Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

nosek mam malutki ;) a czy ja wiem czy wszędzie... akurat na tym topiku chyba mi wolno:P a poza tym to jest FORUM i licz sie z tym że jest ono dostępne dla wszystkich, nawet dla tak paskudnych i wścibskich bab jak ja ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariko masz wielki
nochal,dupsko tez niestety,buhahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... chyba nigdy nie podawałam na forum wymiarów mojego noska, no ale skoro Ty wiesz lepiej.... a dupsko?? wielkie?? cz ja wiem.. mnie tam sie mój tyłeczek podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie stoje na zmywaku, a po drugie Spier... szukac pracy w polsce a nie siedzisz przed kompem za zasiłku ! hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, Lady ja uciekam na zakupy... do usłyszenia pozniej do Zuzasek jak juz znajdziesz prace w pOLSCE to daj znac, chociaz pewnie juz nikogo na tym forum nie bedzie tylko TY a tak po za tym to powinnas byc na forum " praca dla grubasow" i pochwal sie umiejetnosciami: potrafie wpierdzielic 10 snikersow na raz , wiecej inf pod numerem o 700883488 zadzwon teraz:-P paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj spokojnie ;> Lady heyy 🌼 ale sie brzydko zachmurzyło ..u mnie z dieta ok, jem mało tylko niezbyt regularnie ale i to opanuje dzisiaj kupiłam sobie strój,przymierzyłam i ok ;) tylko te boki i oponka ja nie wiem co z tym mam żebra mi już widać ale oponka jest OMG;/ dzisiaj mecz więc wypije sobie piwko.. może dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ja wprowadzam w życie dietę stabilizującą ale przyznam ze mam czasem odchyły w jedna lub druga stronę tzn raz jem malutko a innym razem pochłaniam wszystko (ale to w sumie dziś tak mi sie trafiło) i hoduje jak to ktoś określił to moje wielkie dupsko ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ja z moim facetem wybieram się do turcji albo tunezji w lipcu ..fajne sa oferty last minute.. no ale musze się jakoś pokazać no nie?>:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra u mnie koniec zartów jeszcze nie wiem jak ale do tego lipca 20 schudne 10 kg ! dam rade juz od teraz wziełam sie ostro w garcs Obym tylko miała jutro rano truskawki a jak nie to mam jogurt :) trzymam sie z posiłkami i za 1,5 miesiaca bedzie ze mne extra laska :D dodam ze mam jeszcze dodatkową mobilizacje pewien chlopak :D ale robie to dla siebie zeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Dziewczyny nie dajmy się prowokacji :) niech wscipskie baby sobie pisza :) a co nas to nie takie chwile przechodziłysmy hymm.... Firanka miała zaglądac ? a jej nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to firanka gdzie wyjechała ale wroci miejmy nadzieje :) ahh dałam rade dzisiaj :P na jutro mam ugotowana zupe kalafiorową na cały dzien powiinno starczyc :P jutro tez jakies zakupy :D udało mi sie jednak pobiegac dzis :P nie odpuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesz dziewczyny , na poczatku sorry za tego ostatniego posta...Nastepnym razem nie bede reagowac na głupie wpisy. Juz wczesniej wspominałam ze 29 mam bardzo wazna impreze i musze dobrze wygladac. Za kilka dni zostana dostarczone mi sukienki i mchciałabym w nich super wygladac , dlatego postanowiłam do 22 czerwca poprowadzic diete 1000 kcal a pozniej na od 23 do 28 włacznie przeprowadzic diete , ktora jest bardzo rygorystyczna ale skuteczna ,kiedys juz czytałam na forum o tym . Polega na wyeliminowaniu weglowodanow . Je sie tylko 2 jajka z majonezem co 3 godz i ewentualnie mozna dodac 2-3 plasterki grejfruta do kazdego posiłku. Pisze o tym wczesniej zebyscie mogły sie zastanowic i przygotowac psychicznie. Dziewczyna ktora ja stosowała schudła w 5 dni 5 kg z czego kilogram wrocił . Wiem ze to prawda bo jak kilka miesiecy temu stosowałam atkinsa to po zaledwie trzech dniach moj brzuch wygladał zupełnie inaczej, lepiej:-) dlatego wierze w to i na pewno sprobuje. Czy kyos sie przyłaczy??Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ta impreza to tez bym nie kombinowała i trzymala sie 1000 kcal, siła wyzsza... ale to juz ostatni wybryk z ta jajeczna , wiecej nie bede wymyslac zadnych dłupich diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona czasem trzeba pokombinowac :P 3mam kciuki zeby sie udało :) ja tez z tymi zupami troche kombinuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TirlifirIi z Tikiriki hahaha :D szczerze to Ci powiem,że nie uważam się za grubaskę grubaską byłam w marcu z wagą 77 kg teraz nie więc stul pysk szmato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina nie warto Fiona : wiesz mnie to nawet przekonuje ta dieta ale narazie wlasnie zaczełam swoja taka ok 600 kcal :D no 700 zamierzam sie jej trzymac do konca czerwca i mam nadzieje ze na wadze bedzie 64 kg a w Lipcu tak kolo 15 moze zastosuje ta jajeczna poniewaz wtedy bedzie mnie dzieliło pare dni od mojego upragnionego wypady do Krakowa z przyjaciułkami na zakupy :) chce wtedy wymienic cała garderobe długo czekałam i zbierałam na te okazje wiec chce kupic sobie ciuchy na jakie nigdy bym sobie nie pozwoliła i wtedy musze wyglądac jak najlepiej a prawde mówiąc chce schudnąc do tego momentu 10 kg ! i dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprpstu karolina- zycze ci jak najlepiej ale przemysl swoja diete jeszcze raz , uwierz mi ze 1000 kcal to minimum , pewnie schudniesz ale nie bedziesz mogła wrocic do normalnego jedzenia. Zastosuj 1000 kcal warzywa,ogranicz owoce z wyjatkiem jagodowych, truskawek i grejfrutow , ktore sa baaardzo pomocne,jedz nabiał ,jajka , ryby i chude mieso.Ogeanicz ciemne pieczywo do 2 kromek lub jednej bulki.Co o tym myslisz??? Ja na przykład zjadłam na sniadanie sałatki z 1 jajka , poł puszki tunczyka , 2 liscie sałaty , kawałeczek cebuli i 100 ml jogurtu naturalnego i jestem najedzona, Wszystko miało max 200 kcal i było pyyyyyyyyyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona dzięki za troske :) ;* ale juz bylam na takiej diecie i potem wruciłam do 1000 cal i nadal chudłam i chudne tylko teraz zalezy mi na czasie bo sie upały zaczynaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko, jesli ci taka dieta odpowiada do trzymam kciuki :-) uciekam na egzamin papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dopiero wrociłam..nalatałam sie dzisiaj po sklepach dzieki czemu nie miałam czasu na jedzenie chociaz byłam tak potwornie głodna i teraz zjadłam zupke :) no i troche koktajlu sie napiłam...a zaraz ide jeszcze biegac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho sie zrobiło ??? ja własnie ide poskakac na skakence poł godzinki a pozniej kapiel i spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×