Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

galileoo super ze to nic powaznego ciesze sie z toba kochan to prawda lepiej nie miec takich sytuacji zeby martwic sie o najblizszych myslami bylam z toba i denerwowalam sie ze to cos waznego bo nie pojawialas sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na diecie ale troche dzisiaj nagr\eszylam bo zjadlam precelka jednego malutkiego obiecuje poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, wróciłam, w końcu, ale niestety chyba grubsza, bo spodnie mnie opinają ;-( jutro się zważę i przyznam sie do porażki...niby tak dużo nie jadłam... gagilelo-cieszę sie że z twoim facetem jest już ok i wspołczuję sytuacji związanej z mieszkaniem, ale napewno dacie sobie radę... Bigbabon-wiemy jak to jest gdy dziecku coś dolega, każda matka musi uporać się z takimi sytuacjami, mój brzdąc wstawał tak wcześnie rano (5, 6 a najpóźniej 7 rano) że sama nie wiedziałam co w tak długi dzień z nim robić, jak mały si eobudzi to u mie ju z nie ma spania...ale już do tego przywykłam, u teściów nie było z tym problemów, mogłam z nim wyjść już po 8 na ogród...ale pogoda niedopisywała za bardzo...całuję was gorąco , odezwę się jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bigbabon Nie odzywałam się bo miałam nockę w pracy i trochę mi się nie udało z tą dietą. Szpinaku też nie lubię i zjadłam sobie fasolkę szparagową. i dwa jajka to też jakoś za dużo było dla mnie. Wypiłaś 3 szklanki jogurtu bo ja tylko jedną. Na razie się nie ważę ale w sobotę zobaczę czy poszło coś w dół. Mój młodszy synek teraz gorączkuje ma rozwolnienie rosną mu ząbki i na pewno boli go brzuszek. dawałam mu do jedzenia czereśnie i wiśnie nie wiem czy to nie id nich bo pestkowe, Ma już rok i trzy miesiące ale może mu zaszkodziły. odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) magda munia malemu niepotrzebnie dalas pestkowce dlatego ma biegunke ja mysla ze powinien go zobaczyc lekarz moja ma skonczone 16 miesiecy i dalej jej nie daje takich rzeczy co do diety stosuje ja ale bardzo zmodyfikowana bo np jaj nie jem i szpinaku a dlatego ze szpinaku nie moge dostac a jajami sie chyba przejadlam a no i kaeki tez nie pije :) galileoo pisz co u ciebie moze sie do nas dolaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja mam 2 kg mniej heheh mimo modyfikacji cos ruszylo super mam teraz wieksza motywacje milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że ktoś zauważył żejuż wróciłam ;-( przykro mi że o mnie zapomniałyście, idę spać....a i przytyłam 2 kg buuuuu ale jestem zła, mam nadzieję że szybko je zrzucę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek ja zauwazylam oj cos chyba nie wsosie jestesmy co? przepraszam ze nie napisalam nic do ciebie 🌼 ale dzisiaj mialam zwariowany dzien rano w domku a popoludniu w gosciach teraz troche odpoczelam i bede szla lulu kasiulek przylacz sie do mnie i magdy munia mi kopenhaska sluzy troche ja zmodyfikowalam ale dziala moze efektu jojo nie bedzie ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jakoś poszło choć w pracy fatalny dzień i jestem głodna w dodatku tylko 1 kg mniej. W sobotę mam imprezę i boję się że nie uda ni się wytrwać w naszej dietce choć będę się starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje dietowiczki :) madzia musisz wytrac stosujac teraz wlasnie ta diete bedziesz mogla sprawdzic swoja stanowczosc i cierpliwos oraz wytrzymalosc na pokusy :) musisz wytrwac bo juz niedlugo bedzie po popatrz jeszcze 9 dni i bedzie po naszej dietce radze wytrwac :) kasiulek napisz co u ciebie czy decydujesz sie na dietke jak dzieciaczek sie chowa ??? galileoo gdzie sie podziewasz pewnie u meza przesiadujesz rozumiem ale z nerwuw prosze cie bardzo nie podjadaj dobrze :) milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoniaa
