Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

ja mam dzisiaj 4 kromki chleba ze śliwką schulstad czyli 4x42 kcal + serek do tego almette śmietankowy 1/4 licze jakieś 90 kcal czyli jakieś 260 kcal już, , na obiadek coś skromniej dzisiaj trzeba wykombinować no i kolacja standardowo odpada :) Początkująca, bądź silna, ja wczoraj miałam takie napady głodu, że oglądając film skupiałam się głównie na tym co jedzą główni bohaterowie, co mają na talerzu a potem jeszcze ten mcdonald... :D ale zawsze sobie wtedy wyobrażam jakie będzie moje nowe piękne ciałko i jakoś daje radę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha,to chyba tak jest ze jak sie jest na diecie,to wszystko kojarzy sie z jedzeniem,albo ze jedzenie otacza nas WSZEDZIE.W reklamach,filmach,gazetach.na wystawach sklepow,no wszedzie :) Ja juz po obiadku. Wciaz nie moge sie nadziwic,ze tak male porcje sprawiaja ze naprawde jestem najedzona! A to dopiero kilka dni diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina jak Ty to robisz ,że warzywa na patelnie z piersia z kurczaka ma ok 250 kcal ?? ;> Ja po solarium :P dzisiaj mam zamiar konkretnie poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelaina tak mi sie wydaje no chyba ze zle licze ale tak 100 g warzyw pisze ze ma 46 kcal ja zjadam ok 220 wiec ok 100 kcal moze pare wiecej ale to nie bede wyliczac co do jednego oczywiscie warzywa gotuja sie w garczku a nie na patelni i w wodzie a nie na oleju do tego gotowana piers z kurczaka przewaznie 100 g ale to nie zawsze czesto jest mniej tak jak np dzis a piers z kurczaka ma cos kolo 100 nawet mniej i to jest tyle filozofi :D wychodzi wsumie 200 ale jeszcze miałam kapuste kiszona do tego wiec wyszlo z 250 no chyba ze cos zle zliczylam to mnie poprawiajcie:) A waga dzis po 1 i 2 sniadaniu pokazała 71 kg standardowo kg na ubrania wiec wychodzi 70 no pewnie za jakies 2 tygodnie wkoncu przejde na magiczne 6 :) dzis bedzie jeszcze pomarancze i pewnie cos ale nie wiem co :D jogurt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa fakt masz rację :P mi się coś pomyliło :) Ja dziś nie ciekawie :o śniadanie 2 kromki ciemnego chlebka, i pół banana. drugie śniadanie : jabłko i teraz zjadłam 2x fitness batonika;/ bo miałam ochotę na słodkie buuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przez kilka dni problem z głodem a to dlatego, że nie jem regularnych posiłków, czasem tak wychodzi, jak wstaję o 6. to nie mam ochoty jeść a do pracy często zapominam coś wziąść :) dzisiaj sobie zjadłam w pracy śniadanko i jest ok - zero głodu :) zaraz jakiś obiadek (co by tu kupić hmm:) ) a potem na 18 do szkoły na egzamin : ((( dzisiaj mi powinna całkiem ładna liczba kalorii wyjść a jutro ważonko i pomiar efektów pierwszego tygodnia diety, uciekam do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha powiem szczeze nie zazdroszcze początków.. u mnie bylo tak ze chodziłam ciągle głodna i nawet nie wiem kiedy spadlo pierwsze 5 kg a nastepna 10 to jakas torpeda :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja psychicznie nie mam już siły na dietę;/ 2 miesiące to dla mnie za dużo.. chce dobić do 1,000 kcal. bo na razie to jem po 500 ;/ będę zwiększac co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja 500 , i zwiększam kcal chce już jeść normalnie ale panicznie boję się przytycia;/ i jem mniej, a potem więcej i błędne koło .. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelaina nawet jak ci przybedzie 1 kg to nie zmniejszaj odrazu ilosci gdzies czytalam ze to norma ale potem sie wszystko ustatkuje wazne zeby nie odrazu zwiekszaco drugie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi się tak zdaje. ale najważniejsze to to, by utrzymać te 64 :( myślę,że jakieś 2 kg zgubię do wakacji, tak na spokojnie już. No i w domu zamawiają pizze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ja do wakacji tzn do lipca chce zgubic jeszcze 7 ale mam nadzieje ze dam rade a mze cos wiecje ? Ide teraz na długi spacerek spalac obiadek pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dzis na zakupach i kurcze... ale ja schudłam:D:D:D dopiero w ciuchach w mojej nowej rozmiarówce to widać. Dwa rozmiary w dół:) no pięknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no :) to jest dopiero motywacja, nie mówiąc o tym jak ktoś inny pochwali :P dzisiaj mi kumpela powiedziała ' ale Ty schudłaś! i tyyle ci z tyłka spadło ;o ' nooo buuuu tego to bym wolała nie usłyszeć:P heheheh dopijam czerwoną herbatkę i zaraz ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a mnie kolezanki chciały podsunąć artykuł o anoreksji:P ale to juz przesada, do tego to mi jednak brakuje jakis 20 kg:P:P ale oznacza to jedno-SCHUDŁAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_frezja
