Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Joasiu-Paro ma rację, popieram ja w 100%...ja mam brata bliźniaka,moja mama gdy mieliśmy 4 latka rozwiodła się z moim ojcem pijakiem (do dziś pije i nie utrzymujemy kontaktów).I moja mam dała rade wychować nas na porządnych ludzi,a co by było gdyby z nim została?tez rzucal sie do bicia,sprowadzał kolesi pijaków i robił co mu się podoba...a teraz mamy spokój!!! Paro-proszę wpisać się do nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś śliczny dzionek,zaraz zmykam znów na spacerek...joasia-idź na spacer,przemyśl pozytywy i negatywy bycia ze swoim mężem i zrób w końcu krok do tego byś była szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam do mojego meza i mowie mu ze lece do polski , a on na to zebym leciala , tam mamusia przypilnuje dziecka a ja bede mogla nakladac sobie maseczki i siedziec przed komputerem ( wczoraj mu powiedzialam ze nawet niemam czasu zalozyc maseczki na wlosy bo nie zajmie sie dzieckiem na 5 minut). Tak walczy facet o rodzine.. Zadalam mu pytanie czy ma zamiar zrobic cos ze swoim zachowaniem , a on na to zebym to ja zmienila swoje zawolanie. Ja!!! Jakbym go wczoraj nie kopla to by mnie pewnie zajebal na podlodze!!! I to ja mam sie zmienic bo trzymajac mala na rekach chwycil mnie za szyje!!! I to ja mam sie zmienic??? Cale moje zycie bylo wieelka pomylka ale slub z tym czlowiekiem to najgorsza kara jaka mnie w zyciu spodkala!!! Kurcze jakby byl jedynakiem to bym go probowala zrozumiec, ale on ma rodzenstwo!!! Poszlam do niego i mowie ze wiem ze niepowinnam tego mowic (do malej , ze jej tatus jest nienormalny) a on zamiast powiedziec cos typu przepraszam, to obarczal znow mnie wina.... Jestesmy malzenstwem kilka miesiecy , niecaly rok i on takie rzeczy robi. Jak ja to powiem mamie. Przecierz nikt mi nie uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, ale ja nie zamierzam zakładać konta na naszej klasie, czy mimo to mogę z wami pisać na kafeterii? Mam złą opinię o tym portalu ale to tylko i wyłącznie moje opinia i nie będę do niej was przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja już po weselu niestety nie udało mi się schudną 5 kg . Boję się że po weselnym obżarstwie waga pójdzie w górę. W końcu sobie trochę potańczyłam Muszę się pilnować i wziąć się za siebie. Paro80 możesz coś więcej napisać o swoich złych doświadczeniach z portalem nasza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Munia - ja też założyłam sobie profil, no i w tydzień miałam tylu znajomych, że hej, takich których wogóle nie kojarzyłam ze szkoły, nie wiem skąd oni mnie znali. Do swoich znajomych dodawali mnie sobie osoby tez których kiedyś nie lubiłam, i wiem że one nadal za mną nie przepadają, przestało mi się to podobać. Czułam, że na tym portalu sprzedaję samą siebie i swoją rodzinę. Pozniej od siostry dowiedziałam się, że sąsiadka widziała zdjęcia mojej córeczki na tej stronce i je rozpowszechniała pokazując innym z mojej miejscowości moje dziecko ( miejscowości rodzinnej). Po tym się naprawdę wkurzyłam i zlikwidowałam konto i stwierdziłam, że już nigdy nie założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam nadzieję że można do was dołączyć? :) Moje dziecię w piątek skończy 7 miesięcy. Cały czas karmię go piersią. Co do wagi to jeszcze przed ślubem ważyłam w granicach 56-58kg przy wzroście 170cm. I z taką wagą było mi dobrze. Niestety po ślubie w ciągu roku przytyłam prawie 12kg. Sama nie wiem jak? W czasie ciąży doszło mi jeszcze ze 21kg. Więc na koniec ciąży ważyłam aż 93kg. Masakra. Całe szczęście że głównym powodem tych kilogramów była woda zatrzymana w organizmie. Potwornie spuchłam na koniec. Na szczęscie po powrocie ze szpitala (po 11dniach) okazało się że wszystko spadło do wagi przedciążowej -jakichś 72kg. Od tego czasu zeszłam do 68kg. Mój pierwszy cel to 60kg a docelowa waga idealna to 55-56kg. :) Mam nadzieję że dzięki wam uda mi się zmobilizować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny !!!ja wlasnie zaczy nam dzien od kawki :) jak narazie pogoda w deche ciekawa jak pozniej bedzie :P paro pewnie ze mozesz pisac z nami szkoda ze nie zobaczymy jak wygladasz i jakie ladne masz dziecko:) ale jak mozesz opisz nam swoja sytuacje z nk ja przynajmniej jestem ciekawa bo juz nie pierwszy raz slysze ze ktos ma przykre doswiadczenie z tym portalem dziewczyny jak u was waga:) ja na obiadkach tesciowej narazie calkiem fajnie sie trzymam oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem zgodzę się z Tobą że takie przypadki się zdarzają a nawet i gorsze, można natomiast w naszej klasie zalożyć pewne ograniczenia. Ja np. nie daje możliwości oglądania moich zdjęć osobą którzy nie należą do moich kontaktów a do listy znajomych dodaje tylko te osoby które są faktycznie moimi (zaufanymi) znajomymi. Jedyno co nie można zablokować to dostęp do listy znajomych (co autor tego portalu mółby zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia sz witamy !!! skoro karmisz a maluszek jeszcze nie skonczyl roczku nie polecam zadnej dietki tylko mż i duzo wody :) woda przyda ci sie do produkcji pokarmu dla malenstwa min. 2 litry dziennie wypijaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej BIGBabon! Wiem że mż to podstawa a wodę niegazowaną bardzo lubię i piję codziennie. No może nie aż 2litry, ale z litr samej wody to jak nic wypijam. :) Stwierdziliśmy wczoraj z mężem że trzeba przejść na jakąś dietę bardziej racjonalną i lekkostrawną. Bo ta standardowa coś nam nie służy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha chodzi mi oczywiście o dietę w sensie zdrowego odżywiania a nie jakiegoś odchudzania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!! Widze jakies nowe osoby :-) Zaraz zaparze kawke i nadrobie czytanie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaSZ - witaj :-D Dziekuję dziewczyny za przyjęcie :-). W sumie to nasza polska kuchnia jest bardzo tłusta, ale teraz latko się zbliża i można wiecej sałatek i suróweczek wcinać :-). Ja narazie rzadnej diety nie stosuję, po prostu troszkę mnie staram się zjadać i wypijać między posiłkami wodę minerlaną i zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, przykro mi bardzo ze masz taka sytuacje z mezem... ale pamietaj kochana ze to nie Twoja wina tylko jego, to on ma problem ze soba. Ja tez czasami narzekam naswojego, ze malo mi w domu pomaga, ze siedzi godzinami przed komp. na jakiejs idiotycznej grze, ale nigdy nie podniosl na mnie reki, nie zwyzywal.. Joasiu, musisz myslec o sobie i dziecku, wy jestescie najwazniejsze. Wiem ze to nie latwe ale wydaje mi sie ze powinnas wrocic do polski, do rodzicow,nie pozwol aby dziecko patrzylo na to co sioe dzieje. Ty dasz sobie rade,Twoji rodzice nie pozwola cie skrzywdzic, rob tak aby wam bylo dobrze. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! U nas pogoda dzisiaj dziwna bo raz swieci slonce a zaraz potem pada deszcz , ale na spacerek pojde.... Mialam dzis zaczac diete kopenchadzka , ale szukam osoby do towarzystwa. Dodadkowo bede jadla jakis owoc :) BIGbabon jak tam twoja dieta?? Wytrzymalas ?? Jak waga?? Paro80 , AsiaSz Witam :) Dziewczyny mam troche ponad 2 tygodnie na zrzucenie chociarz kilku kg.... kurcze chyba najwyzszy czas wziasc sie za siebie.. tylko gdzie te checi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuski i te pozostałe weteranki...pogoda sliczna więc już spacerek zaliczony,nakarmię małego i znów na świeże powietrze...dzis mi nie gorączkował ufffff.... Nie mogłam uwieżyc jak wczoraj stanęlam na wadze i zobaczyłam 64,8!!!!!moja mama stwierdziła, że ze mnie suchotnica...ale jak to sie stalo że tak szybko zlecialam z wagi????nie wiem... Az mi trudno uwierzyć że po ciąży zeszłam poniożej 70 gdzie wcześniej było to tylko moim marzeniem...i wiecie co?już głośno mówię ile ważę,bez wstydu ważę się przy innych ludziach, a nie jak kiedyś w zamknięciu i nigdy nie powiedziałam ile waże-wstydziłam się,chyba niejedna z Was tak samo się czuła i zachowywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakonczylam norweska w sobote. wlasnie sie zwazylam i jest 69,200 :-) Liczylam na troche wiekszy spadek wagi ale ciesze sie tym co jest :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj pada, wiec chyba posiedzimy w domku. Zastanawiam sie co teraz, jaka dieta ? Moze 1000kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
Galileo to ja się przyłąnczam do dietki 1000 kcal,może dzięki niej trochę schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja-Figura
Pociążowe kilogramy- jeśli nadal masz problem to zapoznaj się z ofertą www.twoja-figura.pl tam jest specjalny preparat dla kobiet, które urodziły dziecko. Więcej informacji to napisz.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratukacje!!! Galileo-w końcu 6 z przodu...trzymaj tak dalej... Asia Sz-ile masz wzrostu?68 to piękna waga,niejedna chciałaby tyle ważyć... Synek śpi,mam nadzieję że dzisiejsza noc też bedzie spokojna,choć dziś płakał w ciągu dnia,niech te ząbki wyjdą bo nie tylko on ale ja też cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna gdzieś zaginęła....szkoda!Może to dlatego ze już dni są cieplejsze i więcej czasu spędza poza domem... a wogóle gdzie się podziewacie-mamuśki????Mój synek już śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasiulak! Chyba jestesmy same. Nawet nie wiesz jak sie ciesze z tej 6 na przodzie :-) Wreszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileo-teraz się przyjżałam Twojej stopce-3 kg w tydz.????Głodówka czy ta norweska?Cieszę się razem z Tobą!!!! A mnie nikt nie pogratulował:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeszcze was dobrze nie znam, ale gratuluję tym co ładnie schodzą z wagą. Ja dziś drugi dzień diety. Jeżeli po tygodniu (waże się w poniedziałek) zjadę z wagą to wam napiszę jaką ja stosuję, jeżeli nie to poszukam innej a ta pójdzie do lamusa. Miłego dzionka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×