Hej dziewczyny! Można się do Was przyłączyć! Moja walka z "pociążowymi" trwa już tak długo, że straciłam nadzieję na to, że mogę być jeszcze szczupła.. :-( na domiar złego w ostatnim czasie nadrobiłam jeszcze to, co wcześniej straciłam..uffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonia zapraszam oczywiscie ze mozesz z nami sie odchudzac :) im nas wiecej tym lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski :D Ja juz wrocilam z wczasow i nawet zgubilam kilogram, szkoda ze tylko jeden ale wazne ze nie przytylam. Ja od poniedzialku chce przejsc na jakas diete i zaczc cwiczyc.... zobaczymy co z tego wyjdzie. BIGbabon jak tam corcia?? Juz zeszlo jej z tego jezyka?? Galileoo jak twoj mezczyzna?? Lepiej z nim?? Do uslyszenia dziewczynky :D AAAAAAAAAA Jak tam dieta BIGbabon i Magda munia??? Kasiulak jak po wczasach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, przepraszam za mój zły humor (to przez to że nabrałam), a poza tym ostatnio ciągle coś się działo i nie miałam czasu z wami popisać...wczoraj przygotowani ado imienin mamy a dziś imprezka...ale muszę się pochwalić ,że dziś miałam silną wolę, malo jadłam, bo zajmowalam się dzieckim i ni emyślałam o żarciu...Bigbabon-dzięki za zaproszenie ale narazie postaram się swoimi sposobami zrzucić ten nadbagaż, jak się nie uda to zwrócę się do Ciebie o pomoc, ale ty pisz o postępach... Witam nową mamuśkę Zonię=napisz coś więcej o sobie, ile masz lat, dzieci w jakim wieku, i ile mierzysz i warzysz bo to taka nasza spowiedź, która zależy od tego czy cięprzyjmiemy do naszego grona ;-) żartuję, jesteś mile widziana, ale napisz o sobie... Witaj joasiu-gratuluję sukcesu i dziękuję, z dzieckiem wszystko ok, wczoraj skróciłam mu włoski, nawet ładnie wyszło. ciężko dziecku takiemu małemu obcinać wlosy, ale już się tak pocił że ni ebyło wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Troche mnie tu nie bylo, ale od dzis wracam :-) Moj mezczyzna jest juz w domu, mial robiona gastroskopie i maly zabieg, czuje sie juz lepiej. Za dwa tygodnie niestety czeka go operacja usuwania woreczka zolciowego, tak zadecydowali lekarze. Ciesze sie ze najgorsze za nami :-)) Czeka nas teraz szukanie mieszkania oraz nowej pracy, myslimy o przeprowadzce do innego miasta nad angielskie morze..... Jestesmy w trakcie rozgladania sie za praca i mieszkaniem. Moja waga coz, podczas pobytu Adriana w szpitalu w ciagu 4 dni spadla o 3 kg, ale oststatnio nadrobilam i jest 69kg. Nadal walcze, od dzis scisle kontrolowanie jedzenia. Buziaki dla Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoniaa
witajcie..dziękuję za ciepłe przyjęcie..wyjechałam na weekend więc dopiero dzisiaj sie odzywam. mam 33 lata..synek niedługo skończy 2 latka..jestem cały czas na urlopie wychowawczym.. wzrost 176 waga chyba coś w okolicach 85 :-(niedługo podam dokładnie..nie mam wagi ale planuję jej zakup..jednym słowem niewesoło..od 5 dni ograniczam jedzenie ale staram się jeść rozsądnie..żadnych głodówek..raczej idę w kierunku niełączenia produktów..zobaczymy..moja wymarzona waga to 68..jak na razie chyba nierealne.. pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pewnie że razem damy radę, chyba jednak lepiej że znów mamy conieco do zrzucenia, bo przynajmniej nikt nie jest sam w swoim bólu...ja wierzę, ze dzięki tym cholernym upalom będziemy wiecej pić niż jeść i szybko schudniemy...dziś zrobiłam sobie w końcu porządek na glowie i o niebo lepiej się czuję, tego mi było trzeba, ale to nie spowodowało, ze zapomniałam o tym ze przytyłam, obiecuję ze postaram się ograniczyć słodycze, bo z tym ostatnio było różnie, a nie wiem czy pamiętacie, właśnie tego się obawiałam...spacerki z synkiem, choć w te upały to niewskazane, będę wychodzić wcześniej...no i wyciągnęłam z szfy steper, mam zamiar go używać... Galileo-dobrze, że już stres trochę cię opuścił, a o kg się nie martw bo w tak miłym gronie damy radę Zoonia-miło cie znów dzis tu widzieć, też się nie przejmuj, nie wiem czy czytalaś nasze problemy, sukcesy, porażki...sama zobaczysz że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Naprawde ostatnio sobie pozwolilam, @ mi sie zbliza i jadlam co popadnie :-(( Na sniadanko dzis mam 2 jajeczka i jablko, dzisiaj juz dietkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chyba wszystkie na sloneczku :-) Moja malutka zasnela a ja sobie szperam po internecie i szukam jakiejs fajnej dietki :-) Do tego wyczytalam ze w chudnieciu bardzo pomaga zarzywanie po kazdym posilku czosnku w tabletkach i papai. Tak tez zaczelam robic. Wczoraj zakupilam sobie te dwa suplementy i zazywam je po kazdym posilku. Poza tym pije na przemian zielona i czerwona herbate. A jak mnie