hej laski ! nie czytałam wszystkich stron (oczywiste;p) ale dołączam do Was ! zaczęłam odchudzanko przed wczoraj.. zamierzam ćwiczyc troszke, ale przede wszystkim zredukowalam diete.. nie wybralam zadnej "cudownej" po prostu jem 2razy dziennie.. na sniadanie (ok7 rano) 1bulke z maslem i serem zoltym lub wedlina i duzzzzooooo woddyy a na obiad (okolo 16) zupe i jak juz musze ( jesli sie jakos nie wymigam) to jakis kotlet schabowy i surowka, ale male porcje. i to sa moje posilki. Nie liczylam kalorii bo nie umiem ;p ale bulka z serem moze ma ze 200 kcal ? zupa ze 100, kotlet z surowka ze 300/400 ?? to jak nie jem 2 dania to mam 300 kcal a jak jem to w najgorszym wypoadku 800.. czy sie myle ?? :) nie znam sie ;p kurcze mam nadzieje ze wytrzymam, ale teraz znajomi robia grile itp i az slinka cieknie a tu nie mozna.. a ja mam tak ze jakbym zjadla juz 1 kielbaske to pozniej nastepna i nastepna wiec musze sie pilnowac;pp kupilam produkt LINEA ;) i zamierza go brac choc sie boje troche bo piszą ze jak ktos jest uczulony to nie moze ale nie napisali co sie moze stac jak ktos wezmie i nie wiem czy jestem uczulona czy nie.. ;PP POWODZENIA mam nadzieje ze bedziemy sie razem wspierac.. ja zamierzam tak przez cale wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_frezja
DO Lady_Marika : Hej :)) mam tyle samo wzrostu co Ty kolezanko, ale waze teraz 63kg. chcialabym schudnac tak do 58, ale problemem moim jest to ze mam cellulit i rozstepy.. oprocz diety ktora wlasnie przed wczoraj zaczelam smaruje sie specyfikiem na niby "szybka redukcje nadmiernych kraglosci" i nie wiem czy pomoze ale wierze ze cwiczenia (choc mi sie nie chce i nie jestem regularna..) i ta doieta oraz picie wody , branie Linei i smarowanie tym smarowidlem do cellulitu pomoze.. kurcze tak bym chciala jak widze w reklamach ladne laski tak wygladac.. a najbardziej marze o nogach takich .. ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, nie przesadzasz z ograniczaniem tych kalorii??? to strasznie mało!! ja jem 5 posiłków dziennie i razem wychodzi zawsze cos pomiedzy 800 a 1100 kcal na dzień. a mimo to chudne:) wiec jak jestes na poczatku diety to nie szalej tak z tymi ograniczeniami bo to moze sie zwrocic przeciw tobie- chyba nie chcesz potem reszte zycia jeśc 1000 kcal i to tylko po to zeby nie przytyć!!! radze sie zastanowić. poza tym życze sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_frezja
aaa jeszcze, napisz mi Lady_Marika co stosujesz ze tak ladnie chudniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na celuli mnie pomogło robienie peelingu kawowego:) a ja teraz waże 62 kg i tez chciałabym mieć 58 ale w sumie podobam sie sobie teraz wiec nad tym sie jeszcze zastanowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_frezja
oo :) ja robie peeling i wlasnie sosuje to cos , nazywa sie "Serum-koncentrat do szybkiego wyszczuplania brzucha bioder posladkow ud" Perfecta Extra SLim. Ale szczerze nie licze na efekty wielkie bo to wkoncu tylko kosmetyk i to jeszcze za 14 zl wiec troche pic na wode pewnie ale nadzieje ze zredukuje okropny cellulit jednak mam.. :) wlasnie ja waze 63 i jak przymierzam bikini to strasznie mi sie nie podoba.. brzuch jak u slonia.. i uda. nie nawidze swoich nog ! straszne sa. obwod uda 57cm ! dlatego staram sie schudnac.. bo jak dziewczyny w reklamie bielizny nie wygladam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez raczej nie:P brzuszek odstaje:( no ale widac go tylko jak jestem w bielixnie. uda i w ogółe nogi też mam raczej masywne bo po 55 cm w udach i 39 w łydce.. ale serio jak nie chcesz mieć rozstepów i w iszacej skory to nie stosuj tak drastycznej tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na rozstępy super jest balsam z Avonu,aż się ździwiłam. właśnie pije senes :P zaraz te ćwiczenia , tylko czekam aż brat mi radio odda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 jestem w Twoim wieku :)) tez mam 18 latek :) kurcze, tak bym chciala miec te 58 kg i wygladac jakos .. :( a mi sie plakac chce jak patrze na nogi swoje ;( kurczei boje sie ze nie wytrzymam w tej diecie ;( a na cellulit irozstepy uzywam tego czegos ale z drugiej strony to strasznie zimno jest po tym bo zawiera mentol i kofeine itp.. a po avonie nie jest zimno ani nie piecze nic takiego ?? i po jakim czasie pomaga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee powiem Ci,że nawet nie zwróciłam na to uwagi :P czy piecze czy chłodzi, dzisiaj sprawdze :P ale chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak szczerze ci powiem to te nasze nogi przy naszym wzroscie nie wygladaja az tak tragicznie.... no chociaz o mini to rzeczywiscie mozna zapomniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee co Wy dziewczyny gadacie, ja całe lato w mini chodzę, idealnych nóg nie mam,ale nie uważam by były złe.. uwielbiam mini !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×