Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

no ja sie dzielnie trzymałam cały weekend a dzisiaj zjadłam torta urodzinowego i kawałek babki..ale dawno tego nie było wiec mozna.. a pozatym nie mam apetytu na normalne jedzenie bo mam problemy rodzinne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj jak miałam jakieś problemy to zazwyczaj jadłam ;/ ale póki co trzymam się dzielnie :) w biodrach 96, talia 68, nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
dzisiaj moja kochana waga raz wskazała 68,3 a drugi raz 68,9 ( wazone z 5 sekundowa przerwa :p ) wiec przyjmuje ze waze 68,5 kg :P wniosek z tego taki ze powinnam w sobote wazyc kolo 67,5 kg...ciekawe co to bedzie hehe pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 wyslesz mi ten program co fit wysyłał..bo nie doszło do mnie;/ tynkaaaa3@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o ten program karolka_91-91@o2.pl A mnie to sie nawet nie pytajcie bo weekend był ładny tylko dzis miałam kryzys i pochlonelam ok 1300 kcal jak ja sie z tym zle czuje a złwaszcza z Bik Milkiem cos ok 90 kcal i cherbatniki 200 kcal no koooszmar dobrze ze jutro poniedzialek bo koniec z obzarstwem wakacje coraz blizej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie ma malo kcal dlatego sobie pozwoliłam bo czytalam na innych forach ze wlasnie malo i sprawdziłam wszystko sie zgadzało tylko co z tego jak i tak przesadziłam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te czteropaki algidy.. co teraz reklamują, to jeden ma 85 kcal, także jak się zachce słodkiego to można zjeść :) karola nie przejmuj się;) takie coś na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie zaszkodzi ale okropnie sie czuje taka pełna najedzona :( nie lubie takiego uczucia mam nadzieje ze na wadze bedzie dalej moje 70 albo mniej :) wsumie dawno sie nie wazyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dobrze. Do popoludnia trzymalam sie niezle. Ale potem cos mi odbilo, i przekroczylam dzis diete o jakies 300 kalorii. Jestem wkurzona bo nie zjadlam wiecej dlatego ze bylam tak strasznie glodna ,tylko cholera z nudow! Ale to sie wiecej nie powtorzy,nie dopuszcze do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiak
napiszcie mi jadłospis jaki jecie, bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madeleina wyklaruj mi jeszcze raz punkt po punkcie jak wyglada twoja głodówka bo chyba musze ja od jutra zastosowac.... mam nadzieje ze da sie przy tym myslec bo mam strasznie duzo nauki w tym tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady moja pierwsza trwała 4 dni i wraz z wychodzeniem spadło 4kg. Tylko,że ta pierwsza to jednak nie była taka 100% .. bo o ile pamiętam to było tak. dzień 1: sok, 150 kcal, dalej sama woda dzień 2: tak samo .. dzień 3: sama woda dzień 4: sok -150 kcal i woda.. potem wychodzenie, czyli owoce, warzywa.. a teraz robie już taką ' prawdziwą' czyli jestem na samej wodzie od dwóch dni, i czuje się całkiem,całkiem nieźle, trochę głowa pobolewa,ale myślę,że to minie.. ja nie czuje głodu, tylko taka chęć zjedzenia czegoś,czegokolwiek. Ale dam radę, muszę. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze mój wczorajszy jadłospis (dzisiejszy sie nie nadaje do publikacji:P): Śniadanie: musli (50g)z mlekiem 0,5 % II Śniadanie: jogurt jogobella light obiad: gotowana pierś z kurczaka + warzywa na patelnie(150g) podwieczorek: banan kolacja 3 kromeczki pieczywa chrupkiego z chudym twarozkiem i ogórkiem zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiak
Lady... to wygląda apetycznie:) jak duza ta pierś?? ja jadam podobnie, tylko czemu wciaż się powiekszam???? 80kg/170cm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spróbuje, może dam rade ;) tylko nie wiem czy 4 dni , dla mnie troche długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spróbuj, a jak Ci się nie uda, to chociaż oczyścisz organizm :) Ja spróbuje pociągnąć na głodówce aż osiągne 62 kg, ( mniej więcej jeszcze 4-5 dni ) potem wychodzenie i będzie idealnie już. zaczne zwiększać kcal i jeść normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak duza?? hmm.... to może tak: jeden pojedyńczy filet z kurczaka:) a ten jadłospis to tylko przykładowy bo jem roznie, czasem tych kalorii jest wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce mieć 58 :) teraz !!!!!!!!!! ale to jeszcze jakieś 5 kg (zakładając ze schdłam w tym tygodniu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 58 ani nie marzę :( No ale kto wie ,ehh .. w ogóle dobijają mnie te moje szerokie biodra, już to wygląda paskudnie a co dopiero potem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jakbym chudła w tak rewelacyjnym tempie jak ty to juz bym miała to co chce... ale to ze czegos chce wcale nie znaczy ze bede to miała..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, potem wychodzenie będę miała fatalne, no ale co tam, nie zaprzepaszczę tego jak już tak walczę o to ... 24 maja jadę na mega zakupy do silesii :D to jest moja motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby oby :) Chyba jednak zważę się wcześniej,żeby zobaczyć czy moje męki na głodówce mają sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No startowałam na głodówce z 66,6 ;/ bo sobie pofolgowałam ostatnio :D i dzisiaj waga pokazała 64,7 także prawie 2 kg poleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×