najdzie ochota na cos mega kalorycznego to wlaczam sobie program fashion tv i jak widze te zgrabne modelki to az mi sie odechciewa slodyczy itp i siegam po jablko ;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! nie nie ja jeszcze nie wstałam :) ja jeszcze nie poszlam spac :( co do mojej dietki galileoo to niestey kiepsko bo przerwalam bo spadlo mi 2 kg a potem nic i sie poddalam :( ciekawe jak idzie magdzie muni moze lepiej niz mnie oby chociaz jej sie udalo ja chyba jestem skazana na bycie paczuszkiem:( wiecie w domu tak fajnie maz z malutka spi a ja sobie siedze przy kompie przegladam to i owo :P dietki tez szukam zeby cos podzialalo kurcze tak bym chciala te 60 kg i byla bym hepiiiiii!!!! kasiulek pisz co u ciebie jak twoje kalorie i dietkowanie pewnie juz zrzucilas ten 1 kg co? joasia a co u ciebie??? wiecie co ja nie mam ochoty na spanie dzisiaj nie wiem co sie ze mna dzieje:( a moze za duzo pracy :((((( bo jeszcze cala wersalka prania na mnie czeka :D oj chyba jutro to zrobie o tak tak:P jeszcze sobie troszke poczytam i pojde lulu :) a wam niech sie dobrze spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :D Ja ma @ i jak narazie nawet niechce mie sie jesc nie mowiac ze chce zaczac cwiczyc, bo co to za dieta bez wysilku..... ale tak mi sie nie chce. Chce schudnac ,tylko dlatego ze cce miec wkoncu zdjecia z corka i udowodnic mezowi ze bede jeszcze laska :P W weekend jedziemy do znajomych , wracamy dopiero w wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie ja juz na nogach o 9 rano nie moglam sobie pospac dluzej bo mi marysia wlosy z glowy wyrywala :) wiec spalam cos kolo 3 h teraz pije kawke i nawet niezle sie czuje hehe wlasnie piecze sie placek dla mezulka kopiec kreta :P tak tak ten z pudekla :P milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja czekam na @, opanowuje moja chec jedzenia ;-) Znalazlam fajna dietke, przesle Wam jej jadlospis. Znajoma mi ja polecila, odchudzala sie na niej i stosuje ja juz ponad rok, figure ma swietna i zadnych skokow wagi! Start > Diety i Fitness > Diety Dieta modelek rodem z francji Dieta dla Modelek opracowana przez francuską dietetyczkę France Aubry: * Zasada: każdego dnia należy wypić 8 szklanek wody mineralnej (nie gazowanej). * śniadanie (przez cały tydzień zawsze takie samo): - szklanka wody z rozpuszczoną tabletką multiwitaminy - lekka herbata lub kawa albo herbata ziołowa; - produkt mleczny: jogurt lub 50 gramów twarożku chudego - świeży owoc. * PONIEDZIAŁEK I ŚRODA obiad - 150 g mięsa z rusztu albo dwa duże plastry mięsa zimnego; - surówka z marchewki lub surowy ogórek, albo sałatka z pomidorów doprawiona sokiem z cytryny, łyżeczką oliwy z dodatkiem soli i pieprzu; - deser: 50 g twarogu o 20% zawartości tłuszczu kolacja - ryba z rusztu (lub gotowana) albo omlet z trzech jajek; - zielona fasolka albo puree z selerów; - jogurt naturalny bez cukru. * WTOREK I PIĄTEK obiad - 200 g lekkiej białej ryby (np. sola) z rusztu lub gotowanej; - szpinak lub gotowana cukinia z dodatkiem jednej łyżeczki tłuszczu; - deser: jabłko lub dwie mandarynki kolacja - 200 g kurczaka lub dwa plastry szynki; - zielona sałata z dodatkiem niewielkiej ilości oliwy, doprawiona cytryną, solą i pieprzem; - 50 g chudego twarożku. * SOBOTA obiad - wątróbka z rusztu albo mieszane mięsa z rusztu; - kalafior lub grzyby duszone; - deser: sałatka ze świeżych owoców lub świeży ananas kolacja - talerz owoców morza z sokiem z cytryny lub octem winnym, bez chleba, masła ani majonezu; - ryba z rusztu lub gotowana. * CZWARTEK I NIEDZIELA (przez dwa dni w tygodniu, ale nie kolejne, dieta jest surowsza) obiad z kolacją - talerz bulionu z jarzyn (do smaku dodajemy bulion w kostce); - deser: kompotierka sałatki z owoców bez cukru. Porady praktyczne Jesteś głodna- żuj gumę; Chcesz coś zjeść - sięgnij po jabłko; Wspieraj dietę masażem ciała stosując krem wyszczuplający zapobiegający cellulitis i wygładzający skórę; Nie wychodź z domu na czczo; Nie stosuj diet-maratonów; Nie pij kawy więcej niż trzy filiżanki dziennie; Nie eliminuj całkowicie tłuszczu z menu (minimum jedna łyżeczka masła, margaryny, oleju dziennie umożliwi Tobie zachowanie ładnej cery). Autor: France Aubry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×