze do tego galaretka z bita smietana:) a dzisiaj to dobrze ze nie poszlam bo jak jestem na diecie to by wszystko poszlo na marne bo ona obraza sie jak sie odmawia albo tak cie kreci mota ze musisz zjesc :P nie ma to tam to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon ja tez mam fajnych tesciow.... Tesciowa z gory zaznaczyla ze nie wtraca sie do zadnego malzenstwa i tak jest :) Ale jednak to tesciowie :P Fajnie ze syca te jajka to napewno zdecyduje sie na ta diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon!Masz rację,moja kolezanka przy karmieniu bardzo zeszczuplała,ja pierwsze dziecko karmiłam 4lata i co tak i tak tyłam,teraz musze sie przyznać tez karmie ale tylko daje jej cyca do spania bo niechce smoczka,myslałam ze pokarm mi odejdzie przy odchudzaniu ale nie bo pije duzo wody.powiem Ci ze jak schudłam przedtem yo tez sie postarzałam,to znaczy na twarzy zrobiły mi sie kolo nosa takie dwie bruzdy,kazdy mi mowil ze nie wygladam korzystnie,potem przybralam 4kg i bylo super.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANIA
czy za zarezerwowanie nicku sie cos placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANIA
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANIA
proszę o odp. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!najgorsza niedziela co?wszyscy wsuwają ciasto do kawy a my biedne takie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anicia-ja tez jestem tym przypadkiem, bo dzięki karmieniu zrzuciałam ponad 20 kg.,teraz ważę mnie niż przed zajsciem w ciąże.Ale z tą moją silną wolą coś szwankuje-dziś pofolgowałam i co powinnam obiecać że jutro bede grzeczna i bede sie pilnowac...postaram sie...Synuś juz śpi-kochaniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak Bardzo wcześnie zasypia twój synuś moji chłopcy dopiero o 22 chodzą spać. Dziewczynki ja też bym chciał mieć jeszcze jedno dziecko i oczywiście mażę o dziewczynce, co jest chyba oczywiste przy 2 chłopcach. ale dopiero jak bedę miała 30 lat . Może wiecie co i jak kiedy trzeba \"robić \" by córeczkę \"zrobić\"????? Na razie bo dzieci plączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc-mój skarb dziś szybko zasnął,zmęczony po podróży-wiesz on jeszcze nie ma roku więc nie lata mi po całym mieszkaniu,praktycznie po 20 zasypia.Ale nie ukrywam,że chciałabym dziewczynkę...nie teraz bo jeszcze nie odpoczęłam, ale za jakieś 3 lata by sie przydało. Czekam na przepis \"jak zrobić dziewczynkę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszystkie mamuśki gdzieś poginęły to i ja się urywam...dobranoc i do jutra...mam nadzieję, że pogoda dopisze i wyjdziemy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze ja nie wpore wszyscy gdzies znikneli a moja malutka poszla spac i myslalam ze sobie pogadamy a moze ktoras wroci :) bede zagladac co jakis czas zeby z kims porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie zdecydowanie mam mniej pokarmu w piersiach chyba przez ta diete aczkolwiek go mam wlasnie wypilam sobie herbatke dla matek karmiacych z hippa i przed snem wypije jeszcze jedna:) boje sie ze mi pokarm zaniknie oj nie chcialabym bardzo bo chce karmic marysie do 18 miesiecy to napewno a chcialabym do 2 roczku ona tak lubi cyca ze nie wiem co by sie stalo jak bymja tak drastycznie odstawila :( zobacze jak bedzie jutro czy tez bede miec malo pokarmu jezeli tak to nie wiem co z dieta ??? galileoo gzie jestes ?????? jak twoja dieta jak samopoczucie ????? jestem cholernie glodna ?????? ale pije tylko wode:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×