Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość agabw
Cześć dziewczynki ależ sie rozpisałyście, Kochani ja też mam taką mała chudzinkę moja malutka ma 13 miesięcy i waży 9400,i oczywiście bardzo kiepsko mi je.Może dacie mi jakieś fajne przepisy na cos pysznego dla takiego maluszka,bo moja to jakaś wybredna jest nic jej nie smakuje (od gotowanych przezmnie i moją mamę obiadków do słoiczków o kaszkach nie wspominająć)a wy co dajecie swoim maluszka na śniadanka i kolacje -od już dobrze bo odbiegam od tematu naszego"tematu" A ja od początku tygodnia trochę mniej jem tak naprawde staram się jeść owocki warzywka i nabiał, od poniedziałku spróbuje z norweską (tz mam zamiar ale narazie to tylko zamiar) pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zaczern sobie nicka zeby ktos inny pod ciebie sie nie podszywal:) moja maryisia mi ladnie je wiec nie mam problemu co prawda woli gotowane od sloiczkow ale nie zawsze jej robie bo czas mi nie pozwala jeszcze remont to wiesz nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabw, witaj, moja to tez niejadek :-( ciagle mam problemy bo albo czegos nie chce albo nie zjada wszystkigo. Dzis na obiadek gotuje jej fasolke szparagowa(za nia to wprost przepada) do tego gotowane miesko z kurczaka i puree z ziemniakow. Moja wogole nie chce jesc kaszek czy kleikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam polozyc mala lulu odezwe sie pozniej a co do kaszek i kleikow tez nie lubi moja :( najbardziej lubi zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
no tak dziewczyny wiec co dajecie maluchą na kolacje i śniadanka? a która z was jest na norweskiej i jak jest z tą ilością jajek mozna ją zmniejszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na sniadanie i na kolacje dostaje cyca :) jak ja usypiam w ciagu dnia tez dostaje cyca :) na obiad dostaje zupke i drugie danie ale przerwa miedzy posilkami to 2 h a w ciagu dnia zje jeszcze paluszki albo flipsy:) kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chce mi sie prasowac:( oj strasznie chyba dzisiaj sobie daruje:) zrobie to jutro albo dzisiaj wieczorem jak mala wykape i poloze spac:) bo teraz oczywisice nie udalomi sie jej uspic ma tyle energii ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam sterte prasowania ale robie dzis dzien lenia :) I tak brzydka u nas pogoda wiec nie bylysmy na spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to samo pogoda do d***y a juz bylo tak ladnie myslalam ze juz przyjdzie ladne lato albo wiosna ale ciepla a tu co ? mamy jesien jak ta lalla:P i co najgorsze to to ze mysle caly czas o jedzeniu a takto wyszlam na spacer i juz nie korcilo mnie tak mala wcina paluszki a ja nie moge :( usliniona po pachy siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
o matko uwielbiam paluszki ale obiecałam sobie zrobic narazie mała przerwe i wcinam jabłuszko:(. oj na tej kopenha. to cienko z jedzeniem mała i mało smaczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem, byłam z malym na spacerku ok. 13 ale było zimno...teraz też dżemie... A co wy na to żeby wysłać sobie zaproszenia na naszą kl., zobaczymy siebie i swoje pociechy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zróbmy tak (jak zrobiłam na innym topiku) ja podam Wam mój adres mailowy (kpboruccy@wp.pl) a Wy wyślecie mi namiary na siebie w naszej klasie i ja wyślę Wam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim !!! jak idzie dietkowanie??? ja postanowilam ze nie bede teraz sie wazyc zwaze sie na koniec diety czyli za 12 dni :) dzisiaj drugi dzien diety kopenhaskiej czuje sie niezle :) biore tez topinulin activ zobaczymy jak to bedzie :) powiem szczerze ze bardziej mi pasowala norweska bo na niej nie chodzi sie glodnym :( no ale coz teraz jej nie moge zastosowac napewno ja sobie zastosuje jak przestane karmic :P moja maryska dalej ma katar ale w nocy calkiem ladnie oddychala posmarowalam jej ubranko mascia z olejkiem eukaliptusowym i pomoglo:) piszcie co u wsa jak wasze diety,wasze pociechy no i wasi mezowie czy dalej wam dokuczaja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!!!!!!!! dzis moj 7 dzien diety!!!!! czuje sie super.... nie przechodzilam zadnych kryzysów. wydaje mi sie ze norweska jest lepsza od kopenhadzkiej poniewaz tak jak mowisz BIGbabon nie czuje sie glody, a kg spadaja,,,,, ja tez sie nie waze, zwarze sie na koniec diety czyli w piatek:) za tydzien... dzis polmetek, ale czuje po ubraniach ze są luzniejsze i lepiej wygladam.... BIGbabon ---------->>>> kup marysi masc majerankowa na katar i smaruj koło noska, mojej Oli zawsze bardzo pomaga..... Jesli chodzi o mojego meza to jest oki!!! wcale mi nie dokucza w zwiazku z moim odchudzaniem, to ja mu marudze caly czas ze jestem gruba i jest mi z tym zle, ze chce sie odchudzic a nie moge i takie tam!!!! A on mnie wowczas pociesza i mowi cierpliwosci moze sie kiedys uda, ale pamietaj ze i tak Ciebie kocham:)..... i to takie cieple...... wczoraj poszalalam siedzialam 12h w pracy:( dlatego nie mialam sily juz wpasc na slowko do was, ale dzi w pracy mam mniej zajec to moze nadrobie wczorajsze straty.... piszcie laseczki co tak u was......... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Widze ze nie jestem pierwsz :-) Ja kolejny dzien dietki, ale musze sie przyznac ze w nocy zgrzeszylam :-( Zjadlam 2 wafelki o 4 rano jak wstalam do malej, wiec zaraz lece troche pocwiczyc.... Zaraz nadrobie zaleglosci w postach :-) Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona6655
witam ja tez postanowlam sie nie wazyc codziennie bo tylko sie denerwuje ze chudne malo.ale czuje sie o niebo lepiej.moj maz jest wspanialy,zawsze we wszystkim mnie wspiera,a teraz nawet ze mna sie odchudza :) a moja maluda juz broi od samego rana BIGbabon ja na kopenhaskiej max tylko 3 dni wytzrymuje i koniec bo ona jest strasznie wyczerpujaca dla mnie i od razy mam ochote na slodkie,a teraz przynajmniej jak jem mniej po prostu to juz nie mam wcale ochoty. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Dawno nie zaglądałam ale nie mam się czym chwalić bo przytyłam a wszystko przez urodziny synusia. za tydzień wesele i nie zmieszczę się w swoją sukienkę. chyba ze przez tydzień schudnę 5 kg. Tak czytam o tej norweskiej że po weselu też jąą zacznę stosować. Wytrwałym i tym u których już widać efekty stosowania diet gratuluję i tak trzymać dziewczyny Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski! ja już po poraqnnej kawusi, dzis pogoda też nas nie rozpieszcza i nie wiem jak wytrzymam cały dzień z moja marudą. Joasia-dzięki za namiary, juz wysłałam ci zaproszenie do nk. Dziewczyny nie opierajcie się tylko zróbcie to samo, jak chcecie to wy podajcie swój adres mailowy i ja wyślę swoje namiary...a jak nie chcecie to trudno;-) Słyszałam, że zdrowe i b. korzystne na sylwetkę jest picie na czczo wody z cytryną, nie powiem że jest to rewelacyjne ale można przeboleć... Magda munia-to twoje wesele czy jesteś gościem?wiesz głodówki są skuteczne, żeby w krótkim czasie zrzucic conieco,tylko że nie trwałe, ale to ci nie zaszkodzi bo i tak mówisz że zaczniesz po weselu norweską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak na szczęście to nie moje wesele jestem gościem. tak się zastanawiam nad głodówką ale ona bardzo mnie osłabia a mam fizyczną prace i nie mogę sobie na nią za bardzo pozwolić. ra byłam na głodówce 4 dni i faktycznie 3 kilo spadło. Może jak bym zaczęła od jutra ( bo dziś już jadłam) to bym zgubiła te 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sproj, najwyżej przerwiesz!tylko że trochę kiepsko z twoją pracą, żebyś nie padła!Może przed pójściem do pracy zjedz coś...rób sobie taką półgłodówkę...Pij duuuużo wody niegazowanej. Gość weselny też chce sie pokazać i wyglądać rewelacyjnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda munia witaj juz myslalam ze nie chcesz z nami pisac fajnie ze wrocilas ale mimo wszystko bede bezwzgledna czego tak zarla ze utyla dlaczego pytam sie ? my tu wszystkie walczymy wspieramy sie a ty nie zagladasz bo boisz sie ze bedziemy krzyczec masz racje beeedziemyyy zasluzylas !!!! ooo juz mi ulzylo a teraz tak na serio madzia po weselu wracaj do nas i zaczynasz norweska my ci pomozemy wytrwac w niej do konca ja przez tydzien schudlam na niej z 70.300 do 66kg naprwadwe warto pewnie schudlabym wiecej ale mala dostala wysypki od jaj i musialam przerwac ...szkoda ale dziecko wazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon witaj Właściwie nic takiego nie jadłam \"tylko\" tort sałatki zupkę meksykańską. ale wiesz jak to jest najpierw naszykujesz później zostanie i szkoda wyrzucić więc zjadasz. A tak się żle ztym czuję w dodatku jestem taka ciężka jednak jak się mniej je to człowiek inaczej funkcjonuje jest taki lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wziąć za siebie i w garść dziś zjem jeszcze tylko jabłko a od jutra głodówka. Może jeszcze chrom sobie kupię podobno pomaga jak chce się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×